Stran 29 od 98 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1927282930313979 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 281 do 290 od 975

Tema: [7. Six] Splošna debata

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    30

Privzeto

Pozdrav vsem znancem iz si4... Vidim da vas je kr dosti.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Clown
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    241

Privzeto

Se mi več nesplača klikat po acc-ju Je tak hin .... se vidimo drug speed Strupeki pridem spet tu na +-
    lOvE iT aNd PlAy It

Privzeto

Citat Originalni avtor Clown Poglej prispevek
    Se mi več nesplača klikat po acc-ju Je tak hin .... se vidimo drug speed Strupeki pridem spet tu na +-
    Heh rajši se na - - prijavi, tam bolj pašeš

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice sova
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    129

Privzeto

j***š OMEGO izadli so me v kriznem času ko sem se bojeval z enim igralcem in me vrgli iz alianse brez razloga in me sfarmali in tmu se reče fair play

http://www.travian-reports.net/si/report/72421bfee62

na report ubijalne bitke z omego

EDITo tem dogotku sem se primu za glavo in skoraj razbiv mizo

na še en report od šefovga pomožnega uničevalca farm:

http://www.travian-reports.net/si/report/72431c0d07b

v eni noči so mi skilni 120000 surovin
    Nazadnje urejal sova; 10-06-2010 ob 15:50.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Rudl
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    702

Privzeto

Citat Originalni avtor sova Poglej prispevek
    j***š OMEGO izadli so me v kriznem času ko sem se bojeval z enim igralcem in me vrgli iz alianse brez razloga in me sfarmali in tmu se reče fair play

http://www.travian-reports.net/si/report/72421bfee62

na report ubijalne bitke z omego

EDITo tem dogotku sem se primu za glavo in skoraj razbiv mizo

na še en report od šefovga pomožnega uničevalca farm:

http://www.travian-reports.net/si/report/72431c0d07b

v eni noči so mi skilni 120000 surovin
    In temu se reče, dobra farma!
    Rudl ne potrebuje opisa, ker že vsi vedo, da je najboljši med najboljšimi!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice corn mix2
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    461

Privzeto

Eno vprašanje nekam izven vašega konteksta

Koliko je po vaših dolgoletnih in ''ogromnih'' izkušnjah v TEM času največja možna vojska? Če računamo da delaš še malce na populaciji sepravi, surovinska polja eno drugo tretjo...

Slišal sem da naj bi se govorilo o 20-30k v kosu TA HIP... meni pač ne pride v glavo kako je to možno. Kdo lahko obrazloži/pove svoje mnenje?
    Lp
    Proud to be: *ALFA* & ARSENIC & *AS* & ALFA & Awesome & MGP

KapitanGroza

Privzeto

Citat Originalni avtor corn mix2 Poglej prispevek

Koliko je po vaših dolgoletnih in ''ogromnih'' izkušnjah v TEM času največja možna vojska? Če računamo da delaš še malce na populaciji sepravi, surovinska polja eno drugo tretjo...

Slišal sem da naj bi se govorilo o 20-30k v kosu TA HIP... meni pač ne pride v glavo kako je to možno. Kdo lahko obrazloži/pove svoje mnenje?
    Lp
    Ne verjamem, da ima kdo vec kot 20k v kosu. Vec kot 15k ima mogoce kaksen stalen top ropar, pa se to uglavnem gorjace.

lp

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice CueMaster
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    148

Privzeto

Speedy, ne vem zakaj tebe to zanima, ko pa še vedno v vseh naseljih delaš gorjače?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice kublaj kan
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    338

Privzeto

Citat Originalni avtor corn mix2 Poglej prispevek

Lp
    dečko poglej si warsim

V enem tednu barake 20 konjušnica 20 porabiš 11583683 surovin, če delaš nonstop gorjače TVje

Naštancaš jih 18655 gorjač in 4538 in če pogledaš koliko je naropal prejšni teden top ropar, + ne smemo pozabit proizvodne se mi ne zdi imet nemogoče 25k gorjač oz 15-20k sekir...

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice corn mix2
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    461

Privzeto

Citat Originalni avtor CueMaster Poglej prispevek
    Speedy, ne vem zakaj tebe to zanima, ko pa še vedno v vseh naseljih delaš gorjače?
    mhm Nebi smel? Zakaj pa misliš da smo top farmerji? Ker imamo 1kompaktno vojsk? Nope.. Preizkušam takšne in drugačne poteze. Seveda nevidim zakaj bi bilo narobe v prvotnih naselbinah delati vojsko če imaš potem naslednjih 20+ samo za support. Ne rečem da ne znaš igrati,ker znaš... ker pa je račun last naše ekipe pa bomo itak mi krivi če za Jeb*mo Ane pardon vedno sem kriv jaz.
    Sicer pa se je nivo vojske precej spremenil od tvojega zadnjega pregleda računa, ki ti ga je dovolil soigralec in ne vidim razloga da neki nabijaš tukaj po forumu glede na to da mi še vedno nisi pokazal kje sem te blatil in nisem bil diskreten do tebe. I'm still waiting for!

@Kublaj: hja če gleamo tako nekako ''grobo'' je seveda to popolnoma možno. Ker pa naj ta vojska nebi bila last nekega top roparja.. in če gledamo da gre lepo število surovinc za fešto+razvoj surovinskih mest ipd.. se mi zdi nekje 15k v kosu precej lepa številka,samo zaradi teh naštetih razlogov mi je bilo nekako ''čudno'' imeti 30k v kosu
    Nazadnje urejal corn mix2; 10-06-2010 ob 20:37.
    Proud to be: *ALFA* & ARSENIC & *AS* & ALFA & Awesome & MGP

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •