Stran 3 od 47 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 469

Tema: liga prvakov

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice nasri
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    398

Privzeto

ARSENAL je zmagu porto na povratni tekmi 5:0. Ful so dobr igral pa carji so, zato pa je arsenal moj najlubsi klub. Mal mi je skoda da je uceri izpadu real k je remiziru z lyonom, ker mi je tud kr uredu klub. Drug tedn pa upam da izpadeta barca in chelsea, ker sta gnila kluba.
    wtf

Jagermaister

Privzeto

Citat Originalni avtor nasri Poglej prispevek
    ARSENAL je zmagu porto na povratni tekmi 5:0. Ful so dobr igral pa carji so, zato pa je arsenal moj najlubsi klub. Mal mi je skoda da je uceri izpadu real k je remiziru z lyonom, ker mi je tud kr uredu klub. Drug tedn pa upam da izpadeta barca in chelsea, ker sta gnila kluba.
    Važn da je Real izpadel. Sicer pa tudi Chelsea naj izpade, Barca pa bo šla naprej. Sicer pa je tudi Arsenal, če že tako hočeš, "gnil"

Privzeto

najbolš je da je real izpadu kr eni kešarji k neznajo igrat barca gre naprej! hu hu hu

Jagermaister

Privzeto

Citat Originalni avtor 404notfound Poglej prispevek
    najbolš je da je real izpadu kr eni kešarji k neznajo igrat barca gre naprej! hu hu hu
    točno tako.

Privzeto

Citat Originalni avtor beer Poglej prispevek
    točno tako.

uni k navijajo za barco so carji!!!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Bob R0ck
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    349

Privzeto

ste gledali Manchester United : AC Milan? Milan je fasal..
    Like A Boss
    http://www.youtube.com/watch?v=NisCkxU544c
    R.I.P The Boss "He was the best" 1972 - 2009

Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    398

Privzeto

milan ni nc fasal. Vedl so da nimajo velik sans da grejo naprej pa niso resn igral.
    Beer...arsenal je carski klub s skor usemi mladimi igralci (okol 20 let). Igrajo ful dobr,edin njihov problem so poskodbe. Zadnje 2 sezoni imajo skoz po 6,7,8,9 poskodovanih igralcev.

P.s. Barca je gnil klub. pa se izpadl bojo prot stutgartu.
    wtf

Jagermaister

Privzeto

milan ni nc fasal. Vedl so da nimajo velik sans da grejo naprej pa niso resn igral.
    Beer...arsenal je carski klub s skor usemi mladimi igralci (okol 20 let). Igrajo ful dobr,edin njihov problem so poskodbe. Zadnje 2 sezoni imajo skoz po 6,7,8,9 poskodovanih igralcev.

Dej se najprej nauči šumnike uporabljat, pol mi pa kle blebetaj. Sej ubistvu nimam nič proti Arsenalu, ampak ti si začel neki najbijat da so klubi gnili.

Sicer pa tudi nisem nevem kakšen navijač za Barco, ker je nasploh nogomet beden šport. Veliko bolj zaninivi so košarka, hokej ter Forumla1.
    Nazadnje urejal Jagermaister; 12-03-2010 ob 16:43.

Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    398

Privzeto

mudel ti se pa nauc pisat. Pa kaj se neki ufuravas kle ce ti kao ni do fuzbala. Ce sta mi barca pa man. untd. gnila kluba, sta pac gnila kluba kaj nj ti jst zdj kle pomagam.
    wtf

Privzeto

pa dej ti si gnil

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •