Rezultati ankete: Kdo je boljši na El Clásico?

Glasovalcev
118. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Barcelona

74 62.71%
  • Real Madrid

44 37.29%
Stran 4 od 24 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 235

Tema: El Clásico

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice CrazyTexter
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    443

Privzeto

Barcelona itak..

Sploh pa zdej k je David Villa not..
    Edin Ibre je škoda..

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2010
    Objav
    104

Privzeto

V ponedeljek, 29.11.2010 bo na sporedu tekma vseh tekem.
    To je El Clasico, kjer se bosta pomerila Barcelona in Real Madrid.
    Po mojem ta tekma odloča o tem kdo bo prvak.

Kr Nekaj
    Datum pridružitve
    Jul 2007
    Objav
    608

Privzeto

Citat Originalni avtor CrazyTexter Poglej prispevek
    Barcelona itak..

Sploh pa zdej k je David Villa not..
    Edin Ibre je škoda..
    Da ni ki Ibre škoda, upam, da kr ostane v AC Milanu (da ga bojo kupli), ker je res "drek" (= David Villa je dosti bolši, ampak Messi pa itak (daleč) najboljši

Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: T3 Answers / T4 Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Privzeto

stavim 1000eur, da bosta oba strelca messi al pa ronaldo. navijam za barco sam zdej je realko mašina ko mele use pred sabo.
    OGLASI:
    prodam taščo, odlične glasilke, odlično teži, žnara ipd.....

pokličite 041-007-007

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice zviti roki
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    371

Privzeto

ne maram niti barce niti reala, če pa bi moral izbirati, izberem barco

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto

Barcelona4ewa.. (: proti realu sem zato, ker mi gre christiano na žiuce.. preveč je frajerčk, simulerčk itd.. poleg tega misli da je najboljši .. neki kao wnb pretty face xD Messi <3

dvignimo roke gor.. barca bo šampijon.. xDD

LP
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice MattMiha
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    962

Privzeto

Citat Originalni avtor Just_Me Poglej prispevek
    Barcelona4ewa.. (: proti realu sem zato, ker mi gre christiano na žiuce.. preveč je frajerčk, simulerčk itd.. poleg tega misli da je najboljši .. neki kao wnb pretty face xD Messi <3

dvignimo roke gor.. barca bo šampijon.. xDD

LP
    Kako mi gre na jetra, ko ste mu tako zavistni. Ima pač srečo, da je eden izmed najboljših igralcev in, da je še lep za povrh. Edino ker mi lahko zamerimo je simulacija in to tudi sam sovražim pri njem.

Sicer mi je skoraj vseeno, a raje bi videl da zmaga Real saj ima letos lepšo igro kot Barca.

Lp

Privzeto

Citat Originalni avtor MattMiha Poglej prispevek
    Kako mi gre na jetra, ko ste mu tako zavistni. Ima pač srečo, da je eden izmed najboljših igralcev in, da je še lep za povrh. Edino ker mi lahko zamerimo je simulacija in to tudi sam sovražim pri njem.

Sicer mi je skoraj vseeno, a raje bi videl da zmaga Real saj ima letos lepšo igro kot Barca.

Lp
    pffff .: Glej nihče mu ni fauš. Npr. maš Robinho.ta ko zna 20x bolj driblat. Čeprau ne rečem da je ronaldo slab. : Umm. Jja. Navijam za Real, ker so boljši in sem prišel do spoznanja da Messi ni nek "čudežni deček". use kar on nardi jjje da potisne žogo v gol medtem ko use ostalo naredita ali Xavi ali Iniesta. Real pa je letos Z Ozil.om in CR9 res na "krilih".: Seveda tu da ne pozabim še Higuana, ki tut fejjst dobr igra.:
    FC BARCELONA
    AC MILAN
    Nk Maribor

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice MattMiha
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    962

Privzeto

Citat Originalni avtor Night Walker Poglej prispevek
    pffff .: Glej nihče mu ni fauš. Npr. maš Robinho.ta ko zna 20x bolj driblat. Čeprau ne rečem da je ronaldo slab. : Umm. Jja. Navijam za Real, ker so boljši in sem prišel do spoznanja da Messi ni nek "čudežni deček". use kar on nardi jjje da potisne žogo v gol medtem ko use ostalo naredita ali Xavi ali Iniesta. Real pa je letos Z Ozil.om in CR9 res na "krilih".: Seveda tu da ne pozabim še Higuana, ki tut fejjst dobr igra.:
    Glej. Hočeš, nočeš, C. Ronaldo je eden izmed najboljših igralcev na svetu. Tudi na včerajšnji tekmi je pokazal nekaj svojih zmožnosti. Glede Messija se nebi mogel bolj strinjati, čudežna dečka sta Xavi in Iniesta ne pa on.

Kaj dela Ozil sploh govoril nebom, ker mi je njegov način igranja najbolj všečen.

Real ima lepšo igro letos, tu ni debate.

Lp

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    555

Privzeto

Dejstvo je, da je Ronaldo trenutno najboljši nogometaš na zemeljski polobli. Ne me narobe razumeti, to ne pravim zato, ker bi navijal za Real ali kaj podobnega. Sam simpatiziram Messija bolj kot Ronalda ampak roko na srce, trenutno je Ronaldo pred njim. Oba imata fantastičen dribling, hitra sta ampak Ronaldo ima še dodatne prednosti. Je dober z glavo, zaradi višine katere Messi nima, je fizično bolj pripravljen oz. močnejši od Messija, je pa tudi mojster pri prosti strelih.

Glede El clasica pa stiskam pesti za Barcelono. Real mi gre na živce, ker nič ne zna narediti brez denarja, najprej pokupi najboljše igralce in ne gre, potem kupi še najboljšega trenerja trenutno in morda bodo letos celo nekaj osvojili ampak vseeno je v mojih očeh in še od marsikoga to le madež, če že bodo osvojili kakšno lovoriko. Poleg tega so vsi pri Realu preveč prenapihnjeni, ne igrajo z srcem kar na drugi strani Blaugrana počne...

Napovedujem sicer 2:2 na Nou Campu.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •