Jst mam steam account vreden več kot 350 €, Alien vs predator, Just Cause 2, Left 4 Dead 2, Call of duty black ops, call of duty mw2, Counter strike source, + day of defeat in se 4 igre ki jih sploh ne igram, in sem jih dobil ko sem kupil counter strike.. Crysis,Tom clancy, splinter cell - conviction Duke nuke forever, Battlefield 3.. plus tega imam vse skupaj 18 iger z sktlo + cd-jem.. Kaj mislim povedat, je to če ti okradejo steam račun, najboljš da pišeš Steam support, tam ti bojo dal nek Ticket Code, kjer bos mogel na bilo katero igro imaš na steamu zraven CD-key napisat in fotografirat z fotoaparatom ali mobitelom, in v roku 10 dneh boš dobil svoj račun nazaj. V tem času pa pogledajo če je slika ki si jo poslal pristna, in ni nikjer na internetu, Račun sem pa dobil nazaj v 6 dneh. Čeprav dolgo traja, še vedno vem tistega teleta ki mi je ukradu račun, Men so ga okradli na ta način da sem se joinu MW2 multiplayerju, in potem mi je slika zamrznila, sem resetiral comp in mi je isto pisalo kot pri tebi.. Vsaj na sreco sem dobil nazaj račun.. Ker bi se mi zmešalo kolko denarja sem zapravil za vse to skupaj..