Stran 20 od 20 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 10181920
Rezultati 191 do 196 od 196

Tema: Odprtje / resetiranje tujih strežnikov

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice [D]emon
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    251

Privzeto odprava na mednarodni strežnik

SLOVENSKI IGRALCI / TUJI STREŽNIK

Pozdravljeni,

tako kot je že v naslovu povedano, smo se z parimi igralci pogovarjali, če bi našo srečo poizkusili na tujih strežnikih. Glede na to da je tema o tem o prehodu na tuje strežnike bila že neštetokrat in skoraj nikoli ni uspela zaradi tega, ker se igralci med sabo niso zmenili, bodisi zaradi prevelikega ega in starih zamer igralcev mislim, da bi bilo pametno, če vsaj enkrat stopimo skupaj in pokažemo znanje na x strežniku.

Slovenski serverji so tako ali tako preveč monotoni, kvadranti že ponavadi vnaprej ''rezervirani'', nekateri bi lahko rekli, da že kar predvideni. Ekipe so večinoma sestavljene, zato začetniki le malokdaj dobijo priložnost, da se priključijo eni od velikih alians.

Na kateri tuji strežnik bi šli, še ne vemo, saj pravim, da je to še vse v fazi razvoja. Bolj se nagibamo na 3x server. Sedaj od opcij, če se ne motim se bo indijski kmalu restartal, britanski, hrvaški in ameriški hodijo tudi že proti koncu.

Opcije so odprte, podajte svoje mnenje, dobrodošel je vsak. Akcij pa tudi po moje ne bo manjkalo, če bodo izvedeli, da so tujci prišli na njihov strežnik.

Predpogojev za pridružitev ni, vsak lahko pride. V kolikor se želite pridružiti ali imate kakšno vprašanje napišite meni pod zasebno, če ne pa kontaktirajte jamajka173 Skype.

lp
    There is only one way to become a champ. Never fucking lose!

Privzeto

A nisi ravno ti pametoval, da če se že imam za nekega izkušenega igralca, da bi lahko vedel da jih tukaj ne bom našel ko sem jaz dal reklamo gori...

Citat Originalni avtor [D]emon Poglej prispevek
    Če se imaš za nekega izkušenega igralca potem bi lahko vedel, da iščeš na nepravem mestu člane za svojo alianso.

lpD
    Nazadnje urejal Slonček Benjamin; 15-04-2016 ob 16:43. Vzrok: :)

Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    251

Privzeto

Je razlika. Ti si iskal duala v napačni sobi. Jaz pišem v pravi, sicer pa dvomim, da si našel koga.

Privzeto

Je razlika. Ti si iskal duala v napačni sobi. Jaz pišem v pravi, sicer pa dvomim, da si našel koga.
    Kakega Duala nekaj ? Iskal sem igralce tak ko ti delaš sedaj Našli pa smo jih cca 100 komadov...še zmeraj 100 več kot ti

Najlažje jih najdeš na serverjih in na forumih povezanih z igralnim svetom =)

Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    251

Privzeto

Citat Originalni avtor Slonček Benjamin Poglej prispevek
    Kakega Duala nekaj ? Iskal sem igralce tak ko ti delaš sedaj Našli pa smo jih cca 100 komadov...še zmeraj 100 več kot ti

Najlažje jih najdeš na serverjih in na forumih povezanih z igralnim svetom =)
    Prosim, ne mi smetiti moje teme. Tvoje mnenje me ne zanima. Igralce si našel na strežniku in ne na forumu. Raje se na si1 ukvarjaj z tistimi jabučki pa nauči svoje, da lahko naklikajo tudi več kot 10k enot v 100 dneh .

Privzeto

Prosim, ne mi smetiti moje teme. Tvoje mnenje me ne zanima. Igralce si našel na strežniku in ne na forumu. Raje se na si1 ukvarjaj z tistimi jabučki pa nauči svoje, da lahko naklikajo tudi več kot 10k enot v 100 dneh .
    No no nikar se jezit...škodi zdravju
    Kako bom učil ostale, če jih pa toliko še sam nimam :/ pa ni še 100 dni!

Je pa lepo za videt, da se strinjaš da reklama vedno deluje

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •