Stran 177 od 227 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 77127167175176177178179187 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1,761 do 1,770 od 2268

Tema: [si5] Reporti, debata

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    117

Privzeto

Citat Originalni avtor derius Poglej prispevek
    Jaz lahko podcenjujem, ker sem pač Lenak ... In lenak vse lahko

Kar se kvadrantov tiče je tudi situacija malo bolj spremenjena... Je na JZju še dovolj konkurence v aliansah WW in United.

Kar se situacije glede kvadrantov tiče so bile pa 40** spregledane Oni so hoteli enako narediti, ampak jim je milorečeno spodletelo.

Smo dobili dovoljšnje število dokazov, da smo mi prvi reagirali na celotno zadevo

Kar se pa njihovih genitalij tiče... O kapaciteti oz. velikosti ne dvomim, da ker ne poznam toliko dobro igralcev, čeprav pravijo, da sem jih nategoval... Teh podatkov nimam

Kar se pa tiče celotne zadeve sem pričakoval veliko bolj srdite napade

Pa nič kaj konkretnega... Namesto, da bi vojsko uporabljali jo doma puščajo tropom levov, ko antilope mladiče

Bew Bew, Wuf Wuf, Lenak ni od muh

lp, lenak - Hijena
    Le zakaj mi je tole tvoje pisanje, ko vedno na isti način opravičuješ svoje nizkotnosti in podlosti, že precej, precej znano? Vedno najdeš neke brezvezne razloge da bi opravičil svoja, že v naprej načrtovana izdajstva. Včasih jih prirediš, da ti pašejo, včasih si jih izmisliš. Kot da ti kdo še verjame?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tomazek
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    180

Privzeto

Citat Originalni avtor keko666 Poglej prispevek
    Lepo pozdravljeni

Sedaj sem se vam pridružil na forumu, se pravi sem nov.

1. Ne vem zakaj se nekaj kregate pa tiščite eden drugega v nek d..k...
    fantje in dekleta to je brezvze vedite da je to samo igra.

2. Imam pa eno vprašanje za vse ki berete ta forum:

Zmaga 3 kvadranov a je to sploh užitek? Ne igram prvega serverja ampak sm dobil ogromno krat enake rezultate na koncu... Crush-erji se pošiljajo na zaveznike, to je za mene isto kot vohunjenje oz. brezvezna zmaga brez neke hvale vredna.

3. Moje mnenje je da bi zdej mogu vsak kvadrant čisto zase gradit. Potem bi se pa vidlo kateri kvadrant je najboljši. Ko pridejo enkrat natarji na server so zavezništva zgrešena sploh pa med kvadranti.

Hvala ker sem lahko povedal svoje mnenje.

SREČNO
    Naj ti povem, da si napisal popolni fail. Kaj pa tebe briga kako igramo???
    Mi bomo igrali kot nam paše, ne tako kot boš ti rekel, torej kdo bo skupaj in kdo ne, po tvojem torej bi najprej bila zavezništva, ko pridejo natarji vse razpade, vsi se delajo kot da niso bili skupaj?
    Men je čist ušeč tak stil igre kot ga igramo, saj navadno tako kot si ti napisal, pišejo tisti, ki pač ne morejo sledit tempu igre

LP Tomaž - Faraon -> Treba ga je srat (Konečnik)

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice derius
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

Citat Originalni avtor froggy Poglej prispevek
    Le zakaj mi je tole tvoje pisanje, ko vedno na isti način opravičuješ svoje nizkotnosti in podlosti, že precej, precej znano? Vedno najdeš neke brezvezne razloge da bi opravičil svoja, že v naprej načrtovana izdajstva. Včasih jih prirediš, da ti pašejo, včasih si jih izmisliš. Kot da ti kdo še verjame?
    Verjamem samemu sebi, kar mi popolnoma zadošča

Le čakaj... Do konca serverja bom še tebe prepričal, da me boš imel rad

Namesto, da bi malo omilili svoje frustracije do mene raje kako besedo ali dve spregovorite, s svojimi napadalci , o poanti fejkanja, artefaktov, ....

http://travian-reports.net/si/report/109142ca22b

Vam celoten report serviram, da ne bo preveč ugibanja glede obrambe

Še vedno sem lep

lp, lenak - Hrana za mačke

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    14

Privzeto

Citat Originalni avtor tomazek Poglej prispevek
    Naj ti povem, da si napisal popolni fail. Kaj pa tebe briga kako igramo???
    Mi bomo igrali kot nam paše, ne tako kot boš ti rekel, torej kdo bo skupaj in kdo ne, po tvojem torej bi najprej bila zavezništva, ko pridejo natarji vse razpade, vsi se delajo kot da niso bili skupaj?
    Men je čist ušeč tak stil igre kot ga igramo, saj navadno tako kot si ti napisal, pišejo tisti, ki pač ne morejo sledit tempu igre

LP Tomaž - Faraon -> Treba ga je srat (Konečnik)

Če sem te dobro razumel bi ti najrajši igral da so vsi kontinenti v zavezništvu in se samo štanca vojska in se gre kdo bo bolj uspešno gradil.

Kar se tiče pa temu da ne sledim igri ji pa še predobro.

Povem Vam da na koncu bo vse skupaj zelo pestro.

Pa ne mislim se kregat neki pametnega delat, ker to je pač brezveze samo zahrbtnih ljudi ne maram. In to se bo na koncu najbolj videlo. Kdo je največji p od p

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice creep
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto

Če sem te dobro razumel bi ti najrajši igral da so vsi kontinenti v zavezništvu in se samo štanca vojska in se gre kdo bo bolj uspešno gradil.

Pa ne mislim se kregat neki pametnega delat, ker to je pač brezveze samo zahrbtnih ljudi ne maram. In to se bo na koncu najbolj videlo. Kdo je največji p od p

bistvo igre je zidanje wonderja... torej zidanje je glavno... vojska je samo sredstvo za čim uspešnejše zidanje
    Perfection makes perfect, practice is overrated...
    :*za Tejo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Commander
    Datum pridružitve
    Jun 2010
    Objav
    180

Privzeto

no če slediš igri, me razsvetli in povej nick v igri, ki mislim da je koko...

povej mi če sem trofo:P

pa tak mimogrede povozli vas bomo:P enega za drugim

lp A.

Ponavadi vaja dela mojstra, ljudje se učijo na napakah in tako naprej. Vi ste te poglavji očitno preskočili...

http://travian-reports.net/si/report/109160bcd5b

Vsi lepotci in lepotice,vsi ruski vohuni in vohunke vam čestitamo na tem in še mnogih drugih, premišljenih in učinkovitih napadih. :

LP
    Nazadnje urejal Maximilijan; 18-09-2010 ob 17:40.
    Member of 1.six (SVN LG), si6.si (NEA-q), s6.com (ONE The Project) and s5.si (LEPI SVq) winners!

Travian penzionist.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    14

Privzeto

Citat Originalni avtor Commander Poglej prispevek
    no če slediš igri, me razsvetli in povej nick v igri, ki mislim da je koko...

povej mi če sem trofo:P

pa tak mimogrede povozli vas bomo:P enega za drugim

lp A.
    Moj nick v igri ni važen, koko pa ni to ti pa zagutavljam. Povem ti še da nism v ally 40 niti v ally legacy...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Commander
    Datum pridružitve
    Jun 2010
    Objav
    180

Privzeto

Moj nick v igri ni važen, koko pa ni to ti pa zagutavljam. Povem ti še da nism v ally 40 niti v ally legacy...

aha torej sladki, sklepam po tem ker si napisal niti v 40 niti v legacy te bomo že najdli brez skrbi bodi

lp A.

Privzeto

Citat Originalni avtor Commander Poglej prispevek
    aha torej sladki, sklepam po tem ker si napisal niti v 40 niti v legacy te bomo že najdli brez skrbi bodi

lp A.
    Je brez aljanse vrjemi, poznam ta nick iz drugega serverja

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •