Stran 2 od 6 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 60

Tema: Hattrick

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Milee
    Datum pridružitve
    Oct 2010
    Objav
    17

Privzeto

Citat Originalni avtor loki92 Poglej prispevek
    http://ppm.powerplaymanager.com/sl/

To je bols. POdobno ko hattrick. lahko igras nogomet in hokej. js igram hokej in je zelo zanimivo. Dans se zacne nova sezona
    Totalna beda
    ★★★★★★★★★★★★
    Liverpool 4 Ever!
    Kliknite sem vam bom hvaležen:http://s5.bitefight.si/user/bite/19130

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice loki92
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    410

Privzeto

Citat Originalni avtor NubCake Poglej prispevek
    Že glede na to, da igra igro 10x majn ljudi ti pove, da ni bolše.
    Men je vredu ceprav nucas nekaj dni da vse nastudiras sam ko nastudiras je pa fajn pa ni tok obveznosti.

Kr Nekaj
    Datum pridružitve
    Jul 2007
    Objav
    608

Privzeto

Citat Originalni avtor loki92 Poglej prispevek
    Men je vredu ceprav nucas nekaj dni da vse nastudiras sam ko nastudiras je pa fajn pa ni tok obveznosti.
    Hattrick je bolj zakompliciran in rabiš par tednov, da se naučiš osnov (=

Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: T3 Answers / T4 Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    555

Privzeto

Hattrick je bolj zakompliciran in rabiš par tednov, da se naučiš osnov (=
    Niti ne, malo si vodiča prebereš in to je to.

Je pa definitivno zanimiva igrica, predvsem mi je to všeč, da mlade streniraš in jih potem prodaš za večje denarce.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice CrazyTexter
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    443

Privzeto

No ja sej ni tok zlo zakompliciran. Jst sm naredu naloge za licenco pa povprašu Nubčija in zdej že kr dost vem =)

Privzeto

hattrick je zakon!

ćeprou sm v VI. ligi...
    OGLASI:
    prodam taščo, odlične glasilke, odlično teži, žnara ipd.....

pokličite 041-007-007

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    1

Privzeto

Igram hattirck že približno 3 leta in powerplay manager 1 leto. Tko je pri powerplayu rabiš malo več časa, da ti pride v kri :P. Ko se navadiš na powerplay neboš hattricka niti pogledal več, ker je powerplay 10x boljši.
    Nazadnje urejal HawkE; 27-11-2010 ob 12:07.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice !killers!
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    788

Privzeto

Hattrick mi je najbolj stekel v kri z ostalimi se žal ni obneslo izbrisal sem račun, ki bi šel v V. ligo, ker sem vse za J..... Nisem prebral vodiča pa je blo dej imam 3 napadalce za ligaške in 3 za prijateljske treniram napad kupujem solidno 17-letnike trenirajo se v odlično v parih dneh naprej pa še v fenomenalno kupiš za okol 50.000€ prodaš 500.000€ s tem denarjem pa spet nove kupiš in še na drugih pozicijah boljše igralce... Zdej sem ostal v V. ligi zaradi gola premalo v gol razliki jaz pa sem si že kupil fenomenalno ekipo z denarjem s samo tremi igralci Tako, da naslednje leto grem v V. ligo v kateri bom probal obstati nato pa bom razmišljal o boljših ligah!!

Sedaj je čas lahko se registrirate ravno pavza med sezonama je morda pridete ravno mojo ligo, da vam mau Bruuke nardim

Lp
    ---> Championship server <---
    --> Si2 server <--- http://www.travian.si/?uc=si2 - Prosim če se registrirate tu res bi bil hvaležen.

Kr Nekaj
    Datum pridružitve
    Jul 2007
    Objav
    608

Privzeto

Citat Originalni avtor HawkE Poglej prispevek
    Igram hattirck že približno 3 leta in powerplay manager 1 leto. Tko je pri powerplayu rabiš malo več časa, da ti pride v kri :P. Ko se navadiš na powerplay neboš hattricka niti pogledal več, ker je powerplay 10x boljši.
    Jaz še nisem vido boljše online (manager) igre kot Hattrick, tako da nekako dvomim, da je tale boljša in pa Hattrick je tud zakompliciran, tako da nevem kaj bi reko na to, mogoče bom probal to kaj si rekel, ampak dvomim, da je lahko boljši, že če imaš kakšne prednosti, če plačuješ takoj nakaže na to, da igra ni boljša, saj pri Hattricku je čisto isto če plačuješ ali ne (pri rezultatih in igri), maš pač določene izboljšave edino...

Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: T3 Answers / T4 Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice !killers!
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    788

Privzeto

Jaz še nisem vido boljše online (manager) igre kot Hattrick, tako da nekako dvomim, da je tale boljša in pa Hattrick je tud zakompliciran, tako da nevem kaj bi reko na to, mogoče bom probal to kaj si rekel, ampak dvomim, da je lahko boljši, že če imaš kakšne prednosti, če plačuješ takoj nakaže na to, da igra ni boljša, saj pri Hattricku je čisto isto če plačuješ ali ne (pri rezultatih in igri), maš pač določene izboljšave edino...
    Se strinjam.
    Ubistvu so vsi teli Mannagerji sam fake-jo Hattrick, ki je daleč najstarejši po nastanku...

Lp
    ---> Championship server <---
    --> Si2 server <--- http://www.travian.si/?uc=si2 - Prosim če se registrirate tu res bi bil hvaležen.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •