Stran 80 od 80 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3070787980
Rezultati 791 do 795 od 795

Tema: WW - Debata, reporti si4

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    309

Privzeto

Citat Originalni avtor diplomat Poglej prispevek

A sploh veš kje sem jaz igral?? Spet klatiš v prazno in predvsem nelogično.

Dost mam tega foruma... kr mlejte še naprej

[/COLOR]
    Vem ja.

Citat Originalni avtor FIKI Poglej prispevek
    Nelogično za tebe, zakar se sploh ne čudim...

Ob predpostavki, da bi PC/Sa znal napadat, bi namreč ZERATUL spet bil v vodstvu. Da sploh ne omenim v zadnjem trenutku preklicane drugačne razporeditve deffa v obeh Zeratul WWjih....

MODELIRANJE in SIMULIRANJE ti je tuje
    Ob predpostavki, da bi PCSA znal napadat, mi ne bi napadali tako kot smo

O mojem simuliranju ti bojo moji soigralci znali kaj več povedat. Modeliranje mi je pa res tuje.

D____z naj bi tako že dal acc na brisanje.... Še ena napisana neresnica izpod njegovega peresa...
    No, pa še ena čisto mimo. Preberi še enkrat, kar sem napisal.

Drugače pa ko spet omenjaš SSKJ... Besedice "golazen" ne prepozna... Zatorej še vedno čakam razlago! Tvoj link sem pred teboj že sam preveril. Zatorej predno nekaj ponujaš se najprej sam prepričaj
    Glej ga zlomka:
    http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?n...n=golazen&hs=1

Ni čudno pol, da te toliko stvari bega

In še vedno čakam na razliko med 'mentalnim in intelektualnim' nivojem komuniciranja, čeprav je to od človeka, ki je očitno funkcionalno nepismen (in da ne bo rekel, da je to žalitev... dejstvo, da ne zna v slovarju poiskati besede golazen podkrepi mojo opazko) mogoče malo utopično...

In še vedno ostaja vprašanje: Zakaj ni PEW vsaj poskusil prestrezati naših crushev?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    162

Privzeto

Končno sem dočakal tole "golazen"

Sem sam sicer vedel pomen, pa nisem hotel napisat. Želel sem da pripnete Vi!

Kot vidim,je bil Vilijev prispevek z rabo tega termina tipičen primer SOVRAŽNEGA GOVORA!

GOLAZEN je vsekakor beseda, ki je namenjena RAZČLOVEČENJU, ponižanju, odvzetju človekovega dostajanstva....Sploh v besedni zvezi v kateri je bila uporabljena...ČLOVEK - ŽIVAL....

Z uporabo teh destruktivnih besed želiš upravičiti svoja dejanja in ustvariti temelje za nedemokratična dejanja v prihodnosti!

Sam nisem bil ,in nikoli ne bom, na tem nivoju Ti kar vspostavljaj in ohranjaj svojo ideologijo na tak način še naprej!

Lp in uživajte v igri še naprej. Morda vam le uspe zmagat
    Nazadnje urejal FIKI; 08-06-2010 ob 23:41.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice biggyD
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

Citat Originalni avtor FIKI Poglej prispevek
    Končno sem dočakal tole "golazen"

Sem sam sicer vedel pomen, pa nisem hotel napisat. Želel sem da pripnete Vi!

Kot vidim,je bil Vilijev prispevek z rabo tega termina tipičen primer SOVRAŽNEGA GOVORA!

GOLAZEN je vsekakor beseda, ki je namenjena RAZČLOVEČENJU, ponižanju, odvzetju človekovega dostajanstva....Sploh v besedni zvezi v kateri je bila uporabljena...ČLOVEK - ŽIVAL....

Z uporabo teh destruktivnih besed želiš upravičiti svoja dejanja in ustvariti temelje za nedemokratična dejanja v prihodnosti!

Sam nisem bil ,in nikoli ne bom, na tem nivoju Ti kar vspostavljaj in ohranjaj svojo ideologijo na tak način še naprej!

Lp in uživajte v igri še naprej. Morda vam le uspe zmagat
    A še kr se kregaš? Še kr buba??
    Nazadnje urejal biggyD; 09-06-2010 ob 00:46.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    309

Privzeto

Fiki,

Yeah right, četrtič

In če bi si vsaj par sekund časa in dejansko prebral link do definicije besede, ki je sam nisi znal najti (in očitno ne razumeš njenega pomena), bi zasledil naslednje:

ničvredni, škodljivi ljudje: hoteli so iztrebiti tatinsko golazen; tuja golazen je gospodarila po naši zemlji / kot psovka ti prekleta golazen
    Tako da ti tudi teorija o sovražnem govoru (razčlovečenje itd.) pade v vodo.

Ob napačnih predpostavkah človek ponavadi pride do napačnih zaključkov
    Nazadnje urejal plevel; 09-06-2010 ob 01:11.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hep
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    83

Thumbs up

Citat Originalni avtor plevel Poglej prispevek
    Se pravi Hep ni storil ničesar, je pa postavil temelje in usmerjal ladjo. Ne da bi se sploh pogovarjal z nami
    Na, pa ste me razkrinkali!

Priznam, poleg že preverjenih pristopov za onemogočanje nasprotnika ...

... sem na članih MM uporabil še nekaj nepreverjenih para-psiholoških prijemov, rezultate poizkusa pa objavil v članku (HEP, Toni, PANDORA, Majda. Ganzfeld in practice - controlling human subjects over the internet. Psychological Bulletin, 2010, vol. 1, pg. 223-233. ISBN 0-06-251503-5).

Podoben praktični poizkus bom sedaj preizkusil še na ostalih:
    Imejte se radi

teseimejteradiimejadiim ejteseradiseradira diradira diimejteradiseimejteradiimejterad iradiimejteseimejteradiimejtes eradiseradire seradieseradiseradir adiradiradiimejteradvglaviimaščrnemisliseimejterad iimejteradira diimejteseimejteradiimejteseradialyokdajbopaintbal lseradiradirad iradiimejteradiseimejteradiimejteradir adiimejteseimejteradiimejteseradiseradiradira diradiimejteradiseimejteradiimejteradira diimejteseimejteradiimejteseradieseradi seradiradiradiradiimejteradiseimejteradiimejteradi r adiimejteseimejteradipretepajženoinotrokeimejteser adiseradiradiradiradiimejteradiseimejteradiimejter adirad iimejteseimejteradiimejteseradiseradiradiradirad iimejteradikdortoberejeediseimejteradiimejteradira diimejteseimejteradiimejteseradieseradiseradi radiradiradiimejteradiseime jteradiimejteradiradiimejteseimejter adiimejteseradiseradiradiradiradiime jteradiseimejteradiimej teradiradiimtaklemamoejteseimejteradiimejteseradis eradirad iradiradiimejteradiseimejteradiimejteradiradii mejteseimejteradiimejteseradieseradi seradiradidenzobiradbilgigidagostinoradiradiimejte radiseimejteradiimejter adiradiimejteseimejteradiimejtes eradiseradiradiradiradiimejteradiseimejteradiimejt era diradiimhvalafikizadobrodružboinpivoejteseimejtera diimejteseradiseradiradiradiradiimejteradiseimejte radiimejteradiradiimejteseimejteradiimejteseradiin ževnaprejhvalazasodelovanje
    [ Hep ] [ divide et impera ] [ diplomat alianse QQ, zmagovalcev prvega S4 ]
    [ avtor uspešnice Življenje po Travianu - že v vaši knjigarni ]

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •