Rezultati ankete: Kaj je za vas norost: Vera ali politika?

Glasovalcev
95. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Vera

10 10.53%
  • Politika

37 38.95%
  • Oboje

41 43.16%
  • Nič od tega

7 7.37%
Stran 2 od 10 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 93

Tema: Vera ali politika, kaj je norost?

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice MattMiha
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    962

Privzeto

Amm ja pa ste se razklepetali

Jha..Krščanstvo, meni je to super ČE ODŠTEJEMO dejstva da so jo nam pred mnogimi leti vsilili in pobijali (pa se mi celo zdi da je ena od zapovedi: NE UBIJAJ) pogane. Ni več vprašanja boš kristjan neboš..saj ste itaq že vi povedali glede krsta..brez teh dejstev je pa zelo lepo vse skupaj..
    Satanizem nime NOBENE zveze z krščanstvom kot samim..ima pa veze z vsemi verami, saj je slavljenje satan pri vseh verah GREH saj oni verujejo v boga ali pa v več bogov..in se tukaj negre za antikrščanstvo, saj je v tem primero vse ostalo antikrščanstvo na svetu tudi.

Politika..Ma saj granitne kocke vse povedo

Lp

Jagermaister

Privzeto

Že, ampak Satanizem ni sam nič, kako naj se izrazim... KRIV, krive so vere same da ga imajo za greh.

Pekel, demone, antikrščanstvo oz. antivsedruge vere so si izmislili te druge vere...

Ne da se mi veliko pisat še, zato ti kopiram iz wikipedije, ki je tokrat zadela bistvo.

Satan ima le redko (če sploh kakšno) skupno točko s konzervativnim muslimanskim ali krščanskim konceptom Satana. Satanistični koncept Satana je predkrščanski in izhaja iz poganske oblike, ki predstavlja satana kot simbol moči, moškosti, spolnosti in čutnosti. Za skoraj vse religiozne sataniste je Satan sila narave in ne živo kvazi-božanstvo. Njihov Satan nima nobene povezave s peklom, demoni, vilami, sadističnim mučenjem, kupovanjem človeških duš, obsedenostjo, izvajanjem čudežev, žrtvovanjem ljudi, kanibalizmom in na splošno zlimi dejanji.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice MattMiha
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    962

Privzeto

Pa tk too..stanizem, ni nič groznega, samo satan iz krščanske, in drugih ver je nek demon, hudič, karkoli..ta je slab (če vrjamete v to)..Dejansko malo ljudi ve kaj je stanizem, vsi ki to slišijo..jok in stok, bog te obvaruj greha :O..
    In če bi kdo šel malo bl raziskovati bi videli da se vse vere povezujejo.. vse izhaja iz ene same "vere" ki se mi zdi da je bila v egiptu.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice schumi3
    Datum pridružitve
    Nov 2009
    Objav
    136

Privzeto

Glede krsta: Starša ki sta Kristjana sta se pač odločila da bosta naredila otroka in ga bosta vzgajala v krščanski veri.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2009
    Objav
    65

Privzeto

Citat Originalni avtor beer Poglej prispevek
    2% je še malo, v srednjem veku je cerkev imela vse, država ji je bila podrejena. Še dobro da so to uredili.

Še nekaj: kristjani imajo toliko povedat čez sataniste, ubistvu pa so oni začel težit njim, satanizem je obstajal že pred krščanstvom, izvor satanizma NIMA NOBENE ZVEZE Z ANTIKRŠČANSTVOM.

Abuu: Avril je ena redkih, ki gane mojo črno metalsko dušo

LP

Ja sej je Janša tut neki dajal cerkvi v zastonj najem...

Jaz najbolj simpatiziram z budizmom:čisti mir, ne delajo škode, samo meditrajo, kar sigurno ne more škodit (poglejte kako je dalajlama poskočen )

P.S beer a si ti una ženska na tvojem profilu, kako kaj si2?

sem greš

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2009
    Objav
    65

Privzeto

Že, ampak Satanizem ni sam nič, kako naj se izrazim... KRIV, krive so vere same da ga imajo za greh.

Pekel, demone, antikrščanstvo oz. antivsedruge vere so si izmislili te druge vere...

Ne da se mi veliko pisat še, zato ti kopiram iz wikipedije, ki je tokrat zadela bistvo.

Satan ima le redko (če sploh kakšno) skupno točko s konzervativnim muslimanskim ali krščanskim konceptom Satana. Satanistični koncept Satana je predkrščanski in izhaja iz poganske oblike, ki predstavlja satana kot simbol moči, moškosti, spolnosti in čutnosti. Za skoraj vse religiozne sataniste je Satan sila narave in ne živo kvazi-božanstvo. Njihov Satan nima nobene povezave s peklom, demoni, vilami, sadističnim mučenjem, kupovanjem človeških duš, obsedenostjo, izvajanjem čudežev, žrtvovanjem ljudi, kanibalizmom in na splošno zlimi dejanji.

Ja pa utu devico Marijo so umetno oplodili...

kako bi čene bla brezmadežna..

sem greš

Jagermaister

Privzeto

Citat Originalni avtor zadetmodel Poglej prispevek
    Ja sej je Janša tut neki dajal cerkvi v zastonj najem...

Jaz najbolj simpatiziram z budizmom:čisti mir, ne delajo škode, samo meditrajo, kar sigurno ne more škodit (poglejte kako je dalajlama poskočen )

P.S beer a si ti una ženska na tvojem profilu, kako kaj si2?
    Imaš kar prav, budizem nima nobenih bogov, imajo samo načelo da živijo skromno, v miru in so prijazni drug do drugega. Ampak tudi teli menihi morajo imet moralno al kakšno življenje že (ne morejo met otrok).. in to mi je bedno. Saj smo bili narejeni da se razmnožujemo halo??!! Ampak vseeno je budizem kar vredu.

Am, si2 sem takrat pustil, preslabo smo štartali, pomagal sem še na Beast acc, ampak ni prave motivacije če ni tvoj acc, zato nisem veliko delal in so me vrgli dol, zato pa sedaj trgam gate na si3 in malo še six zraven igram.

Seveda, na sliki sem pa jaz

EDIT: Uh še nekaj. Da Vinčijeva šifra tudi dosti pove o krščanskih spodrsljajih, pa še lahko branje je

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2009
    Objav
    65

Privzeto

Imaš kar prav, budizem nima nobenih bogov, imajo samo načelo da živijo skromno, v miru in so prijazni drug do drugega. Ampak tudi teli menihi morajo imet moralno al kakšno življenje že (ne morejo met otrok).. in to mi je bedno. Saj smo bili narejeni da se razmnožujemo halo??!! Ampak vseeno je budizem kar vredu.

Am, si2 sem takrat pustil, preslabo smo štartali, pomagal sem še na Beast acc, ampak ni prave motivacije če ni tvoj acc, zato nisem veliko delal in so me vrgli dol, zato pa sedaj trgam gate na si3 in malo še six zraven igram.

Seveda, na sliki sem pa jaz

EDIT: Uh še nekaj. Da Vinčijeva šifra tudi dosti pove o krščanskih spodrsljajih, pa še lahko branje je

Jaz sem zdaj na speedu lih enmu pobil 2200 gorjač, upam da si bil ti

sem greš

Privzeto

OK, čutm da se moram mal vmešat v tale pogovor.
    Glede politike: Problem naše politike je v tem, da vsi pos(r/l)anci delajo samo zase in ne za ljudi. To je glavna težava. Če bi jim za pol znižali plače, se sprašujem, če bi se še potegovali za poslanska mesta.

Glede vere: Se v večini strinjam z vami vsemi. Vera sama po sebi je zelo dobra stvar. Kvari pa jo religija ker..........so notri ljudje, prav tako z napakami kot mi.
    Pa še nekaj. Krščanstvo je res krivo za precej pobojev v preteklosti, vendar še zdaleč ne kot razni politični sistemi ki se končajo na -izem

Pa še nekaj: v okviru religije so nastala tudi številne dobrodelne ustanove, ki mnogim ljudem priskočijo na pomoč, seveda se pa raje kritizira, kar je povsem ČLOVEŠKO!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tomazek
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    180

Privzeto

Men je oboje čudn ker veren skor da nisem več (bog mi še nikol ni dal tega kar sem želel), verjamem v usodo. Politika je pa itq čista bedarija, sploh ni kaj za razglabljat

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •