Stran 4 od 64 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234561454 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 639

Tema: [si5] Splošna debata

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice neznanec69
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    167

Privzeto

Citat Originalni avtor buu!!! Poglej prispevek
    meni isto piše (Zaradi negativne žitne produkcije ne boste nikoli
    dosegli željenih sredstev.) haha =D kaj si bojo use še zmisnli =P no prit nas pogledat malo.. ka vidm de si pisala na naš acc. enmu de te je pozabu =) hehe

sam da ne bodo njeni TTji prileteli ponoči

hahaha to bi bil smeh

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice spamer4live
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    75

Privzeto

Citat Originalni avtor neznanec69 Poglej prispevek

hahaha to bi bil smeh
    morem se zašpranjat preden pridej da ne poberejo moje borne surovinice preden se acc zbiše
    Smart
    Pelayt
    Amazing
    http://www.travian.si/?uc=six_1844 <<---be my friend and register here

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice buu!!!
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    302

Privzeto

Citat Originalni avtor neznanec69 Poglej prispevek

hahaha to bi bil smeh
    tut če ponoč pridejo.. gorjač nebo doma. ker so weč al manj časa usaa na ropanju =) hehe sam pi*** te farme ja.. še 3k pa bomo 10roparji...!že ceu dan ga lovimo.. pa te farme kr nč nedajo...jao ej...! aja.. bo že powedala teychi =D kdaj bojo TT-ji na obisk pršli.. ka se menmo glih dene že en tedn =)

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    79

Privzeto

Citat Originalni avtor buu!!! Poglej prispevek
    meni isto piše (Zaradi negativne žitne produkcije ne boste nikoli
    dosegli željenih sredstev.) haha =D kaj si bojo use še zmisnli =P no prit nas pogledat malo.. ka vidm de si pisala na naš acc. enmu de te je pozabu =) hehe
    Če mi nastavite gorjačke, pridem... ampak samo gorjačke, brez sulic in ostalih enot Pa seveda polno surovin

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice kugla
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    36

Privzeto

Da se še jaz razjasnim. Po okoli pole leta pavze, moram priznati da sem kar razočaran nad s5. Zato ker ni več navaden server kot je bil prej. Gremo naprej... imam 3 frajerje oz je ena frajerka umes ko me konstantno napadajo, pa mi niso pobral v celem tedni niti ene surovine, pa imam točno napisano v profilu da od mene se ne dobi nič, ker sem aktiven tudi ponoči(igram sam račun). Vse skupaj smešno Kot zadnja točka sem pa opazu da je nekaj allyans tuki gor, ki mam še grenke stare zamere iz njimi, tako da ste kar poštena tarča... Vem kako hinavsko boste preurejali svoje allyanse, saj boste tako še dosti lažja tarča. Predvsem pa sovražim tevtonce. Bomo vidl kako se bo odvijalo v naslednih mesecih. Sicer kakor koli si boste uzeli to stvar, tudi kot "groznjo" da ste moja glavna tarča nekatere allyanse, ne mi utrujat da ni možno da bi sam sesu nekaj allyans, ker sta dva kolega sama porušila kar nekaj najbolših allyans na prejšnih s2. Tako da je vse možno...
    Cold wind was coming, when Thor unleashed the storm, Odin stood by his side,when the time to fight come,Blood run as tears when Gods got shocked, Traitors who lifted swords will pay the tax for Loki's plan...
    In fight for life you're not alone, this story is still in your heart, Your brave heart melts the ice, for your dreams you burn as fire...

Izključen
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    45

Privzeto

Citat Originalni avtor kugla Poglej prispevek
    pa imam točno napisano v profilu da od mene se ne dobi nič, ker sem aktiven tudi ponoči(igram sam račun). Vse skupaj smešno
    Ravno zato tega te pa še bolj napadajo, ker si v profil pišeš take stvari v stilu: Haha jaz sem frajer, zdaj ko imam špranjo na lvl10, nemorete mi pobrat surovin. Razjeziš jih s temi izjavami, saj veljajo top roparji za egoiste, ki jih bo*i kita za tebe. Dejstvo pa je, da te bodo napadali tako dolgo, dokler neboš začel delati obrambe.

Ne izstopaj preveč in igraj počasi, predvidevam, da igraš rimsko pleme, saj bi kot tevton že ropal, kot galec pa imel pasti.

Insane 313

Privzeto

Citat Originalni avtor Dash Poglej prispevek
    Ravno zato tega te pa še bolj napadajo, ker si v profil pišeš take stvari v stilu: Haha jaz sem frajer, zdaj ko imam špranjo na lvl10, nemorete mi pobrat surovin. Razjeziš jih s temi izjavami, saj veljajo top roparji za egoiste, ki jih bo*i kita za tebe. Dejstvo pa je, da te bodo napadali tako dolgo, dokler neboš začel delati obrambe.

Ne izstopaj preveč in igraj počasi, predvidevam, da igraš rimsko pleme, saj bi kot tevton že ropal, kot galec pa imel pasti.
    Ljubiii Jaz mam kot gallec že TT in uspešno farmam!

Izključen
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    45

Privzeto

Citat Originalni avtor Insane 313 Poglej prispevek
    Ljubiii Jaz mam kot gallec že TT in uspešno farmam!
    Ti kuj farmaj, jaz nimam časa se še s tem ukvarjat, ker mam pomembne zadevščine.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice spamer4live
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    75

Privzeto

Citat Originalni avtor Dash Poglej prispevek
    Ti kuj farmaj, jaz nimam časa se še s tem ukvarjat, ker mam pomembne zadevščine.
    a zadevščinami na traviajnu al tko?
    Smart
    Pelayt
    Amazing
    http://www.travian.si/?uc=six_1844 <<---be my friend and register here

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice kugla
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    36

Privzeto

Citat Originalni avtor derius Poglej prispevek
    Katera frajerja sta bila pa to? Ki sta masovno rušila na s2?

lp, lenak - Ivey

ne vem katera imena sta imela takrat...vem da mi je kazu svoj profil pa njegova naselja...sam ime sm pa ze pozabu mislm da je bil server prej, ko so bili bozicki neki mocni al neki tazga...al se pa to motim
    Cold wind was coming, when Thor unleashed the storm, Odin stood by his side,when the time to fight come,Blood run as tears when Gods got shocked, Traitors who lifted swords will pay the tax for Loki's plan...
    In fight for life you're not alone, this story is still in your heart, Your brave heart melts the ice, for your dreams you burn as fire...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •