Rezultati ankete: Kater band vam je najboljši

Glasovalcev
35. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Metallica

21 60.00%
  • Pantera

3 8.57%
  • Slayer

2 5.71%
  • Sodom

0 0%
  • Anthrax

1 2.86%
  • Exodus

0 0%
  • Testament

0 0%
  • Kreator

0 0%
  • Megadeth

0 0%
  • Nič od tega, ne poslušam trasha, itd

8 22.86%
Stran 4 od 6 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 54

Tema: Thrash metal bendi

Jagermaister

Privzeto

za numetal ti lah povem, da je to sorta ki mal vleče na grunge, punk, lahko pa tudi na rap in hip hop.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tupko
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    57

Privzeto

grunge rules, ja man

--

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Citat Originalni avtor zugi Poglej prispevek
    wolfy, prosim razloži mi več o vrstah metala, lahko tudi na zs
    veš ti sploh kok podzvrsti metala je ? vse med sabo dost različne.

Death metal, black metal, melodic metal, power metal, speed metal, heavy metal, thrash metal, nu metal, symphonic metal, gotik metal, extrem metal psyhodelic metal, alternative metal, industrial metal, satanic metal, pagan metal, kristjanski metal, doom metal, glam metal, groove metal, klasični metal, neo-klasični metal, progresiuni metal, vikinški metal, melo-death metal, metalcore, grindcore, gothenburg metal, NWOBHM, švedski death metal, nemški pawer metal, norveški black metal, brutalni metal, hate metal, .. pa sigurn sm jih dost spustu.

zdj nwm če se mi bo dal razlagat use tole

skupnost usm zvrstem metala so kitara, bass, bobni in težki toni

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice MattMiha
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    962

Privzeto

Anthrax...for ever...samo to ni najbol thrash

Ampak useeno so mi tako zelo ušeč kot iron maiden

Od thrasha pa najbolš slayer, metallica, panthra

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Metallica aboslutno najboljši band ne le trash metal mapak nasploh (vsaj zame). Drugače pa tudi Mega death niso slabi

Numetal je zelo miren ampak je prav tako lahko zelo kvaliteten - primer so LinkinPark, ki so vsaj meni ena ljubših skupin...

Jagermaister

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    Metallica aboslutno najboljši band ne le trash metal mapak nasploh (vsaj zame). Drugače pa tudi Mega death niso slabi

Numetal je zelo miren ampak je prav tako lahko zelo kvaliteten - primer so LinkinPark, ki so vsaj meni ena ljubših skupin...

Dobro Metallica med trešerji zmaga to ni dvoma Megadeth so bolj tako tako, bolši so še kakšni Slayerji, Pantera, Exodus, Testament, pa take

Nasploh pa zmagajo: GORGOROTH, KRYPT, VADER, BEHEMOTH, TAAKE, IMPERIAL CRYSTALINE ENTOMBMENT, DEATH, ENSIFERUM, SLIPKNOT

EDIT: Megadeth se piše skupi.
    EDIT: LinkinPark so zanč.
    Nazadnje urejal Jagermaister; 11-04-2010 ob 18:41.

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor beer Poglej prispevek
    Dobro Metallica med trešerji zmaga to ni dvoma Megadeth so bolj tako tako, bolši so še kakšni Slayerji, Pantera, Exodus, Testament, pa take

Nasploh pa zmagajo: GORGOROTH, KRYPT, VADER, BEHEMOTH, TAAKE, IMPERIAL CRYSTALINE ENTOMBMENT, DEATH, ENSIFERUM, SLIPKNOT

EDIT: Megadeth se piše skupi.
    EDIT: LinkinPark so zanč.

ok, to da se Megadeath piše skupaj imaš prav ampak to da so linkinpark zanič nemorš rečt. So definitivno najboljša numetal skupina in so hkrati tudi izumitelji numetala. To da niso dobri je subjektivno in pomeni da ti pač numetala ne maraš.

Od zgoraj napisanih skupin so dobri mogoče le še slipknot, drugače pa iron maiden, metallica itd. itd. Je še veliko skupin za naštevat pa med njimi niso vse zvrsti metal.

Jagermaister

Privzeto

ok, to da se Megadeath piše skupaj imaš prav ampak to da so linkinpark zanič nemorš rečt. So definitivno najboljša numetal skupina in so hkrati tudi izumitelji numetala. To da niso dobri je subjektivno in pomeni da ti pač numetala ne maraš.

Od zgoraj napisanih skupin so dobri mogoče le še slipknot, drugače pa iron maiden, metallica itd. itd. Je še veliko skupin za naštevat pa med njimi niso vse zvrsti metal.
    Oh, jaz obužujem numetal, vendar tisti pravi numetal aka Slipknot, System of a down, Korn...
    Pri Linkinparkih mi je ušeč edino glavni pevec, saj ima zelo dober glas.

Metallica in Maidni so seveda zakon, ampak vseeno:

BLACK AND DEATH METAL 4 LIFE!!!!

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor beer Poglej prispevek
    Oh, jaz obužujem numetal, vendar tisti pravi numetal aka Slipknot, System of a down, Korn...
    Pri Linkinparkih mi je ušeč edino glavni pevec, saj ima zelo dober glas.

Metallica in Maidni so seveda zakon, ampak vseeno:

BLACK AND DEATH METAL 4 LIFE!!!!
    Oprosti LP so pravi numetal, vse ostalo so spremenjeni numetal bandi, saj so LP originalni izumitelji ne pa slipknot, kako so lahko potem slipkont pravi numetal, LP pa ne??? logika mogoče?

Saj ne rečem da niso dobri, tudi korn in system of a down so ok, ampak govoriš bedarije.

Jagermaister

Privzeto

Oprosti LP so pravi numetal, vse ostalo so spremenjeni numetal bandi, saj so LP originalni izumitelji ne pa slipknot, kako so lahko potem slipkont pravi numetal, LP pa ne??? logika mogoče?

Saj ne rečem da niso dobri, tudi korn in system of a down so ok, ampak govoriš bedarije.
    A ti sploh veš kaj je nu-metal? Definiraj!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •