Stran 3 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 64

Tema: Server 7 REPORTI

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    61

Privzeto

Citat Originalni avtor Rome2? Poglej prispevek
    Svaka čast Bogii...

Zdaj pa me nekaj zanima kot nepoznavalca tega serverja:

So te kaj fotrali v tvoji ally?

in pa kje si lahko shrano vojsko?
    Futrali so me samo na začetku (5 dni) in samo do količine 1.000 sekir, ko so bile vojske še male, da sem lahko napadal tiste začetne nevarnejše nasprotnike. Potem pa nič več in sem to vojsko vzgojil popolnoma sam. Vojska bi bila še precej večja, ampak sem med potekom serverja izgubil 70k sekir, 20k TV in 5k katapultov - iz iste armije to je. Imel pa sem še sekundarno vojsko, s katero sem uničeval nasprotnike. Tista je štela 30k gorjač in 8k TV ter ovni in nekaj malega katapultov. Žito se najde, če se hoče, poleg tega pa sem imel tudi unikatno dieto. Zdaj pa sem končno brez napada in grem kar se napadanja tiče v pokoj

Lp
    Nazadnje urejal bogii; 28-02-2010 ob 13:59.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    52

Privzeto

No, da kar jaz odgovorim kot eden izmed vodij bogiijeve alianse. Bogiija nismo "futrali"(vsaj ne dolgo). Spomnim se celo da smo na zacetku serverja to predlagali, ampak je bogii sam zavrnil in raje določil nekoga drugega(samo na zacetku). V glavnem, če ne poznaš serverja ti je tezko razlozit kdo je bogii. Bogii je Najvecji igralec serverja od 1-ega tedna naprej (trenutno ima okoli 42naselij), bogii je 1 napadalec serverja (cez server je bil vedno top5), od 1ega tedna serverja naprej je bil vedno med top roparji. Lasti si Unikatno dieto, in majhnega trenerja in verjemite, če nebi bilo par "kiksov" med serverjem, bi sekire štele čez 300k Za garaziranje pa ti bo najbolje sam (ne)povedal. Dejstvo je da taksne armade ne mores hranit pri sebi pa si lahko se ne vm kako razvit.
    Je pa pravi fenomen tale naš bogii, redko kdaj(nikoli) ima najvecji igralec serverja, najvecji crusher. Toliko o simanju za vse tiste ki ste še vedno dvomili. LP HS

P.S. Bogii prevec forum beres, jaz pa tle litanije pišem, si me prehitel

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    137

Privzeto

Citat Originalni avtor Mr C Poglej prispevek
    No, da kar jaz odgovorim kot eden izmed vodij bogiijeve alianse. Bogiija nismo "futrali"(vsaj ne dolgo). Spomnim se celo da smo na zacetku serverja to predlagali, ampak je bogii sam zavrnil in raje določil nekoga drugega(samo na zacetku). V glavnem, če ne poznaš serverja ti je tezko razlozit kdo je bogii. Bogii je Najvecji igralec serverja od 1-ega tedna naprej (trenutno ima okoli 42naselij), bogii je 1 napadalec serverja (cez server je bil vedno top5), od 1ega tedna serverja naprej je bil vedno med top roparji. Lasti si Unikatno dieto, in majhnega trenerja in verjemite, če nebi bilo par "kiksov" med serverjem, bi sekire štele čez 300k Za garaziranje pa ti bo najbolje sam (ne)povedal. Dejstvo je da taksne armade ne mores hranit pri sebi pa si lahko se ne vm kako razvit.
    Je pa pravi fenomen tale naš bogii, redko kdaj(nikoli) ima najvecji igralec serverja, najvecji crusher. Toliko o simanju za vse tiste ki ste še vedno dvomili. LP HS

P.S. Bogii prevec forum beres, jaz pa tle litanije pišem, si me prehitel

Bogii-ja se spomnim iz prejšnjega s4 če se ne motim... Top igralec serverja( populacijsko). Če je to vse res kaj pravita(+ bogii) te pa po moje še dolgo ne bo kakšnega takšnega igralca( bil vodja, naj pop., največji Crusher- ni SIMČKAL)...

Same pohvale z moje strani.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice kotnix
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    83

Privzeto

Bravo BOGI!!!

Čestitam res!

LLep SPozdrav

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    7

Privzeto

Citat Originalni avtor bogii Poglej prispevek
    Čeprav me je malo sram zaradi močnih reportov en post višje, bom vseeno prilepil mojega :

http://travian-reports.net/si/report/17300f33c2a

Dejstva:

640.000 napadalnih točk v enem napadu
    heroj je poskočil za 56lvl in je sedaj lvl140
    Največja vojska do sedaj na slo serverjih

GO OST!!!

...ostali reporti sledijo.
    heroj je poskočil za 56lvl in je sedaj lvl140 <- bogi tvoj heroj je na 65 mestu kolker sm preveru ... kako je lahko na 140 kot ti zatrjuješ pa koliko me spomin ne vara gre heroj lahko samo do 99 lvl ...

Lp
    Nazadnje urejal c0fko; 28-02-2010 ob 20:52.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    19

Privzeto

Citat Originalni avtor c0fko Poglej prispevek
    ...
    haha nemorem da nebi repliciral LOL

tisto ni njegov heroj, samo njegovo ime nosi

njegov se še oživlja boš dobo potrditev, noobek xD

še dreamersi lahko report naredijo pa jih vprašaj

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2007
    Objav
    22

Privzeto

C0fko, potem pa zahtevaj report od igralcev alianse Dreamers, če si prepričan, da je tole fejk report . Ti sam si en velik fake.. S to trditvijo glede herojev pa si se le še dodatno osmešil pred celotnim forumom.

EDIT: Kaj zdaj si raje editiral tvoje neumnosti, ki si jih prej napisal?
    Nazadnje urejal Robierto; 28-02-2010 ob 20:55.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    19

Privzeto

hahaha , lepo se je vun potegno z editom ja

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    7

Privzeto

Citat Originalni avtor Damocles Poglej prispevek
    haha nemorem da nebi repliciral LOL

tisto ni njegov heroj, samo njegovo ime nosi

njegov se še oživlja boš dobo potrditev, noobek xD

še dreamersi lahko report naredijo pa jih vprašaj
    Sem sedaj videl, in spregledal tisto ... ok moja napaka glede mesta ... samo da gre pa heroj lahko na 140 lvl pa ne vrjamem (bom počakal da se ga oživi pa potem pogledal ) ... edino če niso z novo verzijo kej spremenil ker heroj je lahko šel max. do 99 lvl ...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2007
    Objav
    22

Privzeto

Ti res misliš, da bo tako neumen in bo lagal, da je heroj na level 140?? LOL.. Ne vem sploh kaj bi imel od tega, da bi to naredil. Heroj sigurno gre čez level 100, vendar ni nobenega efekta, ker so vsi bonusi že napolnjeni. Če se boš hotel prepričat na lastne oči pa še boš moral počakat nekaj dni, da se oživi.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •