Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: NFS Shift 2

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto NFS Shift 2

Need for Speed Shift 2 Unleashed prihaja marca

EA je naznanila da bo novi del Need for Speed Shift 2 Unleashed izšel 10. marca. Igra se bo lahko pohvalila z uradno FIA GT licenco, ki bo vključevala dirkalnike skupine FIA GT1 in GTR3.
    Need for Speed Shift 2 Unleashed bo na voljo za Playstation 3, Xbox 360 in PC.

Vir: Partis.si

No, zanima me, kaj vi menite o tem: Ali bo to kakša polomija, ker jih primanjkuje denarja, ali bo vredno te FIA-GT licence? Jaz mislim, da igra ne bo nadpovprečna, mogoče bo celo primerljiva z Pro Street ali katerim izmed "bolj novih" NFS-jev.

LP
    Nazadnje urejal blueyes; 05-01-2011 ob 18:58.
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice D.K.
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    112

Exclamation

Tak ti povem. Od vseh NFS-jev, ki sem jih igral, mi je osebno najboljši Carbon. Mislim, da se ilegalne dirke bolj zabavne, kot pa na dirkališču.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice zviti roki
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    371

Privzeto

še en ponesrečeni poizkus, da bi nfs prišel na stara pota vsaj pomojem, glede na to, da dobrega nfs-ja že od most wanteda ni... vsaj po mojem okusu.

Privzeto

mahhh to bo še eno sranje... Najboljši je Most Wanted
    FC BARCELONA
    AC MILAN
    Nk Maribor

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice izanc
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    79

Privzeto

Citat Originalni avtor zviti roki Poglej prispevek
    še en ponesrečeni poizkus, da bi nfs prišel na stara pota vsaj pomojem, glede na to, da dobrega nfs-ja že od most wanteda ni... vsaj po mojem okusu.
    Kle spodi bi se podbisal . Ceprav mogoce s to licenco ciljajo na kaj vec. Morda pa je ze malo prevec verzij
    1080 freeski club for life

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto

Citat Originalni avtor izanc Poglej prispevek
    Kle spodi bi se podbisal . Ceprav mogoce s to licenco ciljajo na kaj vec. Morda pa je ze malo prevec verzij
    Točno to - preveč verzij. Ne veš več, katero bi igral. Nekatere so posrečene, druge pa niso vredne omembe.

Meni najboljša je Pro Street ali pa NFS Hot Pursuit 2 -.-
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice lign
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    931

Privzeto

ČE bo takšna osnova kot pri NFS Hot Pursuit2 bo polom. Lepo vas prosim v ovinku se še orenk ne dotakneš space-a pa že driftaš. Prav vidi se da delajo za majhne froce. Če bi primerjal NFS hp2 pa recimo TDU(1) je kot da bi bil nfs risanka tdu pa film. NFS je podn od podna ratal.. Pri avtih se še čuti ne razlike.. Za otroke tam od 7 pa do 10 je dober za ostale je pa otročje.. Edin NFS od malo novejših mi je Carbon dober, pa še ta je bolj brezvezen ker je mapa premajhna. Komi čakam na TDU 2

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Citat Originalni avtor lign Poglej prispevek
    ČE bo takšna osnova kot pri NFS Hot Pursuit2 bo polom. Lepo vas prosim v ovinku se še orenk ne dotakneš space-a pa že driftaš. Prav vidi se da delajo za majhne froce. Če bi primerjal NFS hp2 pa recimo TDU(1) je kot da bi bil nfs risanka tdu pa film. NFS je podn od podna ratal.. Pri avtih se še čuti ne razlike.. Za otroke tam od 7 pa do 10 je dober za ostale je pa otročje.. Edin NFS od malo novejših mi je Carbon dober, pa še ta je bolj brezvezen ker je mapa premajhna. Komi čakam na TDU 2

Tis šekr aktivn? wtf lolzd00rh

da nebo off pa spet tiste pike. NFS ga saka to je itak jasno, če pa še ker nima lajfa pa neve za kero bol igrco.. Pacman, Supr mario je bolš waste of time. .

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •