Stran 52 od 62 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2425051525354 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 511 do 520 od 617

Tema: [si3] Splošna Debata

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice geronimo
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto

dosedaj je pomoje bil nivo komuniciranja kar na primerni ravni...mogoče kaka izjema kje.

ajoj, četrtek že skoraj tu, kulturnih točk za suport ob WWju pa kar ni na spregled bo treba ustavt delanje vojske pa fešte zalaufat :s

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Skeptik
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

Jup... party, party!!! Gremo žurke "zalaufat" - naj se vojački malo sprostijo pred Natarji - za nekatere od njih bo to poslednji žur - zagotovo za veliko mojih pločevinkotov Bo treba spet nove delat, pa trgovce pošiljat,... jojks, dela, da se ven ne vidim... Pa orožje na 70, oklepe na 120... ne poačkaj malo to je druga igra ti ovca zmešana... saj bo, saj bo... takle pa postanem na Valentinovo pred Natarji - čisto do konca se mi zmeša, zmerjam se z ovco - pa dobro to še ni tako hudo - nam je tako ali tako creep napisal naj ne bomo ovce - beee! Ampak baje imajo izreden občutek za čredo in se močno navežejo na gospodarja - torej da je nekdo ovca je kompliment - se grem zahvalit samemu sebi, ker sem si rekel ovca - pa upam da bom do konca ovca...
    Najpomembnejša kvaliteta pri Travianu: VZTRAJNOST (še posebno pri tevtonih, ko tako počasi zidajo )

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2010
    Objav
    78

Privzeto

´Samo bedaki in konji´, a je kdo to gledal? LOL.
    Nazadnje urejal NubCake1; 14-02-2011 ob 22:31.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice magic-merlin
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    233

Privzeto

jaz pa sem res gledal
    vsem pravim PSOM je cilj luna, če zgrešimo gremo med zvezde.http://www.youtube.com/watch?v=1uaPs8sxqB0

Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

Jaz TRIDI - (to je od tudi, ampak ko smo že ravno trije) ...

Najbolj mi je bila všeč tista, ko so mamin grob pobarvali s florescnčno barvo, ki so jo ukradli pleskarjem tunela... Samo, ko sem sedaj ponovno gledal epizode sem bil malo razočaran - odkar je padel berlinski zid to ni več to... Verjetno tudi "Černi Gad" (Black Adder) ne bi bil več isto. Ah, nostalgija...
    Najpomembnejša kvaliteta pri Travianu: VZTRAJNOST (še posebno pri tevtonih, ko tako počasi zidajo )

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2010
    Objav
    78

Privzeto

Citat Originalni avtor Skeptik Poglej prispevek
    Jaz TRIDI - (to je od tudi, ampak ko smo že ravno trije) ...

Najbolj mi je bila všeč tista, ko so mamin grob pobarvali s florescnčno barvo, ki so jo ukradli pleskarjem tunela... Samo, ko sem sedaj ponovno gledal epizode sem bil malo razočaran - odkar je padel berlinski zid to ni več to... Verjetno tudi "Černi Gad" (Black Adder) ne bi bil več isto. Ah, nostalgija...
    Meni še vedno zapali, še alo alo deluje, kaj nebi bedaki in konji. Tista z floroscentno barvo je bla super.
    Malo še, pa pridejo natarji, pa bomo na serverju tudi imeli bedake in konje, hehehehe.
    Nazadnje urejal T-rex; 15-02-2011 ob 02:11.

Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

Jaz sem skoraj brez konjev... Kaj mi potem ostane???? Še dobro da sva oba na isti strani, drugače bi ti še zameril... Očitno smo že vsi napeti, no bolj našesti, ko čakamo da se pokažejo tiste natarske "harpije".

Poleg tega imam vprašanje - ali je mogoče skavtom nadgraditi napad za uspešno pobijanje skavtov v obrambi - včasih vem da so tevtonski skavti imeli 5 napada seda pa je povsod 0 - torej nekaj odstotkov od 0 je bilo ponavadi še vedno 0. Torej verjetno ne, če se ne motim??? Kolikor se spomnim je na si1 2ali 3 serverje nazaj to uspešno izrabil igralec "Pravi volk" in na veliko pobijal tuje skavte v obrambi - je bila ta spremeba potem tudi, da se prepreči "nabijanje" off točk na tak račun?
    Nazadnje urejal Skeptik; 15-02-2011 ob 09:19.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2010
    Objav
    78

Privzeto

Citat Originalni avtor Skeptik Poglej prispevek
    Jaz sem skoraj brez konjev... Kaj mi potem ostane???? Še dobro da sva oba na isti strani, drugače bi ti še zameril... Očitno smo že vsi napeti, no bolj našesti, ko čakamo da se pokažejo tiste natarske "harpije".

Poleg tega imam vprašanje - ali je mogoče skavtom nadgraditi napad za uspešno pobijanje skavtov v obrambi - včasih vem da so tevtonski skavti imeli 5 napada seda pa je povsod 0 - torej nekaj odstotkov od 0 je bilo ponavadi še vedno 0. Torej verjetno ne, če se ne motim??? Kolikor se spomnim je na si1 2ali 3 serverje nazaj to uspešno izrabil igralec "Pravi volk" in na veliko pobijal tuje skavte v obrambi - je bila ta spremeba potem tudi, da se prepreči "nabijanje" off točk na tak račun?

Pobijaš skavte v obrambi z skavti glih ne, samo ti jih pa manj pade če imaš orožje nabito, vsaj takšne so moje izkušnje no.

Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    203

Privzeto

To kar praviš gotovo drži... Zato ker velja isti princip kot pri navadnem napadu samo da gre v tem primeru skavt na skavta: torej napadalcu šteje napad, branilcu obramba (ki pa je seveda pri vseh skavtih že v štartu močno v korist branilca).
    Nazadnje urejal Skeptik; 15-02-2011 ob 14:16.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2010
    Objav
    78

Privzeto

Jao bože, kaj pa ko prevzameš naselje pa noter 13 špranj, lol. Surovine na 10(9), skladiče na 12 in žitnica na 10, lol, kolega se ni mogel načudit, skoraj bi zajokal, hehe.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •