Stran 1 od 8 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 78

Tema: nasveti - kako dobiti punco

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice kor
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    12

Smile nasveti - kako dobiti punco

pozdravljeni

mojega bratranca zanima kako bi dobil punco??

in zanimajo ga vaši nasveti

zahvaljuje se za odgovere
    cin cin cin brežice kje so toršice tam gor v zbornici kjer ni pravice kavico pijejo čike kadijo bogim učencem pa cveke delijo.spam upam da ni če pa je mi oprostite

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Wild Rose
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    365

Privzeto

Ajoj, sem že pobrisala par tem glede tega.... ampak... naj bo, če bo tema nasplošno o nasvetih. Drugače gre rakom žvižgat. :

P.S.: Kot ste zgleda nesposobni ustvarit primeren naslov... sem ga editirala.

Stupid
    Pointless
    Annoying

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice car 15
    Datum pridružitve
    Nov 2009
    Objav
    59

Privzeto

Citat Originalni avtor DelluzioN Poglej prispevek
    A nisi to sam spraševal par dni nazaj?
    sam res ej glih par dni nazaj je edn to spraševau, no sj ni važn, nj jo mau usvaja ji prnese kako čokolado, mal jo nj draž sam ne preveč, lahko jo tut kam povab na pjačo al pa kj... pa za msn jo nj upraša k m se da vlik zment hh... če je pa tak jebač kukr jst nj gre pa do nje pa jo prime za joško al pa rit pa je mir...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Wild Rose
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    365

Privzeto

Citat Originalni avtor car 15 Poglej prispevek
    sam res ej glih par dni nazaj je edn to spraševau, no sj ni važn, nj jo mau usvaja ji prnese kako čokolado, mal jo nj draž sam ne preveč, lahko jo tut kam povab na pjačo al pa kj... pa za msn jo nj upraša k m se da vlik zment hh... če je pa tak jebač kukr jst nj gre pa do nje pa jo prime za joško al pa rit pa je mir...

No ravno taki komentarji niso dobrodošli...

Stupid
    Pointless
    Annoying

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Citat Originalni avtor car 15 Poglej prispevek

Mir je potem, ko te trikrat okol gobca

Em.. kak lol... Najprej morš vedt če si ji všeč p to.. Če si ji (kak to zveš, najbrž veš) pol se morš malo okol nje motat... Pazi da neboš copata izpadu, kr če boš, si kr off.. Puncam niso všeč pusiji, nerdi, geeki, freaki, karkol pač že isto je in tud ne jebači over hood'... Bodi tam in 'da middle... saj veš, kak pravjo, zlata sredina! ne frajer in ne nerd... Če boš začel hodit okol nje in jo vprašu ka je blo za nalogo pr družbi, si ga na**ku Vpraši jo kaj konkretnega, recimo, če bije oranžadin đus, ti reč, da maš raj fanto

Pol se bo ona začela motat okol tebe in vrjem, ona pa bo copata Povab jo na drink, in 'da movie, sam ne na kakega avatarja... Povabi jo nekam, kjer boš garantirano zaspal... Ni važno, sam d je njej ušeč... (pazi pri velikost "kokice pack", da nebo preveč ) aja... kakršna koli družba je off...

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    338

Privzeto cc

Evo še moje vprašanje...

No jas sem v eno punco pa nevem če je glih ona v mene pa me zanima kako bi ji to povedal imam tudi njen msn sam mislim,da ima že drugega pa ful mi je všeč

Zdaj pa prosim če bi kdo povedal kako bi ji napisal al pa kaj sam ne take komentarje z Joško dajat.
    ex -raxOs (speed3) -ex - ALFA ex - NFS ex - PFF ex - Jamajka1 (speed3 ) ex-United (speed3)ex - hudi (server2) ex - sarumannoob (speed3) ex - Divine Hymn (speed3) ex - Travca (server1) - ex - gusar (hrx speed3) ex - kris (server5)
    bombon speed

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Citat Originalni avtor The Titan Poglej prispevek
    Evo še moje vprašanje...

No jas sem v eno punco pa nevem če je glih ona v mene pa me zanima kako bi ji to povedal imam tudi njen msn sam mislim,da ima že drugega pa ful mi je všeč

Zdaj pa prosim če bi kdo povedal kako bi ji napisal al pa kaj sam ne take komentarje z Joško dajat.
    Eh, če že ma pubeca, pa neveš če je v tebe, je brezveze... Počak da se onadva "brokata" pa pol... Al se ti mudi?

PS: Zkaj si "Joško" napisu z veliko začetnico...

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    555

Privzeto

Citat Originalni avtor The Titan Poglej prispevek
    Evo še moje vprašanje...

Nevem, če nisi opazu nobene "iskrice" med vama pol se đabe trudiš. Če pa si pa si izmenjujeta poglede jo pa povabi na drink al pa v petek po šoli v kino.

Raje jo vprašaj v živo, ne po msnju pisat, čeprav vem da gre lažje na msnju, sam se ne spodobi ravno.

Glede njenga tipa pa če ga ma mu polom noge in problem bo rešen.

PS: Kaj je z joško narobe?

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    338

Privzeto

Citat Originalni avtor DelluzioN Poglej prispevek
    Nevem, če nisi opazu nobene "iskrice" med vama pol se đabe trudiš. Če pa si pa si izmenjujeta poglede jo pa povabi na drink al pa v petek po šoli v kino, sam ti svetujem da greta sama, ker če greste skup z frendicam ti bo neprijetno.

Raje jo vprašaj v živo, ne po msnju pisat, čeprav vem da gre lažje na msnju, sam se ne spodobi ravno.

Glede njenga tipa pa če ga ma mu polom noge in problem bo rešen.

PS: Kaj je z joško narobe?
    Eh nisem misli,da zdaj neki z tem da naj jo zgrabim za joško v tem primeru sem mislil ko to nebi naredil.
    ex -raxOs (speed3) -ex - ALFA ex - NFS ex - PFF ex - Jamajka1 (speed3 ) ex-United (speed3)ex - hudi (server2) ex - sarumannoob (speed3) ex - Divine Hymn (speed3) ex - Travca (server1) - ex - gusar (hrx speed3) ex - kris (server5)
    bombon speed

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice alan
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    133

Privzeto

Citat Originalni avtor kor Poglej prispevek
    pozdravljeni

mojega bratranca zanima kako bi dobil punco??

in zanimajo ga vaši nasveti

zahvaljuje se za odgovere

V ri...t ji nalozita oba,,,jaahahah

Bye bye...

LP Wild Rose
    Nazadnje urejal Wild Rose; 27-01-2010 ob 18:33.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •