Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Risanka

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Davč
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    298

Privzeto Risanka

A mogoče kdo ve kako je naslov eni japonski (predvidevam, ne razuzem tistih pismenk) risanko, v kateri nastopajo vlaki ki se potem spremenijo v take male hecne robote. pač sprednji del se odklopi in vlak dobi noge, roke pa to. večinoma so bili japonski hitri vlaki, glavni zlobnež je bil en vlak v vesolj imenovan Srebrni, imel je 3 pomočnike ki so bili črni in so bili na paro... Nastopali so tudi otroci ki so peljali v teh vlakih... Ena sezona se je vrtela v okviru Ringa Raja na POP TV nekje med leti 2003-2006 (pribl. ocena). Pač klasični japonski anime, kaj naj še rečem. : distributer ni bil VideoArt, sem celo stran pregledal a ni inč temu podobnega gor. Mogoče risanka malo potegne na transformerje v stilu spreminjanja, ampak minimalno.

Takrat mi je bila zelo všeč, ampak se zdaj bolj malo spomnim, tako da če kdo ve kako je naslov ali še kakšne dodatne informacije, lepa hvala.

LP, Davč

"Uspeh je nadvse slab učitelj: ljudi zapelje in prepriča, da ne morejo izgubiti." - Bill Gates

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2010
    Objav
    82

Privzeto

jaz sem jotudi gledal sam naslova se ne spomnem

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    298

Privzeto

pozabil sem dodat da je bila SINHRONIZIRANA zato je še težje določit naslov ker pri prevajanju velikokrat imena in podobno spremenijo...

"Uspeh je nadvse slab učitelj: ljudi zapelje in prepriča, da ne morejo izgubiti." - Bill Gates

Privzeto

Citat Originalni avtor Davč Poglej prispevek
    pozabil sem dodat da je bila SINHRONIZIRANA zato je še težje določit naslov ker pri prevajanju velikokrat imena in podobno spremenijo...
    to so bli hikaljani(sorry da sem narobe napiso ker se verjetno napiše drugače ) tak so govorili slovenski naslov pa mislim da so kitajci v pesmi isto govorili!
    KO SI DO VRATU V DREKU NE POVESI GLAVE!!JAZ LJUBIM MB!!!

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    298

Privzeto

ej 100× hvala ti nisi se velik zmoto Hikariani je pravi naslov. to bo veselo spet gledat, še enkrat hvala ti. jst sm iskal malo drugačen naslov kakršnega sm se pač spomnil pa ni nič najdlo...

LP, Davč

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice kozler
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    206

Privzeto

js sm tud to ucasih gledu

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice TravianHelper
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    135