Stran 4 od 18 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 178

Tema: Nacizem pri spletnih igrah

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice galec123
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    290

Privzeto

Citat Originalni avtor Wolfy. Poglej prispevek
    Ja no hitler je vedu kaj se dogaja v taboriščih ampak mu do tega ni blo mar.

V kristalni noči ni blo velik pokradenga, blo je več uničenga in požganga.

@Najjači: sam tko mal za informacijo k se mi lih da pisat =) hitler je rešu gospodarsko krizo tko da je šu gradit vojno industrijo in s tem zlo zmanšu število nezaposlenih v nemčiji.

Edit : nimam nič proti če ti folk pride iz biuše juge u slovenijo. sam nej spreme našo kolturo. sicer pa zdej mi gre že mal u nos ker bo kmal u sloveniji več južnakou kukr slovencou.
    Ja je bla pa tolk večja gmotna škoda.
    Glede nezaposlenosti maš prov.
    Glede južnjakov pa tko: poznam par južnakov pa par slovencou (slovencev mal več), ampak južnjaki so na primer veliko boljši od nekaterih Slovenev.
    Tut Judje so bli lahko boljši kot Nemci.
    Glede, tega, da bo pa Južnakou kmal več kt Slovenceu u Slo, pa tko: Eh kaj tut oni so ljudje.
    galec123

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Najjači
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    85

Privzeto

Ja prov mas. Je že res da so eni narodi bolj nagnjeni k kriminalu (kot npr velja za Srbijo) ampak ne mores človeka sodt samo po tem iz kje je! Tut srbi so eni zelo dobri prijatelji in tut Slovenci so lahko največji hinavci! To si zapomn
    Imam velik prijateljev iz Srbije, Bosne, Črne gore, Makedonije in ki bi dal kot rečemo roko v ogenj zame. Fajn ljudje in ne se čudt če pol vsake tok cajta mal "reketerajo" kake mladiče s Tukaj je Slovenija kapcami. In takile fantje so ponavad najjači na forumih, youtube in se delajo pametne in neki vabjo čefurje pred dom da jih bojo kao prefukal, pol jih pa en res mal potipa, se pa neki jokajo in prtožujejo. Poglejte si mal na YouTube in napište "čefurji" in boste vidl pod komentarje kake ma folk izjave.
    Nazadnje urejal Najjači; 15-02-2010 ob 21:23.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Terminator-2
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    74

Thumbs up

Se strinjam z galec123 in Najjači. Drugač pa; zakaj si ne preberete kaj na internetu:

http://www.misteriji.net/skrivna-zdr...ega-rajha.html

Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    85

Privzeto

No fajn da se strinjaš sam takele članke iz internet ni dobr poberat ker je čist možn da tist k to napiše mal "začini" besedilo da dobi mal več pozornosti in pol to pelje do nemalo prepirov itd. Ne rečem, da je tisto kar je na linku zlagano, samo povem da na internet lahko napiše vsak bebc kar hoče. In pol folk to verjame.

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Citat Originalni avtor Najjači Poglej prispevek
    Uničen, požgan al pa okradn? Verjetn obe troje. Sej Hitler je biv res pametn sam je te darove uporabu v napačno smer.
    Več južnakov kot Slovencov? To je itak že. In je tut tko zmeri blo. Še ko smo bili v Jugoslaviji. : Sam men gre pa v nos to da se mamo za neki več kot drugi iz Balkana. Aja sej res, zdej po ta novem sploh nismo več Balkan. : :
    Ja mi dejansko smo neki več od njih. si biu gdaj na balkanu ? Njihova koltura je na zelo nižjem nivoju od naše. Pa hrvati okej, hrvati so še kul.

@galec123: mogoče je res kšn kul, poznam tud jst par takih južnjakou k so dejansko kul. sam takih je ena proti tisoč.

Več južnakov kot Slovencov? To je itak že. In je tut tko zmeri blo. Še ko smo bili v Jugoslaviji. :
    Mislu sm več južnjakou kot slovencou v sloveniji.

Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    85

Privzeto

Biv velikrat sam ti mi povej direkt na kaj meriš ko rečeš "kultura". Sej vem, več južnakov kot Slovencev v Sloveniji je bilo še je bila Slovenija v Jugoslaviji.

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Biv velikrat sam ti mi povej direkt na kaj meriš ko rečeš "kultura". Sej vem, več južnakov kot Slovencev v Sloveniji je bilo še je bila Slovenija v Jugoslaviji.
    S kolturo mislim splošno kolturo. oni so manjrazviti, v beogradu moraš paziti da ne stopiš na smeti, prideš v nek park hodiš po smeteh. res da je srbija zelo lepa dežela ampak ta njihova koltura mi ni ušeč. v sloveniji da vržeš papirček na tla te malo manj kot zaprejo, v mnogih balkanskih deželah pa ni svinjarija nič posebnga.

ampak to nima veze. privim da mi gredo v nos južnjaki v sloveniji ki nočejo sprejeti naše kolture (in jezika) in se obnašajo kot da so naši nadrejeni.

Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    85

Privzeto

In zaradi papirčkov na cesti se imaš za nekaj več od kakega Srba? :
    Sej pa tudi Slovenija ni kaj dosti bolša - mamo predele kjer je vse zelo čisto a greš par kilometrov iz mesta je pa spet svinjarija povsod.
    Snažnost okolja jaz ne bi opredelil kot kultura, to je stvar občine da organizira folk ki bo smeti pobiral - a misliš da v Ljubljani pa noben ne meče smeti po tleh?
    Bil sem že velikokrat v Londonu in tam moram reči, da imajo veliko slabše kot v Sloveniji in Srbiji. Sej so tisti Hide Park pa take lokacije zelo v redu oskrbovane, ampak imaš pa po centru v kakih ulicah tok umazanije kot jih mamo Slovenci v hlevu. Pa nismo zaradi tega kot posamezniki nič boljši od kakega Angleža.

No ja, nadrejeni. A misliš da bi se tako vedli če bi jih lepo sprejel v družbo? Ne, mi smo že od nekdaj neki bolšga od njih in zato se pa zdej delimo na slovence in čefurje. In ker so pač čefurji jači od slovencov, se zdej vi tko počutte kot da ste podrejeni.

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

In zaradi papirčkov na cesti se imaš za nekaj več od kakega Srba? :
    Sej pa tudi Slovenija ni kaj dosti bolša - mamo predele kjer je vse zelo čisto a greš par kilometrov iz mesta je pa spet svinjarija povsod.
    Snažnost okolja jaz ne bi opredelil kot kultura, to je stvar občine da organizira folk ki bo smeti pobiral - a misliš da v Ljubljani pa noben ne meče smeti po tleh?
    Bil sem že velikokrat v Londonu in tam moram reči, da imajo veliko slabše kot v Sloveniji in Srbiji. Sej so tisti Hide Park pa take lokacije zelo v redu oskrbovane, ampak imaš pa po centru v kakih ulicah tok umazanije kot jih mamo Slovenci v hlevu. Pa nismo zaradi tega kot posamezniki nič boljši od kakega Angleža.
    tisto sem dou za primer, ker se mi neda pisat celega spisa. useen pa če si biu u srbiji alpa bosni veš o čem govorim. drugač pa smo malo zašli iz prave teme =)

Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    85

Privzeto

Nima veze če kle nardimo 10 strani, stvari ostanejo iste... tko da peace.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •