Stran 34 od 34 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 24323334
Rezultati 331 do 338 od 338

Tema: [si3] Wonderji, reporti in debata

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice sketcher
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    328

Privzeto

Citat Originalni avtor redeye Poglej prispevek
    in rednemu angelu varuhu tekom vseh serverjev do sedaj
    ^^

Čestitke. Tebi in Tamiju. Morebiti ne za zadnji cegu...pa saj tega sva že polagala skupaj. Čestitke tudi zmagovalni ekipi še iz moje strani in vsem ki so prebrodili do konca.

Lp,

s

Privzeto

Lepo pozdravljeni,

končno sem si tudi sam lahko ogledal kako zgleda končani si.3. Vedno me zanima, kateri račun bi si lahko na koncu zaslužil naslov MVP. Ker kot nekdo ki ni igral ne morem oceniti kdo je največ časa porabil za vodenje alianse in podobne stvari, se lahko zanesem samo na statistiko. Po statističnih podatkih pade v oči en račun in to je DHboy (1. po populaciji, 3. po napadu in 1. po obrambi (brez tistih ki so draži WWje). Tako da čestitke računu DHboy.
    Čestitke tudi Artoriusu in njegovi aliansi Granit - končno vam je uspelo zmagati in ohraniti zmago na Jugu - bravo. Severnjaki so zopet ostali brez zmage. Ata Smrk je končno lahko odigral server z dobrimi kartami - izkoristiti server v svojo korist - BRAVO. Granitiki vsaka čast dobro ste jih severnjake. Žal vam na si.1 to ne bo uspelo saj vas soigralci predobro poznajo.

Še enkrat čestitke Granitkom in DHboyu.

LpS

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    115

Privzeto

Čestital bi vsem soigralcem v Granitu - bili smo sigurno najboljša alianca na serverju, kar smo na koncu brez težav tudi pokazali z zmago. Hvala za vse prečudovite urice na skypu in uživanje pri planiranju trdo zaslužne zmage. Kdor zna ta pač zna

Granit je zakon.

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2007
    Objav
    457

Privzeto

Citat Originalni avtor Noriški brat Poglej prispevek
    Lepo pozdravljeni,

končno sem si tudi sam lahko ogledal kako zgleda končani si.3. Vedno me zanima, kateri račun bi si lahko na koncu zaslužil naslov MVP. Ker kot nekdo ki ni igral ne morem oceniti kdo je največ časa porabil za vodenje alianse in podobne stvari, se lahko zanesem samo na statistiko. Po statističnih podatkih pade v oči en račun in to je DHboy (1. po populaciji, 3. po napadu in 1. po obrambi (brez tistih ki so draži WWje). Tako da čestitke računu DHboy.
    Čestitke tudi Artoriusu in njegovi aliansi Granit - končno vam je uspelo zmagati in ohraniti zmago na Jugu - bravo. Severnjaki so zopet ostali brez zmage. Ata Smrk je končno lahko odigral server z dobrimi kartami - izkoristiti server v svojo korist - BRAVO. Granitiki vsaka čast dobro ste jih severnjake. Žal vam na si.1 to ne bo uspelo saj vas soigralci predobro poznajo.

Še enkrat čestitke Granitkom in DHboyu.

LpS
    DHboy je definitivno med top kandidati.

Popravil bi te samo malo okoli zmage... Zmagoviti ww je res da na JUGU, je pa član kolaicije, ki je večinoma na SEVERU
    tako da u bistvu tisti glavni ki so predstavljali jug niso ohranili zmage
    Nazadnje urejal tomstarr; 26-04-2011 ob 21:42.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice creep
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto

Čestitke zmagovalcem :>

Ker smo prišli do zaključka serverja bo nekaj tem zaklenjenih, odprta še ostaja zgodovina in pa tema za zaključni piknik...

Stay cool!
    Perfection makes perfect, practice is overrated...
    :*za Tejo

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •