Stran 4 od 13 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 125

Tema: [si2] Fight club

Jagermaister

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    Tole pa ne bo moj report

eh, nekateri imajo pre veliko željo po farmanjo in napadajo tudi take igralce ki znajo imet vojsko in ki ni nujno da imajo surovine

Jest skorej ne farmam več - škoda časa in truda, dobička skoraj ni, imam ene 5 dobičkonosnih farm in lepo urno
    Jah sej edino pravilno Men se že po enem tednu igre ne da več farmat

Sicer pa prihaja sedaj še en napad od BORG ally in se že prav veselim novih deff pik Upam da je poslal vsaj 3 strele

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor [BLAsT3R] Poglej prispevek
    Samo kregajte se v zvezi s serverjem, ne pa z obmetavanjem, kdo je igral nevemkakekoli račune, kdo ne loči igre od realnosti, poleg tega pa prenašam še težkopreblavljive filozofske cvetke, ki jih ne razvozla niti Hawking.

Gorjače sucks!
    Saj vse enote od tevtončkov suckajo

Eh, blaster če nekdo ne loči tega, pač ne loči - naj vsaj ne obtožuje nas ki ločimo
    Ok, v zvezi s serverjem, me zanima kaj bo kdorko povedal ko še igra ne.

kaj ti hoč v okrepitve? paladinčka ? : zdej se bo pa še zmišelvov, hehe

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice derius
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

Daleč najlepši thread kar sem jih zasledil

Blaster je pa samo dokazal... Slika pove več kot 1000 besed

Ko smo že pri okrepitvah... Bi kdo mene v okrepitve vzel? Sem popolnoma udomačen

lp, lenak - Je lep!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SAUC1
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    467

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    ti ki veš kje vse sem igral se mu tudi lahko smejiš, prav tako blaster in ama...še ami naj reče to da se bova lahko po skypu cel dan menila in pokala od smeha

Veš da bom šel speed igrat - za koga pa me imaš, totalnega no-liferja da bom igral 10 serverjov na enkrat? Od kje misliš da imam denar, voljo in čas za vse to? Se ti vid da nisi še nič preigral in da ti mama in oče ne pustita golda kupovat :

SAUC koliko časa igraš 1 leto? ni čudno da si tak pro : Igram tribal wars, na mednarodnem sem ravno oddal račun ki je bil 200k pred drugo uvrščenim, nick cila10, na slovenskem sem še vedno 1. na 1. serverjom nick rfaric, če ne vrjameš mi piši....še tam bom zgleda mogel zapustit svojega duala ker enostavno nimam časa potem še za si2. Se pravi imam od 3h računov vse 3 med top20, tudi tale na si2 bi bil med top5 če nebi imel na začetku težav z rušenjem, pojdi igrat tribal wars tam te bodo hitreje porušil kot tukej, tam te gold ne rešuje tako da ti enote skriva in da imaš zlati klub. Na novo do nadaljnega ne mislim nič novega začet, raje ven hodim kot da se tukaj jebem z 10imi računi kot to ti delaš, zaradi tega pa ne moreš enega kvalitetnega skupej spravt...

Saj boš mogoče čez par let dojel da obstaja tudi RL in boš potem razumel kaj ti hočem povedat...

igram 3 pocasi ze 4 leto, tako da ne ti meni o izkusnjah nabijat .
    com3 11 15cjev , com8 top ropar, ro4 top3 , slo speed top30 ,
    aux top 100.

Jagermaister

Privzeto

Sam res Olaf, ne diraj, niti do kolen mu ne sežeš

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    338

Privzeto

Count je pa ja majster uf.
    ex -raxOs (speed3) -ex - ALFA ex - NFS ex - PFF ex - Jamajka1 (speed3 ) ex-United (speed3)ex - hudi (server2) ex - sarumannoob (speed3) ex - Divine Hymn (speed3) ex - Travca (server1) - ex - gusar (hrx speed3) ex - kris (server5)
    bombon speed

Jagermaister

Privzeto

Si Nor? SAUC je tukaj gladko največji Pro z velikim P-jem

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    338

Privzeto

Citat Originalni avtor beer Poglej prispevek
    Si Nor? SAUC je tukaj gladko največji Pro z velikim P-jem

On je ziher ja.

Fake .
    ex -raxOs (speed3) -ex - ALFA ex - NFS ex - PFF ex - Jamajka1 (speed3 ) ex-United (speed3)ex - hudi (server2) ex - sarumannoob (speed3) ex - Divine Hymn (speed3) ex - Travca (server1) - ex - gusar (hrx speed3) ex - kris (server5)
    bombon speed

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    688

Privzeto

Citat Originalni avtor derius Poglej prispevek
    Daleč najlepši thread kar sem jih zasledil

Blaster je pa samo dokazal... Slika pove več kot 1000 besed

Ko smo že pri okrepitvah... Bi kdo mene v okrepitve vzel? Sem popolnoma udomačen

lp, lenak - Je lep!
    Sej s5 se še ni končal Si se naveličal pri Zapuščinarjih?

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor The Titan Poglej prispevek
    On je ziher ja.

Fake .
    fake sauc ki igra 3 leta, uff. Saj več ne moreš, ko se pred 10im letom ne sme začet igrat, haha

priznavam da je absolutno večji pro od mene, nimaš kaj. Tudi on piše crap po skypu

@derius lenak? si ti tisti ki z amo in sofi igra?

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •