Stran 3 od 13 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 125

Tema: [si2] Fight club

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    Ne bi zdaj o tem kdo ne loči med realnostjo in tole igrico...poglej svoje poste, brez vsakega smisla trosiš bedarije. Vsak tvoj post načne čisto novo temo o pogovoru, ki je seveda čisto iz konteksta. Če imaš res hčerko ne vem zakaj si sploh še tukaj an forumu in se z mano ubadaš, raje se z njo daj si zasluži več pozornosti od mene. Pa upam da ne boš njenih besed tako obračal kot obračaš moje, ter upam da ko ti kdo v RL govori o tem da se je pogovarjal s punco da ga ne obtožiš da razmišlja s spodnjo glavo.

Če si že odrasel, kar močno dvomim, to pokaži vsaj v svojih postih in če se imaš za intiligenčnejšega od mene se spuščat na mojo raven. Enostavno kajne? Ampak tak otrok kot si ti vsako žaljivko vzame kot da bi ga nekdo z nožem zabadal.

Baje na bolhi prodajajo "life" pa si ga pojdi kupit, ker vidim da ga nimaš, ne ločiš med realnostjo in izmišlenostjo, mogoče rabiš še 15let pa bo potem bolje?
    izmikaje napisanemu? nerd nisi to smo že ugotovili. torej kaj si pri nas sta dva izraza zate guk ali pa gorjan... odvisno s katerega hriba se prikotalijo dol. izmaknil si se. in za ono imamo tudi primeren izraz samo bo N. cenzurirala. Je pa imela Gianna Nannini komad na to tematiko ... barva las je fakultativna. http://www.youtube.com/watch?v=izXoEPQwI7k

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    izmikaje napisanemu? nerd nisi to smo že ugotovili. torej kaj si pri nas sta dva izraza zate guk ali pa gorjan... odvisno s katerega hriba se prikotalijo dol. izmaknil si se. in za ono imamo tudi primeren izraz samo bo N. cenzurirala. Je pa imela Gianna Nannini komad na to tematiko ... barva las je fakultativna. http://www.youtube.com/watch?v=izXoEPQwI7k
    Vidiš? Spet si natvezil čisto nekaj novega. Če ne igraš na si2 ne sodelovat v tej temi to je vse kar lahko povem tebi, to da ti bedak in da ne znaš igrat sem ti pa že povedal.

To da se izmikam napisanemu, ni res se mi pa resno ne da ubadat s tvojim obračanjem vsake besede in s tvjim časom ki ga imaš veliko preveč....

To da me vaši kraji prav nič ne zanimajo sem ti pa že povedal in ti zgleda moram še enkrat ker ne dojemaš prav dobro.

Te pa povabim na zaključno fešto si2, boš častni gost, kljub temu da ne igraš, se bomo lahko tam v miru zmenil namesto da tukaj kvasiš bedarija, da o tem kakšne imaš po skypu ne govorim.

[BLAsT3R]

Privzeto

nxnx...

Jagermaister

Privzeto

Blaster, ti raj mal več špilej k zadne čase se nisi nič zašvical fuL

@Olaf: Ti pa le glej da na fešti ne bo Šnohija, še ne za druge nič ne bo ostalo

@Jazsemkdorko: Bi ti pisal o tem čemer se pogovarjamo, ne pa da vsakič napišeš nekaj čisto levega v desnem kotu ?

Pa lep dan vsem

Lp :

[BLAsT3R]

Privzeto

Citat Originalni avtor beer Poglej prispevek
    Blaster, ti raj mal več špilej k zadne čase se nisi nič zašvical fuL
    To ni speed server Ni to tak enostavno kot na sixu, ko v 2 mesecih 30 naselij naštepaš. Pa še farme so prazne al pa še majo zaščito.

Jagermaister

Privzeto

Citat Originalni avtor [BLAsT3R] Poglej prispevek
    To ni speed server Ni to tak enostavno kot na sixu, ko v 2 mesecih 30 naselij naštepaš. Pa še farme so prazne al pa še majo zaščito.
    Mene pofarmej Sam mi boš mogu prej špranjo zrušit... IN ZATO SE BOŠ ZAŠVICO FUUL

Mimograde, a si bil ti na SIT ? Gun k je pršu z bencinom, pa zašvico je fuL ??

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor [BLAsT3R] Poglej prispevek
    nxnx...

Saj je naredila temo za kreg zato

Blaster ti pošljem srečno gorjačo v okrepitve?

Jagermaister

Privzeto

No pa se dejmo kregat :

Keri noobi so Borgovci, skoz si ubijajo boge gorjačke na mojem malem računčku

http://travian-reports.net/si/report/576475f1a0e
    ::

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor beer Poglej prispevek
    No pa se dejmo kregat :

Keri noobi so Borgovci, skoz si ubijajo boge gorjačke na mojem malem računčku

http://travian-reports.net/si/report/576475f1a0e
    ::
    Tole pa ne bo moj report

eh, nekateri imajo pre veliko željo po farmanjo in napadajo tudi take igralce ki znajo imet vojsko in ki ni nujno da imajo surovine

Jest skorej ne farmam več - škoda časa in truda, dobička skoraj ni, imam ene 5 dobičkonosnih farm in lepo urno

[BLAsT3R]

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    Saj je naredila temo za kreg zato

Blaster ti pošljem srečno gorjačo v okrepitve?
    Samo kregajte se v zvezi s serverjem, ne pa z obmetavanjem, kdo je igral nevemkakekoli račune, kdo ne loči igre od realnosti, poleg tega pa prenašam še težkopreblavljive filozofske cvetke, ki jih ne razvozla niti Hawking.

Gorjače sucks!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •