Stran 7 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 567
Rezultati 61 do 64 od 64

Tema: Server 7 REPORTI

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    688

Privzeto

Citat Originalni avtor Mr C Poglej prispevek
    Hmm, koliko vidim sem napisal v oklepaju ZA ŠPRANJO !!!! Ne pa za ostale stvari ane ???(random katapulti) Da pa gredo katapulti random pa je preverjeno, prav tako za špranjo tako da ne piham vročega zraka ampak pišem dejstva.
    Sej za špranjo tako in tako, tudi brez artefakta je ne moreš ciljat...jo lahko samo random zadaneš...tisto v oklepaju, pa si najverjetneje hotu povedat, za kaj služi rivalska zmeda (za špranjo-povečanje le te)

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    52

Privzeto

Citat Originalni avtor MiKeL Poglej prispevek
    Sej za špranjo tako in tako, tudi brez artefakta je ne moreš ciljat...jo lahko samo random zadaneš...tisto v oklepaju, pa si najverjetneje hotu povedat, za kaj služi rivalska zmeda (za špranjo-povečanje le te)

Ti si očitno narobe razumel zadevo, kdo je kjerkoli napisal kajkoli glede ciljanja špranje?...ZA ŠPRANJO...je bilo mišljeno povečanje kapacitete le te za 500x ali kolikor že je...ker smo imeli nekaj minut za prevzemom WW naselja en rop ki je odnesel krepko surovin in če bi artefakt za špranje deloval ne bi mogel igralec odnesti nič...je pa tako kot si v zadnjem stavku napisal, "za špranjo" sem mislil da ne deluje povečanje kapacitete, tako kot ostali unikatni artefakti v WW vasici ne delujejo v celoti (za trdnost deluje na vsem razn WW-ja samega itd.) Nikjer pa nisem napisal da katapulti ne gredo random, pa lahko obrneš kakorkoli želiš...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    24

Privzeto

Citat Originalni avtor Mr C Poglej prispevek
    Hmm, koliko vidim sem napisal v oklepaju ZA ŠPRANJO !!!! Ne pa za ostale stvari ane ???(random katapulti) Da pa gredo katapulti random pa je preverjeno, prav tako za špranjo tako da ne piham vročega zraka ampak pišem dejstva.
    za stavbo ww ne velja to če jaz prav vem, mogoče si tudi tako mislil

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice General_
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    436

Privzeto

Obupni poizkusi nasprotnikov na napadalno naselje, cilj je bil da mi uničijo žitnice, da bi crush ki je na poti pocrkal.
    No rezultat pa je tukaj:

http://travian-reports.net/si/report...f0,28254475c4b

Več sreče prihodnjič! :

OST POWER!
    OST ~ JZP ~ KYS ~ Angels ~ UNITY ~ Gods ~ VvV
    PENZIJA!!!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •