Stran 4 od 34 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 338

Tema: [si3] Wonderji, reporti in debata

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Skeptik
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

Pogled na stanje v WW "vasicah" 22. februarja:

Svet WW vasic je razdeljen na dva pola: na eni strani alianse MIST, Diamant (bivši Granit) in MISTit s svojimi zavezništvi, na drugi strani pa alinase Friends, WW Svn in ALAMUT z zavezništvi. 4 vasice še trdno držijo v svojih krempljih Natarji, a bo verjetno tako tudi ostalo do konca serverja, saj večjega povpraševanja po novih gradbenih parcelah za WW ni (smo pač še vedno v recesiji).
    Najpomembnejša kvaliteta pri Travianu: VZTRAJNOST (še posebno pri tevtonih, ko tako počasi zidajo )

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    52

Privzeto

Citat Originalni avtor Skeptik Poglej prispevek
    Svet WW vasic je razdeljen na dva pola: na eni strani alianse MIST, Diamant (bivši Granit) ...
    Tukaj se čutim dolžnega in poklicanega eno malenkost pojasnit. Diamant ni bivši Granit. Granit seveda ostaja še naprej.
    Trdnejši kot kadarkoli.

Diamant v vsem svojem sijaju je pa le njegova nadgradnja, za katero ne bi imeli nič proti, če bi zasvetila na vrhu WW-ja.
    No realnih šans za to ni, bi blo pa vseeno fino...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Skeptik
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

Hvala za pojasnilo in popravek R. - sem tudi sam opazil, da sem narobe napisal (mislil sem da ste se vsi preimenovali), pa nisem imel možnosti popravka, ne da bi tvegal double post. Pravzaprav bi prav vam najbolj privoščil zadnjo opeko pri WW-ju, saj ste pokazali, da znate delovati skupaj tudi ob neprestanih pritiskih (in relativni bližini) s strani BF-jev. Sicer pa dokler ni na WW na 100 je tako ali tako še vse odprto...

Gremo spet vsi trgovce na pot poslat v WW-je, da ne bodo doma počivali. Je počasi že čas da se začnejo akšne številke kazat pri WW vasicah.
    Nazadnje urejal Skeptik; 23-02-2011 ob 08:17.
    Najpomembnejša kvaliteta pri Travianu: VZTRAJNOST (še posebno pri tevtonih, ko tako počasi zidajo )

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    48

Privzeto

Številk še en čas ne bo, predvidevam da bodo načrti čez kakih deset dni, glede na to da je na tem serverju vse malo hitreje kot je bilo včasih.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice geronimo
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto

Citat Originalni avtor Rokovnjač Poglej prispevek
    No realnih šans za to ni, bi blo pa vseeno fino...
    Po moje so kar realne, nekak dvomim, da bodo crazy na vas poslali crushe. Bo pa zanimivo vidt kaj bodo BF* proizvedl

Drugače pa svaka čst granitu, vam tudi jaz privoščim, da zadnji zidak v postavte, pa čeprav tut sam gradim

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2010
    Objav
    78

Privzeto

Citat Originalni avtor geronimo Poglej prispevek
    Po moje so kar realne, nekak dvomim, da bodo crazy na vas poslali crushe. Bo pa zanimivo vidt kaj bodo BF* proizvedl

Drugače pa svaka čst granitu, vam tudi jaz privoščim, da zadnji zidak v postavte, pa čeprav tut sam gradim
    Ma ja, Granit so se dokazali in ime alianse vam je lahko v ponos. Morda si res najbolj zaslužite zmage, pa čeprav priznam da si jo želim na naši strani.

Privzeto

Citat Originalni avtor T-rex Poglej prispevek
    Ma ja, Granit so se dokazali in ime alianse vam je lahko v ponos. Morda si res najbolj zaslužite zmage, pa čeprav priznam da si jo želim na naši strani.
    mene resno zanima kaj je granit dokazal? cel server smo jih tolkli, vmes ko smo razdrli zavezništvo s TIT in TMS pa smo jih takrat pustili na miru in so se sedaj malenkostno okrepili...o uau artorius je naredil 20k napadalne vojske...Še sami igralci Granita so takrat govorili, da se sedaj bolj posvečajo serverju 1 in da jim je za tega vseeno. Toliko o tem, ne razumem nekaterih praznih besed tukaj lol
    Nazadnje urejal AssassinLM; 26-02-2011 ob 13:24.

Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto

Citat Originalni avtor AssassinLM Poglej prispevek
    mene resno zanima kaj je granit dokazal? cel server smo jih tolkli, vmes ko smo razdrli zavezništvo s TIT in TMS pa smo jih takrat pustili na miru in so se sedaj malenkostno okrepili...o uau artorius je naredil 20k napadalne vojske...Še sami igralci Granita so takrat govorili, da se sedaj bolj posvečajo serverju 1 in da jim je za tega vseeno. Toliko o tem, ne razumem nekaterih praznih besed tukaj lol
    Ti sploh veš kaj o zgodovini tega serverja?
    Jst ne vem mnogo o JV vendar vem, da so celo večnost tepli z BF*. Takrat, ko je bil še dual Illuminati na sceni s svojimi. In tisto je bil malo drugačni BF* kot pa je sedaj.
    Daj priznaj jim zasluge...koliko offa se je zabilo na njih, ko so bili CK-ani so se vedno znova in znova pobrali. Vrivanje turku med 8 napadov poslanih na sekundo...kapo dol, Rokovnjač. Pa še bi lahko našteval.
    Nakratko: dejstvo, da ste jih cel server tolkli in jih niste stolkli, sedaj pa še gradijo WW, pove vse. Ni več kaj za povedat

Privzeto

saj tudi TMS je BF* CKjal pa so sami smešni, da nas sedaj puščajo na miru. Čist podobna zgodba je bila pri nas z Granitom...no ja se bo pa BF* na koncu serverja nasmihal kako smo se uspešno pobrali in tako dalje lol....dejstvo je da če te nekdo pusti na miru, se hitro pobereš...kaj ni res tako? ne govorite bedarij, lepo vas prosim

sploh se pa granit ni nič tepel, večinoma je samo prejemal in se branil.....tepsti pomeni da vračaš napade kajne?

raje se ti malo pozanimaj o zgodovini serverja
    Nazadnje urejal AssassinLM; 26-02-2011 ob 14:20.

Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto

me boš ti podučil?

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke