Rezultati ankete: Kaj je za vas norost: Vera ali politika?

Glasovalcev
95. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Vera

10 10.53%
  • Politika

37 38.95%
  • Oboje

41 43.16%
  • Nič od tega

7 7.37%
Stran 3 od 10 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 93

Tema: Vera ali politika, kaj je norost?

Privzeto

Citat Originalni avtor zadetmodel Poglej prispevek
    Jaz najbolj simpatiziram z budizmom:čisti mir, ne delajo škode, samo meditrajo, kar sigurno ne more škodit (poglejte kako je dalajlama poskočen )
    tale izjava ga definitivno zmaga

za moje pojme je vsaka malenkost tega sveta norost, samo če si konkurirati vera in politika, zmaga vera. politika ni taka panika, dokler je več granitnih kock po svetu kakor politikov samih
    v razne religije pač ne verjamem, dokler se pač pred mano ne pojavi nekdo in reče 'žijjo, js sm pa bog, greva na pir' poneumljanje že tko butastega folka. že kot otroku so se mi zdele vse svetopisemske kozlarije naravnost trapaste (kok so bli zadeti, ko so to pisal...?), dans se pa sploh ne sekiram zarad tega. to da so me krstli in ne vem kaj še vse, to je blo v nekem drugem lajfu, tko da bmk

prejle je nekdo omenu muslimanske tepihe pri iber poletni temperaturi: kar se tega tiče, to sploh ni kej tazga. usaj za njih ne. ženske si štejejo v čast da nimajo nobenih pravic in da v omari nimajo nič druzga kot tepihe in prte.:
    Worse Than Failure - WTF team

Jagermaister

Privzeto

Pri nas imamo enega katolika, in če vidi da maš Metallico na mp3, si že satanist.
    Ne bi pol o tem kdo koga j***.

Lp

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Abuu
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    120

Privzeto

Ja, zato pa jaz nisem hotel it na Škofijsko gimnazijo maribor. Meni se zdi judovska vera še naboljša. Bo sigurno 3. svetovna vojna nastala zaradi vere (Krtistjani vs Islam).

Beer: A ti si potem metalec, Avril pa je pop-rock. Ne gre skupaj. A si pogledal film Zeitgeist?
    Kdor nikdar ne začne ne more nikdar končati.Kdor išče resnico, jo mora znati prenesti.
    ==> not just another pretty face ha?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice frako
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    310

Privzeto

jst sm klikno oboje k je oboje en velik nateg. recimo po cerkvi pobirajo da se bo farouš obnovu a vatikan ma dovol gnarja da use dolgove useh afriških držau odplača pa ji še ostane, da ne govorim o tem kok je to najbl zmiksana religija useh časou od kulta mitre do poganstva vsebuje stvari a je blo treba poganstvo in kult mitre iztrebit na silo v zgodovini, muslimani strelajo kristjane a koran in bibilja so 90% identični, pa še to po koranu je ženska bl zaščitena kt kočeuski medved a marsikje muslimani delajo sz njimi kot svinja sz mehom pač drugače berejo. drgač pa sam sklepam če je kkšn bog je že zdaunaj zapustu ljudi k se mu zdimo preblesavi. politika je pa druge vrste nateg ti mislš da če boš za leve desne al nevem kere volu da bo kej razlike a v resnici so usi isti sam mau se zamenajo za narod pa še ni politika skrbelo bolj kot za lastn žep. kdor ma usaj mjččkn izkušn sz poslovanjem vid da usak dan sz novim poslom nou dnar perejo čerpou je država u k, pa državljani neki komi žvijo
    Nazadnje urejal frako; 10-06-2010 ob 09:56.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto

Glede satanizma:
    In kaj je narobe če je nekdo satanist? Ljudje se te stvari samo predstavljamo take kot recimo da niso
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Jagermaister

Privzeto

Citat Originalni avtor Abuu Poglej prispevek
    Ja, zato pa jaz nisem hotel it na Škofijsko gimnazijo maribor. Meni se zdi judovska vera še naboljša. Bo sigurno 3. svetovna vojna nastala zaradi vere (Krtistjani vs Islam).

Beer: A ti si potem metalec, Avril pa je pop-rock. Ne gre skupaj. A si pogledal film Zeitgeist?
    Še dobro da si se odločil, da ne greš na Škofijsko, to je pranje možganov.

Ne nisem gledal tega filma

Citat Originalni avtor Just_Me Poglej prispevek
    Glede satanizma:
    In kaj je narobe če je nekdo satanist? Ljudje se te stvari samo predstavljamo take kot recimo da niso
    Točno tako, sem že tudi napisal zakaj. Eni ne dojamejo da ANTIKRISTJAN NI ENAKO SATANIST.

LP

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor beer Poglej prispevek
    Še dobro da si se odločil, da ne greš na Škofijsko, to je pranje možganov.

Ne nisem gledal tega filma

Točno tako, sem že tudi napisal zakaj. Eni ne dojamejo da ANTIKRISTJAN NI ENAKO SATANIST.

LP
    Glede vere. Z vero ni nič narobe dokler ni nekdo s tem čisto obseden in se sprevrže v norost in kot je v komadu Dyers Eve - I'm living blindly. se pravi da samo to vidiš pa nič drugega. So pa nekatere vere (pri tem izključujem krščansko) same po svojem izgledu ali verovanju za nas popoldnoma nerazumne/nore. Treba je spoštovat vsakega ki je veren pa ne glede na to katere vere je...(sam nisem veren)

Politika. To pa je norost, in nič drugega kot norost. Arbiražni sporazum ki nam bo dal mir, pa ja - never ending story. To je kot da bi rekel da se bo bencil pocenil če bomo zbrali 1mio glasov v Sloveniji. Glih lahko zberej kolikor hočeš pa še vedno nič ne bo...Enkrat klovn, vedno klovn, tako je moje mnenje o naši in nasploh svetovni politiki. Morje nam kradejo ker je "naš tovariš tito" šenkov pol slovenskega ozemlja, potem se pa nismo postavil zase (ala kučane) in smo zgubili še več, zgleda nam še ni dovolj in bo pahor še nekej malega zagemblov....super!

In evo takole lahko nadaljujemo pogovor v neskončno o arbitražnem sporazumu pa spet nebomo nikamor prišli..politika pač.... pravim vam; never ending story = nonsanse!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice MattMiha
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    962

Privzeto

Pa itaq..če je nekaj vsaka vera za sebe..ka ma poŁ tu veze satanizem..če so uredo kristjani islam, budizem,.....pole so tud satanisti ok..Ker dejansko so bogovi satanizma bogovi narave, nekega ravnovesja in harmonije

Jagermaister

Privzeto

Citat Originalni avtor MattMiha Poglej prispevek
    Pa itaq..če je nekaj vsaka vera za sebe..ka ma poŁ tu veze satanizem..če so uredo kristjani islam, budizem,.....pole so tud satanisti ok..Ker dejansko so bogovi satanizma bogovi narave, nekega ravnovesja in harmonije
    Ja ampak fora v tem je da kristjani satanizem ne jemljejo kot vero, ampak kot nasprotovanje drugim veram. :

Count_Olaf, se strinjam, samo našega šerifa poglej

O politiki jaz sploh ne bom razpravljal, pravim samo Jelinčiča na oblast pa bomo mel mir :

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice MattMiha
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    962

Privzeto

Jah Jelenčiča..Ta ima fajn jezik..pa mislim da bi tud ogromno naredu..sm ma učasih take ideje da te kr rukne..

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •