Stran 2 od 2 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Si4 29.05.2009-15.05.2010

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    64

Privzeto

Pogled majhnega člana

Na si4 sem se registriral samo zaradi golda za drugi server, vendar pa nekako nisem uspel pobegnit iz krempljev odvisnosti od traviana. Tako sem med poletjem bolj malo klikal, siter pa je surovine raje vozil na svoj račun, kot pa da bi klikal meni. Seveda sem bil tudi sam, tako kot velika večina igralcev na -/+ potencialna farma igralca Rakuns. Zatočišče sem dobil v krilu alianse TNW (kolikor se spomnim je bilo ime TDW-the day watch). Krilo je kmalu razpadlo in tako sem dobil vabilo v ally TNW, ki je takrat bila populacijsko tik pod vrhom (okoli 4,5 mesta).

Pod zaščito velike alianse sem imel lepše možnosti za razvoj populacije in vojske, tako da smo kmalu začeli z prvimi resnimi napadi na najbližjo alianso, ki jo je vodila palma (imena ne vem, možno QQ?). Ostalih kvadratkov niti še gledali nismo, ker smo imeli dovolj dela že z 1 majhno ally. Sledila je edina logična združitev - SA in TNW, postali smo krilo SA[TNW], vendar že od samega začetka pa ni bilo opaziti nekega velikega sodelovanja med nami. To je še najbolj do izraza prišlo pri prevzemanju artefaktov, ko smo na dietno kontrolo, tik ob moji metropoli, letela dva zavezniška igralca. Ker pa smo bili krilo in seveda manjši od ''glavne'' alianse, smo morali atrefakt prepustim njim. Vmes je še priletelo nekaj groženj, ter petelinjenja kdo je kdo, ampak smo kot pravi hlapci popustili zahtevam vladarjev. Zaradi popuščanja je prišlo do spora znotraj vodstva našega krila in od takrat dalje je bilo čutiti napetosti med nami.

Po artefaktih so se začele prave bitke med kvadranti. Metropole so padale dnevno, vendar na žalost večina na naši strani. Sami smo se poskusili spoprijeti z alianso ZET, vendar ni potrebno posebej poudarjat, da nismo bili preveč uspešni. Vsake toliko smo bili deležni še obiska igralcev ART WW, bolj kot se je igra prebliževala natarjem več nasprotnikov nas je napadalo. ZET je malo umiril napade, so se pa zato začeli napadi s strani PEW in SCAP. Tako smo bili v trenutku na 3 frontah, vendar smo se nekako uspeli prebiti do končne faze - gradnje WW.

Zadolženi smo bili za pomoč gradnje WW igralcu Rakuns. Notri smo zbrali, za našo alianso, kar lepo število obrambe. Večkrat smo bili rušeni, ampak najbolj je vsem ostal v spominu rimljanski crush, ki je z lepim ovnašem spredaj pobil polovico obrambe v našem wonderju. Trudili smo se, vendar je imel nasprotnik več napada, tako da dostojnejšega odpora nismo zmogli. Axerider je prvi prečkal ciljno črto zato čestitke.

Na koncu bi se rad zahvalil vsem, ki smo skupaj klikali na tem serverju, nasprotniki so pokazali več, mi pa smo pokazali vztrajnost. Še pohvala pew za lepo organiziran piknik, lepo je bilo srečati nekatere nasprotnike v živo, pričakoval sem pa več ''naših'' (SA&PC) igralcev.

Lep pozdrav do naslednjič

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tomazek
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    180

Privzeto

No jaz bom bolj kratek, saj zame dogajanje ni bilo ravno pestro.
    Torej začel sem kot rimljan, imel okol 15k pehote in jo žal zabil med PC seveda je bilo vredno saj se jim je škoda kar nekaj časa poznala.
    Seveda ker ni noben server čisto čist smo tudi mi imeli vohuna v PC ampak psssst
    Bilo mi je ušeč kako so PC padali, name pa ni prišel noben napad, nwm sicer zakaj ampak toliko bolje zame

No po izgubljeni vojski mi je skoraj minilo do igranja... Na acc sem hodil 1x-2x na 2 dni.
    Ko so bile surovine sem delal samo obrambo, minusi ibrambne vojske so bili ogromni. Prišel je nek napadalec čeprav se ne spomnim kater j eže bil pa dobr... in zaružil okoli 10k svojih enot
    No nadaljeval sem obrambo do WW-jev... Ko je prišel čas za obrambo sem nekako začutil da bo zmagovalec tega serverja Axerider in seveda zato sem vso obrambo dal njemu. Takrat sem začel bolj pogosto hoditi na ta server in Axerider-ja čimbolj filal z žitom in obrambo...
    No ko sem mislil da bo usega konec so prišli še rušilci in podaljšali čas igre še za okoli teden. Takrat je bilo še zanimivo. Na koncu pa seveda Axerider z lahkoto zmaga
    To bi blo to

Zahvala in čestitke na tem serverju gredo: ZDENA, aljo00, Axerider, Judy, toro4, Nestor...

Reportov pa pametnih nimam nič kaj

LP T.

Privzeto

Nekaj reportov iz našega računa tekom serverja in mal o računu.
    http://www.youtube.com/watch?v=EP3Ytc2XGLg

Še enkrat hvala vsem, ki ste popestrili igro.

lp
    mitja [team Rakuns]

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •