Rezultati ankete: Katero verzijo bi rajši videli?

Glasovalcev
168. Na tej anketi ne morete glasovati
  • T4

56 33.33%
  • T3.6

112 66.67%
Stran 3 od 8 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 80

Tema: T4 ali T3.6

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice g_r
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,286

Privzeto

dal se bo zamenat graphic pack, ne verzije.
    velika razlika

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    178

Privzeto

mene moti samo, to da če boš mel 100k golda na začetku, boš lahko si heroja nabildal v 3pm pa še marsikaj drugega....
    igrca bo zlo povečala razlika med golderji-non golderji-heavy golderji-milijonarji xD

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice sova
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    129

Privzeto

ja no glede tega z goldom zdej skor ni važno če ga maš al ne kr je itak travian tolk napredovau da se igra zlo olajša razen plus računa in še par stvariglede mape t4 ni gli fajn je bla ta v 3.6 verziji bolša in to s heroji bo za tiste ki travian geekajo in so ž vse zgeekali neki novga

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    5

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    aboslutno 3.6, t4 je TOTALEN POLOM v vseh pogledih, dobre lastnosti so pobrali iz tribal warsa, kar je slabega so se pa sami spomnili. Oderuška in zelo zelo slaba verzija -> najslabša do zdaj, upam da se bo poslušalo ljudstvo in bo vsaj delno ukinjena oz bomo imel šanso še igrat kak server s staro verzijo.

pfuj t4
    se čisto strinjam. Nekako bi sicer vse še šlo, sam k pa prideš do herojev... toj za 5-10 letne mulce...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    78

Privzeto

Defenitivno strel mimo z to verzijo.namesto da so staro verzijo malo dodali.recimo tevtonom ukinli roparski bonus tako da ni toliksna pol razlika plemen na zacetku itd.drugače pa sn za staro verzijo in se te verzije nove nebom udelezil

lp
    If the truth can be told so as to be understood, it will be believed...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice palma
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    172

Privzeto

Mi imamo atribut za roparja...

... ki ga ne uporabljamo, ker ne ropamo [več]

Sicer pa bi bilo dobro, da bi lahko te atribute tudi menjal znotraj alianse... ne zgolj javno na avkcijah med vsemi. - bilo bi za dodelati

Všeč mi je, da vohuni po aliansah ne bodo več imeli neke vrednosti, kot so jo imeli do sedaj. Da se razumemo prav. Še vedno boš lahko skavtal z eno izvidniško enoto pri vseh tistih, ki so tako brezskrbni, da nimajo niti ene izvidniške enote v naselju.
    Vendar, če se izvidniška enota zaleti in napadalec ne dobi poročila o stanju na drugi strani, mu le-tega ne bo zmogel odčitati niti notranji vohun! [še vedno bodo lahko gledali pike] + točka

Mapa - resnično je izgubljena, četudi ima neke nove vrednosti, če si plus uporabnik lahko nastavljaš nekakšne zastavice itd. V vsakem primeru pa, ni pregledna razmejitev, kje so naselja itd. - točka

Heroj - zanimiv je na nek način. Z njim si pomagaš pri bonusu surovin, kar umreš, če ti ga ubijejo in imaš v tistem naselju minus
    Kletke za živali, simpatične in gredo v promet, na njih se dobro služi, če jih prodajaš.

Mi imamo potem še atribut za hitrejše premikanje { 15% } enot med člani alianse, kar pomeni, da lahko naše okrepitve hitreje potujejo + točka

Osebno mislim, da se bo potrebno navaditi na novi izgled in novitete, ki jih prinaša nova verzija.
    Saj pa ni vse samo črno belo, so še odtenki sive vmes.

Sem se pa še vseeno nasmejala, ko je prijatelj rekel, da risanke ne more igrat

Sama - ja, bom igrala, ne glede na verzijo. Ne bom pa sama, bo še kdo.
    Lep dan, pǻɭɱǻ
    Ljudje res je, da je čas kislega zelja, segedin golaža; to pa še ne pomeni, da kisle glave nosite na vratu.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto

Sam ne igram traviana, a mislim, da je prav, da se bo kmalu pojavil T4. Če se bodo, kot vi, ljudje res pritoževali, bodo kmalu to ukinili in bo spet prišel na sceno T3,6, ali pa morda še kakšnen novejši.

Zagotovo pa bo malo probal ta T4 ko pride v Slovenijo
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Breaker
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    855

Privzeto

Citat Originalni avtor Piški Poglej prispevek
    Igram t4
    ni mi všeč
    preveč vsega je
    mapa je bedna (je 7x9 tako da morš že mal tuhtat katere oaze lahko vzameš)
    mah ne vem no
    jaz bom nehal
    Znajdeš se seveda, samo sem pozabil prej pogledat. Saj ti v herojevi rezidenci piše, katere oaze v tvojem 7x7 lahko zavzameš. So vse naštete

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Pozdrav

Sem se reg. na com-u da stestiram tole verzijo traviana. Kaj naj rečem vizuelno malce olepšana zadeva - se ne bom pritoževal.

Mene samo zanima, tiste atribute ko jih dobiš tekom igranja, a to pol lahko daješ na Heroja iz onega desnega lagerja in nazaj?

Ter ali je že kdo pogruntal kako se bi lahko naselja odpiralo v TAB-ih, da gledaš zemljevid držitš CTRL + klik na naselje, ter se ti tako odpre v novem oknu?

Še nekaj, a atribute tudi dobivaš z napadanjem igralcev ali samo tistih nalog?

Hvala za odgovor

LP

Peca

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •