Stran 1 od 98 1231151 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 975

Tema: [7. Six] Splošna debata

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    236

Privzeto [7. Six] Splošna debata

Zaradi gore kršitev pravil, predvsem offtopicov ter žaljenj, sem zaklenil staro temo [7. Six] Splošna debata. Kazni nisem delil, ker preprosto nima smisla banat pol foruma.

V tem topicu BO tekla debata o tekočem speed svetu. Za nekonstruktivno polemiko imate na voljo Fight Club, držite se ga kot pijanc plota, ker kolko sem vas uspel spoznat, bo ta tema precej prazna. Morda me pa pozitivno presentite ... :

Citat Originalni avtor DelluzioN Poglej prispevek
    Pa pazi malo na besede, ker je nek nov moderator tukaj pa je neki wannabe hud pa to.
    Nisem nek nov moderator, bil sem moderator, ko vas 70% še ni slišalo za travian in zdaj sem nazaj, pripravljen na nove izzive.

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    555

Privzeto

Citat Originalni avtor kublaj kan Poglej prispevek
    hahaha, me zanima če bo novi mod zbrisal te poste, ko mu tako laskate

ontopic

še vedno ima samo 1 3 naselja
    Meh, ni novi no.

Sploh nevem 3 teme imamo sedaj a uporabljala se bo večinoma ena, res ne vidim poante v tem. Pict kot da tebe moti če so v isti temi reporti in naše spamersko lajanje, zaenkrat se noben na veliko ne pritožuje a ko prideš ti vse narobe. Torej zakaj te to moti? Če je zaradi preglednosti, tisti ki aktivno spremlja temo nima nič težav zaradi preglednosti. No kakorkoli bom tebi prepustil besedo.

Račun bo izbrisan čez 59:19:35. Hvalabogu :

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    236

Privzeto

So tisti ki aktivno spremljajo in so tisti, ki se komaj pridružujejo forumu in po mojem mnenju nered odvrača, besedne vojne o katerih ne vejo nič ter vaše debate o tem kdo je boljši, kdo je boga za jajca prijel itd - za vse to jih/nas kratkomalo boli kit.

Ne vem kako ste lahko vsi tako ozkogledni, malo se prilagodite za voljo tistih, ki bi radi nekaj reda ter preglednosti. Problem en klik več?

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor Pict Poglej prispevek
    So tisti ki aktivno spremljajo in so tisti, ki se komaj pridružujejo forumu in po mojem mnenju nered odvrača, besedne vojne o katerih ne vejo nič ter vaše debate o tem kdo je boljši, kdo je boga za jajca prijel itd - za vse to jih/nas kratkomalo boli kit.

Ne vem kako ste lahko vsi tako ozkogledni, malo se prilagodite za voljo tistih, ki bi radi nekaj reda ter preglednosti. Problem en klik več?
    Tale izziv bo pa hud, ukroptit množico ljudi ki je navajena vse pisat v eno temo ker je tako pač enostavnejše...

roko na srce, ne bo ti uspelo :

Srečno, capo di banda

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SAUC1
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    467
    com3 11 15cjev , com8 top ropar, ro4 top3 , slo speed top30 ,
    aux top 100.

KapitanGroza

Privzeto

OMEGA se pa siri kot neka bolezen cez cel zemljevid... kdo bi si mislil, da obstaja se nekaj slabsega od MGP.

lp

KapitanGroza

Privzeto

Citat Originalni avtor Rudl Poglej prispevek
    Jup do konca grem.. Pa še v mislih imam dva crusha tko da bom z veseljem podiral WW kakšnemu pomorščaku smeškotu alpa atili the slime recimo
    In potem si se zbudil...

U enmu že v nos gre ker je njegova aliansa na slabšem očitno... Pa ne se sekirat pomorščakov, sej so se tvoji cicibani izkazali, da so celo še boljši kot TI in tvoja aliansa :
    Izjave brez podlage. Moja ally farma omegice trenutno.

Cas je ze, da jih prenehas klicat "cicibani", ker so verjetno vsi bolj zreli kot ti in so to tudi dokazali.

Ja pomorščakov, tam kjer sem JAZ nikoli ne bo z tvojo stranjo zavezništva!!!! Raje brišem oz. preneham, kakor da bi s teboj človek kaj skupnega imel :
    Ne bo ti potrebno brisat, ker te bodo drugi pobrisali prej. Iz nase strani si itak noben ne zeli imeti zaveznistva s tabo, zato ni skrbi, da bi do tega prislo.

lp

KapitanGroza

Privzeto

Spet same bedarije klatiš : Buhuhu pač farmaš omegice... v tej fazi igre tudi tebe nekdo farma... :

Iz vaše strani se že člani tresejo in se obremenjujete kje boste dobili kredibilnega zaveznika... Zanimiv skupni pogovor imate, ni kaj

lepo da se strinjaš z menoj kdo je oh in sploh!

Ti???? HAHA... smehi...
    Kaj to zdaj socustvujes in branis farme, ker se gibljes v istih krogih?

Nasi zavezniki ze vemo kdo so, zato nas ne skrbi.

Edino za kar bi se lahko obremenjevali je to kje bomo se kaksno farmo nasli, zato mi prosim sporoci svoj nick.

lp

Privzeto

Jup do konca grem.. Pa še v mislih imam dva crusha tko da bom z veseljem podiral WW kakšnemu pomorščaku smeškotu alpa atili the slime recimo

Kaj je mihas spet nadaljuješ, kjer si končal prejšno rundo vidim.. žališ ljudi brez potrebe.

Proti koncu serverja si pa bil lepo tiho na forumu zakaj? Ker so cicibani pokazali, da znajo skupaj držat pa zgradit nekaj tako veličastnega, kot je WW? Kaj se je zgodilo z vsem kar si napovedoval cel server? NIČ. Kaj se bo zgodilo ta SPEED? NIČČČ... meni se ni treba skrivat pred nikomur, kot se moraš za svoj obstoj skrivat TI.

LP G

Privzeto

evo ga sem vedel da boš tudi ti prej ali slej na plano prišel... Vem kaj je bilo prejšno rundo in povdarjam še 1x ZAHINAVIL si, nož v hrbet od človeka za katerega nikoli nisem to pričakoval!!!!
    In potem boš ti meni nekaj pričal o temu kdo zna skupaj držati : Hinavc!

Moje ime pozna veliko ljudi, a bebcem, hinavcem in cicibanom ga nisem dolžan razkriti!

LP A
    Miha moj namen ni bil pokazati tvoje ime na Travianu.. me niti ne zanima.. moj namen je bil pokazati kako nekaj na veliko tukaj gor nabijaš kako si oh in sploh v sami igri pa ne zdržiš prav dolgo

Hmm... očitno tole tvoje (zahinavil sem) ne bo ravno držalo... ne pozabi nekaj... Travian je IGRICA in v igrici se boriš za ZMAGO (čeprav jaz več ali manj raje napadam kot pa končen cilj) in ti v IGRICI nisi naredil nič omembe vrednega (prejšni speed). Ni te bilo kar nekaj časa.. si samo gobec otresal tukaj na forumu. Kaj misliš, da te bomo tolerirali pa gledali, kako blatiš s takim načinom celo alianso in ljudi, ki so se borili in nekaj dobrega poizkušali naredit za ally?

Miha jaz sem se boril zraven tebe kar nekaj speedov (ampak tiste speede si tudi ti kaj naredil za to.. v smislu, da si se boril.. delal vojsko..) ta speed si pa samo vegeteral na travianu in živel na tvojih starih lovorikah (ker pač misliš, da si oh in sploh). Kaj misliš, da se bomo mi borili ti boš pa samo jezik otresal... jok brate odpade... če si se pripravljen borit si vedno dobrodošel (čeprav ti tvoj ego tega ne dopušča). Vsak ki se je pripravljen borit je vedno dobrodošel pri nas in to je izkusilo že kar veliko ljudi!

Nesposobnežev pa na žalost ne prenašamo in jih tudi ne bomo!

Če bom jaz kdaj samo gobcal in nič naredil verjemi, da pričakujem od alianse, da me takoj odstrani iz igre in me pofarma! Ampak ti tega pač na žalost ne razumeš in zato vedno misliš, da si žrtev in da so te prijatelji zapustili!

Vsak gleda na stvar drugače... Ampak je pa zanimivo da se s tabo 3/4 ljudi ne strinja ampak še kar svoje tupiš

Zdej pa dost prepucavanja.. ampak sem se moral oglasit, ker si me itak takoj spet nekaj napadel in malo užalil s tvojo izjavo! Če bom napaden verjemi, da bom odgovoril... Ampak na tvoje poste (upam, da se bom lahko vzdržal) nikoli več, ker nima smisla, da ti nekaj človek poizkuša dopovedat ampak ti še kar svoje trdiš. Lepo je biti trmast.. ampak ne pa z glavo skozi zid trmast!

LP G
    Nazadnje urejal Atila The Hu; 24-05-2010 ob 19:52.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •