Stran 1 od 7 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 66

Tema: travian predlogi

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice kozler
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    206

Privzeto travian predlogi

no js imam 2 predloga v zvezi s tarvianom
    1 ko se restartira streznik bi lohk na internetu naredil kaksno reklamo
    2 lahk bi spremenil mal domaco stran
    no to sta moja predloga.kaksna sem vam zdite
    ps ce sem dal u napacen oddelek se opravicujem

Jagermaister

Privzeto

Domača stran bo spremenjena kmalu, skupaj s podobo same igre.

Reklam je po netu že malo morje, in nebi kaj prida vplivale na dotok igralcev.

Poleg tega je taka tema že in lahko bi se malo bolj potrudil pri pisanju.

lp

P.S. Konkretne spremembe rabi travian, ne take bedarije kot je grafika, ki nobenega razen malih otrok ne zanima.
    Nazadnje urejal Jagermaister; 15-09-2010 ob 08:29.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice baxy
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    212

Privzeto

amm tema se bo kmalu na naših serverjih zamenala ker na COM in kakšnih drzavah je ze!
    za reklame so pa itak ze tist da se registriri,bol bi blo na televizijo dat ;D

lp,luka

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SAUC1
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    467

Privzeto

LP!

lahko bi bilo da bi vsak server , ko se prične bi lahko bilo kje v levem kotu napisano, kdo je ta server pobil največ enot, ... pa kdo je imel največ vojske !

ampak lahko bi bilo tudi to, da bi bila lestvica koliko ima kdo vojske, ampak lestvica bi bila vidna samo tvojemu računu na katerem mestu si .

npr.

ŠTEFKA - 200 gorjač
    jože - 190
    miha- 150 .
    com3 11 15cjev , com8 top ropar, ro4 top3 , slo speed top30 ,
    aux top 100.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Od traviana igralce odganjata nesposobnost nekaterega osebja, enoličnost igrice, v naprej dogovorjeni scenarij serverjov, vedno slabša pravila, itd itd... razlogov imajo več kot dovolj da jim niti reklama ne pomaga...

Jagermaister

Privzeto

Točno tako.

Predlagam da se odstrani možnost izbire položaja registracije, da bi blo vse bolj pomešano. In pa fino bi blo da folk pozabi stare zamere, stara zavezništva in alianse in začne na novo. Vsaj na speedu, če ne drugje.

Osebe, ki bi bla popolnoma 100% nepristranska pa težko da boš dobil, tako pri MH-jih kot tudi na forumu.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    178

Privzeto

travian naj naredi, aplikacijo za telefone za travian, na teh bolj znanih platformah:
    android, symbian,windows mobile, itelefon

naredi bolj pregledno zbirališče, nekaj v takem stilu:
    če te napadajo:

Micka iz 1111 ???? (?=vojska) 17:19:10 (koliko še do napada)
    ob 3:12:24

vse v eni vrstici, veliko bolj pregledno

če se enote vrnejo iz ropanja
    micka vračanje iz xxxx 3 gorojače 1:24:11 180/180 100%

namesto besede gorjača bi bila slikca od gorjače
    pač tu bi dal da se vračajo enote nazaj iz ropanja, oropan je bil xxxx naselje (če bi pridrzal misko nad tem imenom, bi videl se ime igralca, ter koordinate, koliko kvadaratkov stran (Morda to kot ena gold club moznosti celo)) potem je rop bil polen 180/180, ter koliko procentov je to, lahko bi potem dodali, še obarvano: zelena +90% rdeča -10% siva ostalo

ko pošilaš okrepitve
    micka okrepitve do xxxx 10 sulic (spet slikca) 1:11:11 ob 1:11:11

podobno še za ostale stvari...
    kot plus račun opcijo bi bilo dodano, še sortiranje: napade na naselje, napadi iz naselja, okrepitve, okrepitve iz naselja

potem, ko bi kliknil na eno od naselij na zemljevidu, pa če bi tam imel okrepitve, bi bilo na desni strani napisano koliko enot

no nekaj mojih predlogov

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Noisia
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    240

Privzeto

Lahko pa bi vsaj tko naredili, ko se strežnik začne, se registriraš, in ko se potem strežnik konča.. se lahko z istim imenom in z istim geslom registriraš ponovno.. tko da samo 1 registracijsko kodo napiseš..

To je moj predlog

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Rečte Nemcem naj dajo možnost umika enot iz prestolnice pred napadom za vse prestolnice,za nečlane z. kluba vsaj do ustanovitve drugega naselja,ali do prihoda artefaktov ali sploh nonstop.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice palma
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    172

Privzeto

Predlagam novi atribut za heroja; čelado, copate, oklep, ki bi omogočale večje zbijanje lojalnosti, saj ob ploščah zakonika, ni pravega ravnotežja za napad, pa ne, da bi imela sama s tem težave.

Umikanje enot; dopuščeno bi moralo biti, da naznačiš, da pa ne želiš, da ti umakne heroja.

Izgled heroja; ob uporabi določene čelalde, bi se le-ta lahko (vsaj za barake in konjušnico) menjala ali nekako signalizirala tudi na broški heroja, (včasih grem 7x pogledat, če sem dala čelado gor in katero sem dala)

Ob artefaktu "hitre tačke" bi lahko bili tudi "hitri trgovci" ali pa instant trgovci doma, ker tevtonski trgovci so res okoreli, sploh pri snail serverju... vrnitev v trenutku bi bila lahko kot del zlatega kluba !

Pri farm listi, oznake oaz, vasic, barvno ali kako drugače, da je neka vas na strani zaveznika, sicer narediš tisti preprosti klik in "adijo"... na drugi strani se sveti in slaba volja pri obeh igralcih.

Omejitve glede nakupa določenih "pomagal" - vedro; lahko jih kupiš 30 v 20 dneh, sicer ne prideš zraven, če imaš na serverju "škafoljubca"!

Instant vračanje, kar pogrešam, bi ga imela, verjamem, da nisem edina.

Toliko se mi je nabralo za sedaj.
    Lep pozdrav...
    Lep dan, pǻɭɱǻ
    Ljudje res je, da je čas kislega zelja, segedin golaža; to pa še ne pomeni, da kisle glave nosite na vratu.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •