Stran 4 od 47 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 469

Tema: liga prvakov

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice nasri
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    398

Privzeto

gnil folk ti po mtki skace. Pa kaj vm je krivo da ne maram vasih klubov. Pac men je arsenal najjaci, barca pa man. Untd. sta mi bedna. Usak ma svoje mnenje. Jst zastopam arsenal.
    wtf

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Bob R0ck
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    349

Angry

Citat Originalni avtor nasri Poglej prispevek
    gnil folk ti po mtki skace. Pa kaj vm je krivo da ne maram vasih klubov. Pac men je arsenal najjaci, barca pa man. Untd. sta mi bedna. Usak ma svoje mnenje. Jst zastopam arsenal.
    OMG končno si nekaj pametnega povedal:"Usak ima svoje mnenje."
    zakaj pa si prej neki govoril da sta Barca in Man. Utd. gnila kluba, če ima vsak svoje mnenje??
    Like A Boss
    http://www.youtube.com/watch?v=NisCkxU544c
    R.I.P The Boss "He was the best" 1972 - 2009

Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    398

Privzeto

ja moje mnenje je da sta gnila. Kaj ti kle ni jasn?
    wtf

Jagermaister

Privzeto

ja moje mnenje je da sta gnila. Kaj ti kle ni jasn?
    Ja moje mnenje je pa da je arsenal gnil, kaj se pol oglašaš. Ti si rekel da ti je Barca gnila, jaz pa da mi je Arsenal. Pa nauč se pisat šumnike.

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    555

Privzeto

milan ni nc fasal. Vedl so da nimajo velik sans da grejo naprej pa niso resn igral.
    Beer...arsenal je carski klub s skor usemi mladimi igralci (okol 20 let). Igrajo ful dobr,edin njihov problem so poskodbe. Zadnje 2 sezoni imajo skoz po 6,7,8,9 poskodovanih igralcev.

P.s. Barca je gnil klub. pa se izpadl bojo prot stutgartu.
    Niso resno igrali. Daj ne piši bedarij prosim, le kdo nebi zares igral, ko pa je še imel dokaj dobre šanse da pride naprej. Po tistem prvem zadetku Uniteda se je Milanu vse podrlo. Če bi gledal tekmo bi videl da so drugi polčas odigrali praktično "brez" obrambe in united je izkoristil protinapade.

Edina prava kluba sta Arsenal in Ajax, glejte kaj delajo iz mladih igralcev -> talente!

Glede Barcelone pa tudi ne piši bedarij. V Nemčiji so igrali 1:1 torej ima Barca gol prednost v gosteh, ki ga bo Stuttgart težko dosegel na Nou Campu.

Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    398

Privzeto

milan ni meu dobrih sans za naprej it ce ga je untd. u gosteh nabou 3:2. Barca pa nima GOL prednosti, ker je remizirala. To je sam manjsa prednost ki jo bo stutgart iznicu s tem da bo dau gol al pa vec pr barci.
    wtf

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    555

Privzeto

milan ni meu dobrih sans za naprej it ce ga je untd. u gosteh nabou 3:2. Barca pa nima GOL prednosti, ker je remizirala. To je sam manjsa prednost ki jo bo stutgart iznicu s tem da bo dau gol al pa vec pr barci.
    Jah praktično ima gol prednost, če je na Nou Campu 0-0 gre Barca naprej SMARTASS.

Glede Milana pa nemorš rečt da niso igrali zares.

Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    398

Privzeto

no pa na nou campu 100% ne bo 0:0.

Pa ce si gledu obe tekmi man.untd.:milan pol si lahk vidu da je milan drugo tekmo igrou dost bl slabo. To pa zato, ker bi tesko nadoknadu rezultat iz prve tekme.
    wtf

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    555

Privzeto

Hehe, dans bo Cacau spustu petardo Valdesu. Malo šale malo zares hehe, upam na napredovanje Stuttgarta.

Kaj pa pravite na to, da je beli sekret izpadel?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    131

Privzeto

Citat Originalni avtor DelluzioN Poglej prispevek
    Hehe, dans bo Cacau spustu petardo Valdesu. Malo šale malo zares hehe, upam na napredovanje Stuttgarta.

Kaj pa pravite na to, da je beli sekret izpadel?
    ma barci gre super
    to pa da je beli sekret izpadu je pa super fajn pa še posebi zato ko jih je bosanc izloču pjanič care :
    give them nothing but take from them everything

FIGHT TO THE DEATH THIS IS SPARTA :

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •