Stran 3 od 8 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 78

Tema: nasveti - kako dobiti punco

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice corn mix2
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    461

Privzeto

Citat Originalni avtor eRn Poglej prispevek
    Hahaha speedy nism mislu da si takšna dušica

No ja bom še js mal povedu,....

Pa ja no punco morš pač prjazn bit do nje da te ma usaj rada k prjatla če ne še več,...Pol ji mal nagaji jo mal pecaš, čim več se menš z njo upi d te ona prva klikne na msnju če ne jo pa ti klikneš, oz. ji napišeš sms jah pol pa mogoče jo mal ti dej na stran ampak če si prepričan d si ji ušeč in te bo hotla in jo tko mal ignoriri 1 dan pol ji pa reč da si biu slabe vole pa mav se ji nalagej in je že počas tvoja,...Pa če ne gre nesmeš bit usiljiv ker te bo čist stran dala.: )))

Pa ne se delat zarad punce da si neki več ker si to kar si in tega se neda spremenit mogoče te pa prow tazga hoče kot si

Pa Lep pozdrav
    you are my sunshine. my little shunshine (: Jaoo..
    Sej drugač si pa skor isto povedu kt jaz.. sam če je iz srca pol ti odpustim.

No Mislem de je blo kr velik pametnih nasvetov tko,da vsak lahko kaj zase dobi v tej temi (:
    Proud to be: *ALFA* & ARSENIC & *AS* & ALFA & Awesome & MGP

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice nasri
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    398

Privzeto

hehe ful nasvetov! Ce si frend od ene punce pol teko postaneta par. Tko da je bol da nisi njen frend ampak jo gres takoj pecat.

Lp nasri (legenda)
    wtf

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice jaz888
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Živim v Sloveniji. Trenutno nahajališče: na Travianu :)
    Objav
    18

Privzeto ..

Kako pa recmo punca dubi fanta?

Don't FUCK!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Mindfuck
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    104

Privzeto

tko da pocaka, da fant dobi njo
    And like that, poof. I'm gone.

Privzeto

Citat Originalni avtor Mindfuck Poglej prispevek
    tko da pocaka, da fant dobi njo
    nope

Nisn glih ženska xD ampak vseeno se začne z telefonom odvisno od starosti pol te začne malo "frčkat" ti piše kake smse al pa se dosti druži z tabo. Pol pa ji morš davat nazaj ultimate da ji isto začneš itd. in pol bo pač po navadi je da "ded" vpraša pucno če bi... in pol je to to

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice ScoRpZ
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    109

Privzeto

FACEBOOK DOES IT ALL! =)

1. You pick up a target =P
    2. Če jo maš na facebooku to žensko in nimaš njene cifre & msnja jo klikn tam alpa ji napiš zasebca. Ne bit usiljiv pa nč, pač lepo...Hey, kako si, kaj delaš bla bla bla =P... Po kšnih 20 minutah pogovora ji reč, če ti da msn =) Dobiš 200% =)
    3. Ko jo dodaš na msn pa se pogovarjata ene par cajta, vprašej kako stoji z fanti pa kdo ji je kej ušeč pto (Worked for me =)). In ko te vpraša kaj pa ti rečeš, da ti je všeč ona in dobiš odgovor --> :$... In če si ji ti tud kul reče sj ti si men tud =)
    4. Povabiš jo v kino, njej prepustiš izbiro filma, oz. njej prepustiš kaj bosta delala na sploh. Pol v kinu je pa tko. Najprej daj roke okol nje pa to bla bla bla te scene =P. Pol ji kšnga lubčka daj, po parih poljubih neboš več gledou filma =P... Pa probajta zbrat mest kjer ni velik folka okol pa po sreči čist uzad (usaj men gre na žiuce če kdo gleda k opraulajo pol =)). Ko se bosta enkrat lubčkala po francosko si use naredu =P SAMO PROSM ZA BOŽJO VOLJO, NE JO SPRAŠEVAT PO TELEFONU ALPA MSNJU =) ((To je important zato je z velki =)) Vprašaj jo uzunej =)
    5. Od tukaj naprej boste pa že sami znal =P

uhuuhuh. Mal se mi je dal no. Do zdj je to zame uspeval =)
    I am the one that controls the blade
    -Brennan Heart

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    140

Privzeto

Citat Originalni avtor corn mix2 Poglej prispevek
    you are my sunshine. my little shunshine (: Jaoo..
    Sej drugač si pa skor isto povedu kt jaz.. sam če je iz srca pol ti odpustim.

No Mislem de je blo kr velik pametnih nasvetov tko,da vsak lahko kaj zase dobi v tej temi (:

You are my moonshine my little moonshine
    Abejž no:P Js sm lepš napisu Oja iz dna srca kužek

Ja je blo kr dost se tut men zdi sporočte če ste dobl punco če je pa lušna pa dejte še msn zravn napisat

Pa lep dan

Privzeto

MOJ PRISTOP DO PUNC PA JE KOREKTEN IN NEPOSREDEN:

tkole. če mi je ena punca ušeč, jo najprej mal usvajam, ampak res čist mal! pol pa nasledn dan uprašam če ma kej šans pr njej (sam to jo uprašam takrat, ko je nek sama pa še eno čokolado al pa kej tazga ji dam) pa če reče JA grema ven, če pa reče NE pa se ne matram več, kr je brezveze se tuk matrat pa ji neke čokolade nost in jo u kino furat če itaq pr njej nimaš šans.

ZDEJ PA ME "OKREGAJTE" DE SM NAROBE POVEDU. (brez zejbancije)
    OGLASI:
    prodam taščo, odlične glasilke, odlično teži, žnara ipd.....

pokličite 041-007-007

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto

No smo mel primer u šol u narav (dolg nazaj) in mam js punco, pa moj frend punco. Zmer k smo šli vn pa to an je mislu d je frajer in je začeu preklinjat k nwm kdo... Ponavad ni tako... Mislu je, da bo s tem dobu punco (ja LooooL x). No na konc sta šla pa po dveh tednih narazn...

Ewo še moj predlog: Sam vidiš, ali ti namenja kakšen pogled ali ne. Če ti ga greš do nje in ji recimo rečš: Lej... ne vem kuko bi ti povedou sam... no.... UŠEČ SI MI! Od zunaj in od znotraj. In počakaš kaj bo rekla in verjetno bo tole: Ma nevem midva se še ne poznava tako dobro... In ji daš čaš da razmisli... Pride ven ti pove ta svoje ti pa jo seveda povabiš na pijačo film... Upam d sm pomagu in pa:

LP, *Just_Me*

Aja... PS: Good luck

Tole sm si pa še editu: Grem js kuj u akcijo, zarad dobrih nasvetov
    Nazadnje urejal blueyes; 28-01-2010 ob 17:06.
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    68

Privzeto

Zdravo

Če mate že dosti govora od puncah bom še pa jaz nekaj dodal.

Punce so zelo različne, ampak skoraj nobeni nene paše šlatanje....
    torej kdo hoče punco dobit naj jo nene šlata!!!...to ti je strup, če hočeš imeti bol trajno in zaupanja vredno zvezo nene šlataj.
    čeprav punca reče da ni loposumna, imaš dva razloga:
    1. Nisi ji všeč in podobne stvari
    2. Je loposumna in noče rečti
    tak da ne šlatat

Kaj se tiče zapeljevanja, je najbolša taktika šale, to jih je že nekaj omenlo danes ampak povem vam, imejte šale vedno pri roki, če ste 1 uro vkup naj bo vsaj 45 minut smeha, to najposkrbi moši!!!!.
    V pričo punc nikoli negovorite o bivših to je tudi strup!!!
    Če ona govori o svojih bivših jo poslušite in ko konča preklopite na drugo temo!!!

Heh evo na najbolšo stvar....že prvi post...beseda Jebač, šlatanje....
    To je večino moških ponosni na to da jim rečejo jebać, ampak glejte niste nič posebnega!
    Nisi car ko primeš punco za mednožje, car si ko prideš do mednožja in ti ona dovoli in nimam v mislih roke...:...
    V drugih besedah ko oni šlatajo, večino jih reče da so fulll potrebni, ampak zakaj so fulll potrebni? ker nemorejo nobene punce dobit ki bi poskrbela za to...
    tako da tisti ki je napiso post, noter pa da on šlata pa da je jebać...
    sprijazni se, jebać si za to da nemoreš nobene punce dobit.

Aja in če ima punca fanta prvo se pozanimi prek prijatlc al pa ke druga, če se ona dobro z fantom razumete in koliko časa sta vkup.
    Potem pa boš že ocenil ali imaš kaj šans ali ne...

In najbolj pomembno, nikoli nene teži puncam, nikoli nene sili v njih, da kam gre ona greš ti z njo

Lp pain_

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •