Stran 4 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 66

Tema: travian predlogi

Privzeto

Kr neke, star travian je bil najboljši. Upam, da se čimprej odzovete na prošnje večine, če še hočete met kaj igralcev ,,... sranjee

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2012
    Objav
    212

Privzeto

Probaj it igrat staro verzijo nazaj in verjemi, da se je nikakor neboš mogel več navadit.
    Ta T4 verzija je veliko boljša kot pa starejša in ne mi govorit, da je večina igralcev nehalo igrat travian prav zaradi te verzije, mogoče kak določen procent ne pa vsi.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Jaz imam en predlog glede rušenja zgradb v gradbenem cehu. Da ti nebi bilo treba vsakih 5 minut podirat eno zgradbo, bi bilo bolje, da se izbere tudi stopnjo na katero želiš da se zgradba podere. Ker npr. če prevzameš naselja pa so noter 3 špranje, nima nobeden ravno volje tisto vsakih 5 minut podirat :>

Privzeto

Moj predlog;
    PREDLAGA DA BI SE ZMANJSALO STEVILO IGRALCEV V ALIANSI NA ST.30 ,TAKO BI IGRA DOBILA VSAJ MALO VEC NA DINAMIKI IGRE!
    BILO BI VEC MOCNIH ALIANS VSAJ ZA POLOVICO IN TAKO BI TUDI BILO VEC BOJEV

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor stefanMB69 Poglej prispevek
    Moj predlog;
    PREDLAGA DA BI SE ZMANJSALO STEVILO IGRALCEV V ALIANSI NA ST.30 ,TAKO BI IGRA DOBILA VSAJ MALO VEC NA DINAMIKI IGRE!
    BILO BI VEC MOCNIH ALIANS VSAJ ZA POLOVICO IN TAKO BI TUDI BILO VEC BOJEV

In? Povprečna ally že sedaj nima niti 20 dobrih in močnih igralcev. Ally s 30 močnimi igralci bi tako kot sedaj nadvladala na serverju. Samo več problemov s tem kdo je zaveznik in kdo ni bi bilo. Kar je že sedaj ko so omejili število prostih mest za zavezništva in pakte.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Ma nema boga,boj kvadratov naj uvedejo,z onemogočenim napadanjem in ropanjem znotraj kvadrata,izuzeto naj bi bilo le napadanje na artefakte in načrte in WW.LOKACIJA PRVEGA NASELJA SAMO NAKLJUČNA.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor SiO4 Poglej prispevek
    Ma nema boga,boj kvadratov naj uvedejo,z onemogočenim napadanjem in ropanjem znotraj kvadrata,izuzeto naj bi bilo le napadanje na artefakte in načrte in WW.LOKACIJA PRVEGA NASELJA SAMO NAKLJUČNA.
    to ja ker to sedaj o sivi coni je larifari in vsi vedo kje bo ww za zidat. in nekateri simajo cel server potem tam. raje bi dali spet naključna ww naselja kot so bila.

Privzeto

Imam pa eno ogromno željo, Če je vsepovsod po več kot 3 T4 serverjev, naj bo 1:1 še T3.6, Pa če klikneš naT3.6 se ti ozadje spremeni tko kot je bil preden T4 verzijo.. Ta T4 je polom, nevem al se gre travianu tolk da privabi igralce z novo verzijo al se jim gre za profit?? Čisto dovolj bi bilo če bi dal opcijo dogodivščin na T3.6, herojevi predmeti če so ali pa če niso.. Zbereš tam okol 20000 al pa 40000 srebra, nevem koliko pač, pa imaš dosti zlaznikov za Gold Klub. te dve stvari so dobre pri T4, ostalo je pa kot da bi hotel otroke privabit zaradi grafike.. In učasih sem igral z grafičnim paketom, sedaj pa tega ni več,.. Grafični paketi so super, ker jih je toliko velik in jih je le malo dobrih, ki ti padejo v oči in daš en velik + za travian.. Nevem pa zakaj more bit T4 verzija po vseh državah? To mi ni jasno, ampak bi trebalo bit več T3.6 verzij kot pa T4..

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice Lamont
    Datum pridružitve
    Nov 2012
    Objav
    1

Privzeto

Bring the travian from 2005 back

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice dedek17
    Datum pridružitve
    Sep 2012
    Objav
    119

Privzeto

Se mogoče vprašate, če te predloge sploh kdo pregleda ali jih pišemo sami sebi? =)

Občutek mi pravi, da, če se bi upoštevalo želje in predloge igralcev, da bi vsaj neki speed bil v T3.6 , pa ni važno na kateri domeni. Ne pa, da s temi risankami odbijate igralce, ki so z vami 3-4 leta.

lp
    m
    Nazadnje urejal dedek17; 20-11-2012 ob 15:57.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •