Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Six 21.12.2009-24.04.2010

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice corn mix2
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    461

Privzeto Six 21.12.2009-24.04.2010

Dragi igralci Traviana,

Vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoc je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporocilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporocilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultati: Dan je že davno prešel v noc, vendar so delavci v vasi WW ++, nadaljevali z delom skozi zimsko noc – vecno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi unicile njihovo delo, vedoc, da dirkajo s casom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je koncal ob 08:41 ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot najvecja in najbolj velicastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "So what", je "Atila the hun" koncal z gradnjo Cudesa Sveta. Porabil je milijone surovin in ga hkrati branil s stotisoci hrabrih branilcev. Torej si "Atila the hun" zasluži naziv zmagovalca te dobe.

"Three_Cesars" je bil vladar najvecjega imperija, tesno sta mu sledila "VENOZNI" in "Cocaine".
    "Cougar" je bil vladar najvecjega vojaškega imperija in je pobil najvec nasprotnikovih enot.
    "Atila the hun" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SPEED

1.V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2.Cenzura poročil ni potrebna.
    3.Vsak spam, offtopic bo najstrožje kaznovan.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bojo v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije travian igralcev za nami!

Proud to be: *ALFA* & ARSENIC & *AS* & ALFA & Awesome & MGP

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice corn mix2
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    461

Privzeto

Torej odprl sem temo zgodovina 6.slovenskega speeda!
    Opravičujem se za double post ampak tako je bolj pregledno

Moja kratka zgodovina:

23.12.2009 sem vneto čakal pred računalnikom in se pripravljal na 6slo.speed!
    Skupaj s dvema sošolcema(Turčin,Pyth) ter dopoldanskim igralcem Grudnom ter Tejo in z nočno ptico iz Peruja smo se odločili igrati off. rimljana!

Začetek je bil dober, vsi so nas podcenjevali zaradi naše taktike ( imeli smo 15pop)
    1dan farmanja je bil izjemen in vse je kazalo na dobre pogoje za izjemen račun.Golda je bilo na računu vseskozi 1k+. V naslednjem tednu ko smo bili okoli 100 ranga in kot 2rimljani razvili EI-je ter imeli 1 EI heroja so se farme začele občutno poslabšati.
    Takrat je bila še aliansa SCAP(sim city after party) katero je naš račun iLuSioN vodil!

Z ostalimi člani SCAP-a smo se spričkali,ker niso hoteli dojeti da je naš cilj samo pomagati aliansa. Odšli smo v MGP kjer sem govoril z Nado&Dušanom ( violamb) ter se dogovoril za deff. funkcijo in pomoč pri vodenju MGP imperija.
    Kasneje smo imeli manjši prepir na računu zaradi igralca, ki ga sam nisem oddobril pa so mu vseeno zaupali kodo in ker se nisem hotel prepirati sem odšel z računa.
    Takrat sem govoril s Fobosom(lastnikom M3NTAL računa). On mi je dal kodo računa, ter na acc. je prišla še Teja. Acc. sem igral 2-3tedne nato pa začasno prekinil igranje speeda. Ko so prišli artefakti&natarji sem skupaj z Ultimatom(kasneje igralec računa BabyBoy) odšla na račun The Ghost. Tam sva preuredila acc. se z alianso zmenila za prevzem artefakta. Napad je uspel in naslednjih nekaj tednov 2-3 sem preživel na računu. Nekega dne mene in ultimata ni bilo na računu. Soigralci niso bili dovolj online in Captivity nam je brez težav zazvel artefakt.
    Ker sva z ultimatom ugotovila da ni vredno najinega truda sva vsak po svoje odšla na račune.
    Jaz se se po želji Teje pridružil na račun M3NTAL ( ja ponovno ) Ultimate pa je šel na račun BabyBoy.

Prišli so natarji in z njim WW-ji. S Tejo sva imela nalogo zavzeti buildingplan kar nama je brez večjih težav uspelo. Kasneje sva še najino off. vojsko ( ki se je delala cca. 1mesec) poslala na igralca: Zungul in mu naredila CK v njegovi metropoli!
    http://travian-reports.net/si/report/444827045a4 (ostalih valov katas se mi neda prilepiti)
    Kar je ostalo vojske je romalo na WW igralca Zungul. Nato sva delala samo še deff. vojsko in pošiljala žito v WW-je kot dva vešča igralca

Račun M3NTAL izgleda na koncu:
    - 50populacijski rang (24032pop)
    - Zneslo je 30naselbin od tega BREZ 15c-ja! ( minus ob poklicu ''crush'' enot je bil 150k)

Zahvaliti se moram naslednjim igralcem:
    -Blobfish!: Cater, Marko brez vajine dobre organiziranosti nebi +|+ izgledal kot je!
    -Tevtonko: Hvala ti za vse, tudi pomoč pri oddaji artefakta za v.skladišča in v.žitnico!
    -Fobos: hvala za sprejem na račun
    -Teja: hvala za zaupanje,da sem ti pomagal zadnji mesec(morda malce več) pri igranju!

Čestitati moram Atili The Hun za zmago! STUPI oz. +|- in +|+ stran! Hvala za nepozabno doživetje. Upam da se vidimo naslednji speed ponovno v vlogi zmagovalca!

ORGMAKRO--> vsaka ti čast!

To je vse iz moje strani, se vidimo naslednji speed!
    Lp,
    Speedy
    Proud to be: *ALFA* & ARSENIC & *AS* & ALFA & Awesome & MGP

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    6

Privzeto

hvala ti, dugo sam razmisljao kog da napadnem, znao sam da je kod tulja pravi ww, a da su ostali fake (manje vise), znaci on mi je od protivnika bio izazov, da vidim hocu li moci da ga oteram na 0 (uz pomoc peskovih ovnova), druga mogucnost mi je bila da napadnem atilu kako bi server ucinio zanimljivijim i neizvesnijim do kraja, ali sam se bojao da ljudi to pogresno ne protumace i pomisle da sam bio spijun ili tako nesto, pa sam se odlucio za tuljin ww, nazalost na tom putu je od gladi nastradalo oko 20k imperiana, jer je minus bio oko 800k po satu.

Cestitke sivama koji su igrali fer play, i vidimo se mozda na nekom sledecem serveru.

Lp, orgmakro

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice kill hunter
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    138

Privzeto

No pa da še te jaz povem kako je potekal iz mojega vidika ta server..

Serverja sploh nisem imel namena igrat, vendar sem se po treh dneh pridružil enmu Žigeju na računu Sigma. Ta račun je ker veliko obetal, vendar je bil kasneje zaklenjen zaradi multi-računev soigralcev.. Z zaklepom računa se je začela moja eno tedenska pauza.. Čez en teden sem prišel na račun TheGhost ki so ga igrali sošolci. Sprva je bil moj namen samo malo pazit na račun in delat vojsko, vendar zaradi lenobe sošolcev to ni bilo mogoče in sem čez dobra dva tedna že mogel vse sam delat. Na račun sem kasneje potegnil še speedya, da nisem bil tako osamljen.. Z speedyem sma delala vojsko kot "nora" in razvijala račun. Ko so prišli natarji smo imeli v načrtu zavzet dietno kontrolo, vendar so se moje "skrbi" uresničle in so bile vse diete predaleč, tako da smo na koncu zavzeli samo artefekt norcev (bili smo najmanjši igralci ki so imeli artefekt). Prevzemanje je prevzel speedy in je iz računa Atila pred nami poslal napad tako da ni bilo toliko izgube. Ko smo imeli artefekt je vse kazalo da bo iz tega računa še nekaj nastalo, vendar je zaradi lenobe in neresnosti soigralcev račun začel "razpadat". Tako nas je tudi napadel Captivity in brez večjih težav zavzel artefekt. Takoj za tem sem imel vsega dovolj in ker je vmes speedy šel na nek drug račun sem jaz tudi "prosil" Rojca, lastnika računa Rockerman če lahko igram z njim. Rojc mi je dal pass in takoj prvi teden, ko sem prišel na račun smo tudi začeli z "intenzivnim" farmanjem in smo tudi dobili medaljo. Na računu smo delali en crush, v enem naselju pa vojsko za farmanje. Vendar je žal naš crush končal na enem nepomembnem igralcu, samo zaradi tega ker je en soigralec hotel nekaj dokazat, tako da smo se odločili da crush naredimo iz vojske za farmanje. Tako smo tudi nadeljevali z delanjem vojske in nekje dva dni pred prihodom natarjev mi je rojc rekel da bo šel na BabyBoya pomagat gradit WW in če hočem da se mu lahko pridružim in seveda se z veseljem šel pomagat. Na račun so takrat tudi prišli pomagat Grega (kusyyy), Tilen, Kaja in od Tilena mama (PayByCash) in tudi Nada (violamb) ter še Rammstein (bedanec). Imeli smo tak načrt da se ne zaženemo takoj na začetku in smo se počasi "vlekli" za vodilnimi. Bolj proti koncu nas je napadel igralec deadmau5 (za katerega sem vedel da bo napadel vendar ni noben poslušal) z res zelo lepim crushom in nam znižal WW za 30 stopenj. Mi se seveda nismo vdali in smo nadeljevali z gradnjo. Vendar par dni pred koncom so se strupi odločili da nas čisto zravnajo in tako so na nas poslali več kot 70 napado, vendar je resnih napado bilo samo okoli 20, tako da so nam tudi trikrat WW dali na stopnjo 0, vendar smo mi vseeno nadaljevali z gradno. Nakoncu smo imeli WW na stopnji 19, kar po vsem tem kaj nas je doletelo niti ni bilo tako porazno.

Zahvalil bi se pa rad naslednjim osebam:

Žiga : hvala da si me spustil na račun Sigma in mi tudi tako dal možnost da sem sploh začel z igranjem tega speeda.

Žan : "Hvala" ker si me spustil na TheGhost xD In hvala ker si tolk pomagal pri razvijanju.

Rocj : Hvala da si me spustil na Rockerman in tudi nato povabil k pomaganju gradnje.

Andrej : Hvala za vse modre nasvete čez cel server in hvala da si mi pustil gradit WW

Clown : Jah.. hvala da si pustil da ostanem na računu

Kaja : Hvala za vse prebedene noči in za vse spodbudne besede <3

Speedy : xD Hvala da si mi delal družbo na TheGhostu

Aliansa pax : Hvala da ste poskrbeli vsaj za malo akcij na tem speedu

Vse alianse MGP : Hvala da ste pomagali pri gradnji WW-ja

No pa še reporti :

Naš napad na renbi-
    http://travian-reports.net/si/report/372932efbb9

Prvi "večji" napad na WW :
    http://travian-reports.net/si/report/419808c2a09

Wall crush in lep crush od deadmau5
    http://travian-reports.net/si/report...70,498184f0a3a

Napad BDMM na našo off naselje :
    http://travian-reports.net/si/report/5216412e80b

Vsi omembe vredni napadi na naš WW :
    http://travian-reports.net/si/report...db,521187149ee

In še naš napad na WW :
    http://travian-reports.net/si/report/50582579441

To bi bilo vse iz moje strani, in se vidimo na naslednjem speedu

Lp SubZ a.k.a Kill hunter

Privzeto

Dobro jutro sem se glih vrnil iz tujine in šel pogledat kako je stanje na serverju.
    NI DRUGIH BESED VSAKA ČAST ATILI IN EKIPI KI JE GRADILA TA WW ,KER HRANIT WW Z TREMI MESTI IN Z TAKIM MINUSOM PA USPE SAMO NAJVEČJIM MAJSTROM.ŠE ENKRAT VSAKA ČAST ATILI IN EKIPI IN SEVEDA VSEM KI SO POŠILJALI DEFF IN PA ŽITO,PA NE POZABIT NA STRUPE KER ENKRAT PO DOLGEM ČASU JE BIL SERVER BREZ VELIKIH PRESENEČENJ.
    Ko je Atila mi rekel da bo gradil na ta način da bo imel mali račun in z tem pridobil na deff poziciji sem mu rekel da se mu bo zmešalo od minusa v WW in da ne verjamem da mu bo to uspelo.TAKO DA ŠE ENKRAT VSAKA ČAST:

Pa začnimo od začetka.
    Ko se je pripravljal server smo se pogovarjali z valkiri pa z gverilo in z avesome da bomo šli na ta server in da bomo naredili eno malo aly ki bo na kraju harala po ww.Pa se je vse skupaj lepo že na začetko vse na glavo postavilo.Prvo je gverila odpovedala nato je cater-blaž rekel da gremo na ++ tako da na začetku je bilo vse postavljeno na glavo.
    Že v prvem tednu me je spikee zaprosil da sem mu siter pa sem mu takoj nekaj zajebal haha.
    Imel sem na začetku veliko nesrečo(površnost),saj sem bil po prvem premirju prvo uro najboljši ropar in to z rimljani in tedaj se je pripretilo kar se ne bi smelo haha in to je da na enega soseda nisem poslal izvidnikov (tazzo) ker je imel malo popa in seveda veliko presenečenje, notre se je kar trlo falangic za tisti čas in seveda sem ostal brez konjev haha in to me je vrglo nazaj za tri dni.

Na začetku smo imeli svojo aly ampak so rekli ,da se naj pridružmo svn(aha da ne bom pozabil preden so stopili miha in atili v svn so mi predlagali da bi se združli in da bi bil jaz vodja,ker,pa nisem imel takih ambicij tedaj, sem zavrnil ponudbo haha to bi šele bilo zanimivo če bi to tedaj naredili) in smo se pridružli.
    Že prvi dan me je zaprosil cdr da ga dam za siterja in seveda sem ga dal (kaj je videl samo polja brez vojske haha saj sem se od tedaj ko sem zgubil konje se preusmeril v simciter igralca )in naslednji dan veliko presenčenje ko sem prišel gor na comp nema mene više v aly svn razlog je bil da nisem poslal koliko enot imam haha (kot da mi ne bil cdr siter in ne bi vedel kaj imam).Seveda nisem rabil dolgo časa da sem vedel od koga je to maslo(sestrca od cdr je pač posredovala haha pa mi je na začetku serverja rekla da je njej važen samo ww in da če bo videla da nam bo uspelo da nam bo se pridružla ne glede na najine stare zamere, ker bi ga že enkrat rada osvojila,za vse tiste ki ne vedo sestrica od cdr je zala pač tako komucirata haha).

Kaj pa sedaj je bilo vprašanje vse okoli mene samo svn in nič drugega,tedaj pa sem le zagledal eno malo aly ki je imela samo mislim da v tistem času 13 članov in to je bila 33+.Vtistem času verjetno najboljša deff aly na celem serverju.Zaprosil sem jih če bi me sprejeli in so me (bostjan res ti hvala )
    Kmalu so vrgli iz svn še spikee,ki pa ima to posebost da če kaj rad dela je to da kata nasprotnike haha
    V tistem času pa je svn naredil še eno napako napovedal je vojno templarom ki sta jih vodila trajvan in pa anja,seveda sem videl takoj priložnost da se malo maščujem svn in sem takoj z njimi kontaktiral in jim pomagal delat bunkerje.Tisti bunker kjer je več igrlacev od svn zgublo off bugsy pa celo celega sem organiziral jaz,saj sem se naučil od gevrile da sovražnik od mojega sovražnika je moj prijatelj.

Nato pa ko sem enkrat imel napade od svn ni bilo gore nikogar od vodstva 33+ in nisem dobil deffa sem se odločil da izstopim iz 33+ in naredim svojo aly .Kmalu se mi je pridužlo kar nekaj igralcev od svn najbolj pomebno pa je bilo da se mi je pridružo blobfish saj je bil tedaj drugi najmoćnejši igralec na ++.
    Nato je sledil obračun z Bugsy BUny, ki je imel najmočnješi račun na ++,ko smo mu vzeli off vas je zaprl račun,nato so dečki igrali pri strupih in jim vsaka čast za nadaljno korektno igro.
    Tedaj pa se je začel sladoled krepit in je postal najmočnejša aly na ++.
    Nato je prišlo do spora z farmerjem, ki je zahteval da takoj sklenemo mir na ++, ker pa sem poznal razmeere pa sem vedel da v tistem času to še ni bilo mogoče ker še je nekaj mojih članov ki so bili od začetka zraven temu nasprotovalo.Nato pa sem jaz malo pritisk naredil,pa še je koristla vojna nam ki so jo začeli nfs z gverilo saj smo bili oboji svn in slado na strani gverili in smo našli skupnega nasprotnika(jaz celo mislim da je ta vojna odločla server saj je najbolj zaradi tega se ++ združo)
    Ko smo sklenli pri meni doma mir ( prvo smo se najužnali nato pa nekaj malega spili haha) je pa dobil nfs dostojnega nasprotnika ki mu ni dal mira več do konc serverja.
    Zato bi se zahvalil lukardinu ki mi je dostikrat pri teških pogajnjih tedaj pomagal da smo nekak le prišli do točke da smo se lahko zmenli za mir .
    Najbolj smešen komentar ob sklenitvi premirja pa je prišel z strani farmerja (joj vse je zeleno zdaj pa nimam več kaj farmat)
    Nato je sledil neuspešen napad na no fear (kdo je izdal vema on in jaz vendar ne mislim tukaj nekoga žalit in ga delat za črno ovco saj je kasneje kar dosti korektno pomagal)
    In tedaj je miha zahteval da mu predamo vodstvo da bo on popeljal ++ do zmage in seveda se nisem strinjal ker ne vem kaj bi si mi začeli z zgago haha
    Tedaj je prišlo do nekih prepirov v vaniliji med anjo in saharo in sem imel lep izgovor da sem prepustil vodstvo sladoleda blaž-cateru-blobfishu(BLAŽ VSAKA TI ČAST ZA VODENJE ALY )
    Lahko rečem da smo tudi vanilijo kar lepo uredili kot aly in tu bi se zahvalil še posebej mojim puncam (PIKAPOLONCI,NADI-MI2 IN PA SAHARI VSAKA VAM ČAST PUNCE KAR TAKO NAPREJ)
    Nato so začeli po forumu nekaj pisat da bo ilisuon kmalu me sesula pa sem ji vzel off vas ,pa je nato hitro ugasnila račun,tedaj pa so se na mene spravli nfs in me začeli rušit po neuspelem napadu na grebatorjevo off vas (ubilo nam je dva preveč senatorja drugač pa smo mu vas spuacali, pač napadi se ne končajo vedno uspešno haha je pa zato kasneje imel grebator zaradi tega problem z deffom pri WW)
    Tedaj se je začelo govorit da zapiram račun ampak jaz sem pač spremljal malo napade od nfs da sem jih malo naštudiral, ko pa je zgubil lordtino kakih 1000 kat pa ni bilo več enga napada na mene haha.
    Na kraju sem naredil kakih še 200 000 pretorij,prvo so bile pri goodsu ko pa su mu zrušli skladišča pa sem jih prestavil k atili.
    Na kraju pa bi se zahvalil še aly MASONI vsaka vam čast kaj ste vi kot mala aly delali MGP
    Nikakor pa ne morem mimo igrlaca KAPETAN GROZA-juresa.Kako potrplenje pa si ti moral imet z nami ki smo bili na ++ ki smo se nonstop tepli to pa VSAKA ČAST enako en velik HVALA za to da si se nas vedno trudil pomirit ko je bilo blizu poka na ++ .RES STRUPI VSAKA VAM ČAST KO SMO SE MI MED SABO POGOVARJALI SMO REKLI ČE NE BODO NA KRAJU PO NAS TOLKLI STRUPI BOMO ZMAGALI TAKO DA TO NI ZMAGA ++ AMPAK JE TO ZMAGA ++ IN STRUPOV-SO WHAT (NA ZAČETKU SI TI PREDLAGAL DA IMAMO SKUPNO ALY NATO PA SMA MIDVA Z BLAŽEM NA TEM VZTRAJALA TO IN PA DEFF , ŽITO.OFF AKCIJE POBIJANJE OFFA OD NFS PRI NJIH DOMA(HUSKE,MOSQVITO,ATILA,FUBAR,BLOBFISH IN OSTALI KI STE POMAGALI PRI TEM VSAKA VAM ČAST) IN ATILINA STRATEGIJA GLEDE WW JE PRINESLA ZMAGAO ++-SO WHATU

NA KRAJU PE ŠE HVALA VSEM IGRALCEM ++ KI STE VZDRŽALI DO KONCA BREZ NEKIH VELIKIH IZGREDOV

ŠE POSEBEJ PA HVALA SLADOLEDU IN VANILIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VSE KI STE BILO KAJ ZAMERLI PROSIM ODPUŠČANJA SAJ JE TO SAMO IGRA

SEDAJ PA SE POSLAVLJAM OD SLOVENSKIH 3x SERVERJEV

DOSEŽKI DO SEDAJ

PRVO MOJ SPEDD JE BIL BAX 3X 1

BIL SEM Z RIMLJANI 9 NAPADALEC SERVERJA (VPRAŠAJTE KARAMBE ČE SE ŠE KAJ SPOMNIJO DAMJANKATJE-HAHA)

DRUGI MOJE SERVER JE BIL

SIX 3 3X-RIMLJAN

PRVI IGRALEC SERVERJA POL URE PRED KONCEM SEM PREHITEL ZALO HAHA

TRETJI MOJ JE BIL BAX 3 3X-TEVTON

BIL PRVA DVA MESECA PRVI IGRALEC SERVERJA IN VODJA NOVO NASTALE ALY SLADOLED

ČETRTI SERVER

SIX5 3X RIMLJAN

DVA MESECA PRED KONCEM SEM ZAPRL RAČUN KOT NAJBOLŠI OFF IGRALEC KOT RIMLJAN

PETI SERVER

SIX 6 3X RIMLJAN

VODJA SLADOLEDA IN PA VANILIJE

damjankatja,medek mali, daka-damjan

vsem skupaj želim obilo uspehov v živlejnju(aja pa na comxu sem drugi haha preden sem šel v tujino no sedaj smo 5 mogoče se bomo še vrnili se haha )

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gea
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    89

Privzeto

Po vodenju alianse sva se z dualom odločila upokojiti od igranja na raziskovalnem in se preseliti na six. Narejena sta bila dva računa; Nefretete in Conspiracy.Na six sem poleg njega "privlekla" še enega igralca z raziskovalnega in tri (ali štiri?) igralce s s4 kjer sem igrala nekaj časa med obema speeda.

Registrirali smo se na +/+ skupaj s klapo iz prejšnje runde. Želeli smo ostati skupaj, tako da sem na njihovo željo ustanovila alianso !DsN!. Po novem letu smo prišli v sodelovanje s Srbsko alianso X-SRB- in se kmalu dogovorili za združitev alians. Tako so na pravoslavni Božič nastali Templarji. Vodstvo sva prevzela s srbskim vodjem Trajvan.Srbijo, ki pa nas je kmalu zapustil zaradi reprezentančnih obveznosti, igro sta nadaljevala njegova duala.

Že takoj na začetku je bilo nekako jasno da s SVN po vsej verjetnosti ne bomo sodelovali. To se je stopnjevalo do vojne med nami in SVN-jem. Najprej smo dobili ponudbo da postanemo krilo, po razmisleku in pregovarjanju smo se odločili zavrniti ponudbo in šli v vojno. Vojna ni bila lahka, premoč SVN-ja se je kazala na vsakem koraku, veliki minus je bil da smo bili v neposredni bližini SVN-ja in vsak Templar je imel v svojem 7x7 vsaj enega SVN igralca. Pri Trajvan.Srbiji je bil takoj osnovan bunker, ki se je držal precej časa, in je kasneje tudi uspešno odbil napade SVN-ja.

SVN je navalil, mi smo se borili kolikor smo se lahko, največ s sekanjem valov, pri tem se je najbolj izakazala igralka Puella, ki se je več kot teden dni borila za svojo vas v centru mape s tremi računi SVN-ja, in jo na koncu izgubila ko se ji več ni dalo bedeti in popravljati škodo. Postavljen je bil bunker, napadalec je izgubil nekje pol napada, vas je bila izgubljena, naš cilj izpolnjen. Puella je sekala vsem ki so prosili za pomoč in tako predstavljala enega od temeljev Templarjev.

Nismo se samo branili, nekaj naših napadalcev (Trajvan.Srbija, jon, misirac) so redno napadali SVN člane in bili tudi precej uspešni. Spomnim se jonovega boja z Ago Memnonom za 15c, ki je bil parkrat porušen do 0 in spet pozidan. Vmes se je SVN spomnil in navalil na Trajvana, mi smo pa šli v akcijo. V obstoječ bunker smo dodali kolikor deff-a se je še dalo, pri tem nam je pomagala tudi ally 33+. Obranili smo napade Bugs Bunny in Limon, kar je bilo tudi edino pomembno.

Na sceno je stopil medek mali in začel mešat štrene v SVN-ju, prišlo je do velikih sprememb v sami aliansi, novo vodstvo je prekinilo vojno z nami. Kmalu je prišlo do trenj v Templarjih, zaradi spora so alianso zapustili Trajvan.Srbija, misirac in še en iz vodstva ter prešli v Sladoled, ki je par ur zatem šel v pakt s SVN-jem. Vedela sem da Templarji z novo ureditvijo nimajo obstanka, moji igralci so pa želeli igrati dalje. Glavni faktor v odločitvi je bila Puella, ki me je prepričala o končni usodi Templarjev. Po dogovoru z medekom smo prešli v Sladoled in Vanilijo. Takrat je bil pakt le med glavnima aliansama SVN in Sladoledom, krila so se še zmeraj tolkla med sabo in Temparji smo z izjemo par igralcev ostali v boju s SVN.

Vanilija. Vanilija je imela sposobne in kvalitetne igralce, a žal je bilo vodstvo popolnoma nesposobno. Po brisanju Nefretete (po mučni noči katanja je bil račun v slabem stanju, škoda je bila velika in ni bilo volje za zidanje nazaj) sem prešla na račun C&G in tako prevzela svoj stari nick Gea. Po tem premiku med računi sem izpadla iz vodstva Vanilije in se držala nazaj ter le opazovala neumnosti ki so jih vodje počeli. Enkrat je le bilo preveč in sem na MM za bunker poslala odgovor, ki mi je prinesel fejke na vsa naselja z valovi poslanimi par sekund narazen (kasneje je oseba trdila da se mu pošiljanje v sekundi zdi isto kot da bi poslal le en fejk ). Sfejkala sem ga nazaj tako kot je treba s kati in napadi v sekundi. Še isti dan je prišel ven žaljivi MM o meni in medek mali je prišel v Vanilijo.

Z medekom sva se kar dobro počila, bila sem naprošena da zapustim Vanilijo, kar sem tudi naredila. Takoj za mano je odšla še igralka QQQ in igralec miss, ta njuna poteza je bila ena najlepših na serverju. Zatočišče nam je ponudila SVN, in pridružili smo se matični ally. Ja, nikoli si nisem mislila da bom iz vojne prešla v isto alianso proti kateri sem vodila vojno. V SVN so vedeli kdo sem in kaj sem, pa sem vseeno v par urah prišla na čelo bunkerjev. Naslednji dan so se nam trem v SVN-ju pridružili še trije goreči borci proti SVN-ju v času vojne z jonom na čelu. Za prestop v SVN me je prvo nagovorila Puella s svojo razumnostjo, dokončno odločil pa jon, ki je bil od začetka proti SVN-ju in mi je povedal da tudi sam razmišlja o prestopu. Takrat mi je rekel: If you can't beat them join them. In to smo naredili.

V SVN-ju se je začelo zadnje poglavje te dogodivščine, še zmeraj smo se držali bolj zase, preko svojih sem še zmeraj imela dostop v Vanilijo in dogajanje tam, ki se ni čisto nič izboljšalo niti s prihodom medeka. Kmalu so obupali še ostali Templarji in prešli v SVN Wing.

Po razpadu Templarjev in brisanju Nefretete sem v igri ostala le še zaradi svojih Templarjev in vztrajala zaradi njih. Isto se je nadaljevalo v SVN-ju, pač klikanje le toliko da račun živi in štancanje deff-a.

Enkrat v tem času je prišlo do vdora na račun So What, mi smo le dobili info da na račun Butterfly letijo vsi štirje napadi s tega računa in sestavil se je mega bunker. Bilo je srečno naključje da je račun sredi ally in je veliko igralcev ujelo čase napadov. Veliko nas je poslalo vse kar je ujelo, in tako se je nesrečno končala zgodba tega odličnega računa.

Prišli so ww-ji in s tem težko pričakovan t.i. End Game. Naš glavni ww graditelj je bil Atila, podpirali smo ga tako z deff-om kot žitom in surovinami. Že takoj na začetku je bilo v ww-ju ogromno deff-a, ki se je le povečeval, in ta ww je imel daleč največ obrambe na serverju. To nam je zelo koristilo ko so prišli crusherji, in naredili minimalno škode, zbili so ga naenkrat za največ nekje 6 lvl-ov. Ko so se razbijali na ww-ju so se v MGP odločili še za zadnji obupan poskus preprečitve zmage. Vse napade so poslali na vas z načrtom dan pred koncem serverja. Nekateri igralci smo potegnili deff ven iz ww-ja, kjer ga je bilo že dosti in poslali v vas z načrtom. Tam se je razbilo kar nekaj vojsk MGP-ja in Atili se je uresničila želja po mestu top branilca serverja Takrat je bil server odločen, a NFS se ga je odločil še malo podaljšati 50min preden je ww prišel na lvl 100 sta prišla dva crusha od NFS-ja in ga zbila za nekaj stopenj, tako da se je server podaljšal za 11 ur. Server se je zaključil v soboto malo pred deveto zjutraj, z zasluženo zmago Atile the huna.

Prejšnjo rundo smo imeli v krilu Omege čisti mir, brez napadov, brez česarkoli in smo s takšnimi vtisi prišli na to rundo. Sledil je kar precejšen šok v pojavi vojne s SVN-jem, v kateri smo izgubili precej dobrih igralcev in prijateljev (king leon, patron, supr kill, aprillia, Conspiracy, spykid), za nobenega mi ni bilo vseeno, vsakega od njih sem dobro poznala, nekatere celo sama pripeljala na ta server, a nekako smo šli dalje. Kratka avantura v Vaniliji in že smo bili v SVN-ju. Tam so nas sprejeli brez obzira na to kdo smo bili. Nekateri so me čudno gledali ko sem jaz od vseh prešla v SVN, a vem to: če se vodstvo od vojne ne bi spremenilo mene blizu SVN-ja ne bi bilo. A vodstvo je bilo drugačno, sestavljeno iz sposobnih igralcev, ki so dobro sodelovali skupaj in igrali drugačno igro - zato smo prešli. Nisem si mislila da nam bodo lahko toliko zaupali, da smo parkrat vskočili in pomagali zidat ww, ko je bilo potrebno. To je le še potrdilo mojo vero v to da smo naredili pravo stvar ko smo prestopili.

Zahvale. Rada bi se zahvalila veliko osebam, na prvem mestu so ekipa iz prejšnje runde, ki je ostala skupaj tudi to rundo, tudi ko v Templarjih ni bilo najlažje, skupaj smo šli čez vojno, imeli vmes izgube, ampak prišli ven z novimi izkušnjami. Če ne bi bilo vas bi že zdavnaj obupala, vztrajala sem zaradi vas, in mi ni žal da nisem zapustila severja ob izbrisu Nefretete

To pa so:

- Puella - Urša, omenjena si že v zahvalah prejšnje runde. Oseba za katero sem resnično vesela da je na moji strani in da igra skupaj z mano. Odlična defferka, odlična svetovalka, odlična prijateljica. Bedela z mano ko so me katali, pošiljala pošiljke surovin, da sem lahko goldala in mi dajala moralno podporo. Redko si se pojavila na Skype, ko pa si se, si bila
    skos glas razuma. Hvala za vse (hug)

- xxxAjt93xxx - še en ponovno omenjen v zahvalah Zvestoba in dobrota tega igralca sta nepredstavljivi, ena najboljših oseb na Travianu.

- patron/miss - pripeljala sem ga s s4, čisti napadalec v smislu: ti napadeš mene, jaz tebe nazaj, briga me za to kaj imaš v naselju tako si je nakopal par težav, parkrat na ta način izgubil vojsko, a vseeno vztrajal skoraj do konca. Zelo zvesta in trmasta oseba, mende edini ki se lahko kosa z mojo trmo Ko sve s QQQ zapustile Vanilijo je odšel za nama, ker brez naju ni hotel biti tam - lepa poteza ki je nisem pozabila.

- jon - ja, jon. ta igralec mi je nakopal toliko težav, kot noben drugi, a še vseeno ga imam rada Od Templarjev dalje, ko se je tolkel s SVN-jem, trme ob prestopu v Sladoled, do borbe proti NFS-ju v SVN-ju. Na njem sta igrali dve osebi, ki sta mi prirasli k srcu, in mi veliko pomenita.

Tej pa niso bili nikoli Templarji, a vseeno:

- QQQ - spoznali smo se v Vaniliji, se skupaj jezili nad nesposobnostjo, skupaj prešli v SVN, skupaj sve zbile nekega igralca ki jo je katal. Zaradi mene je kot defferka naredila kate, jaz sem svoj off spušila na tem igralcu zaradi nje, in mi ni bilo nikoli žal - lepo sodelovanje, ki upam da se bo nadaljevalo na petki

- fubar - huh, spoznala sva se še med vojno, takrat je bil še navadni igralec SVN-ja, ki je kasneje postal vodja. Veliko časa sva preživela skupaj na Skype in debatirala o vsem. Igralec ki nas je sprejel v SVN in nas rešil izbrisa računov. Dober vodja ally in zelo potrpežljiv človek.

- Atila the hun – igralec ki si je popolnoma zaslužil zmago in želeno mesto prvega branilca serverja

- medek mali - nasprotno temu kot si ti trdil, vem kaj si naredil za Templarje, vaša pomoč je veliko pomenila v vojni, a vem tudi da ste se z vojno vi le krepili. Ta vojna je vam šla zelo na roko, ker smo mi slabili SVN da ste vi v miru rasli. Nekatere tvoje odločitve oz. dejanja so bila čudna, pač kar je bilo je bilo, konec je in +/+ je zmagal, tako kot si si zmeraj želel.

Nefretete / C&G

[BLAsT3R]

Privzeto MaxiStar & *!NFS!* - čudovita zdodba z grenkim priokusom :)

Na 6. six se je vrnila stara garda iz NFS in iz zanimanja sem se registriral na -+ kot Biohazard, ampak zaradi galskega plemena in brez plus računa (kar je zame predstavljalo preveliko odgovornost) sem ze z Verigijem dogovoril za igranje na MaxiStar, Biohazard je odšel v predajo.

MaxiStar account facts:

Na računu ni bilo deffa in delal se je samo 1 crush, kar mi je zelo pihalo v nos. Nisem bil navajen igrati brez obrambe in tak način igranja sem se mogel prilagoditi.

Sredi igre ni bilo v smislu vojskovanja samega računa omembe vrednega, saj Verhigi ni hotel tvegati crusha. Nekaj metropol sma zbombala, nekaj naselij prevzela, to pa je tudi vse.

Na koncu igre se je zgodil črn scenarij, ki sem ga jaz Verhigiju napovedoval vse 4 mesece igranja: Crush naselje, v katerem bi bilo na koncu približno 190.000 imeprijanov, 80.000 caesarisov in 25.000 katapultov (ki bi lahko s previdnejšo igro ostalih NFSjevcev in MGP alianse obrnili server v našo korist), je bilo zrušeno. Ravno v času, ko sem imel jaz obveznosti z izpitom, Verhigi pa ni več zdržal pritiska fejkov na crush naselje in jo je enostavno popihal iz računa, ker je imel že dosti tega, da mora nonstop bedeti ponoči.
    Na koncu se je torej izkazalo, da sem imel jaz vendarle prav Taki račun ne more biti račun za crusher( je prevelika frka z žitom in je treba skozi NPCjat in od take igre nimaš 4 mesece čisto nič), ampak fighterski račun z 2 napadoma ali 1 napadom in obrambo.

Od izgube crusha pa do konca serverja sma naštancala zraven še 220.000 obrambnih enot.

NFS Early game

Da se bo NFS na svojem kvadrantu razvila v top alianso je bilo za pričakovati. Namen same alianse je bil samo pretepanje na lastnem kvadrantu, kr dosedaj ni naredila še nobena top aliansa na tem serverju, zato smo imeli samo eno krilo + zavezništvo z Gverilo. Nato pa se je po ustaljeni praksi delalo po principu vse za WW in smo naredili še eno krilo in zavezništvo z krilom Gverile. A na - + je bila še ena ambiciozna aliansa: PFF, ki se je kasneje preimenovala v ASSASINS. Nismo jim mogli dovoliti simčkanja na lastnem kvadrantu, saj so imeli zavezništvo s takratnim še Rudlovim SVN, igralci so bili željeni akcije. In se je začelo vojno poigravanje. Najin račun, Antimaterija, Grebator, Rele, .........., Lili put put in Bajsek so dobesedno teptali metropolo za metropolo in goltali naselja, kateri so imeli še govornike, Jaki in Nastja na Boombar računu pa sta se poigravala z Pax in najbolj osovraženima računoma na serverju: Fiorentino in verico. ASSASINS je razpadel, nekaj igralcev je prešlo v naša krila in v Gverilo.

NFS Middle Game

Znova je bilo nekaj časa mirno, ampak igralci so zopet obupavali, saj je bilo naokoli vse zeleno in ni bilo nikjer kaj za prevzemat. In začele so se debate o odločitvi: Prekinemo z Gverilo ali ne? Večino članov je bilo za prekinitev. Vabili so naše farme v svoja krila, ves čas so se skrivali za našim zavezništvom, niso nudli nobene pomoči pri uničevanju ASSASINS in so držali pakt z njimi tako dolgo, dokler ASSASINS ni razpadel, nato so šele prekinili, ko je bil zrak čist, jaz pa nisem izključeval dejstva, da bi nam na koncu serverja nesramno zarili nož v hrbet, tako kot se je že zgodilo. Ampak kljub temu sem bil za ohranjanje zavezništva s Gverilo, kajti 4 igralci so pustili off na Atili in bi se z nekaj zdrave pameti na eni in drugi strani dalo dogovoriti, da bi nam šla Gverila za krilo, čeprav sem vedel da bo to izjemno težko, saj so bili Gverilci preveč ponosni nase zaradi dogodkov iz 5. sixa, ki so jih držali na površju.
    Hotel sem miriti obe strani, Jaki je bil preveč trmast, da bi se hotel naprej pogajati, nekateri igralci so hoteli naselja Gverilcev, nekateri so se pa hoteli preprosto pretepati.
    Moj edini logičen odgovor je bil takrat: Če se hočeš pretepati, pretepaj ++, bo več koristi od tega! Tu se je pa vse hitro zataknilo, saj se je ++ zdedinil. Zavezništvo z Gverilo se je tako prekinilo, začela se je bliskovita vojna, v kateri smo imeli veliko srečo, saj nam je padlo napadalnih vojsk le za vzorec. Klara je popajsala ogromno napadalnih vojsk, katere bi lahko predstavljale hudo grožnjo, nekaj Gverilcev, ki so bili stari člani NFSja so se nam z veseljem pridružili. Gverilo smo spucali na svojem območju in jo potisnili na rob mape.

NFS Late game

Ko smo popucali Gverilo, le ta se je zdedinila z ++ kvadrantom, se je začelo zares. Ko so po slabi organizaciji napadov padle na Atilinem bunkerju 4 naše napadalne vojske in naš mitko je sunil artefakt blobfishu, se je začela močna ofenziva ++ kvadranta. Prvič neuspešno. Na mitkotu se je razbilo nekaj lepih off vojsk Sladoleda. Nekako ni nobeden imel časa za organiziranje napadov nad ++, zato kontraudarca ni bilo. Za vikend smo poskusili nekaj planirati, ampak neuspešno. Ker je organizacija padla, so se začele težave. Illusion je izgubil crush naselje, mitko se je zaletel v bunker ++, ulovili so nam še 3 močne crushe. V času gradnje WW se je z ovnarjem zaletel Grebator, znova so polovili nekaj naših crushev, ampak smo vrnili udarec in jim tudi mi polovili crushe v naseljih ter razbili medeka, ki je preveč vrtel svoj gobec. Preden se je Grebator zaletel z ovnarjem, je ++ izgubil še nekaj velikih off vojsk na njegovem bunkerju, ampak škoda na naši strani je bilo še vedno veliko več.

WW Game

V času gradnje WW je ++ nenehno napadal in smo morali paziti na naše crushe. Znova so se crushi brezveze zaletavali, najin MaxiStar je izgubil crush naselje, ++ pa nam je pridno kradel načte in to je bil glavni ključ za zmago, ki si jo je po ogromnih trenjih zasluženo priboril. Naši igralci takšne igre niso bili vajeni, saj so vedno igrali po principu Vse za WW, in ni bilo časa za resnejšo igro. Spanec je dosti bolj pomemben

In tako so trmasti, zmage željni mladci premagali izkušene veterane, ki jih je že pošteno načel čas zoba.

IMPORTANT FACTS

Jaki misli, da ima lepšo rit od moje, ampak to ni niti malo res. Je pa zelo simpatičen in hecen

Mitko me je v smislu igre malo razočaral, toliko pushev, pa tako brezveze zapravljen off. Je pa zelo dober plesalec baje, predvsem na Skypu

Par navodil, ki sem jih jaz dal verhigiju, ko sem se nažgan vrnil iz partyja: Naredi v herojevi rezidenci 3 senatroje in prevzemi z herojem v konjušnici novo vas na koordinatah .... Tisti dan mi je Verhigi prepovedal igrati

Nekega poznega februarskega dne, ko Verhigija ni bilo na računu in sma še celo farmala (tako sma lena), dobim igm od farme, pri katerem sem se nasmejal do solz: J*** ti v rito tega tvojega Gru Gru goloba. Sicer je letelo na Verhigija in Klaro, ampak sem jaz opravil rušenje na 0. To sporočilo sem izbrisal in Verhigiju za to še do sedaj nisem povedal.

Klara je z mano odigrala veliko poker partij preko Facebooka. Sprva sem jo parkrat speglal, potem pa sem jo začel podcenjevati in mi je pokazala WOMEN POWAH!

Nastja se je izkazala kot ženska v pravem pomenu besede: Ko je ni, je sranje, ko pa je je pa še večje sranje

Da seveda ne pozabimo na našega ljubljenčka alianse, Tuljota Suljota, ki je WW zgradil celo do 32. stopnje. Joži, pridna si bla

Naslednji six bom zasluženo počival, pomlad že dolgo traja, čage se vrstijo po tekočem traku, prihajajo Lampijončki, poletje bo tu ter seveda še mnogo mnogo obveznosti.

Ter tudi še vsi ostali NFSjevci:

Hvala za čudovito igro!

Če se slučajno vidimo, se vidimo jeseni - seveda v drugačnem stilu.

BLAsT3R
    Nazadnje urejal [BLAsT3R]; 27-04-2010 ob 11:30.

KapitanGroza

Privzeto

Se od mene par besed...

Po zmagi na hrx serverju smo se odlocili, da pridemo skupaj s prijatelji iz hrx se na six in tako je na +- nastala aliansa ANTHRAX oziroma VX pod vodstvom pharmeusa in valkire(ki nas je kasneje zapustila). Nas cilj na tem serverju je bila zabava, zato smo tudi ze takoj na zacetku napovedali vojno aliansam AVE; kasneje MGP AVE, ki so se nahajale na nasih koordinatah! Skupaj s CYANIDE, IPERIT in LUDI DDT smo postavili na noge tudi zaveznistvo enakopravnih alians strupov.

Kmalu smo izvedeli, da je tudi za ta server ze vnaprej dolocena naveza -- in -+, torej ALFA/MGP & NFS, kar nas je pac porinilo v zaveznistvo s ++. Ceprav smo imeli v zacetku kar nekaj tezav z njihovo nestabilnostjo v kvadrantu so se v nadaljevanju stvari razresile po izlocitvi Rudla in postali smo zares mocno zaveznistvo. Vsaj po mojem mnenju je bilo nase medsebojno sodelovanje in fairplay na visokem nivoju in vesel sem, da se je na koncu izkazalo zaveznistvo s ++ prava pot do skupne zmage alianse So what. Drugac je nas skupen uspeh itak lepo razviden po lestvici WWjev.
    Pa svaka cast +- tole rundo, lepo smo pometali z MGP skozi server in na koncu se vedno imeli dovolj offa za porusit sovraznikove WWje na nulo!

Da ne bom prevec nakladal bom omenil se par imen s katerimi smo lepo sodelovali v aliansi...

Oktavian - mocna off in deff ekipa, ki je mgpjevcem kar hudo rite zbrcala, vedno pripravljeni sodelovat in pomagat

chuppa - super racun za 1 man team med drugim tudi graditelj pharmeusovega fejk WWja! vsekakor je pohvalno tudi stevilo porusenih mgp metropol!

MAMBA TT in V.B.S - soborca iz 3. sixa, ki sta se enkrat pokazal kdo je pravi strup

ORGMAKRO - nas adut najlepsega si imel! pa hvala za pomoc pri gradnji WWja

Athene/exodus - tokrat bolj slabo aktivna, vendar vedno polna dobrih nasvetov

AmA & Pilko (Klavec) - hvala za pomoc, saj vesta zakaj..

Pa se en poseben hvala mojemu prfuknjenemu dualu Aljazu... ti nori stajerc si pa znal vedno popestrit igro s svojimi komentarji in idejami, brez tebe ne bi blo tak zabavno hvala, ker si vztrajal teh par speedov... ti, jst in boston smo bli res super ekipa!

In da ne boste mislili, da je +- samo spal cel server sem spodaj zalepu se nekaj reportov, ki smo jih zbrali v teku serverja in smo jih do zdaj malce skrivali pred forumom. Zanimivih reportov je v resnici se dosti vec, ampak smo bli preleni da bi vse arhivirali. enjoy!

So what vs Butterfly:
    http://travian-reports.net/si/report/3169760dc62
    http://travian-reports.net/si/report/317004ce1d2
    http://travian-reports.net/si/report/3170279f9b5
    http://travian-reports.net/si/report/31704f6259c
    http://travian-reports.net/si/report/317063699a7

Team 1A vs pharmeus:
    http://travilog.org.ua/si/5792762/bc...e97145a290/2/1
    http://travian-reports.net/si/report...89,317847dabcb

ris vs Suicidal Maniac:
    http://travian-reports.net/si/report/31802377fd2

BlecK vs Oktavian:
    http://travian-reports.net/si/report...54,33198ee6e7e

Oktavian vs zlodej:
    http://travian-reports.net/si/report/3315154c38e
    http://travilog.org.ua/si/7863459/b4...b8f1b88ad9/2/1

So what vs Klavec
    16x http://travilog.org.ua/si/9038457/a6...cad4d83c9c/2/1

S&A, markec, punisher1 vs bety:
    http://travian-reports.net/si/report...e1,34119c19f97

BDMM & Oktavian vs vid79 (prevzem off vasice)
    http://travian-reports.net/si/report...01,3414523a11a

eXoduS vs VENOZNI:
    http://travian-reports.net/si/report/3444464d2a0

Klavec vs Ronin (off vasica):
    http://travilog.org.ua/si/3279594/e2...89ce9cd6a7/2/1

pharmeus vs Ronin (off vasica):
    http://travilog.org.ua/si/6746617/81...90b14e5e44/2/1

V.B.S vs Exterminator:
    http://travian-reports.net/si/report/3507159f69b

So what vs V.B.S.:
    http://travian-reports.net/si/report/35604115a15
    http://travian-reports.net/si/report/356066f7763
    http://travian-reports.net/si/report/35607ad62be

kusyyy vs S&A:
    http://travian-reports.net/si/report/363376878d1

bobojunior vs Oktavian:
    http://travian-reports.net/si/report/36943ce05cc

BDMM vs pepsi:
    http://travian-reports.net/si/report/37334b3decf

Nick vs dr.Who
    http://travian-reports.net/si/report/39440d3eb00

BDMM vs bebek
    http://travian-reports.net/si/report/400109e0882

bebek vs chuppa:
    http://travian-reports.net/si/report...a5,4019813f0d8

Nick vs telma [ metropola ]:
    http://travian-reports.net/si/report/4051067c420

pocahontas vs Nick:
    http://travian-reports.net/si/report...5f,40919b0f652

firbc vs ropar?N1
    http://travian-reports.net/si/report/41048852ab2

Nick vs pocahontas:
    http://travian-reports.net/si/report/414665f0192

BDMM vs ShEsHy
    http://travian-reports.net/si/report/41495d65ea7

BDMM vs KootHoomi [art hitre nogice - unikat ×3]:
    http://travian-reports.net/si/report/418191e1ad2

Nick vs. pikapoka [metropola]
    http://travian-reports.net/si/report/4195460a146

BDMM vs Cougar [off naselje]
    http://travian-reports.net/si/report/42331f714e0

pocahontas vs. Nick
    http://travian-reports.net/si/report...8c,42312fb9d1f

Nick vs. porky76
    http://travian-reports.net/si/report/43001c63eec

Nick vs. porky76 [metropola ]
    http://travian-reports.net/si/report/44082f2e76b

Buderus vs lujzek (unikatni trener)
    http://travian-reports.net/si/report/455411fe13a

Ragnar vs BDMM
    http://travian-reports.net/si/report/455609772c0

Nick vs. pocahontas
    http://travian-reports.net/si/report/4571796bf57

porky76 vs Nick:
    http://travian-reports.net/si/report...1f,45980f78d7f

BDMM vs kusyyy (metra):
    http://travian-reports.net/si/report...a8,46000ecc0f3

BDMM vs kusyyy II. del:
    http://travian-reports.net/si/report/46148b87ad2

chuppa vs dule1:
    http://travian-reports.net/si/report/461668c8f19

alessi org. vs zungul (plan - gradbeni):
    http://travian-reports.net/si/report/46217124665

bajsek vs Atila the hun (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/46222cc60f2
    http://travian-reports.net/si/report/46221a47e7c

alzabar vs atila WW
    http://travilog.org.ua/si/9494778/02...4609cc9d43/2/1

bonzo&cougar vs goddess
    http://www.travian-reports.net/si/re...0f,46405251492

biig mama vs Oktavian:
    http://travian-reports.net/si/report/4671021dc24

krneki vs atila WW
    http://travian-reports.net/si/report/4725037eb4f

Klavec vs pozabljen (gradbeni načrt za WW):
    http://travian-reports.net/si/report/47399dad123

BDMM vs pozabljen (gradbeni načrt za WW):
    http://travian-reports.net/si/report/4753616803d

eva vs pozabljen (osvojen gradbeni načrt za WW):
    http://travian-reports.net/si/report/4753780c1e2

ShEsHy vs pharmeus WW:
    http://travian-reports.net/si/report/47678917d6f

bebek vs pharmeus WW:
    http://travian-reports.net/si/report/476803bca0e

miska23 vs alzabar WW:
    http://travian-reports.net/si/report/4791647c79c

eva vs porky76:
    http://travian-reports.net/si/report/48176dee210

pocahontas vs BDMM
    http://travian-reports.net/si/report...3b,48402a58deb

Botia vs Erick Le Viking (WW):
    http://travilog.org.ua/si/3697153/60...c8915e4d8f/2/1

Cougar vs Erick Le Viking (WW):
    http://travilog.org.ua/si/5079188/cb...e004fa257b/2/1

Slifer vs Erick Le Viking (WW):
    http://travilog.org.ua/si/8940372/e5...1584d2a353/2/1

Marko_Enrique vs chuppa:
    http://travian-reports.net/si/report/483767385cf

kumara vs BabyBoy (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/49798040a27

deadmau5 vs BabyBoy (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/4979786aa15

BDMM vs Bc Bc Domu:
    http://travian-reports.net/si/report/49974117842

eva vs MOTORKA :
    http://travian-reports.net/si/report/49982127922

BDMM vs MOTORKA:
    http://travian-reports.net/si/report/49986dad041

viking; Seven; Dark_Knight vs Atila the hun:
    http://travian-reports.net/si/report...20,49998421eda

Rele vs Atila the hun (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/500163e430e

eva vs Bc Bc Domu (metropola):
    http://travian-reports.net/si/report/50051aedcdd

BDMM vs robin:
    http://travian-reports.net/si/report/50201bcbd04

SatanClause vs Buderus (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/502819ae2ed

B&L vs Buderus (gradbeni načrt za WW):
    http://travian-reports.net/si/report/50489dba95eBuderus

flashrider vs Buderus:
    http://travian-reports.net/si/report/50490535bb0

Pika vs Buderus:
    http://travian-reports.net/si/report/5049156260d

kobra 1 vs Buderus:
    http://travian-reports.net/si/report/504939f8d0b

DocRock vs Buderus:
    http://travian-reports.net/si/report/504943a0462

Biwol vs Buderus: [osvojen gradbeni načrt]
    http://www.travian-reports.net/si/report/50497998882

palma vs assa: [metropola]
    http://travian-reports.net/si/report/50517264c5a

Nick vs. porky76 (metropola):
    http://travian-reports.net/si/report/50521eb271a

matkni vs pharmeus (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/5051198195b

BDMM vs munje:
    http://travian-reports.net/si/report/50686004294

BDMM vs web_chat:
    http://travian-reports.net/si/report/509382ab868

pesek vs tuljo (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/515518654d3

ORGMAKRO vs tuljo (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/51558f73846

V.B.S. vs zungul (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/51620e1f7cd

chuppa vs BabyBoy (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/517206a2f27

dixi vs BabyBoy (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/51721dbfa90

Three_Cesars vs BabyBoy:
    http://travian-reports.net/si/report/51722bc394a

zone vs babyboy
    http://travian-reports.net/si/report/5189836ac82

eva vs violamb [metropola]
    http://travian-reports.net/si/report/52078e4e917

TE-GO vs violamb
    http://travian-reports.net/si/report/5208278b32c

BDMM vs viola (metra)
    http://travian-reports.net/si/report/5214799af11

MAMBA TT vs BabyBoy (WW)
    http://travian-reports.net/si/report/5212190bf19

Echo & ?alabajzer vs Atila the hun (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/52159915c0b
    http://travian-reports.net/si/report/521586158fb

eXoduS vs alzabar (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/52002abb0bd

Trinajsto Prase vs pozabljen (WW):
    http://travian-reports.net/si/report/522143547a5

lp, Kapitan Groza

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    43

Privzeto

No,tukaj pa še moja zgodba: Začel sem igrati ob 6.30. mislil sem da je to najboljši čas. Vem sa sem se motil. Na server sem se registriral zaradi tega,ker sem hotel ponoviti dosežek iz 1.Slospeeda. ( 7000 pupolacije ) morda to vam izkušenim igralcem,ki pišete na tej temi,to ne zveni veliko, ampak za mene,ki sem bil takrat neizkušen je bilo so zelo dobro.

Prvi teden sem nekako preživel brez napadov. nato pa so se začeli. katapultirali so me ampak sem vseeno naredil drugo naselje-daleč stran od prvega. mislil sem,da bom imel mir.teden kasneje so mi zrušili prvo naselje blizu drugega pa se je naselil 2 najboljši igralec. itak je porušil vse moje plane zavzemanja surovinskih polj in 15 cropa v bližini.

Hkrati se je resetiral švedski speed,na katerem sem imel kar velik uspeh do napadov na moje drugo naselje,nato sem račun izbrisal.igral pa sem tudi na angleškem speedu kjer sem v času restarta slospeeda imel 2000 pupolacije.

Tretjega naselja nisem nikoli niti začel delati. po zrušitvi 1. naselja sem vzdržal še kak teden,nato pa so mi tudi drugo naselje zrušili.Zbrisal sem račun.

WW bitko sem spremljal preko računa mojega prijatelja.
    Vsem ki boste igrali na tem speedu želim veliko sreče.
    THE ANDRAXY TEAM

Imperator
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    453

Privzeto

bom pa še jst mal povedov
    no po5 tednih sm naredu acc tevtona okoli sem farmov kot nor potem se mi ni dalo več farmat za to sm vidu sosed aki ga nisem še napadev in sm uprašov če lahko znjemu igram in on reče da ma 2 acc taku da sm tega galca igrov on pa drug acc in mi je zato veliko golda kupoval
    no prišli so natarji in sm v ww poslov 100k falang in pa seved anekaj druidov

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •