Stran 2 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 66

Tema: travian predlogi

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Citat Originalni avtor palma Poglej prispevek
    Pri farm listi, oznake oaz, vasic, barvno ali kako drugače, da je neka vas na strani zaveznika, sicer narediš tisti preprosti klik in "adijo"... na drugi strani se sveti in slaba volja pri obeh igralcih.

Omejitve glede nakupa določenih "pomagal" - vedro; lahko jih kupiš 30 v 20 dneh, sicer ne prideš zraven, če imaš na serverju "škafoljubca"!

Toliko se mi je nabralo za sedaj.
    Lep pozdrav...
    Tu se strinjam, da bi bilo fino da se nekako v farm listi pokaže da je naselje prevzeto od zaveznika, kot pa vemo so v T4 max 4 zavezništva in 4 napi, to pomeni da zaradi nezmožnosti sprejetja večih zavez. in napov je ta funkcija brez vezna (no deloma bi olajšalo)

Kar se tiče itemov za heroja (bilo kerih) bi blo fino da se omeji ampak to se ne bo zgodilo saj imajo s tem Nemci več zaslužka... Isto se je dogajalo na prvem T4 (s2) da do določenih stvari nisi mogel priti, ampak jbg če ma folk preveč keša nej ga pa ma

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor palma Poglej prispevek
    Predlagam novi atribut za heroja; čelado, copate, oklep, ki bi omogočale večje zbijanje lojalnosti, saj ob ploščah zakonika, ni pravega ravnotežja za napad, pa ne, da bi imela sama s tem težave.

Umikanje enot; dopuščeno bi moralo biti, da naznačiš, da pa ne želiš, da ti umakne heroja.

Izgled heroja; ob uporabi določene čelalde, bi se le-ta lahko (vsaj za barake in konjušnico) menjala ali nekako signalizirala tudi na broški heroja, (včasih grem 7x pogledat, če sem dala čelado gor in katero sem dala)

Ob artefaktu "hitre tačke" bi lahko bili tudi "hitri trgovci" ali pa instant trgovci doma, ker tevtonski trgovci so res okoreli, sploh pri snail serverju... vrnitev v trenutku bi bila lahko kot del zlatega kluba !

Pri farm listi, oznake oaz, vasic, barvno ali kako drugače, da je neka vas na strani zaveznika, sicer narediš tisti preprosti klik in "adijo"... na drugi strani se sveti in slaba volja pri obeh igralcih.

Omejitve glede nakupa določenih "pomagal" - vedro; lahko jih kupiš 30 v 20 dneh, sicer ne prideš zraven, če imaš na serverju "škafoljubca"!

Instant vračanje, kar pogrešam, bi ga imela, verjamem, da nisem edina.

Toliko se mi je nabralo za sedaj.
    Lep pozdrav...
    tako kot je je še preveč enostavno edino kar se strinjam so omejitve nakupov. lojalnost zbijat pa... ko gre vlakec senatorjev ti nobena plošča ne pomaga če ni rezidence!
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 08-01-2012 ob 17:45.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    246

Privzeto

Najbolša ideja zame bi bila da bi se sedaj odprl server Slo All-Star z staro verzijo T3.6 in naredili nekako tako, da bi se lahko registrirali tisti stari igralci ki so igrali kakšna 3 leta nazaj (dobili pošto na e-mail) in naredili dobro reklamo in bi se udarili vsi najbolši..

Lp
    As vosu trapast!?

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2011
    Objav
    3

Privzeto

Kaj pa en server brez golda? To bi bilo tudi nekaj.

Lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2011
    Objav
    25

Privzeto

pavle tega pa neboš dočakal,...

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2011
    Objav
    3

Privzeto

Verjamem, a sanjam lahko bi bilo pa zanimivo

Privzeto

travian bot,za gold in razne druge hacke bi mogel to use ukinit (preprečit) ... to bi bilo šele zanimivo.!
    We're TRAVIAN Legends .!!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    43

Privzeto

Citat Originalni avtor pavle Poglej prispevek
    Kaj pa en server brez golda? To bi bilo tudi nekaj.

Lp
    pa si ti že imel kdaj žitna polja na 18 - 19 ?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Marelica
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    306

Privzeto

Citat Originalni avtor holmes Poglej prispevek
    pa si ti že imel kdaj žitna polja na 18 - 19 ?
    si ti mel kdaj na 20? jaz nisem heeeh

server brez golda? težka zelo težka

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    43

Privzeto

Citat Originalni avtor Marelica Poglej prispevek
    si ti mel kdaj na 20? jaz nisem heeeh

server brez golda? težka zelo težka
    tudi jaz nisem imel....sem preveč len in bi bila skladišča prehitro zabasana

ScreenShot012.jpg

18 dni 15 c na stopnjo 14
    30 dni na stopnjo 15
    48 dni na stopnjo 16
    76 dni na stopnjo 17
    123 dni na stopnjo 18
    196 dni na stopnjo 19

adijo pamet

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke