Stran 53 od 62 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3435152535455 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 521 do 530 od 617

Tema: [si3] Splošna Debata

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Skeptik
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

Ja, ta je pa res huda ... Mogoče lahko naredi naravni rezervat ali pa vsaj drevored - boljšo idejo težko dobim. Včasih se splača malo pošiljat nerazbijalske katase naprej - saj če se raztrešči eden ni take panike pa vsaj približno veš če ima naselje osnovno infrastrukturo... vodovod, kanalizacijo, pekarno, elektrifikacijo... No, pa sem se spet zaplezal... Škoda surovinc in točk za tako mesto, se pa zgodi...
    Najpomembnejša kvaliteta pri Travianu: VZTRAJNOST (še posebno pri tevtonih, ko tako počasi zidajo )

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2010
    Objav
    189

Privzeto

tukaj je branilec pac racunal da se no zgodil prevzem in ga je celega posejal s spranjami ce hoces napadalcu polepsat dan so spranje zakon

Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

Za špranje bo tukaj pač potrebno poskrbeti v prvi fazi - saj se jih relativno hitro podre, žal s katasi ne bo šlo najbolje dajih kar poklika na gradbenem cehu. Jaz bi najprej seveda videl na 3 mestu tržnico ali barake - glede na nizke stopnje skladišča in žitnice se bodo surovine dokaj hitro kopičile in po Murphy-ju zagotovo nikoli niso v pravem razmerju, torej jih bo treba porabljat ali prenašat.
    Najpomembnejša kvaliteta pri Travianu: VZTRAJNOST (še posebno pri tevtonih, ko tako počasi zidajo )

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice geronimo
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto natarji

Pa smo jih dočakal...hudiče

Sam še, d jih s ketne spustijo :P

Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

Hja... Zanimive koordinate - nekaj jih je kar neugodno postavljenih nekam na "rob" sveta - me res zanima kdo bo šel tja gradit. Potem jih je pa še nekaj postavljenih tako malo sem, malo tja - trenutno se mi zdi, da je nekaj potencialnih v bližini BF-jev oz njihovih zaveznikov - poleg mene spet niso hoteli nobenega postavit - spet bomo hodili gor in dol...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2010
    Objav
    189

Privzeto

Jah nič, da vidimo kaki so tile natarci Bomo videli kdo bo kaj naredil v tekom današnjega in jutrišnjega dneva, pa bomo potem videli komu bolj kaj ustreza in komu pač ne

Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

Tako postavitev bi morali prepovedati... Bo frčalo perje tam okrog 0/0, da bo groza. Imate pa za kanček več sreče s postavitjo natarskih vasic BF-ji se mi zdi.
    Nazadnje urejal Skeptik; 17-02-2011 ob 14:58.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice geronimo
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto

crazy, ste poslali pajaca preveč? sj veste kako pravjo, slab začetek, dobr konc
    upam, d ne

Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

Jup... tudi pri Bf-jih ne čakajo, je tudi že drugi WW pri njih, če prav vidim pa je tudi nekaj Granitkov se naselilo poleg - to zna biti še zelo zanimivo... Saj verjetno že dolgo veste, da navijam za Granitke... - so v tej igri res pokazali da so dosegli oglikovov (C12) obliko najvišje vrednosti - bi se morali preimenovati v diamantke . Go, go, go...
    Nazadnje urejal Skeptik; 18-02-2011 ob 10:46.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2010
    Objav
    78

Privzeto WW

Dormeo ni bil dovolj mehek pa je prišlo do poškodb hrbtenice žal.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •