Stran 389 od 449 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 289339379387388389390391399439 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 3,881 do 3,890 od 4487

Tema: [IV.] Si2 Splošna debata

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Auča, jah nič drugega kot čestitke za lep ulov... Čeprav so bli tole bolj srednji napadalci ene 3-je mal močnejši je še vedno bila masa teh, ki bi jih blo težko ubranit...

Če sem pa prav računal je bila tole trdnost napadena in da vam je po vseh napadih ostalo cca polovica obrambe žive

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice sneaky
    Datum pridružitve
    Jul 2011
    Objav
    42

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    Baje da se na olimpu trese spet en bog danes. Zeus in Peca pa našemu WW lahko kaj deffa in žita pošljesta. Zeus ker itaq zida brez haska , peca pa ker... no deffa kar ga ima ga itaq ne potrebuje za branit natarje.
    Vidim ja kolk se je tresu....

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

nism vedu da je Spucek ženskega spola?

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    nism vedu da je Spucek ženskega spola?
    Noga, zdaj pa vidim zakaj mi ni ratalo nikol prit do top3 farmerja... če si mi pa ti vse pokral ... Glej da ne zaštartaš farmat k pol bom spet revež - joke

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

n0ga&kren&company samo še čaka konec serverja

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    n0ga&kren&company samo še čaka konec serverja
    Kdo ga pa ne... 8 mescov je blo dost ampak je blo lepo spoznat nove ekipe

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    688

Privzeto

Da razložim to zabijanje. 3/4 napadalcev je imelo probleme z žitom in so hoteli zabit vojsko (ni več golda, klikat so šli na s1, dobesedno se jim ne da več...). Sami so hoteli poslati vojsko kar na WW od Zeus-a, ampak tam bi blo še manj učinka, zato sem jih napotil na trdnost. Če bi uspelo, bi bli veseli, ampak uspeha nismo preveč pričakovali, glede na to da je sedaj Zeus prioriteta številka ena pri vas Vseeno smo pobili 450k deff-a. Aja pa to je prva neuspela akcija po enem času (skatali smo 2 ww-ja na 0, ukradli veliko trdnost, kar vam v dveh poizkusih na en WW ni uspelo).

LP j4ck

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    6

Privzeto

se pravi vam je ostalo še 1/4 offa od tega še nismo videli največjih vaših crushov ( približno se ve kdo jih ima pa še kakšen skrit je mogoče)
    drugo pa če so tile zdaj nehali potem jih lahko farmamo ker ni žita ali pa ko na s1 klikajo naj skočijo še nazaj na s2 in pošlejo kak paketek žita je treba deff tudi hranit pri nas (naj pošlejo kar nabližjemo od sovragov da bodo trgovci lahko večkrat šli na pot)

zdaj pa resno ko smo mi napisali da smo zabili off ker nismo mogli več vzdrževat smo bili pa butli, norci, nespsobni itd.

kaj ste pa potem zdaj vi?

pa po mojem ste vi lepo splanirali kako boste vzeli art (nekaj crushov imat še pripravljenih) in potem napadete WW in ne se zdaj zgovarjat več pač vam ni uspelo nobeden ni popolen jebi ga

in še če jih je toliko nehalo igrat pri vas ste izgubili ta server na koncu za bv ker se vam več ne da ali kaj?

lp
    i`m too old for this shit

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice sneaky
    Datum pridružitve
    Jul 2011
    Objav
    42

Privzeto

Citat Originalni avtor MiKeL Poglej prispevek
    Da razložim to zabijanje. 3/4 napadalcev je imelo probleme z žitom in so hoteli zabit vojsko (ni več golda, klikat so šli na s1, dobesedno se jim ne da več...). Sami so hoteli poslati vojsko kar na WW od Zeus-a, ampak tam bi blo še manj učinka, zato sem jih napotil na trdnost. Če bi uspelo, bi bli veseli, ampak uspeha nismo preveč pričakovali, glede na to da je sedaj Zeus prioriteta številka ena pri vas Vseeno smo pobili 450k deff-a. Aja pa to je prva neuspela akcija po enem času (skatali smo 2 ww-ja na 0, ukradli veliko trdnost, kar vam v dveh poizkusih na en WW ni uspelo).

LP j4ck
    kot bi rekel vaš ****......"spet opravičila in izgovori"

Zadnje opozorilo.

s
    Nazadnje urejal sketcher; 07-11-2011 ob 16:00.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •