Rezultati ankete: Katero verzijo bi rajši videli?

Glasovalcev
168. Na tej anketi ne morete glasovati
  • T4

56 33.33%
  • T3.6

112 66.67%
Stran 4 od 8 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 80

Tema: T4 ali T3.6

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Juremisko
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    269

Privzeto

Citat Originalni avtor Peca_slo Poglej prispevek
    Pozdrav

Sem se reg. na com-u da stestiram tole verzijo traviana. Kaj naj rečem vizuelno malce olepšana zadeva - se ne bom pritoževal.

Mene samo zanima, tiste atribute ko jih dobiš tekom igranja, a to pol lahko daješ na Heroja iz onega desnega lagerja in nazaj?

Ter ali je že kdo pogruntal kako se bi lahko naselja odpiralo v TAB-ih, da gledaš zemljevid držitš CTRL + klik na naselje, ter se ti tako odpre v novem oknu?

Še nekaj, a atribute tudi dobivaš z napadanjem igralcev ali samo tistih nalog?

Hvala za odgovor

LP

Peca
    Ja lahko daješ heroj gor in dol, samo če je doma, če je na poti al pa mrtu ne moreš menjat stvari na njemu.

Na naselje ne deluje ker se nič ne zgodi, ker ko ti klikneš naselje se odpre samo pošlji enote al trgovce, če pa klikneš na pošlji enote pa seveda deluje

Samo iz nalog lahko dobivaš stvari za heroja.

Lp

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice g_r
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,286

Privzeto

Citat Originalni avtor Juremisko Poglej prispevek
    Samo iz nalog lahko dobivaš stvari za heroja.

Lp
    Auction si pozabu (dražba)

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Juremisko
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    269

Privzeto

Citat Originalni avtor g_r Poglej prispevek
    Auction si pozabu (dražba)
    Tm se jih splača posebej prodajat in lepo free gold dobivat, ja ampak če ti je res ful do neke stvari lahko tm kupiš ampak morš met kr dost silverja na zalogi, ker je dražba in če je stvar dobra te lahko takoj en outbida

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Hvala za INFO... Ok zadeva je res bolj narejena za mlajšo generacijo (ukranclanost) ampak že spet ni tako slabo.

Mapa mi je ql ker je težje farmanje :P kar prinese malce prednosti tistim malce bolj iznajdljivim. Dobro mi je tudi ker ni razdeljena na kvadratke. Posebaj mi je všeč možnost označevanja igralcev.

Lepo je tudi bildanje heroja, kar mislim da je ql, bolje kot te artifakti kateri so mi pravi polom na sedajšni 3.6 verziji. Samo mam vprašanje a če ubiješ nasprotnikovega heroja a dobiš tudi njegov staff???

Edino zdaj, je problem... Po neuradnih informacijah sem dobil namig da naj bi sedaj s4 trajal samo 8 mesecev namesto 10-12mesecev. Kar pomeni močno otežena gradnja mega vojsk za uničenje WW-ja. Kar pomeni da en sam več ne bo mogel porušiti ww-ja saj bo proti koncu v WW-ju mnogo preveč obrambe. Mislim da če bo sistem 8ih mesecev zavladal po vseh serverjih bi bilo upravičeno da se prihodek surovin poveča za 20% od sedajšnega.

Moram pa še malo igrat T4 da vidim še kaj več...

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Mater zdaj pa mi grete na živce s temi komentarji.

Leta pa leta smo poslušali, kako postane Travian s časom brezvezna igra, ker ni svežih posodobitev, ker grafično igra ne napreduje nikamor, ker je monotona, kako artefakti in medalje uničujejo igro.

Zdaj, ko pa so razvijalci uspeli grafično posodobit igro, uvesti nekaj novosti in prednosti, vam pa zopet ni nič prav.

Nevem, zakaj se pritožujete zaradi grafičnega vmesnika in mape, če pa je popolnoma logično, da je potrebno za vsako novo stvar malo prilagajanja.

Preveč ste navajeni na star grafični vmesnik, ker ste ga igrali 3 leta, zdaj pa vam novi ne paše.

Kdor bo igral, bo sprejel pogoje, kdor pa ne, pa naj gre.

Jaz sem to verzijo samo na hitro preletel, zato nisem se vpogledal v vse detajle. Vmesnik mi je všeč, je pa res veliko poudarka na heroju. Edina slaba stvar te verzije je to, da še vedno niso ukinili medalj, ker popolnoma kvari igro.

Ko bo prišla tale verzija, bom jaz najverjetneje proti koncu še zadnjega serverja, ki ga igram, nato pa bom zares zaključil, zato te verzije nebom dočakal.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice DifteR
    Datum pridružitve
    Jan 2011
    Objav
    183

Privzeto

jst bi pa 2.5 meu...

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    Mater zdaj pa mi grete na živce s temi komentarji.

Leta pa leta smo poslušali, kako postane Travian s časom brezvezna igra, ker ni svežih posodobitev, ker grafično igra ne napreduje nikamor, ker je monotona, kako artefakti in medalje uničujejo igro.

Zdaj, ko pa so razvijalci uspeli grafično posodobit igro, uvesti nekaj novosti in prednosti, vam pa zopet ni nič prav.

Nevem, zakaj se pritožujete zaradi grafičnega vmesnika in mape, če pa je popolnoma logično, da je potrebno za vsako novo stvar malo prilagajanja.

Preveč ste navajeni na star grafični vmesnik, ker ste ga igrali 3 leta, zdaj pa vam novi ne paše.

Kdor bo igral, bo sprejel pogoje, kdor pa ne, pa naj gre.

Jaz sem to verzijo samo na hitro preletel, zato nisem se vpogledal v vse detajle. Vmesnik mi je všeč, je pa res veliko poudarka na heroju. Edina slaba stvar te verzije je to, da še vedno niso ukinili medalj, ker popolnoma kvari igro.

Ko bo prišla tale verzija, bom jaz najverjetneje proti koncu še zadnjega serverja, ki ga igram, nato pa bom zares zaključil, zato te verzije nebom dočakal.
    Ah, če ne drugega vsaj pošnofat pridi :P . Jaz grem vrjetno sigurno en T'novi server odšpilat :P . Ker zdaj na beta com mi je kar ušeč tole.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice g_r
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,286

Privzeto

Citat Originalni avtor Peca_slo Poglej prispevek

Mapa mi je ql ker je težje farmanje :P kar prinese malce prednosti tistim malce bolj iznajdljivim. Dobro mi je tudi ker ni razdeljena na kvadratke. Posebaj mi je všeč možnost označevanja igralcev.
    ko si na mapi pritisni tipko ''g'' in se bodo pokazal kvadratki

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto upanje

Nimam pojma kakšna naj bi stvar bila,če drži kar pišete in se res ne boste prilepili še sm vse reve k na ostalih serverjih nanstop držite skupaj ker ste drgač pokakani,no,imam šanso biti konkurenčen.

papajči

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice palma
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    172

Privzeto

Citat Originalni avtor g_r Poglej prispevek
    ko si na mapi pritisni tipko ''g'' in se bodo pokazal kvadratki

Zadeva rešena!
    H V A L A!!
    Lep dan, pǻɭɱǻ
    Ljudje res je, da je čas kislega zelja, segedin golaža; to pa še ne pomeni, da kisle glave nosite na vratu.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •