Stran 2 od 18 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123412 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 178

Tema: Nacizem pri spletnih igrah

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice kill hunter
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    138

Privzeto

Citat Originalni avtor POKO Poglej prispevek
    In kaj če je ta pripadnik nacizma. Nikomur ne moreš vsiljevati svojega mnenja (to dokazuje da nisi strpen). Tudi meni je Hitler bil car (pač je tako razmišljal, a kaj je naredil - nemčijo je rešil pred krizo, bil je najboljši vojskovodja vseh časov). Pač vsak ima svoje razimšljanje.

Ker vsi kritizirate njega, zakaj ne kritizirate drugih (Cezar, Aleksander, Napoleon...) tudi drugi so napadali uničevali ipd. druge države. Hitler se je mogu nekej druzga spomnt - se prav pobit rekordno št. ljudi.

tok od mene

No tu se strinjam čeprav mi hitler vseen ni nevem kak cool.. Sam vseeno on je delal dobro za svojo državo tako kot stalin in Tito.. Tako da ga nemormo nič obtoževat.. Sam še vseeno ga bolj sovražim kot ne

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice nasri
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    398

Privzeto

ja usak ma svoje mnenje. Sam pa da eni podpirajo tazga k je biu hitler to pa ni dobr.
    wtf

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

POKO teb se pa vid, da s meu družbo v 4. razredu 5!

Drgač pa... Haj hitlr je pač pozdrav nacistov bil/je/bo... Pač.. Kot religije/vere nemorš komu uturid, sp. usmerjenosti ne, tak tudi te pripadnosti... Pač človek kot človek... Ma moten al pa wolfyju podobn... Kak misliš da on na msnju pozdravi?

Ubistvu Hitler ni bil tak bad guy... Res največji killer ever, sam on je ukazal 30% vsega narejenega... Ničesar pa ni izvršil itak ane, kr je bil leader boy..

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

dobr še moj mnenje.

ja sm biu tud jst prod hitlerju ker so me tko uzgajal, ker se pač po svetu govori - hitler je biu vojni zločinec, pobiu je velik ljudi, hotu je zauzet svet, biu je pokvarjen, itd..
    samo malo v razmislek, človek ni biu neumen. delu je sicer nečloveške stvrai ampak dougoročno gledano je tako rekoč rešvou svet pred propadom.
    usi vemo kaj je biu njegou cilj - ohrant čisto raso in odstrant nesnago. ja vem ja usi ljudje smo si po zakonu enaki neglede na razlike. ampak to ni res.
    Res da ni neki fer ampak po mojem razmišlanju bi mogl uso t.i. 'nesnago' odstrant.
    Dolgoročno bi s tem rešl svet. Že tko je preveč folka, še več ga bo.
    Vojne na to temo bodo še, današnja uzgoja in prepričanja o nacizmu to samo zavlačujejo.
    Nacionalizem ni zločin, je pa nekaj na kar smo lahko ponosni. Sam nisem neki ful za hitlerja, pravim samo da je on človek ki je delu dobro na slab (a edini možni) način.

Tud sam nosm ironcross okol vratu, folk me čudn gleda pa me ma za neumnega ampak se takim samo smejem.

Še neki o tem nacizmu v igrah : v demokraciji gre to tkole - usi smo si enaki ne glede na bravo kože, spol, versko in politično prepričanje, in blablabla.
    Nacizem je tudi politično prepričanje, torej so njihovi pripadniki nič drugačni od vas.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice galec123
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    290

Privzeto

Citat Originalni avtor POKO Poglej prispevek
    In kaj če je ta pripadnik nacizma. Nikomur ne moreš vsiljevati svojega mnenja (to dokazuje da nisi strpen). Tudi meni je Hitler bil car (pač je tako razmišljal, a kaj je naredil - nemčijo je rešil pred krizo, bil je najboljši vojskovodja vseh časov). Pač vsak ima svoje razimšljanje.

Ker vsi kritizirate njega, zakaj ne kritizirate drugih (Cezar, Aleksander, Napoleon...) tudi drugi so napadali uničevali ipd. druge države. Hitler se je mogu nekej druzga spomnt - se prav pobit rekordno št. ljudi.

tok od mene

Dobro, tok od tebe, zdej pa še mal od mene

A se tebi zdi moralno oz uredu, da je da hitler pobit "rekordno" število ljudi??
    Hitler je pobil, oz. dal pobiti (ker je bil sam prevelik strahopetec), par tisoč ljudi, poleg tega jih je v taboriščih zaradi NJEGA pomrlo okoli 6,5 MILJONA!!
    Če se tebi to zdi uredu...
    Prav tako, nikomur nisem hotel vsiljevati svojega mnenja, ampak sem bil močno zgrožen, nad tem, da lahko nekdo (kdorkoli) "poveličuje" takšnega psihopata (kar je Hitler tudi bil).
    Že res, da je Nemčijo povlekel iz krize, ampak samo zaradi tega, ker je tako veliko delal na vojski in so ljudje dobili službo. To je bila verjetno edina njegova pametna poteza.
    Kar se pa tiče njegovih vojskovodskih sposobnosti: Hitler je imel enega najboljših strategov tistega časa, poveljinka Erwina Romella.
    Drugače, pa ni nihče rekel, da tudi Napoleon, Cezar in Aleksander niso bili TIRANI, tako kot Hitler, ampak Hitlerjev nacizem, je bil eden najodmevnejših in krutih partij doslej, pa še vse skupaj, ni tako daleč nazaj (pribl. 70 let).
    galec123

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Citat Originalni avtor galec123 Poglej prispevek
    Hitler je pobil, oz. dal pobiti (ker je bil sam prevelik strahopetec), par tisoč ljudi, poleg tega jih je v taboriščih zaradi NJEGA pomrlo okoli 6,5 MILJONA!!
    omg sori sam ti si neumen. on ni biu noben strahopetc, neumno je da žalite in ponižujete nekoga ki bi se ga (če bi bil še žiu) bali bolj kukr česar kol druzga. Druge vodje so pa kej pobijal ? Naloga vodje so besede, ne dejanja.
    In ja meni se zdi kul da je umrlo toliko ljudi, bilo je potrebno.

Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    290

Privzeto

Citat Originalni avtor Wolfy. Poglej prispevek
    dobr še moj mnenje.

ja sm biu tud jst prod hitlerju ker so me tko uzgajal, ker se pač po svetu govori - hitler je biu vojni zločinec, pobiu je velik ljudi, hotu je zauzet svet, biu je pokvarjen, itd..
    samo malo v razmislek, človek ni biu neumen. delu je sicer nečloveške stvrai ampak dougoročno gledano je tako rekoč rešvou svet pred propadom.
    usi vemo kaj je biu njegou cilj - ohrant čisto raso in odstrant nesnago. ja vem ja usi ljudje smo si po zakonu enaki neglede na razlike. ampak to ni res.
    Res da ni neki fer ampak po mojem razmišlanju bi mogl uso t.i. 'nesnago' odstrant.
    Dolgoročno bi s tem rešl svet. Že tko je preveč folka, še več ga bo.
    Vojne na to temo bodo še, današnja uzgoja in prepričanja o nacizmu to samo zavlačujejo.
    Nacionalizem ni zločin, je pa nekaj na kar smo lahko ponosni. Sam nisem neki ful za hitlerja, pravim samo da je on človek ki je delu dobro na slab (a edini možni) način.

Tud sam nosm ironcross okol vratu, folk me čudn gleda pa me ma za neumnega ampak se takim samo smejem.

Še neki o tem nacizmu v igrah : v demokraciji gre to tkole - usi smo si enaki ne glede na bravo kože, spol, versko in politično prepričanje, in blablabla.
    Nacizem je tudi politično prepričanje, torej so njihovi pripadniki nič drugačni od vas.
    Zanimivo razmišljaš, vendar se lahko samo vprašamo, zakaj se je lotil ravno Judov?
    Tudi Judje so namreč ljudje tako kot je bil on (če je tak ammmm... človek sploh lahko človek)
    galec123

Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    290

Privzeto

omg sori sam ti si neumen. on ni biu noben strahopetc, neumno je da žalite in ponižujete nekoga ki bi se ga (če bi bil še žiu) bali bolj kukr česar kol druzga.

In ja meni se zdi kul da je umrlo toliko ljudi, bilo je potrebno.
    A da ni bil strahopetec?

Ja zakaj je pa "g. Pogumni" potem, ko je izgubil vojno naredil samomor, pa ubil še ženo pa otroke.
    Halo
    Aja pa če bi bil še živ... ja odvisno a bi mel oblast, če ne bi mel oblasti, potem bi se ga ljudje bal glih tolk kokr jst svojga bratranca, ki ma 2 leti XD

Pa še glede tega, da je bilo potrebno toliko ljudi pobit: A je sploh vredno koga ubiti (razen tistega, ki si to zasluži) in kokr az vem, Judje Hitlerju niso nikoli nč naredil.

P.S.:Modi, ene par postov lohk zdužte, k sm jih jst sam pozabu. Se vam opravičujem
    Nazadnje urejal galec123; 15-02-2010 ob 20:28.
    galec123

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Citat Originalni avtor galec123 Poglej prispevek
    Zanimivo razmišljaš, vendar se lahko samo vprašamo, zakaj se je lotil ravno Judov?
    Tudi Judje so namreč ljudje tako kot je bil on (če je tak ammmm... človek sploh lahko človek)
    Če bi bilo to v sloveniji bi se lotili t.i. 'čefurjou'. Judou je blo preveč, tko kukr je tuki priseljencou iz biuše jugoslavije.

Samomor je naredu zaradi tega ker je zgubu vojno in posledično uniču svojo domovino. tud jst bi se ubiu če bi slovenija zarad mene postala ruševina.

Edit : ja niso njemu nič naredili. ampak useen. mene tudi motijo priseljenci iz biuše juge pa mi ni noben nič naredu.

Nemčija se je držala gesla 'En vodja, en narod, ena država.'
    Nazadnje urejal Wolfy.; 15-02-2010 ob 20:31.

Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    290

Privzeto

Če bi bilo to v sloveniji bi se lotili t.i. 'čefurjou'. Judou je blo preveč, tko kukr je tuki priseljencou iz biuše jugoslavije.

Samomor je naredu zaradi tega ker je zgubu vojno in posledično uniču svojo domovino. tud jst bi se ubiu če bi slovenija zarad mene postala ruševina.

Edit : ja niso njemu nič naredili. ampak useen. mene tudi motijo priseljenci iz biuše juge pa mi ni noben nič naredu.

Nemčija se je držala gesla 'En vodja, en narod, ena država.'
    Samomor je naredu, ker se je bal tega, kaj mu bojo naredil nasprotniki, če bi mel dost poguma, bi se jim predal.
    Glede tega, da bi se zarad domovine ubil je manj verjetno, ker bi ga itak že prej nasprotniki "pohopsal".
    Glede, te rasne nestrpnosti, se pa upraši, zakaj te motijo npr. čefurji in zakaj so Hitlerja motili Judi.
    Drugače ti pa lahko jaz povem malo bolj strpno geslo: VSI DRUGAČNI, VSI ENAKOPRAVNI.
    galec123

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •