Stran 1 od 13 12311 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 125

Tema: [si2] Fight club

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    177

Privzeto [si2] Fight club

V želji po večji preglednosti threada [si2] Splošne debate in hkrati z željo po ohranjanju sproščenosti v vašem pingpongu postov, prestavljam vse offtopic poste iz omenjenega threada sem.
    Znotraj tega threada je dovoljeno vso debatiranje, ki ni strogo povezano z igro.
    Nedopustno pa je kakršnokoli žaljenje med uporabniki oz. igralci.

rada vas ima nxnx :P
    Nazadnje urejal nx; 07-05-2010 ob 20:58.

Privzeto

Citat Originalni avtor mac_mac Poglej prispevek
    to si ziher imeu v mislih limonco glede puhlic.....
    Tudi če bi bilo to res, ampak še zdaleč ni (punca je res brihtna), bi se z njo vseeno pogovarjal že samo zaradi njene simpatičnosti in očarljivosti (kot je rekel moj predragi travian kolega, ki je bil že na marsikaterem srečanju: "Sigurno najbolj privlačna oseba katero sem srečal na mitingih.")

Ne zgovarjaj se na menso... raje priznaj da pač noben noče flirtat z tabo... :
    Noben je težka beseda. Zadnjič je ena skoraj flirtala z menoj, potem pa sem ugotovil da ima samo fakulteto pa sem hitro naredil konec temu in brez kakršnega poslavljanja odšel. Res je bilo nesramno od mene, samo bolje da sem že na začetku naredil konec, samo zato, da revica ne bi pozneje toliko bolj trpela.

ti bi tut lahko malo pustiu računalnik da se ohladi... samo predlog...
    Predlog je super, samo se moram posvetiti svojim projektom ki pa nimajo veze s Travianom.
    Nazadnje urejal Noriški brat; 07-05-2010 ob 21:20.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SAUC1
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    467

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    En post gor pa si omenu da si WoD. Da o tem da je bil takrat zgoraj omenjeni acc. top napadalec, EDINI rimljan...hmm no ja, mogoče si pa v svojem stilu spet zamenjal acc.

ne, neigram vec sem pomagal ... daj ti igraj rajsi pa se brigi za sebe (pm)!.
    com3 11 15cjev , com8 top ropar, ro4 top3 , slo speed top30 ,
    aux top 100.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor SAUC1 Poglej prispevek
    ne, neigram vec sem pomagal ... daj ti igraj rajsi pa se brigi za sebe (pm)!.

Se se pa upogumu za tale post, haha Še zdaj si tam v profilu, vrjamem pa da tudi za acc. na 300+ rangu nisi, raxos TURBO galec, haha. Jao, na tem forumu me bote tako nasmejal...ti, neznanec in kdoroko to ste forumski klovni v vseh temah, bom nxnx predlagov da vam tak naziv postavi

zdej bom pa še samo šu počas ven...
    Uživejte notr in spammejte še naprej...:

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Se se pa upogumu za tale post, haha Še zdaj si tam v profilu, vrjamem pa da tudi za acc. na 300+ rangu nisi, raxos TURBO galec, haha. Jao, na tem forumu me bote tako nasmejal...ti, neznanec in kdoroko to ste forumski klovni v vseh temah, bom nxnx predlagov da vam tak naziv postavi

govori oseba ki ima geya za avatar... to pove vse.

[BLAsT3R]

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    govori oseba ki ima geya za avatar... to pove vse.
    Nazadnje urejal [BLAsT3R]; 07-05-2010 ob 22:39.

Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    467

Privzeto

-raxos- acc sem bil vodja, itak pa tebi nikol to nebo uspelo .. ti se posveti s2, ker se do konca nebos igral.
    aux top 100.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor SAUC1 Poglej prispevek
    -raxos- acc sem bil vodja, itak pa tebi nikol to nebo uspelo .. ti se posveti s2, ker se do konca nebos igral.

haha SAUC, toliko kot sem preigral galcev jih ti nikoli ne boš. 1 teden si bil ropar pa si že Jack....jao.

Ne bom dokočal, komaj čakam da me izbrišeš

@kdoroko; Bom tebe dal za avatar pa bo enak učinek.

EDIT: blaster je ponovno zadel bistvo, sauc in enako velja za našega chucka.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor [BLAsT3R] Poglej prispevek
    Aleksander Makedonski-gey, Ahil-gey torejŠe kakšna nejasnost. Ahil je celo štalo naredil ko so mu Patroklosa ubili, Aleksander je svojega vozil s seboj na bojnih pohodih isto. Pred izbiro poistovetenja s kakršnokoli mitološko ali drugo osebnostjo raje preveri... In ne nisi duhovit več. Če nimaš ničesar v slovenskem jeziku raje ne lepi več uvoženih slik. Slovenija ima dovolj svojega brez uvoza tujega. In ta tvoj plakat je sramotno dejanje malega šovinisteka.

Kvazi skandinavski grof(le od kje ta tvoj izmislek, no ja saj eni tudi beli bazamični kis kupujejo): Ne moreš: nimaš moje slike, nisem topel razen do žensk in s teboj razen ničesar nimam nič skupnega. Tudi vojske nisi opravil zato... Pstt. Ženska postane ženska z ko dobi redno menstruacijo, moški pa ko vojsko opravi. Celo življenje boš polovičar... Tudi prebeg iz si5 je del tega. Ja spet bo serija tvojih izgovorov
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 07-05-2010 ob 23:13.

Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    467

Privzeto

haha SAUC, toliko kot sem preigral galcev jih ti nikoli ne boš. 1 teden si bil ropar pa si že Jack....jao.

Ne bom dokočal, komaj čakam da me izbrišeš

@kdoroko; Bom tebe dal za avatar pa bo enak učinek.

EDIT: blaster je ponovno zadel bistvo, sauc in enako velja za našega chucka.

ja, jst sem 1 teden bil top1 ropar, kar tebi sploh uspelo nebo .
    aux top 100.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •