Stran 1 od 18 12311 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 178

Tema: Nacizem pri spletnih igrah

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice galec123
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    290

Privzeto Nacizem pri spletnih igrah

Zdravo!
    Veliko vas verjetno igra kakšno streljačino, ponavadi posebej prek interneta. Posebej so pop. igre, ki se dogajajo v 2. svetovni vojni. No tudi jaz igram sicer Moh: Airborne, prek neta, in se najde model, ki na ves glas oznanja svojo pripadnost nacizmu, s pozdravi "heil Hitler", svoje soigralce "zmerja" z Judi ipd.
    Ko sem mu skušal dopovedati, kakšni so bili Nacisti, me "dotični" sploh ni poslušal (a, pravzaprav to niti ni pomembno). Grdo pa je to, da lahko nekateri spodbujajo take ljudi kot so bili nacisti (Spomnimo se sam, koliko Judov je dal pobiti Hitler oz. jih spravil v taborišča, kjer so delali v nemogočih razmerah).
    Zanima me, ali se je vam že kdaj kaj podobnega zgodilo in kaj vi menite o tem.
    Drugače je pa posnetih kar nekaj žalostnih filmov, ki se dogajajo v 2. svetovni vojni (npr. Reševnje vojaka Ryana, Sovražnik pred vrati in mogoče še posebej film, ki so ga posneli po knjigi Deček v črtasti pižami, ki prikaže, strahote, ki so jih doživljali taboriščniki).
    V premislek in spodbudo, da takih ljudi nikoli ne boste podpirali

Lp
    galec123

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Ja nevem, to bi wolfy znau več kej o tem povedet...

Drgač je vse kul edino zmerjanje ne... He's a bad boy... Pa švabse maš u vlko igrah ane tk da s "heil" pozdravom ni kej...

Ales ferštant?

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SAUC1
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    467

Privzeto

Company of Heroes .....:
    com3 11 15cjev , com8 top ropar, ro4 top3 , slo speed top30 ,
    aux top 100.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice mattbaker
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    178

Privzeto

meni je pa žal da si pri singleplayeru sam zaveznik al si američan britanec in rus včasih pa bi tud bil rad japonec švab al pa italijan
    drgač pa red orchestra tam lahki švabi roko bek odrezeš glavo vse s tankom ga ubiješ in glih obratni si lahko nemc pa to rusom delaš

Drgač pa silent hunter geek si švaba pa podmornice voziš pa ti govorije jawohl mein fuhrer pa heil hitler vedno pa rečejo jawohl herr kaulein

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    36

Privzeto

kaj zdaj tebe moti, da se on zajebava?...
    če smo že pri drugi svetovni vojni..naj že na začetku povem DA NIKOLI NISEM PODPIRAL HITLERJA ampak če tko pogledaš ko si že pisu o taboriščih...Kaj misliš da pri Titotu je blo use lepo in prav? en kur* je blo use lepo..če si reku sam v hecu kaj čez vlado, so te že oslali na goli otok ali v kakšno drugo taborišče....sicer pa poudarjam, da nebi kdo mislu da mi je hitler ušeč ...niti slučajno...tudi on je imel taborišča ( zadnje čase se velk govori o tem) sam hočm povedat da tudi Tito ni biu tako zlat kot zgleda da ej biu..

cya
    travian rulies

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2009
    Objav
    9

Privzeto

Glej,bwz kaj takim dopovedovat...
    Če bi njim hitler pobil celo familijo bi drugače razmišljali:

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice galec123
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    290

Privzeto

Citat Originalni avtor Karras Poglej prispevek
    Ja nevem, to bi wolfy znau več kej o tem povedet...

Drgač je vse kul edino zmerjanje ne... He's a bad boy... Pa švabse maš u vlko igrah ane tk da s "heil" pozdravom ni kej...

Ales ferštant?
    Ja, ampak "Heil Hitler", kokr je on pozdravlou... to je nacistični pozdrav

Citat Originalni avtor mattbaker Poglej prispevek
    meni je pa žal da si pri singleplayeru sam zaveznik al si američan britanec in rus včasih pa bi tud bil rad japonec švab al pa italijan
    drgač pa red orchestra tam lahki švabi roko bek odrezeš glavo vse s tankom ga ubiješ in glih obratni si lahko nemc pa to rusom delaš

Drgač pa silent hunter geek si švaba pa podmornice voziš pa ti govorije jawohl mein fuhrer pa heil hitler vedno pa rečejo jawohl herr kaulein
    Ja, ok, sam to ni glih tema...

Citat Originalni avtor richi Poglej prispevek
    kaj zdaj tebe moti, da se on zajebava?...
    če smo že pri drugi svetovni vojni..naj že na začetku povem DA NIKOLI NISEM PODPIRAL HITLERJA ampak če tko pogledaš ko si že pisu o taboriščih...Kaj misliš da pri Titotu je blo use lepo in prav? en kur* je blo use lepo..če si reku sam v hecu kaj čez vlado, so te že oslali na goli otok ali v kakšno drugo taborišče....sicer pa poudarjam, da nebi kdo mislu da mi je hitler ušeč ...niti slučajno...tudi on je imel taborišča ( zadnje čase se velk govori o tem) sam hočm povedat da tudi Tito ni biu tako zlat kot zgleda da ej biu..

cya
    no sej drgač tut jst nikakor ne podperam ne Titota ne Stalina, kaj šele Hitlerja (vsi so bi namreč zločinci, tut Tito, kolk ldi je na Goli otok poslou, da so tm zarad vročine, pa zarad mučenja, k so mogl delat ko živali pomrl, ti ljudje so bli pa povečini politični nasprotniki, pol Stalin, k je zaperou ljudi u taborišča u Sibiriji)

Amapak konkretno sem Naciste izpostavu, ki so bolj znani po svojih grozodejstvih

Amapak, ljudje, a se vam zdi moralno, da se sploh na tak način v bistvu obuja spomin, na tiste zločince nacistične

Drgač, pa je ta tip tut iz Nemčije.

Drgač pa tut jst ne podpiram Titota.

lp
    galec123

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice lign
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    931

Privzeto

Če človek ni pri pameti pač ni in kaj mu češ. Menim pa da smo zdaj že tako pametni da bi kaj takšnega če bi se hotelo ponoviti poslali tm med druge norce al pa če bi se kaj začelo združili in na tiste pol šli.... Sem pa gledal včeraj Ross Kemp on gangs pa so tud Poljaki bolj nacistično usmerjeni..

Privzeto

Battlefield 2 ali Battlefield 2123

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice POKO
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    80

Privzeto

In kaj če je ta pripadnik nacizma. Nikomur ne moreš vsiljevati svojega mnenja (to dokazuje da nisi strpen). Tudi meni je Hitler bil car (pač je tako razmišljal, a kaj je naredil - nemčijo je rešil pred krizo, bil je najboljši vojskovodja vseh časov). Pač vsak ima svoje razimšljanje.

Ker vsi kritizirate njega, zakaj ne kritizirate drugih (Cezar, Aleksander, Napoleon...) tudi drugi so napadali uničevali ipd. druge države. Hitler se je mogu nekej druzga spomnt - se prav pobit rekordno št. ljudi.

tok od mene
    !!!!!!!!!!!!!!CHELSEA!!!!!!!!!!! ARE THE BEST!!!!!!!!!!!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •