Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: [VII. six] 17.05.-14.09.2010

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    177

Smile [VII. six] 17.05.-14.09.2010

Dragi igralci Traviana,

Vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultati: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi WW Strupi WW, nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 09:15 ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "LEVEL100", je "Deadly Weapon" končal z gradnjo Čudesa Sveta. Porabil je milijone surovin in ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "Deadly Weapon" zasluži naziv zmagovalca te dobe.

"Simon Sez" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "Black Hawk" in "Mada".
    "Stonecat" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "Odoaker" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SPEED

1. V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2. Cenzura poročil ni potrebna.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bodo vsaj približno v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije Travian igralcev za nami!

Nazadnje urejal nx; 14-09-2010 ob 15:46.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    109

Privzeto

Imperij Strupov, zmagovalni imperij

Uvod:
    imperij strupov sta sestavljale dve alinasi, to sta bili ANTHRAX in IPERIT. ANTHRAX je bila off. aliansa in IPERIT deff aliansa. Od vsega začetka smo se borili, da bi bili ti dve alianse čisti, brez vohunov in izdajalcev. Ampak na slovenskih speed-ih to pač ni možno. Če sem se obrnil na levo stran so nas skavtali iz po enim skavtom (v sovražni aliansi so imeli pri nam vohuna, kateri je videl vse reporte), če sem se obrnil na desno stran so nas katali sočlani. Tu bom izpostavil sočlane, ki so nas izdali in načrtovali zaroto proti nam, Ramaganga in Hokej, ki sta morala seveda brisati račune takoj ko smo izvedeli za njihove podle načrte. Kar se tiče skavtanja iz po enim skavtom, tudi če imaš 10.000 svojih skavtov v naselju, ti ne pridejo v poštev, tako da po moje so skavti izgubili svoj pomen v tej igri.

Potek igre:
    Iz starimi znanci iz prejšnjih speed serverjev smo se odločili, da zopet sprobamo svoje znanje na koordinatah +/-. Dokaj kmalu se nas je zbralo za dve alianse. Od začetka smo se borili z aliansami OMEGA, ki jih je bilo malo morje. Vzpostavili smo zavezništva z MASONI (-/-), z katerimi smo imeli dobre odnose že prejšnji speed, sledila so zavezništva z SRCE in KRIŽ (+/+) in TNT. V skype chatu smo za topic sobe dali:"skupaj proti mračnim silam omege" . OMEGE je vodil Shirdi iz računom Prema Beba, katerega so morali od vsega začetka pushati, da bi na koncu naredili MEGA crusher. Ampak dokaj hitro smo na +/- počistili omege in tako posledično so OMEGE razpadle, ko je Prema beba (shirdi) brisal račun. Ven, iz njihove ally, smo pobrali tiste člane za katere smo menili, da bodo vztrajali do konca in nam pomagala do skupnega cilja. Tu je sledil preobrat igre. Ker so omege izpuhtele, smo ostali na celem serverju samo še zavezniki, In da je bil server zanimiv, smo morali prekiniti zavezništva z aliansami na +/+ (Srce, Križ), pod vodstvom familije Atila the Hun (zmagovalcem prejšnjega speeda) in Gea in Christo sta vodila +/+. Aliansa SS je pa bila nekje vmes in niso vedeli kam bi se dali. Na koncu so pomagali masonom z deffom in razbili ww od mentala.

Aliansa TNT (pod vodstvom Palme) se je od vsega začetka skrivala pod našim zavezništvom. Takoj po artefaktih smo jo morali braniti, ker je imela malega trenerja in branili smo jo. Nakar se je po kakem mesecu izkazalo za napako, saj nam je obrnila hrbet in začela napadati nas, STRUPE. Najprej je organizirala napad na unikatne čevlje, katere je eraserjeva(anthrax) največja vojska tisti čas na serverju odvzela od najbolj agresivnega igralca na serverju Stonecata. Seveda je tudi iz nekako zvijačo dobila unikatnega trenerja od pufferfisha, katerega metro je eraser zradiral, ker mu je pufferfish kljub predčasnem pogovoru, kdo bo šel iskati unikatnega trenerja do natarjeu, vzel pred nosom. To sem moral omeniti, ker se mi zdi neposteno od nje, saj smo vendarle bili zavezniki. Ampak kakor kaže da za nekatere ljudi pač zavezništvo nič ne pomeni in so samo zato v njih, da se jih ne napade, in da se skrivajo. Gremo naprej.

Prišle so natarske vasice. Prevzeli smo dve natarske vasice. Eno sem prevzel jaz (deadly weapon) in drugo Eraser. Tu je treba omeniti igralca FC barcelona, katerega vojsko smo poslali na natarsko vasico, da jo sčisti, z pretvezo da bo on gradil ww. Ampak smo že perej po pogovoru iz njihovimi duali in igralci ugotovili da niso sposobni graditi ww (namreč hoteli so zgraditi barake v ww-ju) in niso bili niti zmožni vzdrževat že svoje vojske, ki je štela okoli 150k, kako bi šele lahko vzdrževali 3 milijone vojske. Tako da je eraser prišel z poglavarji za njim in prevzel WW. Že od začetka smo se zmenili, da bo eraser imel fejk ww in da bo moj (deadly weapon) pravi. Anthrax in IPERIT in na novo prišla aliansa RESPECT smo nabrali za slabe štiri milijone obrambe v ww-ju. Mislim da je to lep dosežek, za dve alianse, če ne štejem respect v katerji je bilo 10 članou.

Po veliko neprespanih nočeh je prišel dan odločitve. Naš ww je bil na 98% in zavezniški ww od masonov, katerega so zidali na računu Odoaker, na 99%. Ko smo že mislili, da bo odoaker zmagal, je zadnje minute vdaril po njem SVABA in posledično nam prinesel zmago. Na srečo na nas ni priletel niti eden crusher, saj smo imeli 1x manj obrambe kot Odoaker ww. Tako da je na koncu sreča odigrala svoj faktor in nam prinesla zmago. Bravo Imperij STRUPOV za borbo in vztrajnost. Se je izplačalo, kajne .

Sovražni ww-ji so bili porušeni na 0. Na koncu pri zidavi, mi in masoni nismo imeli konkurence.

Tak je bil moj pogled čez ta server, upam da nisem koga užalil. Sej je vseeno to samo igra.

Lep pozdrav
    Chuppa (Deadly Weapon)

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    43

Privzeto

Na tem speedu smo začeli igrati trije vsi na +-,ampak smo se združili na mojem acc,ki smo ga še kar dobro razvijali.

Začelo se je na prvi dan tega speeda,ko smo se registrilali,in je eden izmed nas naredil alianso na +- koordinatah,nato smo se priključili OMEGI,kar je zgledala tedaj dobra odločitev,ampak se je kasneje izkazala za slabo. OMEGA+-2,Kasneje OMEGA +-

Na speedu je bilo več kot 15 omeg,glavna aliansa je bila na prvem mestu.

1 kvadratek stran od mene je bil igralec twardy edward,ki je bil top napadalec in že v prvem tednu je imel več kot 1000 gorjač,kar je ovirali nadgradnjo ambasade,na srečo je kmalu izbrisal račun

Na začetku so bile na +- tri omege,mi smo bili najmočnejši,tedaj na 17 rangu.kmalu nas je prehitela aliansa OMEGA+-1,izgubili smo mnoge močne igralce,takrat smo iz 16mesta padli na 19 mesto. Nato so se začeli napadi na nas iz strani strupov.na začetku je to kar šlo,saj smo farme pometali ven in so se nam kmalu priključevali novi igralci. nato smo začeli z bunkerji in smo dobili kar nekaj medalj. Ko je nam šlo najbolje,sta bili dve +- omegi na 7. in 10 mestu,nato smo začeli padati na 16 mesto,večina igralcev je brisala zaradi pogostih napadov,mi pa smo ostajali brez obrambe.

Potem je z omego šlo navzdol in kmalu je ostalo le 5 alians,od 15 na začetku. +- teritorij je bil takrat najmočnejši takoj za -+,ampak ni bilo sodelovanja med aliansama +-1 in +-2,zato je še več igralcev brisalo,nato sta 2 omegi,tudi +-1 razpadli,tako je +-2 spet pridobila nekaj rangov,bile so samo še tri omege.nekaj tednov kasneje smo bili samo še mi in glavna omega. ko je omega začela še z napadi na eraserja je še še ta razpadla,zato smo bili mi, OMEGA+-2,zdaj že imenovani OMEGA+- še zadnji,in smo še dva tedna vztrajali in se branili napadov s strani Anthraxa in Iperita. uspeli smo še nekaj lepih bunkerjev postaviti,nato pa smo se začeli pogajati z anthraxom in iperitom za pridružitev,tako je 10 članov odšlo v anthrax in iperit,alianso sem pa dal v vodenje šefu ene manjše alianse.

OMEGA JE RAZPADLA 4 AVGUSTA,Z PREIMENOVANJEM ALIANSE OMEGA+-2.

Ko smo pristopili k strupom, omege ni bilo več in na serverju ni bilo več zanimivo.Zato so Masoni prekinili zavezništva z vsemi,kasneje so ga ponovno vzpostavili z strupi,in strupi so prekinili zavezništvo z srci in krizem. Nato je bilo kar nekaj lepih bunkerjev postavljenih,nato se je pa začela gradnja WWjev.

Gradili smo en ww-ja, eraser je imel fejk ww.tako da se je gradil ww deadly weapona

ko so strupi zrušili sanijev ww
    http://travian-reports.net/si/report/10668872fe6

http://travian-reports.net/si/report/1066398bdc2

http://travilog.org.ua/si/4533659/8f...25f06626ce/2/1

http://travian-reports.net/si/report/106672aa01b

http://travian-reports.net/si/report/106670cbb3e

http://travian-reports.net/si/report/106666e4ce1
    in nato še M3NTAL v2ev ww in KlarIgijev http://travian-reports.net/si/report/10797986f3e
    so MASONI in STRUPI ostali brez kunkorence in ko se je na konsu že zdelo da bodo masoni zmagali,je SVABA poškodoval njihov WW in tako so zmagali strupi.

Čestitke Deadly weaponu za zmago.
    THE ANDRAXY TEAM

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    40

Cool ;)

Ok, res je da nismo zmagali, smo pa imeli veliko srce in vztrajnost. Sam sem se pridružil acc. maniak in malo pomagal pri nadgrajevanju..., nato pa so kmalu prišli natarji in začelo se je, dobr nam je kazalo vse dokler ni padel prvi naš ww od sanija, toda borili smo se dalje in gradili še vedno en ww a kaj ko je kmalu tudi ta bil porušen, nato pa sem se pridružil enemu izmed graditeljev( ni blo več volje in malo preizkusil kako je graditi ww dali smo ga na 9 stopnjo a je bil spet porušen. Toda na koncu smo ga vendarle dali malo gor da ni ostal na nuli

Glede gradnje bi pa rekel, da je bila zelo zanimiva vse dokler ni padel naš drugi ww. Nato je bilo že kar brezveze;/l V glavnem čestitke vsem graditeljem, zmagovalcu, vsem tistim ki ste pridno pošiljali žito in obrambo pa tudi velika zahvala.

Hvala vsem, ki so mi naredili ta 3x lepši in mi dali nove izkušnje ki mi bodo zelo prav prišle.

Se vidimo v naslednjem 3x!!!

Ps: Če bi radi imeli kontakt mi pišite na zs

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gea
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    89

Privzeto

Zgodba +/+ na tem čudnem serverju...

Zmagovalna ekipa iz prejšnje runde se je zbrala in registrirala na +/+ koordinatah, kjer so se nam pridružili še nekateri znanci iz drugih kvadrantov. Na začetku je bilo pregovarjanje kdo bo vodil alianso, a se je le izoblikovalo neko vodstvo, kjer ni bilo pravega vodje.

Pridobili smo svoje glavno krilo KRIZ in še dve aliansi ki sta hoteli biti naše krilo. Mislim da so to bili SCSP in FRR. Zaradi nesoglasij z vodjo SCSP in groženj z njihove strani smo se na hitro odločili da ne bomo igrali na ww (posledica zmage prejšnjo rundo) in se bomo raje zabavali skozi celo rundo... Na koncu se je pokazalo kako so se nam uresničile želje Prekinili smo zavezništvo s SCSP ter FRR in obdržali le KRIZ pod vodstvom acc glazek in Disrespect!

Zavezništva na serverju so se zelo hitro oblikovala, za večino se je vedelo že pred začetkom kako bodo stala. Vsi so hoteli biti proti OMEGI, trije kvadranti+tnt na njihovem lastnem. Tako smo bili SRCE&KRIZ+MASONI+STRUPI+TNT vs OMEGA s svojimi neštetimi krili. Bilo je le vprašanje časa kdaj OMEGA pade in da se naredi nova razporeditev zavezništev. OMEGA je sčasoma padla (priznam da so zelo dolgo zdržali), ko se je zaradi notranjih nesoglasij od njih odcepila skupina igralcev je šlo vse le še navzdol.

Nekaj časa je bil ves server v zavezništvu (z izjemo par odpadnikov) in dokler smo čakali na preobrat smo se spravili čistit +/+. Spucali smo Ruse in EMPIRE, naši zavezniki SVN so pa začeli k sebi sprejemati odpadnike iz teh dveh alians ki so začeli bežati v trenutku ko so zagledali rdeče mečke. Ko so sprejeli Ruse sem ustavila načrtovane akcije ker so pregledali račun in je bil vojaško dokaj močen in bi nam še prišel prav. Po Rusih so pa k sebi začeli sprejemati polovico ally EMPIRE, ko so vodje le-te dale zakleniti račune in odšle s serverja. Po izrecnem opozorilu pri prejšnjem primeru sedaj nismo bili pripravljeni spregledati še te nesramnosti, zato so dobili rok v katerem morajo počistiti alianso novih prišlekov. Ker tega niso storili smo prekinili zavezništvo.

Prvi dan po prekinitvi zavezništva je bil pester, fejkale so obe strani, organizirali smo neke akcije in postopoma popucali tudi SVN, ki se je kasneje preoblikoval v R3SP3CT. Nekateri igralci so ostali večinoma nedotaknjeni, in stvari so se umirile. Od vseh igralcev je najbolj v spominu ostal boomerang, na katerega metro se je spravil ant2. Ne glede na to kolikokrat se je poslalo napade metra ni hotela pasti, boomerang je pa imel čisti gold party tiste dni da je obdržal metro, no na koncu je ant2 s pomočjo SloBih le uspel končati delo in metra ki je držala neki (baje) večji off je padla. Dan ko se je prekinilo zavezništvo s SVN je bil zame najbolj naporen dan tega serverja, vsi vodje so odšli nekam, tako da sem ostala sama za cel +/+ in morala organizirati vse akcije, zraven pa še pojasnjevati naše odločitve igralcem vsa sama Mislim da se mi je tisti dan prvič zagabilo vse skupaj.

Med mojim dopustom me je zjutraj pričakala novica da je eraser skatal metro Pufferfishu zaradi stare zamere glede artefaktov. Eraser je bil tak »uvideven« da je prej zapustil strupe in šel v svojo ally, da ni prekršil zavezništva. A vsi smo vedeli da ga branijo tako strupi kot masoni. Bila sem za takošnjo prekinitev zavezništva s strupi, ker je bilo to očitno izzivanje, a so drugi hoteli da strupi prekinejo, tako da smo ostali v tem navideznem zavezništvu še nekaj časa. Pufferfish je v »maščevanje« vse svoje off-e spustil nad eraserjevo metro, a je bil izdan, tako da je eraser vedel kam šetajo napadi in je pripravil bunker.

Zavezništvo se je prekinilo, bilo je nekaj akcij z obeh strani, čeprav z naše bolj malo. Zelo so me razočarali naši napadalci, ki so se na začetku tako bunili glede malega trenerja, zakaj cela ally ne pusha, zakaj tudi oni ne dobijo arta,... Ko je bil čas za akcijo pa jih ni bilo nikjer, pisali smo IGM-je vsakemu napadalcu posebej, MM-je naj se napadalci javijo, pa jih nikoli ni bilo več kot 4 ali 5. Kako so na koncu končali naši off-i? En je bil ujet v oazi, ena off vasica je bila skatana, ker me pač noben ne posluša ko pravim da mora imeti vsak offer dosti deff-a za nujno sekanje ko ni nobene druge opcije, oni se pa preveč zanašajo na svoje defferje... Dva ali trije off-i so se po neumnem zabili ko so šli nazaj po unikatne nogice za Stonecat, še več se jih je v solo akcijah zabilo v bunkerje... Šparanje off-a za ww na koncu je pa tudi bv (off 30k pehote in pripadajoči konji, pa ene 3k katov), so se bali za svoje off-e in namesto da bi šli v akcijo kjer se lahko kaj naredi so šparali za ww kjer niso nič naredili... Samo napadalci se zmeraj bojijo za svoje off-e in pazijo nanje kot kure na svoja jajca

V tej zgodbi velja omeniti še Stonecat. Glede tega računa smo se dosti kregali tako v vodstvu kot v ally, razen na začetku par akcij kjer so jim bile dane tarče in izrecno rečeno, tole gre na 0, se akcij alianse niso udeleževali ker je bil off zmeraj zunaj. Prišlo je celo tako daleč da se je že resno debatiralo ali bodo oni naša naslednja tarča ali ne, a so se na koncu nekako strasti pomirile. Ko so jih MASONI začeli napadat so prosili za bunkerje, MM jim je spisal obiskovalec ker sem jaz rekla da ne bom branila tistih ki ne sodelujejo v akcijah alianse. Navkljub bunkerju ni bilo v njihovih naselij nobene moje enote. Ck-jali so jim precej supportov in kasneje še odnesli unikatne nogice. Navkljub vsem nesporazumom z njimi so Stonecat bili dober račun ki je naredil dosti škode sovražniku, zato je bil na koncu ves moj deff v njihovi metri.

Ko se je približeval čas ww-jev smo razpravljali kaj storiti. Takoj na začetku smo rekli da ne gremo na ww in zato nismo nikoli delali na zavezništvih za ww, v zavezništvu smo bili SRCE&KRIZ ter Alo alo (ex tnt). Alo alo je istočasno imelo zavezništvo s strupi, tako da smo bili sami proti strupom. Zaradi tega sem bila izrecno proti temu da _Pegasus_ zida ww za nas ko se je ponudil, ker je bil Alo alo, oni pa niso hoteli prekiniti zavezništva. En dan pred ww vasicami se je javil sani da je pripravljen zidati, in je postal naš glavni graditelj. Ko so prišle ww vasice je bila ena na sredi m3ntalovih naselij, zato so oni vzeli drugo. Zanimanje za ww je bilo to rundo zelo majhno, dosti ww vasic je ostalo nezasedenih.

Naša dva ww-ja smo zidali sami, dve aliansi, zato smo vedeli da ne bo kaj dosti uspeha od tega, a smo se odločili probati in narediti kar se da Kakšen teden sem zidala na saniju, potem pa zaradi rednih nesporazumov zapustila gradnjo ww-ja in se omejila le na vodenje. In ne, z ww-ja nisem odšla ker sem ugotovila da ne zmorem flikati lukenj žita, pa sem raje odšla kot da bi to priznala Zidanje se je nadaljevalo kakor se pač je, ww je bil slabo pokrit, deff-a je bilo premalo, pošiljanje žita porazno. Vmes so prišle do mene še slike sanijevega ww-ja in govorice kdo vse ima dostop do tega ww-ja. Če bi takrat dobila končen dokaz bi se deff iz sani ww-ja prestavil v m3ntala, kjer so bili veliko bolj resni, a dokaza ni bilo, tako da so stvari ostale tak kot so bile. Sani je s svojim jezikom in obnašanjem izgubil konkretno količino deff-a iz ww-ja, igralci so sami prestavljali v m3ntala.

Dobila sem 2x potrjen info da gredo na sanijev art za trdnost ki ga je imel v metri. Odločila sem se da bomo branili, a vseeno za »nasvet« vprašala naše vodstvo, ki se ni odzvalo z nobenim komentarjem, tako da smo nekateri začeli pošiljati vse kar je bilo še doma, en ali dva računa sta potegnila deff iz ww-ja da bi naredili čim več škode napadalcem. Info je bil napačen le v tem da niso štartali strupi, temveč masoni. Prišlo je 12 napadalcev, bunker ni zdržal, zadržali smo 6 napadalcev in prepolovili off sedmega, art so odnesli. Za tem dogodkom je počilo v vodstvu, meni je prekipelo, rezultat tega je bil moj drugi in dokončni odhod iz vodstva, ter brisanje acc christo dva dni pred koncem serverja.

Kasneje je bilo rečeno da smo zaradi arta tvegali in izgubili ww, jaz sem naredila kar se je mi zdelo prav, v sani metri je bilo veliko mojega deff-a, pogojev za prestavitev arta pa na sani računu ni bilo. Ko sem šla tisto noč spat je bilo napadalcev nekje 6, zjutraj že 12, če bi jih bilo 12 že ponoči bi takoj razpustila bunker in bi goldali zakladnico za prestavitev, a zjutraj je bilo pač prepozno in sem pustila da gredo napadi skozi, da se naredi vsaj nekaj škode. Ko sem iskala nasvet so bile moje besede spregledane. Vsak vodja rabi ob sebi svetovalce da mu pomagajo, noben ne ve vsega in se dostikrat moti, zato rabi folk da mu pomaga. Zato sem tudi zapustila vodstvo in obupala nad +/+.

Ko smo začeli zidati ww-je sem rekla da bo uspeh da nam ne sfarmajo naših ww-jev. No, pri saniju so ga nam sfarmali. Prišlo je ene 6 crushev en za drugim, na ww-ju ni bilo nobenega ki bi opozoril da prihajajo kombinirani napadi, samo zgodaj zjutraj bum, ww na 0, deff-a pa premalo da zdrži še natarje ki so prišli kakšno uro kasneje. Online sem prišla 10 minut za natarci in samo gledala kako so natarci razbili deff v ww-ju, ker ni bilo nobenega gor da ga pošlje domov... M3ntal je nekaj uspel poslati nazaj, nekaj deff-a se je rešilo, a žal premalo... Natarji so razbili še tisto kar je ostalo notri, sani ww je pa postal tarča malih igralcev ki so hoteli sfarmati ww Deff je šel v M3ntala, a kaj ko ga je bilo po dveh polomijah premalo, še tam so prišli crusherji in ga razbili na 0.

Naši crusherji so štartali na Odoakerja, a je glavni crush šel brez heroja, tako da je ww zbil le za dve stopnji :/ Jaz sem se v tem času že popolnoma oddaljila od speeda in sem spremljala le še po statistiki ter kar so mi povedali nekateri posamezniki. Našim je ostalo še par off-ov, ne vem točno še kaj so naredili z njimi, je pa SVABA baje par minut preden bi ww prišel na lvl 100 Odoakerju ww zbil na lvl 97 ter tako omogočil zmago Deadly Weaponu.

Čestitke strupom za zmago, tako kot je rekel Aldin v neki drugi temi, bilo bi sramotno če ne bi zmagali, glede na to da mi nismo nikoli igrali na ww

Za konec hvala vsem igralcem na +/+ ki so sodelovali z mano ko sem prosila, in pomagali da smo naredili kar smo

Posebej bi omenila naslednje igralce:

-christo
    -toytoy
    -glazek
    -obiskovalec
    -cabal
    -BLUE BLAND
    -Liberty
    -OKTAVIAN
    -Beno

Vi že veste zakaj ste omenjeni, hvala vam za izkazano zaupanje in da ste mi naredili igro kolikor tolikor znosno

Gea

KapitanGroza

Privzeto

PART -I- "Zacetek"

Zacelo se je z ROTA in ANTHRAX, ki so bile takrat dominantne ally na JV. Sledila je ustanovitev IPERIT-a in prikljucitev ROTA v ANTHRAX. Tako je nastal Strupeni "imperij" najboljsih bojevnikov JV. Skupaj smo se podali v boj proti R3SP3CT in OMEGA krilom v nasem kvadrantu.

PART -II- "Boj za strupeni kvadrant & zaveznistva"

Kmalu smo sklenili tudi zaveznistva z ostalimi kvadranti(SRCE, KRIZ, MASONI, TNT) in se tako pridruzili v skupni boj proti mracnim silam Shirdijeve OMEGE, ki je stela velikooo kril, kjer se je v resnici skrivalo veliko stevilo farm, zato je tudi pocasi zacela razpadat.

V tistem casu se je na moj skype ponovno pojavila tudi moja obvescevalna agencija Palma, ki je se je pridno ponudila in zacela zbirat podatke o TNT in SRCE. Priskrbela nam je tudi razlicne artefakte, ki so nam koristili v nadaljevanju.

Sklenili smo spucat JV in tako smo skatali najprej racun BabyBoy saj je z njegovim padcem padla tudi njegova aliansa R3SP3CT, nato pa se ostala OMEGA krila.

Prisel je cas artefaktov in konflikt eraserVSPufferFish, ki se je pa resil kasneje.

PART -III- "Eks za ex ljubice"

Po vec tednih trepetanja(haha...) nasega zaveznistva pred Shirdijevem !MEGA! crushom vseh OMEG(haha...) se je s praznimi obljubami zmage serverja OMEGA koncno prebudila iz sanj s tem, ko je Shirdi alias Prema Baba zabil svojo !mega! vojsko na eraserju skupaj z vojsko njegovega drugega racuna ali pac njegovega pajdasa KAVA(haha...). Zatem je Prema Baba izginil kot pravi Houdini. Njegovi racuni so bili izbrisani in ostale so samo se govorice kje bi se on lahko se vedno svercal. Zakljucili smo, da njegov obljubljeni mega crush nikoli ni obstajal ali pa je obstajal samo zanj v neki drugi realnosti in da je na koncu nas predobri Shirdi gradil pri Witchypoo(haha...).

Razkrijejo se nam tudi razni izdajalci kot so Ramaganga in hokej (igralec pesek iz prejsnjega sixa), ki so bili seveda ustrezno nagrajeni s katanjem.

Z razpadom OMEGE je bilo potrebno zaveznista spet malo premesat, zato so MASONI zacasno prekinili vsa svoja zaveznistva z ostalimi.

Racun eraser unici PufferFisha. Kmalu za tem se tudi prekinejo zaveznistva med JV in SV, sklene se zaveznistvo med -- in +- za skupno zmago serverja. Pricne se vojna s ++ in po nekaj bitkah smo se odlocili prekiniti tudi sodelovanje z naso obvescevalno agencijo Palmo zaradi njene dvojne igre. Boji se nadaljujejo vse do prihoda Natarjev in gradnje WW vasic.

PART -IV- "Na zmago!"

Ceprav smo vedeli, da je deffa pri nas bolj malo in skoraj sigurno ne dovolj, da bi WW lahko gradili smo se po neuspesnemu poskusu gradnje fejka pri eraserju zaradi pomanjkanja casa, odlocili podpreti vsi skupaj WW od Deadly Weapon, ki pa tudi s skupnimi mocmi celega JV ni presegel niti 2mio minusa. Po zelo uspesnem katanju sovragovih WWjev so na vrhu ostali samo se zavezniski WWji Odoakerja, Deadly Weapon in torcida. Ostalo je samo se vprasanje koliko crushov se ima sovraznik in kdo od zaveznikov bo prisel prvi na 100, Odoaker ali Deadly Weapon? Posrecilo se je Deadlyu, ker je igralec SVABA iz SRCE skatal Odoakerja par ur pred koncem za 1-2 stopnji in tako omogocil zmago cuda na JV. Konec.

Cestitke Deadly Weapon, ki je prvi v zgodovini JV zgradil cudo na 100!

Zahvala gre dobrim zaveznikom MASONOM in vsem nasim clanom, ki so sodelovali pri gradnji WWja, obrambi ter napadanju!

Zgodovino racuna eraser nisem posebej opisoval tukaj, ker je vecina dogodkov itak v nasem profilu zapisana. Rad bi se pa zahvalil soigralcem(Oktavian, Ninjo, Boston) za ves cas in trud, ki ste ga vlozili v racun. Res ste bili super ekipa... edino skoda, da nam je na koncu zmanjkalo casa za igranje, ker bi lahko se kaj vec pokazali kot samo tole.

Zahvala gre tudi...
    Vejvi, chuppa(deadly weapon), Alarik in mucekx3, stara sablja genral, Ladybee, Pilko, CrashTestDummy, Simon Sez za 900k deffa, ki je branilo nas racun in valda tudi Nini za vso pomoc in druzbo na chatu. Hvala tudi vsem ostalim, ki so kakorkoli pomagali in niso zdaj tu posebej nasteti.

lp, J
    Nazadnje urejal KapitanGroza; 15-09-2010 ob 14:58.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    177

Privzeto

po daljšem razmisleku sem se tudi sama odločila, da zaobjamem svojo [oz. najino] zgodbo sedmega sixa

z Djem sva želela ta six imeti mini računček za neambiciozno špeganje po mapi, občasno čvekanje preko IGM-ov z redkimi znanci iz igre ter neobremenjeno klikanje stavbic in štancanje vojačkov
    in tako sva odprla acc Hubby&Wifey
    igra na tem acc je potekala mirno, napadov ni bilo, acc je služil svojemu namenu vzdrževalne doze Traviana
    dokler ni začel napadati acc Ful Kul Fruc s svojo zamegljeno ambicijo narediti iz tega acc farmo, prihajali so kati, napadi na vsa naselja etc ... po večih dnevih neuspešnih korespondenčic z njimi, nekih sorry a*ss izsiljevanj, da me pustijo pri miru samo v primeru, če delava deff za njih, jaz zaprem ta acc
    v mislih sem imela, da če bi že bila deffer za koga, bi to moral biti vsaj kakšen opaznejši napadalec oz. ropar, ne pa ... ^^

in tako so minevali dnevi neklikanja T ... no, dokaj kratkotrajno obdobje neklikanja je bilo to, saj D ugotovi, da pogreša interakcijo s fanti iz ex Betta acc, in tako je en klik vodil k drugemu, dodana sem bila v Stonecat skype chat in ne bi znala časovno opredeliti kdaj, vem pa, da sva takrat z Djem dobila najino Karamelo od Trackyja, ki je nehal igrati

s Karamela acc so bile ambicije še vedno iste kot s prejšnjim acc : delati deff, lepa čista easy igra, nezanimanje za diplomacijo in predvsem mir v igri
    z majhnim dodatkom : Karamela je bil deff acc glavnega napadalca tega sixa ter novega nosilca rekorda vseh slovenskih strežnikov evah v napadalnih pikah : Stonecat
    in ta dodatek je prinesel precej razburkane vode v najino igro (:

kmalu po prevzemu acc-ja sva z Djem preuredila celoten acc, podrla stavbe, jih vse pozicionirala na iste slote, začela delati deff v najprej sedmih naseljih, kasneje v enajstih, proti koncu pa se je obramba štancala v sedemnajstih naseljih 24/7 z unikatnim trenerjem [sulica = 25 sec, paladin = 54 sec, yumm :P]
    Karamelo sva prevzela, ko je bila tam okoli 300. mesta in jo spravila v top20, naredila preko miljon ultimativno izboljšanih obrambnih enot, predvsem pa - in to je najpomembneje - server sva zaključlila s čisto vestjo do vseh in vsakega in odigrala sva ga korektno in po pravilih

osebe katere so mi zaznamovale ta server so :
    Dzingiskhan aka D - u so fine u blow my mind, moja najljubša oseba, o njem raje ne bi preveč napletala, me bi zaneslo in potem lahko ta cela zgodba konotira v XXX scene

tria, triariuss, ninja
    - zaradi potrjene domneve, da si en fajn, korekten, izredno pameten, inteligenten in moralen fant, ti bom jaz vedno stopila v bran, zato, ker =>

sensey - rada te imam, prav zares, v reali bi ti kupila tortico, te peljala na sladoled, ti podarila objem in ti povedala kako zelo spoštujem tvojo odgovornost, zanos in predanost, kako sem vsak dan spremljala tvoj nori ritem spanja, tvoja nočna zbujanja za namen igre in vem, da ta rekord Stonecat [za katerega sem upala, da ne bo odvzet Betti (:] ni podarjen
    pa 3much hvala, da si Karameli napolnil zakladnico in sem dobila my precious <3

coolalcek - je razlog zakaj je beseda cool v njegovem vzdevku, ta fant je namreč res cool ^^

palma - v stik sva prišli šele proti koncu serverja in glede na vse kar se je pisalo o tebi sem bila precej skeptična nad tvojim prihodom v naš skype chat, strah me je bilo za fante na Stonecat, tisti odhod iz Joker ally sredi noči, krivila sem tebe ... takrat, sedaj več ne in mislim, da je bilo prav, da smo igro zaključili skupaj in sami v naši lepi mali aliansi (:
    ne vem kaj si imela z drugimi, zakaj pišejo to o tebi, zanima pa me tudi ne, vseeno pa mislim, da nisi toliko zlonamerna kolikor si samo preveč odprta do drugih, predvsem pa preveč čustvena - tako kot jaz, khm

Galia in K
    - Djev najljubši tandem (:
    se oproščam za vse čustvene izlive preko IGM-ov, hvala za tople besede, ko sem mislila, da so Karamelo vsi zapustili [in to kar sredi noči, še sedaj imam travme zaradi tega ], hvala za zaupanje, in pa seveda - hvala za les

ene osebe še nisem omenila, bil je skupaj v ally z nami, ta oseba me je tudi zelo razočarala, se izkazal za skrajno nekorektno osebo a pustimo te nepomembnosti, življenje = učenje

&thiz be it, alpa nvm no, mogoče bi še kaj dodala?

lp
    nxnx = vaša omiljena poskusna moderatorka ^^

Privzeto

Račun se je odprl dva dni po začetku igranja. Cel server sem igral popolnoma sam, kdaj pa kdaj pa je tud kak sitter priskočil in pomagal za krajši čas. Na začetku sem živel popolnoma "normalno" galsko življenje - bil farma, ki ni dala nič surovin. Ko so napadi prenehali se je začelo zares, naredil sem nekaj novih mest in začel z izdelavo vojske. V ANTHRAX sem prišel s pomočjo vez, ker sma z juretom (eraserjom) stara prijatelja me je sprejel, tak, da sem nadaljeval server v ANTHRAXU. Lepo sem razvijal račun, vojske nisem uspel narediti zelo veliko, ampak nekaj je blo. Z ostalimi člani (predvsem taktudije) smo začeli pucat okolico, tako da več ni bilo nobenih mračnih sil okrog potem so pa se začele skupne akcije, pri katerih sem vedno sodeloval, ko je le bilo možno. V eni od teh sem izgubil kar precej katapultov, tako, da sem potem samo še skrbel da vojska ni umirala in jo zapravil za pucanje natarjev.
    Na koncu sem nekaj časa gradil čudo na računu deadly weapon, ampak sem zarad pomanjkanja časa (šola) prenehal graditi. (Čestitam za zmago Chuppa)

Hvala aliansi ANTHRAX, predvsem igralcem pupa, taktudije in deadly weapon za vso pomoč in podporo.

lp

Ime računa: Rondo9
    Nazadnje urejal Aljaž :); 16-09-2010 ob 20:47.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice MGP
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    20

Privzeto

Na srečo na nas ni priletel niti eden crusher, saj smo imeli 1x manj obrambe kot Odoaker ww.

Pomoje je malo več kot 1x manj Pomoje je Odoaker imel kar 2x če ne 3x več deffa

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    5

Privzeto

Pozdravljeni !

No pa da še jaz napišem, bom kar kratek.

Začela sva z populacijo in se vsak drugi dan dvignila za 10 rangov ali več.
    Ko sva bila nekje top40 rang sva začela delati vojsko.
    Naredila sva v dveh naseljih po 26k imperijanov, 10k Equites Caesaris, 2k katapultov in 1k oblegovalnih ovnov. Ta vojska je šla na OMEGO in za medalji, ko sva skoraj ostala brez vojske sva začela v vsakem naselju gradit prek 1000 populacije, ko je bilo to narejeno sva začela prevzemat še naselja drugih igralcev. Potem se je gradila deff vojska.
    Naredila sva 100k deffa za ODOAKER WW, takrat sva bila že 3. rang, potem je prišlo nekaj vmes saj so nekateri igralci bili 'fauš' (ERASER in njegovi prijatelji) začeli so naju rušit!
    Spravili so naju na 20. mesto samo zato da nebi bila na tretjem mestu ker niso verjeli da 15letna mulca to zmoreta!

Najni TRAVIAN se je končal mogoče za vedno.. če se pa ne bo pa se vidimo pod neznanim imenom ampak tokrat z veliko veliko več vojske, da ne bo potem kdo presenečen!
    Tukaj še vidite najin profil v katerem je tudi nekaj napisano.

Y I N G Y A N G T W I N S
    Nazadnje urejal LEXER!; 19-09-2010 ob 11:23.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •