Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 25

Tema: si5 2009-2010

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    177

Privzeto si5 2009-2010

Dragi igralci Traviana,

Vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultati: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi Najlepši WW, nadaljevali z delom skozi zimsko noč – vecno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 16:56 ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "LadyBoys", je "Valkyrie" končal z gradnjo Čudesa Sveta. Porabil je milijone surovin in ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "Valkyrie" zasluži naziv zmagovalca te dobe.

"Emersi" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "juhu" in "bikec".
    "CrashOver" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "kitty77" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

1. V ta thread spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2. Cenzura poročil ni potrebna.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bodo vsaj približno v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije Travian igralcev za nami!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

No pa še nekaj besed od mene.

Naj najprej povem da je tale server eden izmed najbolj pokvarjenih serverjev kar sem jih igral, saj toliko podvojenih računov in zahrbtnežev se pomoje ne more več zbrati skupaj.

No Peca acc je bil ustvarjen preko mene da ga igram sam, samo sem kmalu poklical Bucko, ter nato sva skupaj poklicala še V.H-ja da bi skupaj zaigrali server. No in tako se je znašel trio adijo na našem računu. Moram reči da smo čez celoten server skrbeli za zanimivo igro in smo konstantno izgubljali vojsko, kar nam veliko pomeni in tudi o nas.

Izpostavil bi pa igralca AJDA (Kavič ki je tudi igral FROLEH, ROMEO_J, Okota man, Rogec (na koncu), ter še mnogo računov). Kot igralca ga močno preziram in je ena navadna reva, ki ne zna igrati serverja z enim računom. Da ne govorim o njegovih podlih potezah, saj je na začetku jamral o zaščiti pred nami da bi se lepo razvijal kar smo mu dali, a je kmalu to izkoristil proti nam in ustanovil aljanso WW (služila naj bi nam kot obramba) a je pod seboj vzel farme katere je potem branil. Da ne govorimo da si še na koncu govoril da smo obrali napačno diplomacijo, no meni se zdi da smo pravilno in nas je ta stala del zmage, vi … vi pa niste imeli WW-ja višje od 1 stopnje, kar se za vas spodobi. In ja še vedno sem najmanj polovico mlajši od tebe a imam vsaj kanček zdrave pameti, katera tebi manjka. Zamešal si virtualni svet z realnim in to ti škodi….
    Mungos ti si pa v začetkih serverja ukazoval svojim varovancem naj uporabljajo TMbot zato da jim bo umikal vojsko pred napadi in da bodo večinoma modre pike (dokaze imamo). Zahtevali ste tudi gesla od svojih igralcev da ste imeli konstanten dostop do tujih računov (kraja računov). Kar pomeni da tako kot vodje celotna aljansa ni vredna spoštovanja saj igra na nelegalni način in s tem pokvarja sam potek igre, da ne govorimo da je že to dovolj da ste sploh igrali ŠALABAJZERJI.

Začeli smo server z ARES & AN & UNITED proti G-ZERO in Love, toda kmalu so se stari obrnile, saj je Kavič kmalu stopil v stik z UNITED in AN in ju natevetil proti nam. Tudi biserni igralci v UNTIED-u (mungos, stacco, hanibal, tadeyah) so bili vedno za skupni kvadrant a vedno z čudnimi napačnimi potezami. V začtku prav nič niso hoteli narediti da bi zmanjšali njihovo število razposajenosti po vsej mapi zato smo se odločili oditi z Love & G-ZERO & ANTI, kar je bla pametna poteza. Ker so se Šalabajzerki UNITED 2 meseca po tem razhodu šele začel migat in nekako usmerjat in preurejat. Ves ta čas so se bile bitke za obstanek. Nato smo prišli tudi v zavezništvo z Legacy. Zavezništvo je in ni trajalo dolgo saj se je s strani Legacy kmalu prekinilo saj so šli z 40.co.

No a ko so se približali natarci smo zopet postali eno in tudi z Sladkimi. 40.co in Šalabajzerji (UNITED) pa so bili bitko sami. Kvaič je na vsak način poizkušal razdreti naše sodelovanje z svojimi podlimi izjavami tako nam kot tudi našim zaveznikom, a glej ga zlomka Kvaič debil si in debil boš ostal, zmagali smo ne glede na kaj.
    In mislim da se počasi zberi glede na to koliko si star in premisli nekatera svoja dejanja, ker so narejena vsa tako podlo da jih še najhujši zločinec ne bi naredil.

Pozdravljam pa vse naše borce imperija KGB ki so se borili konstanto in dočakali skupno zmago z LEGACY in SLADKIMI.

Pohvalil bi tudi igralce 40.co ker smo imeli skupaj mnogo lepih neprespanih noči, posebna pohvala gre vsem ki ste nam želili najbolje, kar pomeni da ste borci.

Pohvalil bi pa najbolj: BUCKA, V.H, DJMIHA, NWORC, BAC2, AYATOLA, PUKY, MUHA, XENON, COCOON, LENAK, EMERSI, MANIJAK…

Preziram in močno obsojam vse ŠALABAJZERJE aljanse UNTIED in AN, ker takih kretenov težko najdeš še kod.

LP

Peca_Slo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tomazek
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    180

Privzeto

Lep razpis Peca
    Torej še nekaj od mene
    Na začetku sem igral sam (okoli teden) seveda ropanje je bilo tudi nočno ipd. Kmalu sam nisem mogel več, za to sem poprosil za pomoč sošolca oz. zdajšnjega duala Aljaža.
    Skupaj sva nalagala gold in farmala.
    Ko so se začela preuzemat mesta sva našla dober 15c in tam začela graditit use.
    Dobila sva dobro alianso kateri je poveljeval t.i. Lakota.
    Ker sva imela svoje prvo mesto v bližini Legacy, ga je bilo potrebno braniti pred vsemogočnim lenak-om, ki je kasneje bil malo rušen z moje strani
    Sledila je združitev alians na +/+.
    Porušil sem kar precej supportov Legacy-a, seveda kot je bilo pričakovati sem dobil ogromno njihovih napadov nad usa mesta.
    Ker smo imeli v aliansi dobre stratege in dosti obrambe smo branili kar usa mesta , sledili so bum, bum, bum. Ja polovil sem okoli 5 vojsk in okol 5 jih je prišlo skozi :'( , kakorkoli sem dobil dosti pomoči in podpore tako da sem igro lahko normalno nadaljeval.

Čez približno 3 mesece se je zgodba ponovila, le da so takrat bili napadi le na metropolo :O, jasno je tam bil močan bunker, polovili pa smo skoraj 100k porabe žita enot, kar mi je prineslo za tisti čas kar 3. mesto na deff lestvici, med top 10 pa sem ostal skoraj use do gradnje WW.

No kot ponavadi pa je treba use vračat in ker je bila že lepa vojskica sem jo poslal in še nekaj zaveznikov nad Legacy (takratni sovražniki), 1. smo skoraj porušili metro na 0, 2. smo uzeli trenerja in vrgli metro na 0, 3. pa usi zabili vojske , ja čestitke branilcem.

Vojsko smo delali 24/7 in tako prišli znova do lepe številke, ki pa kot ponavadi ne more biti doma, smo znova zabili, tokrat na stran razbojnikov, saj smo se malo pred tem združili z Legacy (L) , sekundarna vojska in še preostala nezabita vojska sta rušili predvsem Manijak-a, ki je bil že tako potrt da niti metropole ni več branil

No sledil je zaključek in spremljanje rasti WW-jev, dobro nam je šlo, žal se razbojnikom ni tako izteklo
    Sicer pa "LEPI 4ever"

Še zahvale:
    Rad bi se zahvalil igralcu Lakota za veliko podporo in pomoč, kljub temu, da sem ga enkrat razočaral, mislim da mi je odpustil in še 1x dokazal svojo mogočnost.
    Drugi je igralec Crashover, ali moj najljubši aljo00, azhvala mu gre za oporo in sodelovanje
    Sledi lenak, ki mi je stal ob strani ko se je začelo zavezništvo, pa tut legenda je
    Ne smem pa pozabiti beauty Kennedy, hvala ti za use
    Upam da nisem koga, ki mi je res stal ob strani izpustil, ampak res se mi mudi pa sem moral nakracat hitro nekaj

Pa lep pozdrav in čestitke usem soborcem!

Lp Tomaž - Faraon ->Go LEPI!!!!!!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2010
    Objav
    14

Privzeto Z.g

Spisala: (V.H & Bucka) acceca

Tako kot je že peca napisal ustanovili smo alianso ARES in se počasi prebijali k top 10, čez nekaj časa so potekali pogovori z Love ter G-ZERO, tako je tudi prišlo do združitve.
    Seveda pa nekatere alianse so bile proti temu da se JZ združi kajti ponujali so le svoje zahteve tujih niso sprejemali.
    In z tem dejanjem so se počasi začele vojne med nami in United, AN, WW.
    Dobili smo tudi veliko predlogov o združitvi JZ-ja vendar zaradi posameznikov katerih ne bom našteval se to ni nikoli uresničilo.

Kasneje smo vstopili v kontakt z legacy in sklenili zavezništvo, med tem časom smo odprli tudi novo fronto in sicer na jugovzhodu, izgubili smo dokaj vojsk kakor tudi njihovi igralci.

Čez čas je bilo prekinjeno zavezništvo med nami in Legacy z njihove strani tako da smo bili edini kvadrant ki ni imel zavezništvo z drugim. Vendar tudi to se je spremenilo pred parimi meseci smo se povezali Sladki KGB Legacy in sklenili zavezništvo proti 40.. ter united in an.

Naredili smo zelo veliko škode nasprotniku in pokradli dokaj artov, za to gredo predvsem zahvale legacy in sladkim.
    Ko so bili ww-ji proti koncu je stanje izgledalo takole: Prvih 8 WW-jev je naših zavezniških ostali WW-ji pa so na repu , za kar bi pohvalil slehernega napadalca ki je bil deležen teh akcij.

Zahvalil bi se še Soigralcema, ter vsem ki ste nam pomagali z sittanjem pri ww-ju + vsem KGB napadalcem.

Veliko vas bo napisalo svoje videnje igre, od mene čisto na kratko. :P
    Od prvega dne smo strmeli o močnem in združenem JZ ampak želje so eno realnost pa druga. Nasprotnikom lahko očitam da so bili v diplomaciji arogantni in nam prav vsakič ponujali svoje pogoje. Tako pač se ne gre, diplomacija mora kljub vsemu da je to igra imeti en kulturni nivo in dosegati se morajo kompromisi.
    Vedno smo se trudili da bi naši igralci dokončali igro med zmagovalci in menim da nam je uspelo.
    Pohvalila bi rada vse od najmanjšega igralca v našem imperiju do največjega, vsem hvala ker ste zdržali do konca, nam pomagali pri vseh zadevah, branilcem posebna pohvala, brez vas nam ne bi uspeli, vi ste bili naš trden steber celega imperija.
    Posebna zahvala pa:
    Peca_slo, naš dinamit ki ga hitro raznese, brez tebe bi sicer imela kak siv las manj, ampak za mene si bil nenadomestljiv
    V.H.... Elvis, vedno sem občudovala tvoje akcije in še ko smo zgubljali vojsko ko smo hodili v začetku čistiti pred ostalimi sem občudovala tvoj mir
    zoki (mali mrav) vse najlepše o tebi .. pa samo toliko... borovničk skoraj ni več
    miha (mali mrav) koliko noči sva prebidela, predebatirala kake zadeve, ko sem bila na dopustu si veliko naredil in pomagal... HVALA TI
    Ayatola, tvoji MM-ji so me zmeraj spravljali v dobro voljo, bili so domiselni in pritegnili so vsakega bralca da o pomoči v žitu ne govorim
    KinkyOne tvoje napadalne akcije proti koncu so razbesnele marsikoga od nasprotnikov, torej kakor praviš dobro opravljeno delo
    Muha... hvala za pomoč pri sittanju, filanju lukenj v WW-ju kar pri 800k minusa ni bilo ravno lahko delo
    puky preprosto hvala..... vse ostalo pa osebno
    Rada bi pohvalila tudi nekatere nasprotnike: Cyberlord igralec za katerega menim da je zelo fer in drži svojo besedo
    EMERSI obema pozdrav, bila sta borca katera sem spoštovala, čeprav je velikokrat ravno na našem računu vajina vojska komaj preživela
    pa borci kot so mala moja, pa Manijak in še bi lahko naštevala, hvala vam za pester in lep server.
    Nekateri pa žal niso ostali v lepem spominu in upam da se ne srečamo nikjer več

Lp bucka & V.H

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice General_
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    436

Privzeto Pa smo dočakali!

No bom pa še jaz nekaj napisal...

Ko je na eni strani sveta nevihte konec, se na drugi strani pripravljajo na le to!
    In tako smo se par dni pred odprtjem strežnika Si1 pripravljali tudi mi.
    S kolegi iz s7 smo se odločili, da poskušamo ponoviti zaključen s7 server.
    Na začetku je kazalo, da nam bo to uspelo saj smo takoj prevladali z alianso PaX PKW na svojem kvadrantu,
    vendar ker je vsega lepega 1x konec je bilo tako tudi z to našo navezo, preveč igralcev se je odločilo,
    da prekine z igranjem češ da nimajo več časa za igranje, za piko na i pa so na nas začeli pritiskati še nasprotniki (40-ke),
    ni nam ostalo drugega kot pa da se borimo na vso moč, vendar nas je bilo takrat samo še kopica aktivnih. Ker kakšnega večjega odpora nismo
    uspeli narediti so se napadi samo še krepili.
    Aliansa ni več dolgo zdržala pod takšnim pritiskom in tako se nas je večina igralcev odločilo, da začnemo z iskanjem druge alianse.
    Sam sem PaX zapustil med zadnjimi, saj sem še vedno upal, da nam bo pa le uspelo. Ko so živci že bili pošteno načeti sem odšel tudi sam!

In tako se je tudi vse skupaj začelo!
    Pridružil sem se aliansi KYS WAA, kjer je vse skupaj delovalo tako kot mora.
    Igralci aktivni in pripravljeni pomagati soigralcu v težavah...
    Ker sam nisem najbolj zagret ropar sem potreboval kar nekaj časa, da so se naselja začela razvijati,
    ko je bilo SIM igre dovolj pa se je začelo delati tudi na napadalni vojski.
    Napadanja je bilo kar nekaj...

Potem pa neko jutro šok!
    V bližini mojih naselij se je pojavilo ime __lepi__ iz 40. šlo je za prevzem enega od naselij mojega soseda ki ga je igralec prevzel,
    takrat pa se je začel tudi moj najbolj zabaven medsebojni dvoboj med dvema igralcema! :P
    Ker za soseda seveda nisem mogel imeti sovražnika, sem takoj začel z napadi nanj, igralec je vračal tako,
    da je pošiljal roparske pohode z vso svojo vojsko na mojo metro, enote je poklical z goldom nazaj in takoj zopet poslal napad.
    Med vsemi njegovimi napadi pa so se tudi na strani razbojnikov odločili da mi zagrenijo travian življenje.
    Čas je bil da Kruci pade!
    Takrat sem imel napade v vsa naselja po 80 napadov na naselje, CK-ih je bilo enih 12 naselij in skoraj izbrisana metra!
    Ker igralec __lepi__ kar ni in ni hotel prenehati z svojimi roparskimi pohodi sem se odločil da pokličem vso svojo vojsko domov in ga napadem nazaj.
    V času ko se je moja vojska še vračala v naselje je imela metra samo še 120 popa, brez polj, žitnic itd.
    V parih urah je šlo xxx golda, da ni šla metra v izbris, ko so bili rušilni napadi mimo je kot zadnji že prihajal lepi z svojo vojsko,
    s pomočjo golda sem enote ki so se že nabrale v naselju umaknil, ko je bil napad mimo pa je bil Krucijev čas!
    Poslal sem 5 valov na metro od igralca __lepi__, kakšnih 10 min. po njegovem napadu, med romanjem vojske na metro, je bilo še kar nekaj ropanj metre,
    tako da je med pomankanjem žita umrlo kar nekaj napada, vendar vse skupaj se je končalo z velikim nasmeškom na mojem obrazu!
    Bo report povedal svoje: http://travian-reports.net/si/report...c7,125179ee179

Tukaj bi se še 1x zahvalil celemu imeriju za pomoč pri obrambi, surovinah in sittanju ko je Kruci padal po lestvici!
    Hvala bucka, Piški (<3), Cmon, muha....

Ker je volja po rušenju še vedno bila se je nekaj vojske naklikalo nazaj ki je veselo rušila dokler ni naletela na Dr. doktor:
    http://travian-reports.net/si/report/12518575acf

Nato sem vkradel še gradbeni načrt:
    http://travian-reports.net/si/report/12518876fd8

In nuliral še en WW za na konec:
    http://travian-reports.net/si/report/1251896d95e

Ne bom več!!!

Hvala vsem igralcem ki ste vstrajali do konca in hvala 40-ke, da ste se borile do konca, brez vas bi umrli od dolgčasa!

Se klikamo na s1!

lp Krucifix
    Nazadnje urejal General_; 02-11-2010 ob 21:54.
    OST ~ JZP ~ KYS ~ Angels ~ UNITY ~ Gods ~ VvV
    PENZIJA!!!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice derius
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

Lep pozdrav!
    Leto je naokoli, zaključili še en strežnik in spodobi se, da se napiše malo daljša zgodovina že od samega začetka
    /me si pobriše pot iz čela
    Moja pot na tem strežniku se je začela zgolj kot priprava na bližujoči se si2 strežnik, kjer sem imel namen odigrati še 3ji si2
    No ja… S prvimi ropanji me je zadeva malce bolj potegnila notri in sem začel tudi z malo bolj resnim klikanjem. Ker sem na server prišel klikati popolnoma brez poznanih ljudi (izjema je igralka Artemis o kateri pa ne bom trošil niti 1 enote moje energije)… Kakorkoli tekom noči je zadeva postajala vse bolj napeta in sem prosil Leelo, da mi malce pomaga tekom noči z ropanjem in izmikanjem po potrebi… Zadeve kak teden ni vzela popolnoma nič resno, ampak se je to kaj kmalu popravilo. Obadva sva se resno zavzela k snovanju alianse in ustanovila takratne Smrkce. Zadeva je temeljila na manjši aliansi, ki pa je bila ravno med ognjema z Legacy in takratnimi SI* (sladki)… Tako, da vztrajanje v taki bufer coni bi bilo brezpredmetno gledano dolgoročno. Vmes smo kot Smrkci dobivali še vabila za zavezništvo iz praktično vseh strani. Najbolj se spomnim pogovorov z Manijakom. Ampak nekako nismo hoteli pristati na to ''bufer cono''. Kakorkoli smo se odločili, da se nekako prevexlamo v drugo alianso in tam nadaljujemo svojo pot. Marsikdo še ne ve tega, ampak moja takratna želja so bili vedno sladki… Sem bil konec koncev le na njihovem pragu. Celotno zadevo je pretehtalo poznanje igralca MZUNGU (Wizza) in on je glavni temelj za moj prihod k Legacy. Bilo je potem malce klikanje in vsega in šele po 10ih dneh sem opazil svojo vodstvno pozicijo v aliansi. Na začetku se s tem seveda nisem strinjal, ker iz izkušenj vem, da gre za to ogromno časa in truda. Ampak ni kaj… Sem se tudi temu malce posvetil, ter prevzel kako nalogico. Pa smo spet nazaj pri klikanju… Zadeva se je stopnjevala, zavezništva so se izoblikovala in skupaj s sladkimi nismo bili ravno v nekem ''sožitju''…
    Tukaj pa potem prvi napadi… Legacy je užival svoj primat največje alianse po populaciji, da o ropanju niti ne govorimo. Rabili smo nekaj, da si streznemo glave. Treznitev je prišla iz strani Sladkih… Njihova prva ofenziva je bila izpeljana čudovito in s seveda velikim faktorjem presenečenja… Rezultat so bila rušene metropole igralcev: Lenak, Racman Jaka, Black Dragon (mogoče sem še kakšnega pozabil)…
    Kake velike možnosti branjenja ni bilo saj je bila takratna odzivnost popolnoma katastrofalna…
    Žitna polja so mi padla iz lvl 14 na 0, kar je bila za tiste čase zelo dobra razvita metropola. Poleg tega sem v sledečih parih dneh dobil CKjanih še 80% vseh dotedanjih naselij. Naprej smo branili metropolo in ofenzivno naselje. Tisti čas sta oba bunekrja terjala po 40k minusa in tisti čas je bilo to nemogoče vzdrževati glede na to, da je bil cel račun ohromljen… Proti koncu serverja sem bil ozmerjan še zaradi tega, ker smo dajali ven MMje za žito ali surovine, ki so se 100% pokurile samo za NPCjanje v žito.
    Kompleten račun sem obnavljal v 90% iz svojih surovin in zadeva je bila vse prej kot lahka… Nekaj mesecev nisem imel opcije klikati off vojske, ter sem se posvetil klikanju defenzivne… Ko je bil račun nekako popravljen sem začel z majčkenim klikanjem ofenzive…
    Tekom vseh dogodkov sem fasal še 7x katpultirano metropolo in ne pretiravam, če rečem 50 CKjev posameznih podpornih naselij. Dal se nisem in še naprej vztrajal na svojem računu.
    Kar se tiče diplomatskega zapleta in razpleta je celotna zadeva kar hudo komplicirana.
    Tukaj bom izpostavil takratni razdor med Legacy in KYS… Kako je celotna zadeva do tega pripeljala…Že v samem štartu, ko je bilo vzpostavljeno zavezništvo s KYS je imel večji del vodstva Legacy večjo naklonjenost do sladkih… Sam sem bil absolutno takrat proti in obveljala je moja beseda in smo vztrajali na enakih tirnicah. Tukaj je nastal tudi spor v vodstvu glede napadalnih akcij. Glede na to, da igralec Olaf kot off minister v vsem svojem času, kot vodja napadalnih akcij ni spisal nobenega MMja za fejkanje, niti za kakšno ofenzivno akcijo je bil večji del vodstva sklepčen o njegovi razrešitvi. Tukaj so se začeli notranji spori v samem Legacy… produkt vsega tega je bilo prenehanje klikanje Leele, ki je nehala s klikanjem pred artefakti… Razlog je bilo nenehno žaljenje, da ne govorim o tem kako bi kdo fizično obračunal z njo…Pogledala je še vseeno kdaj na moj račun, ko res nisem imel časa in to je to…
    Zadeva spet pelje naprej… Prihod artefaktov, zavzemi artefaktov, kraje artefaktov… Skratka ogromno neprespanih noči tako pri Legacy, kot pri sladkih

Nakar je sledila prekitnitev sodelovanja z KYS… Glede tega je padlo kar veliko grdih besed… Tudi o meni pa čeprav sem se glede te prekinitve popolnoma diplomatsko oddaljil… Tudi za celotno uradno prekinitev sem izvedel šele ponoči, ko sem prišel domov iz piknika. Zakaj jaz nikoli nisem hotel razdora z člani alians KYS… Razlog je popolnoma enostaven… Računa LENAK in HEKTOR sta dobila ogromno ogromno obrambno podporo ravno iz strani alianse KYS… Zato sem jim bil vedno močno hvalažen in odkrito čutil simpatije do njih. To sem tudi povedal celotnemu vodstvo 40**, s katerimi smo vzpostavili zavezništvo po tej prekinitvi…
    To celotno zaveznštvo je bila, za moje pojme, popolna farsa… Kregali smo se praktično prvo minuto po vzpostavitvi zavezništva… Komunikacije je bila na psu, tudi aktivnost vodstva 40** na skupnem kanalu je bila katastrofalna…
    Tukaj bi pa vseeno rad izpostavil igralca MOJA MALA… Njegov stil komuniciranja sem imel rad… Vedno je kazal mero spoštovanja do sogovorca in je sigurno eden pozitivnih ljudi na strani 40**…
    Enak vtis sem dobil tudi s strani igralca EMERSI, točno rečeno VZTRAJNEGA…
    Kakorkoli… Celotna zadeva z 40** je bila v kratkem roku tudi prekinjena… Bila pa je tudi praktično edina stvar, s katero se je strinjalo komplet naše vodstvo
    Tukaj potem pridemo do zavezništva, ki je obveljalo na koncu KGB & LEPI
    Tukaj z caps lock napišem:

ROKAVICO V OBRAZ VSEM, KI STE GOVORILI KAKO BOMO NA KONCU VSE PO SPISKU NATEGNILI!!!

Za te reči ni bilo potrebno žaliti, preko ne vem koliko kanalov, kaj vse sem…
    Celotno zaveznštvo je bilo super… S sladkimi smo se res super ujeli in mi je močno žal, da se že prej nismo našli skupaj

Pregurali smo do konca

Zmaga je naša… fešta je naša… pijanost je naša
    Bil je naporen server… Zelo naporen… In sem zelo zelo zadovoljen, da je vsega tega konec
    Pa še del katerega čakam že cel čas mojega žlobudranja…

Še tole pozabil dodati…
    Zanimivo kdo vse išče razloge za neuspehe pri drugih… Za mene osebno je diplomacija pomemben dejavnik Traviana in tukaj bi rad izpostavil igralca MUNGOS in KAVIČ….
    Ogromno bo treba delati na diplomaciji….
    MUNGOS: Nimaš pravice kriviti LEGACY, SLADKE ali ex BOX za neuspeh…
    Kriv si predvsem ti in upam, da člani United, AN, WW, 40** sprevidijo to zadevo… S tvojim nivojem komuniciranja boš težko pridobival morebitne dobre zaveznike

ZAHVALE:
    Samson: 1A… Človek, kateri se je trudil fenomenalno in dal veliki doprinos celemu Legacy… Superlativi!
    Rand: Zaslužen zmagovalec in načelen, ter korekten vodja… Superlativi!
    Zeko (Valerija): Igralka, ki mi je največ pomagala pri obrambi in oseba s katero sva postala odlična prijatelja
    Leela: Moj bubu :*
    Damir (Zeko): Igralec, kateri je veliko prispeval k celotnem zidanju, ter super oseba
    Heki17: Še eden, ki je naredil veliko za Legacy
    Celi: Odličen planer napadov in še eden, kateri se je zelo potrudil
    Balrog: Škoda, da je prenehal s klikanjem… Ampak sigurno eden boljših igralcev… Fejst
    Franch: Kapo dol, da se je lotil zidanja in zadevo opravil odlično… Pa pardon, ker sem zatajil kak teden :P
    Jenna (hektor): Sama kožica ga je
    Svizec team: (Rok, Marko, Klemen) Mucki moji :>
    Juhu: Super priden, ampak hudičevo nadležen zna biti z IGMji :>
    Ajka: :X:X:X Rabim še kaj reči? NE! Ker nič nisem rekel
    Barbara (Hambo): Super sogovornica, ampak izgubljena malo zadnji čas :/
    Batt: Super gostitelj, neustrašni napadalec… Fejst pob
    Avenger (black dragon- dijak) : Lahko ti dam kako poker lekcijo :>
    DWX: Fajn oseba in zvest igralec
    LYNX: Sigurno eden najboljših igralcev serverja
    Simko (sublimator) : pussy
    Kennedy (Tija): Gonilna sila sladkih in odlična informatorka
    Creep: Kr ena zgaga… Veliki farmer pa ne govorim o travianu :>
    Piki: Baraba, da jo iščeš
    Peca (Bucka): Ogromno predebatiral z njo in tudi super informer
    Maks (lakota): Še eden, ki bo ostal v lepem spominu
    Martin (Pepelka): Super ded in zelo pošten
    Modro nebo: Brhki avstralec
    Mrha: Ni ni :/
    Faraončka: Sta mislila, da je lenak cepec… Pa sta prav super dečka
    Guzaj: Moj rabelj… samo on ene 4x metropolo mi rušil… pa vseeno super družba za pivo
    4xm: Še eden, s katerim smo bili epske bitke
    Piški: Zelo marljiv in mi veliko pomagal
    Argyle007: Sicer izmenjala samo 2 IGMja, ampak mi bo ostal v spominu
    Cukec1: Moj sosed in vztrajen igralec… Super borec
    Mr. NO: O njem sva se s Samsonom velikokrat pogovarjala kako priden je
    Alfredo: Fejst… samo še vseeno ga ne skypu ne razumeš :>
    Kalkulator& Archon: Nadležna galca
    Obelix20: Super vztrajna fanta
    Borat&Kinderjajcek: Rablja United WWja
    Racman Jaka & Bolek (Dejan) : Super Handanovič
    Gorchy: Žal, da se je tako končalo… Enkrat je moralo dokončno počiti… Žal, da ravno v taki fazi :/

Ah še ogromno vas je…. Izpuščen namerno sigurno ni bil noben, ampak se je mogoče vmes pojavil kak škrat in koga pozabil napisati :P
    Pa seveda vse člane zavezništva, ki so pomagali k skupnemu uspehu… Brez Vas sigurno ne bi zmogli J

Kakorkoli… Zadevo sem močno skrajšal tudi napisano je vse skupaj na hitro, ampak mislim, da bo vsak znal prebrat vse

Pa še nasvet za vse bralce:
    VEDNO, KJERKOLI ŽE IMEJTE VEDNO V GLAVI:

LENAK JE CAR!

lp, lenak - Ponosen diplomat LEGACY
    Nazadnje urejal derius; 03-11-2010 ob 00:01.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    134

Privzeto

Še moja klobasa. Spodnji zapis predstavlja moj osebni pogled na server in kot tak ni nujno objektiven, možno je tudi da sem kakšno stvar narobe razumel ali se nenamenoma zmotil pri opisovanju.

Po koncu s6 sva se s Hambotom (s5: Samson) menila, da na naslednjem poizkusimo še eno rundo s Prophecy. Mogoče zraven poravnamo tudi kakšen stari račun , jaz pa predvsem ker sem hotel poizkusiti enkrat še z rimljanom (s6:Brennus-galec, s4:Valkyrie-tevton) in se preizkusiti v vodenju kakega krila. V štartu smo bili to jaz (Rand), Samson, Martar in Celi. Zraven sem poizkušal vpeljati v travian tudi mojo RL sitterko, zato sem registriral še račun Valkyrie, čeprav sem moral v bistvu bolj ali manj igrati ta račun jaz. V štartu je Vlakyrie kot tevton hitro uspevala, bila je na vrhu nap lestvic, tudi nekaj sem farmal, vendar mi je kmalu zmankalo energije za igranje 2 računov. Tako da se je na njem vglavnem delal def za potrebe alianse. Rand je pa po počasnem začetku, kmalu zrastel v kar lep račun. Po nekaj lovljenjih off-a sem imel kmalu mir okoli sebe, sploh pa potem ko sem se preselil v bližino Samota in Valkyrie, saj je bilo tam praktično poropano vse, kar ni bilo naše. Kmalu je postalo jasno, da nimamo dovolj igralcev, da bi dosegli kritično maso za razvoj. Zato smo kontaktirali Racmana Jako (Raca), ki je vodil takrat, mislim da, -R- . S našo priključitvijo sem postal eden od vodij združene alianse, ki je dobila ime Legacy (V 5 min se nisem mogel spomniti kaj boljšega ).
    Vodstvo in aliansa se je hitro začela širiti. V vodstvo so prišli Lenak v tandemu s Leelo, K-2, qurka, Olaf, Wizza. Zaradi moje neizkušenosti v vodenju in ker sem si želel delati s folkom, ne ustvarjati velikih strategij, sem se umaknil v vodenje krila in rekrutacijo novih igralcev. Tako da v prvi fazi nisem ravno aktivno sodeloval pri vodenju, čeprav bi bilo pri določenih stvareh bolje če bi. Posebej čudni sta mi bili ideji o delitvi na napadalce in branilce, kriterij za delitev pa je bila količina naropanega. Kar je preprosto mem. Sam sem na rimljanu brez ropanja spacal več kot nekateri roparji prvega meseca in kriterij je očitno preferiral tevtone. Druga stvar je bila ideja o branilskem centru alianse, s katero smo silili igralce, da so postavljali naselja v centru, kjer bi delali def. Kljub vsemu je bila Legacy vedno bolj očitno glavna aliansa na SZ. Konkurenca nam je bila edino E.Y in nekoliko še NBA (ob MM-jih, ki jih je pisal njihov vodja vitez2 smo umirli), vendar bolj zato, ker so se umaknili na obrobje. Ko so se povezali s sladkim zavezništvom, smo morali pritisniti nanje in po nekaj uspešnih akcijah je večina kmalu ugotovila, da je prihodnost v Legacy. Tako da smo dobili marsikaterega odličnega igralca od tam in kvadrant je bil poenoten.
    Sedaj se je bilo potrebno odločiti s kom bomo stopili v zavezništvo. Tukaj je glavno vlogo imel Lenak, ki je nekako uspel spraviti čez idejo, da se bomo borili proti sladkim. Ker so se sladki in 40 že povezali, nam je za zaveznika preostal dvojec G Zero in KYS. Priznam da mi to zaradi skupne zgodovine ni bilo ravno všeč. Ampak lahko rečem, da to ni vplivalo na moje odločitve. Izkazalo se je, da so bili dober zaveznik, še posebno s Bucko sva se ponavadi zmenila vse, čeprav zaradi zmešnjave na svojem kvadrantu, strateško ne najboljša izbira. Nasploh je bil kaos na JZ precej problematičen. (Ampak res folk, kaj je s tem --, na katerem koli serverju sem bil, vedno so eni problemi ), saj je onemogočal uravnoteženo razdelitev moči. V štartu je bila povezava Sladki – 40 – united&WW&ostali v bistvu močnejša kot Legacy & KYS. Vodstvu se je medtem pridružil tudi vsempoznani Hep. Iz tistega časa je prišla prva pobuda o menjanju zavezništev. Raca se je menil s pepelko, da bi sklenili zavezništvo, vendar je takrat stvar ustavil Lenak. Po nekaj »burnih« pogovorih je stvar bila za nekaj časa zamrznjena. Ko postajalo očitno, da se JZ ne bo uspel združiti se je poizkusilo še enkrat domeniti s Sladkimi. Vendar takrat očitno ni bilo več zanimanja na njihovi strani.
    Po nekaj malega tipanja so nas Sladki presenetili s invazijo. Padlo je nekaj metropol in povzročili so kar malo paniko v naših vrstah. Grozil je tudi razkol v vodstvu, ki ej že prej tlel pod površjem, kriza pa ga je vrgla na površje. Večinoma je bil spor v smeri Lenak&Leela (LL) vs Olaf in K-2 vs Olaf. Ker sta LL in K-2 v bistvu naredila 80% vsega dela v aliansi je kmalu nastal nekakšen konsenz v vodstvu, da se Olafa vrže ven. Kljub temu spori niso nikoli popolnoma prenehali in so se na koncu zaključili s afero »Hektor« in »Mastter«. Takrat enkrat so prenehali s aktivnim igranjem/brisali Leela, K-2, Wizza, qurka, tudi Hep se je bolj ali manj osredotočil na podj….. na forumu (to vsekakor obvlada ). Tako je bilo treba prevetrit vodstvo, saj se je tudi Raca umaknil iz aktivnega vodenja. Tako sem se jaz spet bolj aktivno vključil v vodstvo, ki je imelo sedaj pod sabo že 4 krila. Pridružil se nam je tudi Samson, Heki17, organizacijo napadov pa je prevzel Celi. V tem času se je vojna sreča že začela prevešati na stran Legacy. Sklenjen je bil tudi nekakšen tihi dogovor o vspostavitvi front Legacy vs Sladki in 40 vs KYS, ki je v bistvu bil diplomatski uspeh naše alianse (bravo Raca). S tem je izginila nevarnost dveh front in mi smo se lahko polno posvetili boju. Eden od pomembnejših dogodkov je bil prevzem računa Hektor s strani Jenne. Tako je račun na meji, poln enot dobil hiperaktivnega napadalca. Po vsej verjetnosti je bil to najbolj uničujoč račun na serverju. V obliki rušenja nasprotnika, do prostora za lovljenje napdov. Zraven pa se je ob hitrem obnavljanju padle metropole razširil glas o odlični organizaciji in solidarnosti v Legacy. Po nekaj neuspehih (rušenje Samson, Balrog, Hektor, Lenak n-tič) se je začel kazati večji izbor aktivnih in kvalitetnih igralcev. Uspelo nam je pa tudi nekaj zelo uspešnih bunkerjev, kjer je večina najbolj aktivnih napadalcev pri Sladkih izgubila vojsko. Nato je prišel čas natarjev. Načrtno smo opustili akcije in se začeli pripravljati nanje. Tudi sam sem zgradil vojsko za prevzem velikega artefakta. Stranski produkt te priprave pa je bil, da so zaradi dolgčasa spet izbruhnili prepiri. Nekako sta se znotraj Legacy vspostavila dva tabora. Eden s Olafom, Artemis in Mastterjem na eni strani, ter vsemi ostalimi na drugi ter Raco nekje vmes. Na srečo teh razprtij nasprotniki niso izkoristili in s prihodom natarjev, ko se je spet začela akcija, so nasprotja spet utihnila. Ker je večina velikih računov šla iskat »zabavne« artefakte, je moral nekdo iti po tiste, ki so koristni za alianso. Tako sem jaz dobil trdnost, ki je počakala shranjena pri Valkyrie za grajenje WW-ja.
    Po artefaktih se je odprla spet fronta proti sladkim. Počasi so njihovi artefakti prehajali k nam, bilanca porušenih naselij je bila v našo korist, uspelo je tudi nekaj fenomenalnih bunkerjev. Tukaj se je izkazal Lenak, s briljantnim predvidevanjem, kam bodo vsekali (ne me spraševat kako mu je uspevalo ). Nasploh je Lenak v bistvu vodil celotno alianso in (skoraj) nihče se ni pritoževal nad tem. To se je še posebej videlo, ko je dobil kak popadek in ga par dni ni bilo in je ratala cela panika, ker nihče ni vedel koliko ima kdo vojske, a je kateri napad nevaren, kej postavit bunker… Če je kdo preveč priden, je to tudi dvorezen meč . Bolj ko nam je šlo dobro, bolj smo se spraševali koliko časa bodo 40 to še gledale. V realnosti so imeli le šibkejšega nasprotnika (brez zamere KYS), ki bi ga lahko z manjšo pomočjo lahko zadrževale že Kavičeve alianse. Tako bi mi ostali sami proti dvema kvadrantoma. Saj smo bili dobri, ampak realno gledano bi najbrž spušili. In ker imamo kot vodstvo odgovornost, kot prvo do svojih članov, smo izglasovali za sklenitev zavezništva s 40. Veliko se je govorilo, da je bil razlog zgodovina iz s6. V vodstvu sva bila 2 od 5 glasov iz s6 in zase lahko trdim, da je bil vzrok zgoraj napisano, tako da je to neumnost, nismo pa to storili s posebej lahkim srcem. Ampak kot vodja ugotoviš, da je marsikatera odločitev dostikrat težka. Zato, razen nekaj izjem nismo nikoli šli tolč na JZ.
    V španoviji z 40 pa so se praktično takoj pojavile težave. Naš igralec Primus je poslal napad na Dharmo & Greg preden smo objavili novo zavezništvo. In s tem napadom ji je kresnil dva žitna, ki sta bila menda na 20. Problem je pa bil v tem, da še preden smo se sploh začeli pogovarjati o odškodnini je mislim da Destructor začel pi**iti kako bo prekinil zavezništvo, če se takoj ne vrne škoda + nevem kakšni stroški. Vsekakor smo se strinjali z povrnitvijo škode, vendar je sam odnos, kot do podrejene alianse, vsaj pri meni odločil, ko smo dobili ponudbo iz strani Sladkih. Z njimi smo se dobili in se takoj odlično razumeli v nasprotju s 40, kjer je bil v kanalu bolj kreg kot kaj drugega. In kot v zakonu, če nekaj res ne gre, je boljše, da se gre narazen. Tako je nastala aliansa LePi. Ki je takoj po izteku 24 urnega roka začela s akcijami proti 40. Po našem bunkerju in parih sesutih metropolah, je bil videti pravi razpad sistema 40. Napadov na nas ni bilo več, branil se ni skoraj nihče več in to je bila v bistvu presenetljivo dobra strategija. Namerna ali nenamerna . Ker je bilo vse tako lahko, smo preprosto zaspali ali pa se začeli ukvarjati s svojimi zdrahami, namesto da bi šli tolči po bolj ali manj znanih crushih. Prvi pravi incident se je zgodil, ko je Hektor/Jenna, zaradi stalnega nadlegovanja, kresnil metropolo od Olafa. Čeprav smo bili v vodstvu enotni v obsodbi akcije, je tudi res, da smo večinoma sami hoteli storiti večkrat popolnoma isto. Po tem dogodku so bili krivi potem naenkrat vsi. In zaradi medsebojnega obtoževanja je med alianso Z in ostalimi nastajal vedno večji prepad. Sam sem se trudil s tem, da prerekanje na skypu nebi preraslo v pošiljanje vojske in to mi je uspevalo, dokler ni v akcijo stopil Mastter. Posebej rad ga nihče ni imel, saj je v svojem stremenju po prvem mestu, pozabil na obveznosti do alianse, ki mu je to mesto sploh omogočila. Mejo pa je prekoračil s pobitjem 5k katapultov DWX-u v garaži (če vidiš toliko katov v naselju v svojem kvadrantu in samo pobiješ, brez da bi se pozanimal…) in odkritjem njegovih korespondenc s nasprotniki. Če zraven dodamo celoletno j*****e v glavo celotne OMA trojice, ni bilo nobega pomisleka, ko se je odločalo o kazni. Problem je nastal, ker so potegnili na svojo stran Raco in njegov račun bolek in odkrito grozili rušenjem našega WW-ja. Ker nismo hoteli kar spregledati zadeve je bila sprejeta zelo težka (vsaj zame) odločitev, da se grožnje odstrani. Tako je izginil najbrž največji crush (bolek) tega serverja, večino mojega offa (nič posebnega sicer, cca 150 žitne) z tistim kar je ostalo sem izvajal kazen, tako da je šlo tudi 1 mesto za Mastterja, zadnje me ne žalosti, saj si je Emersi prvo mesto precej bolj zaslužil. Na srečo vse skupaj ni pretirano vplivalo na potek serverja. V tem dogajanju je izginilo tudi moje off naselje. Znalci so porabili samo 4 dni in čez 100 napadov za brisanje nebranjene metropole, ki je bolj ali manj že bila brez offa, vseeno sem s naseljem s 5 populacije prevzel nasprotno naselje .
    Vmes se je začela gradnja WW-jev. Na našo stran so padli 4-je. Odločili smo se da bomo gradili vse. Enega (franch) s pomočjo ostalih zaveznikov (še posebno hvala Box), enega lenak kot logična vaba za crushe in dva samostojno. Še sam ne vem kako so me prepričali v gradnjo. Najbrž s obljubo o ekipi graditeljev (2 dni heki in 2 dni lenak&dijak) ali zaradi primernosti računa Valkyrie, ki je že imel trdnost. Prevzel sem naselje in začel graditi. Na srečo sem imel v bližini dostop do 4 računov (thx crtomir in primus), tako da je prvi del šel relativno gladko. Svojo unikatno zmedo sem pa predal franchu. Zapletlo se je, ko so prišli načrti. Po čiščenju nisem hotel izgubljati časa in sem šel prevzemat načrt direkt iz Valkyrie. Vendar se je vmešal igralec vratar, ki je bil pač bližje. Še danes ne vem, kaj je s prevzemom načrta hotel. Nekaj je sanjal, da bo on gradil ww in podobno. Čeprav smo ga vsi prepriečevali, da je samo načrt premalo za gradnjo ni popustil. Torej smo, kljub temu, da smo vedeli da so možnosti majhne, poizkusili prevzeti načrt. Ni uspelo, ampak na srečo stvar ni bila kritična, saj smo dobili načrt, ki ga 40-ke niso šle iskat. Je pa pacient potem cel server vsem pravil pravljice o uničenju mojega crusha (pod 200 žitne porabe zame ni crush, pobil mi je pa celih 300 imperijanov), do prepričevanja, do ostalih sanjarjenj. Ker sem imel načrt, da bom skladišča dokončeval med seljenjem načrta, sem se takoj lotil zidave čuda. Zato sem tudi hitro prevzel vodstvo. In ga kar dolgo časa držal. Do prvega rušenja seveda . Vseeno sem nadaljeval. Prioriteto in večino obrambe pa je dobil Samson. Dolgo časa je nato vodil Peca WW in prepričan sem bil, da se ga bo pustilo zmagati. V tem času je krožilo ogromno IGM-jev naokoli, kako nas bodo zaj**** Sladki, ali kako bomo mi njih in podobno. Od A. sem celo slišal, da sem jaz rekel, da bomo zrušili Pecin WW. Mislim da smo vsem dokazali nasprotno. Peca je bila vseeno zrušena (sem podcenjeval sovraštvo med KYS in Kavičem), padel je tudi Samson in vsi ostali. Kar naenkrat sem se znašel spet v vodstvu, ni kaj vztrajnost se izplača . Nekoliko krizno je bilo, ko sem v soboto nalit prišel domov in opazil da mi hoče Olaf ukrasti načrt. Verjemite, da reševanje ob 3 ponoči, s trojnim pogledom ni mačji kašelj, vseeno je z pomočjo nesposobnosti napadalca (za umikanje artefakta še nihče ni slišal?) operacija uspela. Tako da je tokrat zmagal najbrž najbolj šalabajzerski WW dosedaj Praktično brez ekipe graditeljev (razen 4 dni ko me ni bilo), obrambe je bilo ponavadi med 150k in 200k minusa, zraven je bil pa graditelj popolnoma brez izkušenj in resnosti. Vseeno, BB je car .

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    134

Privzeto

Za zaključek bom rekel, da sem v bistvu zadovoljen s serverjem. Manjkal mu je mogoče bolj izenačen konec, ki bi ga dosegli edino če bi prisilili KGB (KYS+Zero+Box) da se pridružijo 40, vse ostalo pa je server imel. Akcijo, preobrate, spletke, dramo, komedijo… WW pa je dokončala (zmagalo je celotno zavezništvo in to vsekakor 100% mislim) aliansa, ki je bila skozi cel server v dobrem ali slabem najvplivneša na serverju. Meni bo vsekakor ostal v spominu. Konec koncev je za prvo vodenje zmaga in dokončanje WW-ja na lastnem računu, kar soliden dosežek . Za konec se še opravičujem tistim, ki sem jih kako oškodoval ali pozabil nanje in se zares zahvalil vsem članom Legacy in članom zaveznikov za sodelovanje, še posebej pa mojim v Leg@cy, ki so prenašali moje nerganje in občasno bizarne MM-je. Zahvalil bi se pa tudi nasprotnikom, ki so se proti koncu le zbrali in se dobro borili.

Pa seveda še par osebnih zahval. Če kdo ne bo omenjen, naj mi ne zameri. Ker sem skrajšal seznam na tiste s katerim sem imel največ stika, za vse bi bil seznam predolg. Mislim pa na vas.
    Samson – Kot vedno, glavni parter v zločinu . Edino kdaj te je bilo treba mal nazaj držat.
    Lenak – Hja, brez tebe Legacy nebi bila Legacy. Pa še bodoči sosed . Edino to da si krompirjevc, ti ni ravno v plus. Pa tvojega pisanja po forumu še vedno ne razumem popolnoma .
    Heki – Hvala za pomoč in obrambo. Pa za gobe
    Jenna – Za vso škodo na nasprotnikih, pa za cmok v želodcu ko sem videl oooooooo
    Racman – Ustanovitelj alianse in človeka, ki je precej pripomogel k zmagi. Škoda da se je končalo tako kot se je, čeprav se nisva strinjala v vsem.
    Celi – Kar si ti načrtoval, je uspelo!
    Jeza – Kot vedno moj sitter ko izlegavam in pomočnik pri specialnih projektih. Ko bi se vsaj obril
    Pa še par na hitro: Barbara (hambo), juhu, leela, dijak (black dragon), martar, Lero, Balrog, K-2 …
    Pa še od ostalih alians : Tia, bucka, v bistvu kar cel baksuzi.com, white…
    To je pomoje to

Lp
    BB

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Citat Originalni avtor sio07 Poglej prispevek
    Za zaključek bom rekel, da sem v bistvu zadovoljen s serverjem. Manjkal mu je mogoče bolj izenačen konec, ki bi ga dosegli edino če bi prisilili KGB (KYS+Zero+Box) da se pridružijo 40, vse ostalo pa je server imel. Akcijo, preobrate, spletke, dramo, komedijo… WW pa je dokončala (zmagalo je celotno zavezništvo in to vsekakor 100% mislim) aliansa, ki je bila skozi cel server v dobrem ali slabem najvplivneša na serverju. Meni bo vsekakor ostal v spominu. Konec koncev je za prvo vodenje zmaga in dokončanje WW-ja na lastnem računu, kar soliden dosežek . Za konec se še opravičujem tistim, ki sem jih kako oškodoval ali pozabil nanje in se zares zahvalil vsem članom Legacy in članom zaveznikov za sodelovanje, še posebej pa mojim v Leg@cy, ki so prenašali moje nerganje in občasno bizarne MM-je. Zahvalil bi se pa tudi nasprotnikom, ki so se proti koncu le zbrali in se dobro borili.

Pa seveda še par osebnih zahval. Če kdo ne bo omenjen, naj mi ne zameri. Ker sem skrajšal seznam na tiste s katerim sem imel največ stika, za vse bi bil seznam predolg. Mislim pa na vas.
    Samson – Kot vedno, glavni parter v zločinu . Edino kdaj te je bilo treba mal nazaj držat.
    Lenak – Hja, brez tebe Legacy nebi bila Legacy. Pa še bodoči sosed . Edino to da si krompirjevc, ti ni ravno v plus. Pa tvojega pisanja po forumu še vedno ne razumem popolnoma .
    Heki – Hvala za pomoč in obrambo. Pa za gobe
    Jenna – Za vso škodo na nasprotnikih, pa za cmok v želodcu ko sem videl oooooooo
    Racman – Ustanovitelj alianse in človeka, ki je precej pripomogel k zmagi. Škoda da se je končalo tako kot se je, čeprav se nisva strinjala v vsem.
    Celi – Kar si ti načrtoval, je uspelo!
    Jeza – Kot vedno moj sitter ko izlegavam in pomočnik pri specialnih projektih. Ko bi se vsaj obril
    Pa še par na hitro: Barbara (hambo), juhu, leela, dijak (black dragon), martar, Lero, Balrog, K-2 …
    Pa še od ostalih alians : Tia, bucka, v bistvu kar cel baksuzi.com, white…
    To je pomoje to

Lp
    BB

Nimaš kaj pač je JZ začaran krog neuspelih rešitev... Sej smo se odločili zdaj nekateri da poskusimo srečo na drugi strani kvadranta in upamo da nam bo tokrat bolje uspevalo, kajti ta JZ je totalna štala.... Jaz se nisem obremenjeval glede zgodovine iz s6, čeprav sem imel kar nekaj konfliktov, toda tu smo zaigrali nov server. In sem tudi pozdravil vse tiste za katere sem vedel da so igrali na s6 in sem izvedel imena tu na s5....

Drugače pa se vidimo na next serverju Peca Team will strike again :P

Cool

Eto pa še moj pogled na server:

Na račun Sublimator sem se pridružil po kakšnem mesecu igranja. Račun je bil že bil v najbolši aliansi na serverju. (legacy) Z dualom Janijem sma hitro postavila metro in gradila supporte kot po maslu. Račun je bil top 50 in še je rasel. Nato pa je dual nehal igrati in ostal sem sam. Ker je bilo to malo pred artefakti smo klikali vojsko 24/7. Ko so prišli arti pa ni bilo neobenega v bližini. Zato sm nadaljeval s klikanjem vojske in tudi populacije... In priklikal do 22. mesta. Potem sem dobil nogice ki so mi jih nato ukradl... Bila je moja napaka. Vendar je tudi vodstvo čudno reagiralo ko sem povedal da imam napade. JE bil odgovor tak: "ostali jih imajo še več". Js sm to razumel tako da so tudi oni mislil da so fejki.

No nato je prišel pregled računov. In ravno lenak je pregledoval moj račun. In njegova bujna domišlija je pripelajala na crush. In do konca serverja sem klkal crush. Vmes sem dobil še artefakt nočka. Od igralca pohorc. (zrihtal ga je lenak )

in en dan preden je bilo treba poslati crush se je norček spovnil na dvokratno porabo žita. in ker sem art prestavil v drugo naselje je tut heroj ostal tam... tako da je crush nakoncu bil brez heroja zaradi moje pozabljivosti. Ampak vseeno so katapulti porušli ww za 8 stopenj.
    Report: http://travian-reports.net/si/report/122841d5791

in na koncu bi se vsem zahvalil. Bil je to moj najbolši server. In vi ste vsi poskrbeli da ni bilo dolgčas...

pa še posebej:
    Lenak: vedno rad kaka... drugač pa car
    acc. Svizec: hvala za vse suruvine in ostalo... :
    Samson: Ima korenine iz naših koncov... čovek na mestu.
    Pohorc: Tut teb hvala za vse (art,...)
    lynx: Car, takoj za lenakom

in še zadnič na tem forumu: LENAK JE CAR!

LEGACY RULZZZ

lp simko-sublimator!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •