Stran 81 od 98 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3171798081828391 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 801 do 810 od 975

Tema: [7. Six] Splošna debata

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Citat Originalni avtor LeGenD.x Poglej prispevek
    A ni rekel Speedy, da bo igral do konca tale speed: ?
    Sedaj pa že išče člane za plx2 Čudno ampak verjamem, da mu tudi tam nebo ratal.
    Sej pa mu nikoli ni ratal. Na začetku farma ko tele z botom, čim pa ima malo več naselij, pa briše zaradi izgovora, da mu je RL dosti bolj pomemben. Če je nekomu RL tako pomemben, potem se ne posiljuj z nečim, kar ti to ovira. In naslednji dan že išče nov račun za začetno farmanje, ker sam pač ni sposoben prifurat en bogi račun do konca serverja. Ker kaj drugega kot farmat z botom itak ne zna, jaz ga še nikoli nisem videl, da bi kadarkoli konkretnega naredil.
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 16-07-2010 ob 20:08.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

LeGenD.x

Privzeto

Citat Originalni avtor ~BLAsT3R~ Poglej prispevek
    Sej pa mu nikoli ni ratal. Na začetku farma ko tele z botom, čim pa ima malo več naselij, pa briše zaradi izgovora, da mu je RL dosti bolj pomemben. Če je nekomu RL tako pomemben, potem se ne posiljuj z nečim, kar ti to ovira. In naslednji dan že išče nov račun za začetno farmanje, ker sam pač ni sposoben prifurat en bogi račun do konca serverja. Ker kaj drugega kot farmat z botom itak ne zna, jaz ga še nikoli nisem videl, da bi kadarkoli konkretnega naredil.
    Res je. Pa še na dan pride gor kakšno urco. Potem naj ne igra in se naj ne ima za profesionalca, ker to ni

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Rudl
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    702

Privzeto

Citat Originalni avtor ~BLAsT3R~ Poglej prispevek
    Pozimi, ko se vsi lepo štulimo k kaminu pa na lapiču travianiramo

Zdaj pa uživancija, ko smo bli pridni eni čez leto pa na pir seveda ne pozabit
    Itak

Uff piveki zmagajo tole poletje Union naredu nov hit poletja z novim radlerjem, mi pa zvesti 4,9% do konca

Citat Originalni avtor Hyperactive Poglej prispevek
    Ni dolgcas pri nas, se lepo zabavamo. :
    Ja če temu praviš zabava, da v miru simčkaš in se spravljaš na manjše člane, potem se zabavaj še naprej
    Rudl ne potrebuje opisa, ker že vsi vedo, da je najboljši med najboljšimi!

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Hyperactive
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    28

Privzeto

Citat Originalni avtor Rudl Poglej prispevek

tole poletje ne dopušča da bi človek normalno igral.. pa še roko na srce vsi vodje alians so eni navadni bedniki, ki so naredili igro po svoji meri - bedno (no moje skromno mnenje)

lp iz prevročega portoroža
    Nimaš pojma o vodenju alians, tako da edini "bednik" si ti. Samo gobec znaš vrtet, to je pa tudi vse. Tukaj imaš link za šolo Traviana. :

http://forum.travian.si/showthread.php?t=18823

Citat Originalni avtor Rudl Poglej prispevek

Ja če temu praviš zabava, da v miru simčkaš in se spravljaš na manjše člane, potem se zabavaj še naprej
    Ne veš kje igram(o) in zato ne mi ne moreš govoriti da simčkamo in se spravljamo na manjše. :

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice kublaj kan
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    338

Privzeto

Ne veš kje igram(o) in zato ne mi ne moreš govoriti da simčkamo in se spravljamo na manjše. :
    Glej za njega je akcija da 30k gorjač pa 6k tkjev zabiješ v bunker, to je neki aveš...

@rudl

če smo skorajda največji z vsemi ki so večji smo v zavezništvu nam očitno ostanejo samo manjši ane

Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    28

Privzeto

Citat Originalni avtor kublaj kan Poglej prispevek
    Glej za njega je akcija da 30k gorjač pa 6k tkjev zabiješ v bunker, to je neki aveš...

@rudl

če smo skorajda največji z vsemi ki so večji smo v zavezništvu nam očitno ostanejo samo manjši ane
    Meh, unikatnega trenerja je imel racun, katerega igralci niso znali napadat. Še Shirdi bi pomoje vec naredil z njem. :

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice kublaj kan
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    338

Privzeto

Meh, unikatnega trenerja je imel racun, katerega igralci niso znali napadat. Še Shirdi bi pomoje vec naredil z njem. :
    Napadat so znali samo neumno, namesto 150k gorjač 30k gorjač po 5x, aja sj res ne, ker so prej nehal igrat

Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    28

Privzeto

Citat Originalni avtor kublaj kan Poglej prispevek
    Napadat so znali samo neumno, namesto 150k gorjač 30k gorjač po 5x, aja sj res ne, ker so prej nehal igrat
    Napačno sem se izrazil. Pac, bos mogu malo Ageca naučit, k maš Travian šolo.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Rudl
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    702

Privzeto

Napačno sem se izrazil. Pac, bos mogu malo Ageca naučit, k maš Travian šolo.
    Z veseljem se kaj novega naučim, sem vedno odprt za take zadeve, če ne bom pa samo obnovil kar že znam..

Bi ti šel v šolo bontona mogoče? Lahko ti uredim 40% popust
    Rudl ne potrebuje opisa, ker že vsi vedo, da je najboljši med najboljšimi!

Privzeto

http://travian-reports.net/si/report/87572772079

fant nima skavto v prvem naselju .... hmmm čudno da mu bot ne pošilja več na okrog napadov :::

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •