Stran 58 od 98 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 848565758596068 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 571 do 580 od 975

Tema: [7. Six] Splošna debata

Jagermaister

Privzeto

Citat Originalni avtor sova Poglej prispevek
    mah naj kr zamenja stran saj OMEGA je za en šit ti jst povem mene so izdali:
    Šit ravno niso, sam je blo pri meni isto. Niti bunkerčka za 2000 gorjač obrant niso hotli zrihtat, sem se mogu parkrat sam obranit, pol mi je pa že zmankal deffa :

LeGenD.x

Privzeto

@BLAsT3R, ti držiš vedno kljun, kjer ti ni treba in se imaš za nekega pr0fija, ko enkrat na dan prideš na acc in klikneš npr. gradbeni ceh stopnja 10 in les stopnja 7.
    Drugače se pa cele dneve učiš (nimam nič proti) ampak pol tukaj ne gofljaj kako si ti dober ipd. Pokaži raje kaj zmoreš sam, ne pa z Igorjem in podobno.

@Speedy, za tebe sem mislil da si dober človek, ampak da po vsem tem uporabljaš bote in se imaš za nekega profija, pa si me razočaral na celi črti! Nevem, kaj imate sploh od igre, ko igra nekdo drug in niste to vi!

Sam igram z soigralcem, račun je pokrit cca 16/7 pa se tudi, da dosečti marsikaj Imamo tudi real life, ne pa g33kanje.

Lp, YYT

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Citat Originalni avtor LeGenD.x Poglej prispevek
    @BLAsT3R, ti držiš vedno kljun, kjer ti ni treba in se imaš za nekega pr0fija, ko enkrat na dan prideš na acc in klikneš npr. gradbeni ceh stopnja 10 in les stopnja 7.
    Drugače se pa cele dneve učiš (nimam nič proti) ampak pol tukaj ne gofljaj kako si ti dober ipd. Pokaži raje kaj zmoreš sam, ne pa z Igorjem in podobno.
    Veš, kdo je profi? To je tisti igralec, ki INTERES ALIANSE POSTAVI PRED LASTNIMI INTERESI! V tem segmentu mi ti ne sežeš do blazinic prstov na nogi: Zato pa te je celi NFS izžvižgal, ker si razvajenček.

Pa nehaj že mešat RL pa igro, ker se z takimi primitivnimi izjavami delaš sam iz sebe butla. Kaj te briga, kaj jaz delam, jaz se v nikogar ne vmešavam in me ne zanima kaj dela. Špilaj tam pa se brigaj zase, mene pa pusti pri miru.

Sam igram z soigralcem, račun je pokrit cca 16/7 pa se tudi, da dosečti marsikaj Imamo tudi real life, ne pa g33kanje.
    Mi2 z igorjem sma imela račun pokrit samo 6-8 ur dnevno, tako da nevem, kaj vi2 mencata
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 20-06-2010 ob 00:11.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice kublaj kan
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    338

Privzeto

Citat Originalni avtor ~BLAsT3R~ Poglej prispevek
    Veš, kdo je profi? To je tisti igralec, ki INTERES ALIANSE POSTAVI PRED LASTNIMI INTERESI! V tem segmentu mi ti ne sežeš do blazinic prstov na nogi: Zato pa te je celi NFS izžvižgal, ker si razvajenček.
    Če nisi delni egoist ti ne moreš vojaško ne nikakršno uspeti. Saj konec koncev smo vsi egoisti. TI nekdo reče če lahko dobi surovine in ti bi jih kar vsem pošiljal, prav se mi zdi da sodeluješ v akcijah... ampak iteresa ally ne postavljaš pred svojega, saj je nemogoče uspeti.

Moje subjektivno mnenje...

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Citat Originalni avtor kublaj kan Poglej prispevek
    Če nisi delni egoist ti ne moreš vojaško ne nikakršno uspeti. Saj konec koncev smo vsi egoisti. TI nekdo reče če lahko dobi surovine in ti bi jih kar vsem pošiljal, prav se mi zdi da sodeluješ v akcijah... ampak iteresa ally ne postavljaš pred svojega, saj je nemogoče uspeti.

Moje subjektivno mnenje...
    Sodelovanje v aliansi je temelj in osnova za vsakega dobrega igralca. Kaj ti pomaga 60 močnih računov v aliansi, če nobeden noče niti prdnit za skupno dobro pa se vsak izmika dolžnostim, ki jih aliansa prinaša (Ala PWS varianta). Če hočeš uspeti pa moraš tudi znat igrati solo akcije, tu se strinjam, ampak kot sem že rekel, za korist lastne alianse (ala Betta ali Blobfish varianta)

Potem pa se mi na forumu oglasi egoistični čokolinar in vleče zamere samo zaradi tega, ker sem ga jaz in pa še tričetrt ostalih igralcev izžvižgali zaradi bedarij, ki jih je počel.

Sem zelo pikolovski glede vodenja alianse in če mi kaj na komu ne paše, bom poskušal na njem to spremeniti, če ne bo šlo, pa kick pa 0 popa. Če vrtca nemoreš obvladovati potem sledijo sankcije, ki so ponavadi ZELO boleče
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor ~BLAsT3R~ Poglej prispevek
    Sodelovanje v aliansi je temelj in osnova za vsakega dobrega igralca. Kaj ti pomaga 60 močnih računov v aliansi, če nobeden noče niti prdnit za skupno dobro pa se vsak izmika dolžnostim, ki jih aliansa prinaša (Ala PWS varianta). Če hočeš uspeti pa moraš tudi znat igrati solo akcije, tu se strinjam, ampak kot sem že rekel, za korist lastne alianse (ala Betta ali Blobfish varianta)

Potem pa se mi na forumu oglasi egoistični čokolinar in vleče zamere samo zaradi tega, ker sem ga jaz in pa še tričetrt ostalih igralcev izžvižgali zaradi bedarij, ki jih je počel.

Sem zelo pikolovski glede vodenja alianse in če mi kaj na komu ne paše, bom poskušal na njem to spremeniti, če ne bo šlo, pa kick pa 0 popa. Če vrtca nemoreš obvladovati potem sledijo sankcije, ki so ponavadi ZELO boleče
    ne glede na drugačno nestrinjanje imaš tokrat prav. in večinoma je par igralcev ki vlečejo vse ostale iz apatije ki se razleze po aliansah . videli smo najmočnejše račune ki so po par napadih propadli in brisali. je pa dnevna prisotnost nujen pogoj za dober razvoj ker razen ko se štanca vse na 24/24 ur je potrebno veliko klikanja ki stane veliko časa.

LeGenD.x

Privzeto

@BLAsT3R, ti si začel na računu Biohazard in nam po skypu razlagal da tebi medalje ne pomenijo nič, pa si jo tudi ti prislužil (nimam nič proti, vsako delo ima svojo nagrado).
    Nama z Lexijem si bil fauš, ker sva prva imela raziskate TK-je tu okoli.
    In nato boš še ti govoril, kaj jaz na travianu lahko in kaj ne.

Nato si pa spizdil na acc MaxiStar, ki te ni prosil Igor za igranje ampak si ga prosil ti!
    Se pravi zakaj ? Ker sam neveš igrat!

Pustil te bom na miru ampak povem mišlenje o tebi. Tukaj si samo pameten v igri pa sam nemoreš čisto nič, ker si po domače povedano, n00b - oprosti za žaljivko.

Lp

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice CueMaster
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    148

Privzeto

@BLAsT3R, ti si začel na računu Biohazard in nam po skypu razlagal da tebi medalje ne pomenijo nič, pa si jo tudi ti prislužil (nimam nič proti, vsako delo ima svojo nagrado).
    Nama z Lexijem si bil fauš, ker sva prva imela raziskate TK-je tu okoli.
    In nato boš še ti govoril, kaj jaz na travianu lahko in kaj ne.

Nato si pa spizdil na acc MaxiStar, ki te ni prosil Igor za igranje ampak si ga prosil ti!
    Se pravi zakaj ? Ker sam neveš igrat!

Pustil te bom na miru ampak povem mišlenje o tebi. Tukaj si samo pameten v igri pa sam nemoreš čisto nič, ker si po domače povedano, n00b - oprosti za žaljivko.

Lp
    Zakaj bi vama bil fouš, ker sta 1.. raziskala tkje? You're funny

LeGenD.x

Privzeto

Citat Originalni avtor CueMaster Poglej prispevek
    Zakaj bi vama bil fouš, ker sta 1.. raziskala tkje? You're funny
    Še veliko je bilo zraven, naprimer ko sva dobila medalje in bonus.. Govoril da medalje nepomenijo nič ipd...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice CueMaster
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    148

Privzeto

Še veliko je bilo zraven, naprimer ko sva dobila medalje in bonus.. Govoril da medalje nepomenijo nič ipd...
    Ja in?

Mislu sm, da si/sta bl odrasla...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •