Stran 2 od 3 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 28

Tema: Spis pri sloveščini

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice BorutOo
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Živim v prlekiji, večino leta pa v LJ, študij pa to ...
    Objav
    110

Privzeto

Ja ... saj to je tisto .. nima veze kakšen je spis .. ali je vse v redu ali pa je vse površno napisano - brez slovničnih napak ...

Na primer: ... uvod bi začel samo z enim stavkom potem pa nadaljeval sredino spisa ... hm ... Začela se je jesen, letni čas, ko dozorijo jabolke ... potem pa bi nadaljeval s sredino ... s prijatelji sem šel v sadovnjak z jabolkami in smo se lotili obiranja jabolk ... itd.

Tu nima veze kolko česa napišeš na začetku ali koncu, samo da je slovnica pravilna ... Če ne znaš slovnice, brez veze, da sploh kaj pišeš ... no za 2 pa se že splača malo potruditi

Najslabše je, ko nekateri samo nekaj nakladajo pa nakladajo in nakladajo ... potem pa že napišejo dve strani in oddajo ... na koncu pa imajo morda prvo stran še lepo napisano, brez večjih slovničnih napak, ko se ura bliža koncu, še ima kaj za napisati, pa začne hiteti, začnejo se napake in potem mu druga stran popolnoma uniči spis in oceno ...

Nikoli ne oddati pol strani ali dve strani napisanega spisa ... najboljše je, ko napišeš tričetrt strani ali eno stran ... potem pa se ti že jebe in se ti smeji, ko ti že oddaš spis, eni pa še kar nakladajo in cel čas gledajo na uro, čle bodo pravi čas oddali itd ...
    Umiriš živce, se lepo relaxiraš, si rečeš da boš napisal tričetrt strani, pa nič več in začneš lepo počasi pisati ...
    Kje so ti časi, ko si pesmi lahko rekel pesem ...
    "Šumijo gozdovi domači in žito rumeno zori, pri domu prijaznem pa lipa, lipa zelena diši.
    Vasica domača in polje, ko vračam se zopet nazaj, ti meni velika si sreča, edini prijazni si kraj!"

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gjapi
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    126

Privzeto

ne me smejat mi tud ju3 pisemo

zivljenje pis in oznako osebe 2 spisa uglavnem ;D

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice nobek
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    35

Privzeto

Citat Originalni avtor Gjapi Poglej prispevek
    ne me smejat mi tud ju3 pisemo

zivljenje pis in oznako osebe 2 spisa uglavnem ;D

mi isto ...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    78

Privzeto

Citat Originalni avtor Night Walker Poglej prispevek
    rauno zarad tega mam js rad spise... kr vedno mam sam kako napako al pa 2. Pa nimam zanimiu kej preveč pa mi da 5 sam zarat tega kr je slounično pravilno.
    Dvomim

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    22

Privzeto

haha.jst sm glihkar napisal spis za restitucijo.
    jst ti svetujem da opišeš dedka ali babico.pa njegovo/njeno otroštvo,kako se je spoznal/a s tvojo babico/dedkom.pa tko...

Privzeto

Citat Originalni avtor nobek Poglej prispevek
    LP!

jutri pišemo spis pri slovenščini , pišemo o predstavitvi enega od svojih domačih ( mama,oče, babica, dedek )

in me zanima, kako bi vi začeli , ali je kje kakšna dobra stran da bi videl kako moraš prav kaj napisat itd.

sam že imam eno domisel kako bi začel, ampak bi rad da bi bil pester spis .

ima kdo kakšno idejo, ali stran ?

hvala za pomoč .

zut jes mislim, tak, opiši stare starše, npr. bilo je davnega leta........ko sem jaz in večina mojih prijateljev še " na božjih oblakih plavali" in pol opišeš dogodivščine, dogodke, ki so se zgodili pred tabo

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice smex9
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    342

Privzeto

Mi smo tudi ravnokar pisal in sicer potopis. Sam mi ga lahko doma napišemo in v šoli samo prepišemo.

Za 0,5 točke zgrešu 5, pa mi je ni dala. :'(

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice BorutOo
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Živim v prlekiji, večino leta pa v LJ, študij pa to ...
    Objav
    110

Privzeto

V kakšno šolo te vi hodite? .. Mi smo v spisu pri slovenščini, angleščini in francoščini imeli vedno spise, ki nismo vedeli o čem se bo šlo ... nam so prfoksi tisto uro na tablo napisali o čem naj bo spis, nikoli nismo vedeli en dan naprej, kakšen spis bomo pisali ...
    Kje so ti časi, ko si pesmi lahko rekel pesem ...
    "Šumijo gozdovi domači in žito rumeno zori, pri domu prijaznem pa lipa, lipa zelena diši.
    Vasica domača in polje, ko vračam se zopet nazaj, ti meni velika si sreča, edini prijazni si kraj!"

Privzeto

Citat Originalni avtor Mojito Poglej prispevek
    Dvomim
    Lahko mi verjameš

Citat Originalni avtor BorutOo Poglej prispevek
    V kakšno šolo te vi hodite? .. Mi smo v spisu pri slovenščini, angleščini in francoščini imeli vedno spise, ki nismo vedeli o čem se bo šlo ... nam so prfoksi tisto uro na tablo napisali o čem naj bo spis, nikoli nismo vedeli en dan naprej, kakšen spis bomo pisali ...
    Saj tudi to pri nas delajo ampak bolj poredko:
    FC BARCELONA
    AC MILAN
    Nk Maribor

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    276

Privzeto

Citat Originalni avtor BorutOo Poglej prispevek

hahaha...mi smo prejšn petk pisal, ampk smo najprej mogl eno knigo prebrat pol smo pa "nadaljevane" pisal -.-

sicr vrjamem u 5 sam nkol neveš k mamo učitlco za polomijo

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •