Stran 3 od 18 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 178

Tema: Nacizem pri spletnih igrah

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Citat Originalni avtor galec123 Poglej prispevek
    Samomor je naredu, ker se je bal tega, kaj mu bojo naredil nasprotniki, če bi mel dost poguma, bi se jim predal.
    Glede tega, da bi se zarad domovine ubil je manj verjetno, ker bi ga itak že prej nasprotniki "pohopsal".
    Glede, te rasne nestrpnosti, se pa upraši, zakaj te motijo npr. čefurji in zakaj so Hitlerja motili Judi.
    Drugače ti pa lahko jaz povem malo bolj strpno geslo: VSI DRUGAČNI, VSI ENAKOPRAVNI.
    motijo me ker ne sprejmejo naše kolture sploh jezika! pri judih je bilo podobno.

in ne ni se ubil zaradi tega. ubiu se je zaradi mojega uzroka. če si nacionalist boš razumeu.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Najjači
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    85

Privzeto

Ma dej kok ste vi glupi ... ne bi reku če bi bli Nemci, ampak da rečeš, da ti je "Hitler car" more bit pa tut neki narobe s tabo!?
    Ni mi čist jasn kako je lahko Nemčijo rešu pred krizo s tem da je pobiv več tisoč judov? In tut če je nekak kao rešu, a niso življenja več vredna kot denar?
    Kaj če bi npr. muslimani "zavladal" in bi dal pobit vse kristjane zato da bi ne vem kako rešil svojo gospodarstvo?
    Vi in jaz pač nismo živel v tistih časih in si ne mormo niti predstavlat kako je bilo, a verjetme da če bi takrat živel ne bi take bedarije pisal po forumu.

Drugač se je pa brezveze sekerat zarad takih "no-liferjev" na internetu ki pozdravlajo s Hail Hitler. Verjetno sploh ni noben nacist ampak samo išče pozornost. :

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice galec123
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    290

Privzeto

Citat Originalni avtor Wolfy. Poglej prispevek
    motijo me ker ne sprejmejo naše kolture sploh jezika! pri judih je bilo podobno.

in ne ni se ubil zaradi tega. ubiu se je zaradi mojega uzroka. če si nacionalist boš razumeu.
    Saj svoji državici, tako ali tako ne bi mogel več pred oči, ker bi ga čez nekaj ur itak ujeli nasprotniki in mu potem sodili (zagotov s smrtjo), pa se je pa raje sam fentou. Zato se mi zdi ta tvoj vzrok malo nelogičen (čeprav je tudi možen), nasploh je pa pravi razlog za samomor vedel edinole Hitler, tako da se lahko kregava glede tega do onemoglosti.

Hitler pa 101% NI strpou vseh tistih Judov v taborišča in jih tam pobijau zaradi tega, ker niso sprejeli "arijske" kulture in jezika. Judje so bili (in so še zmeraj) zelo sposobni trgovci in so si lahko kupovali vsemogoče. Cele četrti in celo manjša mesta so bila njihova in to je šlo seveda Hitlerju "v nos".
    Zato jih je tudi začel preganjati (kam pa misliš, da je šlo vso Judovsko bogastvo?) Judje so bili najbogatejši prebivalci Nemčije. Tudi oni so se šteli za Nemce, čeprav so še vedno ohranjali svojo kulturo in vero. (Kaj pa je pravzaprav s tem narobe?)
    In zakaj misliš, da so potem nacisti izvedli ti. Kristalno noč, ko so v eni noči uničili in oropali večino Judovskih (šment, pa glih Judovskih XD) trgovin.
    Nazadnje urejal galec123; 15-02-2010 ob 21:58.
    galec123

Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    85

Privzeto

Če bi bilo to v sloveniji bi se lotili t.i. 'čefurjou'. Judou je blo preveč, tko kukr je tuki priseljencou iz biuše jugoslavije.

Samomor je naredu zaradi tega ker je zgubu vojno in posledično uniču svojo domovino. tud jst bi se ubiu če bi slovenija zarad mene postala ruševina.

Edit : ja niso njemu nič naredili. ampak useen. mene tudi motijo priseljenci iz biuše juge pa mi ni noben nič naredu.

Nemčija se je držala gesla 'En vodja, en narod, ena država.'
    "Motijo" te torej čefurji. Dejmo jih pobit.
    Men pa ne pašejo Angleži v Sloveniji. Dejmo jih pobit.
    Ah uni nimajo prave barve kože. Dejmo jih pobit.

A ti veš da nas ma večina Evropskih držav za ene nesposobne rovtarje (in nas ne ločijo od Srbov, Bosancov in drugih narodov ki tebe motijo).?
    In kaj pol če kaka velesilna država recmo Anglija ali Amerika nas ima za "nesnago" in nas da pobit? Ti bi se jim pustu, a? Za dobro človeštvu al kaj... Dejte mal razmišlat, jao.

:

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Hitler pa 101% NI strpou vseh tistih Judov v taborišča in jih tam pobijau z aradi tega, ker niso sprejeli "arijski" kulture jezika. Judje so bili (in so še zmeraj) zelo sposobni trgovci in so si lahko kupovali vsemogoče. Cele četrti in celo manjša mesta so bila njihova in to je šlo seveda Hitlerju "v nos".
    Zato jih je tudi začel preganjati (kam pa misliš, da je šlo vso Judovsko bogastvo?) Judje so bili najbogatejši prebivalci Nemčije. Tudi oni so se šteli za Nemce, čeprav so še vedno ohranjali svojo kulturo in vero. (Kaj pa je pravzaprav s tem narobe?)
    In zakaj misliš, da so potem nacisti izvedli ti. Kristalno noč, ko so v eni noči uničili in oropali večino Judovskih (šment, pa glih Judovskih XD) trgovin.
    Kot prvo - taborišča je meu čez Himler in njegou SS.

Ja to kar si napisu je več ali manj res. Meni bi šlo tudi v nos da bi bilo v naši sloveniji več četrti ali manjših mest 'čefurskih'.. mislim HALO ?!

In vs dnar židou je ustou u bankah na švici, zato pa ima še danes švica najbogatejše banke.

@Najjaći : Rešitu gospodarske krize v nemčiji in poboji židou nimajo NOBENE veze..

Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    85

Privzeto

My bad, en je neki podobnega napisu pa sem narobe razumel.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice galec123
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    290

Privzeto

Kot prvo - taborišča je meu čez Himler in njegou SS.

Ja to kar si napisu je več ali manj res. Meni bi šlo tudi v nos da bi bilo v naši sloveniji več četrti ali manjših mest 'čefurskih'.. mislim HALO ?!

In vs dnar židou je ustou u bankah na švici, zato pa ima še danes švica najbogatejše banke.

@Najjaći : Rešitu gospodarske krize v nemčiji in poboji židou nimajo NOBENE veze..
    Ja, kdo je biu pa nad Himllerjem?
    Zdej boš pa mogoče reku, da Hitler ni o teh pokolih v taboriščih nč vedu?
    Glede dnarja pa tko: dnar mogoče, ampak še vedno so pa velik pokradli po trgovinah v kristalni noči.

Btw, kam smo že pršli od igrc, pa do sm. lol
    galec123

Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    85

Privzeto

Na vsaki temi se na koncu pride do čefurjev in slovencev. :P

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Ja, kdo je biu pa nad Himllerjem?
    Zdej boš pa mogoče reku, da Hitler ni o teh pokolih v taboriščih nč vedu?
    Glede dnarja pa tko: dnar mogoče, ampak še vedno so pa velik pokradli po trgovinah v kristalni noči.

Btw, kam smo že pršli od igrc, pa do sm. lol
    Ja no hitler je vedu kaj se dogaja v taboriščih ampak mu do tega ni blo mar.

V kristalni noči ni blo velik pokradenga, blo je več uničenga in požganga.

@Najjači: sam tko mal za informacijo k se mi lih da pisat =) hitler je rešu gospodarsko krizo tko da je šu gradit vojno industrijo in s tem zlo zmanšu število nezaposlenih v nemčiji.

Edit : nimam nič proti če ti folk pride iz biuše juge u slovenijo. sam nej spreme našo kolturo. sicer pa zdej mi gre že mal u nos ker bo kmal u sloveniji več južnakou kukr slovencou.

Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    85

Privzeto

Uničen, požgan al pa okradn? Verjetn obe troje. Sej Hitler je biv res pametn sam je te darove uporabu v napačno smer.
    Več južnakov kot Slovencov? To je itak že. In je tut tko zmeri blo. Še ko smo bili v Jugoslaviji. : Sam men gre pa v nos to da se mamo za neki več kot drugi iz Balkana. Aja sej res, zdej po ta novem sploh nismo več Balkan. : :
    Nazadnje urejal Najjači; 15-02-2010 ob 22:19.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •