Rezultati ankete: Kje bi rajši videvali tekme SLO nogometne reprezentance, ko bi igrali doma???

Glasovalcev
118. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Stadion Stožice : 16.000 kapaciteta

72 61.02%
  • Stadion Ljudski Vrt : 12.500 kapaciteta

40 33.90%
  • Stadion Arena Petrol : 14.000 kapaciteta

6 5.08%
Stran 4 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 69

Tema: Anketa: Kje igrati?

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice !killers!
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    788

Privzeto

Tako bom reku! Maribor vi imate tudi skoraj vse stvari kot Ljubljana čeprav vas je manj! Ne govorite, da je Ljubljana manj navdušena kot Maribor in da v Ljubljani ni pravega vzdušja... Lejte nima smisla, da foušarijo zganjate... Če se ne bomo non stop kregali se bomo že fer zmenili?

Sicer Ljubljana je prestolnica tam naj bi bile vedno in skoraj v vseh državah veliko stvari... tudi vi v Mariboru jih imate dovolj...

Lp
    ---> Championship server <---
    --> Si2 server <--- http://www.travian.si/?uc=si2 - Prosim če se registrirate tu res bi bil hvaležen.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2010
    Objav
    75

Privzeto

Upam da bo se polovico tekem igralo v Ljubljani, polovico pa v Mariboru, da ne bo nobenega kreganja.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Bob R0ck
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    349

Privzeto

Stožice!! čeprav imam še do tja kar en lep kos poti...Maribor pa - ne hvala celo SLO moram dati skoz:
    Like A Boss
    http://www.youtube.com/watch?v=NisCkxU544c
    R.I.P The Boss "He was the best" 1972 - 2009

Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    788

Privzeto

Citat Originalni avtor BlackHero Poglej prispevek
    Upam da bo se polovico tekem igralo v Ljubljani, polovico pa v Mariboru, da ne bo nobenega kreganja.
    BlackHero ni treba upat, ker tako bo! Bil sem na tekmi na Stožicah v sredo, ko so igrali proti Avstraliji... in so stalno ponavljali za tekme v Ljudskem vrtu Slovenija: Severna Irska povedali so tudi, da bodo tukaj tudi tekme kvalifikacij (sam ne vem če že letos)
    --> Si2 server <--- http://www.travian.si/?uc=si2 - Prosim če se registrirate tu res bi bil hvaležen.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2010
    Objav
    75

Privzeto

Citat Originalni avtor !killers! Poglej prispevek
    BlackHero ni treba upat, ker tako bo! Bil sem na tekmi na Stožicah v sredo, ko so igrali proti Avstraliji... in so stalno ponavljali za tekme v Ljudskem vrtu Slovenija: Severna Irska povedali so tudi, da bodo tukaj tudi tekme kvalifikacij (sam ne vem če že letos)
    Prav imaš.
    Sem slišal da bo tako.

Že letos bodo v Stožicah tekme kvalifikacij, vendar bo prva tekma v LV potem pa ena v Stožicah in tako se bo menjavalo.

Jagermaister

Privzeto

I don't give a f*, ker nikoli ne hodim na fuzbal tekme Glasoval sem za stožice, ker je pač nov in najlepši stadion, seveda pa je tudi Ljudski vrt zakon Ali pa tudi ne nevem Arena petrol niti nevem kje je

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2010
    Objav
    75

Privzeto

Citat Originalni avtor beer Poglej prispevek
    I don't give a f*, ker nikoli ne hodim na fuzbal tekme Glasoval sem za stožice, ker je pač nov in najlepši stadion, seveda pa je tudi Ljudski vrt zakon Ali pa tudi ne nevem Arena petrol niti nevem kje je
    Arena Petrol je v Celju.

Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    788

Privzeto

Citat Originalni avtor BlackHero Poglej prispevek
    Prav imaš.
    Sem slišal da bo tako.

Že letos bodo v Stožicah tekme kvalifikacij, vendar bo prva tekma v LV potem pa ena v Stožicah in tako se bo menjavalo.
    Si me končno razumel je res, da je v Mariboru večje vzdušje.. već zanimanja za nogomet vendar vas je manj in nas več in je pri nas malo manj vzdušja... in zanimanja za nagomet tako da se ravno izenači! Vzdušje na stadionih je potem pribljižno enako

Sicer pa kot pravite, da vzdušje v Ljubljani ni dobro, če bi bili na stadionu na tekmi ne bi tako milili... vseskozi smo navijali in mehiške vale dalal Sem pa siguren, da bodo mogli rešetke našravfat, ker tok lahko pa na nobnemu stadionu ne moreš uletet na igrišče ..

Lp

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice g_r
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,286

Privzeto

sicer ne hodim na fuzbalske tekme edin če se mem štadiona zapelem pa vidm da žogo nabijajo gor pa dol se mogoče za 5min ustavm

drgač pa ljudski vrt, zakaj bi mela use ljubljana

Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    788

Privzeto

Vi imate tudi dosti stvari!!!!
    Preberi si tole:

Citat Originalni avtor !killers! Poglej prispevek
    Tako bom reku! Maribor vi imate tudi skoraj vse stvari kot Ljubljana čeprav vas je manj! Ne govorite, da je Ljubljana manj navdušena kot Maribor in da v Ljubljani ni pravega vzdušja... Lejte nima smisla, da foušarijo zganjate... Če se ne bomo non stop kregali se bomo že fer zmenili?

Sicer Ljubljana je prestolnica tam naj bi bile vedno in skoraj v vseh državah veliko stvari... tudi vi v Mariboru jih imate dovolj...

Lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •