Stran 6 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 4567 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 66

Tema: travian predlogi

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Citat Originalni avtor Stari Bojevnik Poglej prispevek
    heroj pa ste pozabili? sej če ste defferji taki carji igrajte off kdo vas sili v deff. nwm no
    Kaj je s herojem? Naj dobi izkušnje. Če začnemo defferji igrat off, potem nevem kdo vas bo branil, še tako ni nikjer deffa, saj se ne čudim če pa sprejemajo v alianse igralce 1k popa in prav toliko ali pa še manj deffa.

Privzeto

Citat Originalni avtor three45 Poglej prispevek
    Kaj je s herojem? Naj dobi izkušnje. Če začnemo defferji igrat off, potem nevem kdo vas bo branil, še tako ni nikjer deffa, saj se ne čudim če pa sprejemajo v alianse igralce 1k popa in prav toliko ali pa še manj deffa.
    odločitev je tvoja kaj boš igral

Privzeto

Jaz bi si tudi želel igrati spet sraro verzijo, razen če je kakšen server bi prosil da mi kda kdo link ?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice TurTle
    Datum pridružitve
    Dec 2010
    Objav
    119

Privzeto

Zadnje čase zi zelo želim igrati T.3.6 speed je mogoče da bi se odprl kaki server? skos o tem premišljujem

Imperator
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    428

Privzeto

Pozdravljen!

S tem restarti serverjev in katere verzije bodo žal nimamo nič, oziroma ni v naši moči. Lahko sicer nemce obvestimo, da se pojavlja želja po 3,6 verziji, vendar je na koncu zmeraj odvisno od lastnikov igre kako se odločijo....

LP Rok

Privzeto

Jaz pa predlagam, da bi se število dni pri možnosti počitnice povečalo na vsaj 31 dni

Začetnik
    Datum pridružitve
    Feb 2015
    Objav
    1

Privzeto

Lahko bi lastniki pomislili na aktiviranje serverja za nedoločen čas, npr. v njem bi lahko bilo obdobje miru in obdobje vojne. Lahko bi bilo zanimivo! Lahko bi se aktiviralo server brez alians - solo varianta, naj zmaga najboljši!

Da še mal dodam! Server za nedoločen čas bi lahko bil zelo zanimiv, seveda z vmesnimi obdobji bojevanja in obdobji miru. Vsekakor začetniška zaščita ostane in se podaljšuje. Grafika bi se lahko mal spremenila. Vendar pa razumem, da vsaka sprememba tudi stane, vedno se vse vrti okrog denarja. Po moje če bi se lastniki odločili za kak poskusni server za nedoločen čas, bi s tem sprožili veliko promocijo med vsemi, ki igrajo in so igrali travian in tudi med tistimi, ki te igre niso igrali.

Vsak začetek je po svoje zahteven in tudi ta moj predlog je lahko strel v prazno, a kljub temu probat ni greh!! Ravno tako velja za solo server, brez alians, za določen čas ali nedoločen čas. Hočem samo poudariti, da bi se izbira vsaj malo povečala.

Upam, da boste predloga posredovali lastnikom, pa naj povejo svoje in se potem odločijo.
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 07-02-2015 ob 13:37.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor Stari Bojevnik Poglej prispevek
    heroj pa ste pozabili? sej če ste defferji taki carji igrajte off kdo vas sili v deff. nwm no
    Ne vem, kdo je omenil da naj bi bili defferji carji, dejstvo pa je, da vsi offerji oziroma velika večina klika zraven še dva ali več deff računov, na katerih pa obrambe ni skoraj nič. S tem, da je vse podrejeno offerjem. Pri natarcih dobijo neverjetno veliko nap točk, pri vsakem bunkerju dodajo samo svojega heroja, da ga bildajo na račun defferjev in tudi vse obrambne točke se štejejo branjenemu računu, čeprav je igralec, ki je bil napaden dejansko samo na koncu vrnil vsem, kar je ostalo in seveda požel vse zasluge za uspešen bunker.
    Moj predlog oziroma velika želja je, da bi se v vsakem bunkerju preračunavalo, koliko izkušenj dobi heroj glede na moč skupne obrambe z vseh vasi igralcev, ki delajo bunker. Bi bilo veliko bolj pošteno.
    Morda bi morali tudi obrambne pike dobivati igralci, ki dejansko branijo ali pa se naj naredi še ena nova postavka.
    Pač nekateri ne maramo igrat v dualu in ne moremo biti 24 ur na računu, kar pa ne pomeni, da ne znamo igrati. Ampak, ker smo defferji dejansko nevidni, oziroma gredo vse medalje ponavadi offerjem, preprosto nima smisla se trudit. Da lahko potem offerji nabijajo, kako so oh... Tudi sam bom verjetno prenehal prav zaradi teh razlogov, ker v dualu ne bom igral, dejansko pa od igre tudi nimam nič, ker sem deff. Pa mislim, da sem dober deffer. Če pa bodo kaj postorili na mojih željah, potem bo pa zgodba povsem drugačna, hehe.
    Nazadnje urejal bale; 23-02-2015 ob 22:19.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Jaz imam en zelo praktičen in izvedljiv predlog. In sicer da bi se dalo osnovno enoto in raziskane enote skriti. Se pravi če igram off rimljana imam za osnovno enoto legionarja. Včasih pride do zmote (sploh če klika siter) in se kliknejo legionarji namesto pretorianov za nadaljnih 50ur. Ta zadeva je seveda popolnoma enaka tudi pri tevtonih in galcih, predvsem v prvi vasi ko imaš raziskane do mala vse enote. Z enostavnim gumbom "SKRIJ ENOTO" bi se ti v barakah tako skril legionar in bi imel za urjenje v tem naselju na voljo le še imeriana. V neki drugi vasi pa bi storil enako pa bi imel le pretriane naprimer. Mislim da je to za vse zelo dobrodošla sprememba, ki terja relativno malo dela za travian ekipo.

PS: možnost podaljšanja zaščite je svetovna bedarija. Če se že da podaljšati naj bo osnovna zaščita 72h, pa potem lahko podaljšaš za 48h, ne pa da nekateri vlečejo njihovo zaščito čez cel teden....polom

PS2: še enkrat star predlog; podražite že enkrat te gorjače ali pa jim vsaj zmanjšajte nosilnost...enota je v startu enostavno predobra
    LP
    Nazadnje urejal Count__Olaf; 26-02-2015 ob 16:04.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    45

Privzeto

jaz imam predlog za še kako drugo pleme , počitnice obvezno črtat , enega počistiš pol gre pa na počitnice kar neki

lp
    Black Panter

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •