Stran 317 od 449 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 217267307315316317318319327367417 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 3,161 do 3,170 od 4487

Tema: [IV.] Si2 Splošna debata

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    75

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    Pfej sramota zate vohunka. sramuj se v kotu okrogle sobe
    daj no daj ....brez mene bi bilo sosedom dolgčas, ker ne vedo kaj bi počeli s tisto peščico vojakov, ki jih imajo..oby se pa uči na meni ....skratka veliko korist imate od mene

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

pa si ponosna na to?

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice derius
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    nisi mi še povedal, kaj si počel v soboto
    Zadnjo soboto? :>

Če ti nekako cel dan opišem...

Zjutraj sem vstal okrog 9:30. Po dremežu, ki je trajal nekje 5 minut sem se ljubici izmuznil z namenom pokukati na travian, da potem ne bi bil rompompom:> Pritisnil sem na gumb za vklop računalnika, vstal od mize in se s počasnim, zaspanim korakom odpravil proti kuhinji. Oba obožujeva instant nescaffe 3 v 1 kavo, ampak ker je slednje zmanjkalo sem bil primoran si skuhati turško kavo. Z zehajočim obrazom sem potrpežljivo čakal na prve mehurčke, ki se bi pojavili na vodni gladini. Medtem časom sem se (tukaj nisem prepričan) nekje dvakrat do trikrat popraskall po svojih genitalijah. Po tem krasnem občutku sem iz omare, katera se nahaja desno zgoraj nad štedilnikom, vzel vrečo s sladkorjem in dodal 4,5 čajne žličke sladkorja. Turško pijem namreč sladkano, medtem ko se espressa slinasto lotim brez sladkorja. Po skuhani kavi sem se usedel pred računalnik, vzel slasten cigaret Marlboro Gold z 6 mg katrana in si malo poasfaltiral pljuča. Hiter klik na naselbine, pregled skladišča.. ''super, vse štima'' sem si zadovoljen rekel sam pri sebi in vdihnil malo opojnega dima. Kliknil sem na ikono s poimenljivim imenom ''Skype'' in vnesel geslo. WHUPPPP je naredilo in odprlo se mi kraljestvo virtualnih prijateljev, ki komaj čakajo mojo prisotnost. besedica sem, besedica tja.. Vzklikanje ''LENAK JE CAR!!!''... S tem so mi postregli za jutranjo dobrodošlico.

Iz spalnice zaslišim zvoke življenja... Tresljaje stopal, ki prihajajo proti dnevni sobi. V dnevno vstopi ljubezen mojega življenja. Kot iz kanona se izstrelim iz stola, zanemarim virtualne prijatelje in ji veselga srca skočim v objem. Nežno jo poljubim na lička in čelo in jo vprašam, če bi si poželela kavice. Seveda mi odgovori pritrdilno in čez nekaj minut iz kuhinje pridiši slastna aroma mercator kave s ščepcem lenakove ljubezni.

Malo spregovoriva si priklopiva televizijo, ampak lenak, prasec kakršen je, se hitro loti nazaj skypa. Začel sem iskati vojske s katerimi bi potencialno uničili vaša naselja :>

Nekaj uric je tako trajalo... Konstantno teženje ljudem namreč... "Dovolj mi je!" sem si rekel.

Se odklopil od računalnika in usedel na kavč poleg svoje drage. Nagnala naju je lakota in že sem bil pred hladilnikom, vgradnim seveda in ne prostostoječim, in slinasto gledal kaj bova vrgla v želodček. No, jaz bi vrgel v želodec, ker sem večje fizične konstrukcije in moram nahraniti svoje skrbno negovane tricepse.

Narezal sem ogrsko salamo, odprl paket avstrijske znamke prekajene slanine. Poleg tega se je krasno podala mozzarela in nekaj trikotnikov topljenega sira. Še malo malo paradižnikove solate s šalotko, kanček olivnega olja in kisa in že sva bila pripravljena na jagnjetovo pojedino.

Po končanem obedu, v katerem sva vidno uživala, sem unaknil koržnička, ter posodico iz mize in pospravil na kuhinjski pult. Ker sem bil še malce lene volje sem pomivalcu pustil še nekaj uric predaha.

Ulegla sva se na kavč, ter priklopila na najino pšriljubljeno postajo FOX CRIME. Oči nama je rahlo začelo vleči skupaj in že sva kinkala.

Po počitku sem vstal iz kavča ter na hitro vrgel oko na računalnik. Nekaj minutk in tudi one se je prebudila. Povprašal sem jo, če si želi vroče kopeli... Hop cefizelj in že sem v kad točil vročo vodo. Nevdržno sem čakal, da se napolni... Hodil gor in dol, zehal,...

"Konec", si rečem sam pri sebi, ter povabim boljšo polovico. V hipu sva stala gola v splanici navdušena nad pravkar pripravljeno kopeljo.

Ulegla sva se notri in prepustila polurnemu čofotu in pogovoru... Vstala sva iz banje in si obrisala svoji razmočeni telesi. ''MMMM je pasalo'', sva zavzdihnila v en glas, ter se smejoč požirala z očmi.

Skočila sva še na en tobačni zvitek in zadišala nama je spalnica... Kar se naprej dogajalo je samoumevno in nikakor nočem skakati v detajle, ker forum spremljajo tudi mlajši in nikakor nočem, da dobijo ''neki trdega je mel v hlačah'' pred svojimi starši...

Noga se opravičujem, ker ti nisem podal točnih podatkov po 19i uri, ker se mi malo mudi na jutranjo kavico. Če imaš željo brati o vsakodnevnem življenju enega največjih carjev mi to prosim povej in, ko bo čas ti z veseljem namenim še minutko ali dve :>

Za morebitne napake v tekstu in skope podatke se opravičujem in upam na razumevanje.

lp, lenak - barabon
    Nazadnje urejal derius; 18-10-2011 ob 11:03.

Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

nekak bi skoraj verjel vsem, le tisto o klikanju na vasice težko verjamem

976 0
    1144 0
    1016 0
    991 0
    898 0
    842 0
    856 0
    660 0
    803 0
    784 0
    731 0
    713 0
    705 0
    789 0
    582 0
    576 0
    594 0
    584 0
    297 0
    388 0
    202 0

ker je bila celotna sobota brez ene same populacije, potem pa nedelja v negativno

drugače pa pohvalno

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice sneaky
    Datum pridružitve
    Jul 2011
    Objav
    42

Privzeto

''LENAK JE CAR!!!''....sam tud mal copata

Humoreske

Privzeto

V soboto smo bili vsi brez populacije ni bilo ne plusa ne minusa v analyzerju, tudi na drugih linkih za stat. ne.

Lenak je nežna, romantična dušica ... carskega formata seveda

Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

čigavs pa ti alterego.

copata pa vidm da nism edina, tako da sem prov vesel, da je tut lenak copatar, zihr ma ŠTAJERKO za punco :P

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    75

Privzeto

kako se že reče...laž ima kratke noge....no v tem primeru ima tvoj spomin mikroskopske nogice
    lp, ajka

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor KinX Poglej prispevek
    Pijancki zadnje case nimajo srece
    http://travian-reports.net/si/report/239787fba87
    No raje daj celega ker nimaš kaj skrivat , sej tud ženski spol ti je vejetno dejal celega dej sej tistih 12 cm ni vsega skupaj nič.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •