Rezultati ankete: Za koga ?

Glasovalcev
71. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Maribor

46 64.79%
  • Olimpija

25 35.21%
Stran 3 od 4 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 36

Tema: Maribor vs. Olimpija

Privzeto

MARIBORRR

Vijola do groba.
    FC BARCELONA
    AC MILAN
    Nk Maribor

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice zviti roki
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    371

Privzeto

za olimpijo...

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Sonic
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    23

Privzeto

Olimpija <3

Privzeto

Citat Originalni avtor BorutOo Poglej prispevek
    Oprosti ... sam se rekreativno ukvarjam s kolesarstvom ... na leto naredim tudi 5000km ali več, letos mam 6200km nekje, dovolj, da sem v miru zaključil sezono ...
    Meni je kolesarstvo najboljši šport.
    Če ne poznaš pravil ameriškega nogometa ti je res lahko brezvezen, sicer pa je zelo dober šport to, takoj za kolesarstvom. Jaz sem se sicer pravila naučil tako, da sem si igral igrico Madden NFL, ker preko tvja nisem mel pojma kakšna so pravila ... in dokler jih nisem vedel mi je bil to popolnoma brezvezen šport, tako kot kakšen basebal, ki za prazen nič tolčejo vsakih par min žogico, gledalcev je pa toliko, da mrgoli ... ampak ko sem se naučil pravila, sem videl zakaj je ta šport tako dober. Na šport tv ga vedno gledam ... danes je spet, če ne pa bo na ESPN America.
    Point je pri meni že v tem, da se vsaj nekaj dogaja na igrišču, pri fuzbalu pa samo tisti bežijo ki so v radiusi 10m oddaljeni od žoge, ostali pa se sprehajajo po igrišču ...

Em, v ameriškem nogometu je več gledalcev kot pri tem fuzbalu, pa kako so ljudje tam disciplinirani, prav neverjetno, ko se tekma konča, se lepo v miru razidejo, tako kot pridejo skupaj ... ne pa tu .. eni ekipi že med tekmo slabo kaže, pa bi se že mogli pobijati med sabo ...

Pravi navijači so tisti ki razbijajo? Ne ... to so samo bedaki, ki pridejo samo zaradi enega cilja na tekmo, da naredijo škodo, ostali pa jih hvalijo kakšni junaki so ...
    Jas treniram ameriški nogomet in je... THE BEST!!!!! Najboljši šport ki sem ga kdaj treniral. Res je da če ne razumeš pravil ti je kar nekaj, se popolnoma strinjam s tabo. Glede maddne pa se mi zdi da vseh pravil nisi čisto "zakapiral" ker ga tudi sam igram in ne moreš ravno vedeti kaj je pass interference, face mask penalty, holding ipd. Ali pač?

Privzeto

Citat Originalni avtor _Somebody_ Poglej prispevek
    Jas treniram ameriški nogomet in je... THE BEST!!!!! Najboljši šport ki sem ga kdaj treniral. Res je da če ne razumeš pravil ti je kar nekaj, se popolnoma strinjam s tabo. Glede maddne pa se mi zdi da vseh pravil nisi čisto "zakapiral" ker ga tudi sam igram in ne moreš ravno vedeti kaj je pass interference, face mask penalty, holding ipd. Ali pač?
    Jzz mam tut rad ameriški fuzbal čeprau ne zastopim pravil: no neki že wem usega pa ne. Drgač pa velikokrat pogledam kakšno tekmo
    FC BARCELONA
    AC MILAN
    Nk Maribor

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice CrazyTexter
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    443

Privzeto

Za Maribor definitivno.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice MattMiha
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    962

Privzeto

Seveda Maribor. V zadnjih letih ima lepšo in zrelejšo igro.

Privzeto

čudno.. glede na to, de je na forumu pou lublančanu sm mislu de bo olimpia zmagala... drugač pa MARIBOOR! VIOLE!!!!
    OGLASI:
    prodam taščo, odlične glasilke, odlično teži, žnara ipd.....

pokličite 041-007-007

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice MattMiha
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    962

Privzeto

Citat Originalni avtor blazek 007 Poglej prispevek
    čudno.. glede na to, de je na forumu pou lublančanu sm mislu de bo olimpia zmagala... drugač pa MARIBOOR! VIOLE!!!!
    Vsak ki ima narečje gorenjsko še ni ljubljančan

Pa če so viole boljše.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice zviti roki
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    371

Privzeto

Citat Originalni avtor blazek 007 Poglej prispevek
    taki ste mi naravnost gnusni... všeč so vam "huligani", ki uničujejo stadione? (pa da ne bo kdo mislil, tudi dragonsov ne maram preveč...) zaradi tega niste kul, le kažete svoje nerazvite možgane...

navijač olimpije NI enako navijač dragonsov, navijač maribora NI enako navijač viol... eh brezveze, zdaj bom tako ali tako dobil 20 odgovorov, da bom dobival obiske na dom itd...

lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •