Stran 2 od 2 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: six 07.08.2009 - 08.12.2009

Privzeto Slovo

Da še jst mal napišem svojo zgodbico

Registriru sm se kakšen tedn po odprtju, čist iz fore da mal zajebavam biuše soigralce po 3-4 ih dneh farmanja ko je poteku un free gold, me je nazaj prjela želja da bi začeu resno igrat, sm po hitrem postopku naložu 600 golda in tko se je tud počas začeu prebijat mali račun z imenom Borut Pahor med prvih 100.

Po kakšnem tednu igranja sm dobil vabilo v alianso B.W., ki so imeli željo priti v top 20 alians. Ker se mi je zdela to "Misija nemogoče" sm takoj naslednji dan prestopu k svoji stari dobri -Alfa-. Aliansa je bila obrambno usmerjena, kar pa meni, Tevtonu, z gorjačarji, sekirami in TK-ji ravno ni bilo najbolj všeč.
    Kar naenkrat je prišla združitev z alanso PSI in tako je nastala nova zveza AP, z katero se marsikateri od nas ni strinjal, zato smo šli svojo pot v alianso TS, ki smo bili močna konkurenca. Z N!kkinom, Sethom in Titaniumom na čelu smo krojili vrh traviana. V TS sm ostal do konca, malo bildal populacijo in pridno hranil vojsko. Farmati sm nehal 26.9 (oz. enkrat okrog tega datuma), saj so se farme brisale ena za drugo, okrog mene pa je bilo vse zeleno-modro. Preprosto vse je postalo brezveze, lahko sm le še gradil, malo pofejkal in pa tu pa tam poslali kakšen malo bolj resen napad. In tako do konca.

Kakšen tedn pred koncem je šlo večino vojske na master x-a, kar je bila najbolj bedno izkoriščena vojska, ampak ko ima človek dovolj ima pač dovolj.

Za single account sm dosegu kr zavidljive rezultate.

-23949 populacije (rank 41.)
    -250k off wojske
    -30 naselij
    -heroj lvl 63. čeprav sm napadal le redko
    -146 nap. rank

Mogoče če bi igral dual acc bi dosegel več, ampak z prisotnostjo 4-5 ur na dan je tole čist zadovoljiv rezultat,

Za nasprotnike pa brez besed, cel server smo spet poslušali kok nas bote tepli, dobili nismo pa spet nč.

Tko to je iz moje strani vse. Reportov se mi neda delat, slik limat tu gor tud nima nobenga pomena. Zahvale so že spisane v profilu in jih nebom še 1x pisov.

Aja še to dodam.

Tako, moja pot z travianom se tu končuje DOKONČNO. Zadnji račun ki ga še imam se briše, skype je pa tudi že izklopljen. Počasi prekinjam vse stike s travian svetom.

Bilo je lepo dokler je trajalo ampak vsaka zgodba ima svoj konec.

Fantje in dekleta uživajte še naprej v igranju.

LP BlaX aka B!

PS: Za napake se opravičujem ker sm pisu bol na hitro ker hočem čimprej zapret tale forum in grem nazaj v real life

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gea
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    89

Privzeto

Moja zgodovina tega sixa…. Bom nekaj napisala, upam da ne bo predolgo

Za diplomacijo na tem speedu se nisem kaj preveč zanimala, le toliko kolikor je zadevala in vplivala na našo alianso, tako da bo to bolj opis mojih dogodivščin in mojih videnj na nekatere stvari.
    Registrirala sem se približno teden dni po začetku serverja na + + koordinatah, bila sem vržena v dobro soseščino in tako sem se počasi začela razvijat. To je bil moj prvi resni server Traviana, ki sem ga odigrala in začetek je bil temu primeren – bolj počasen razvoj, vojske toliko da je nekaj bilo. Kmalu sem začela iskati alianso in v oči mi je padla takratna °CH°. Bila sem sprejeta in tako se je začela »taprava« igra.
    Na začetku se nisem kaj preveč vmešavala v zadeve alianse, od članov sem komunicirala le z johanco in Lizzzie. Potem sem postala urednica foruma in začelo se je skypanje. Na začetku nas je bilo tam bolj malo, sčasoma je tja prikapljala večina alianse. Tam smo se začeli bolje spoznavat in nekateri smo se zelo dobro spoznali in se zbližali.
    Nekje v tem času (zdi se mi da pred aktivacijo Skypa) je prišlo do ustanovitev alians Omega in mi smo postali krilo – 0mega3. Meni osebno je bila ta združitev stvar vodstva – bo že vodstvo vedelo kaj je najbolje za nas in se ji nisem kaj preveč posebej posvečala, tako da o tem nimam kaj povedati.
    Potem je bilo več tednov le klikanje na računu, razvijanje naselij in vojske, ter klepet na Skypu.
    Na Skype sem spoznala svojega sitterja Tadeja (d-18, s katerim sva se zelo dobro ujela in si začela vzajmeno sittat. To je bila odlična kombinacija - vsak je bil dober za nekaj, za kar drugi ni bli. Svoja računa sva oba poznala do potankosti. Bila pa je ena težava – bil je sredi Awesome in sčasoma je odšel k njim da ima mir. Spomnim se tistega dne ko sem se prijavila na Skype in me je čakalo njegovo sporočilo da odhaja k njim. Tisto je bil najbolj črn dan Traviana zame osebno, takrat sem bila prvič na pragu brisanja računa. Sittanje je bilo prekinjeno z obeh strani, izgubila sem dobrega sogovornika na Skype in odličnega sitterja. Po tem sem iskala druge sitterje, a se ni nikoli obneslo, tako da sem sčasoma vse prekinila in račun vodila sama.
    Tadej se je kasneje vrnil nazaj in sem spet prevzela sittanje njegovega računa, a v tistem času sem imela preko precej računov (mislim da nekje okoli 8 če se prav spomnim – sittanje in dostop z geslom) in ker sittanja pravzaprav ni potreboval sem ga prekinila. Nekaj dni kasneje sem zvečer šla malo mimogrede gledat napade v naši aliansi, ko sem videla polno napadov s strani Awesome na račun d-18. Tadeja ni bilo gor, v kratkem času so mu pobili vso vojsko in ga totalno sfarmali. Dostopa do računa ni imel nihče in z Lizzzie sva lahko le gledala kako mu je šla vsa vojska. Tadej je potem prenehal igrati in predal račun.
    Potem je prišel Imperion – mi kot mi pa seveda moramo poskusiti novo igrico. Povezali smo se še z dvema igralcema iz Omega2 in tisti dan ko se je začel Imperion smo naredili svojo sobo in se skupaj učili igranja. Tako sem spoznala še dve zelo vredu osebi – BIG BANGa in alana.

Nekaj tednov kasneje mi je naš vodja johanca s ponudil da prevzamem vodenje alianse, ker njemu več ni zneslo in je rabil premor. Prevzela sem vodenje skupaj z Erikom (Amazone), Lizzzie je ostal general, johanca pa je kot ustanovitelj alianse pomagal z nasveti. To je trajalo približno en teden, potem sem imela v petek dva bunkerja v teku (en na sixu in en na raziskovalnem serverju), na katera je bilo potrebno paziti, na Skype ni bilo nobenega za pogovor in jaz sem imela veliko časa za razmišljanje o različnih stvareh. Posledica tega razmišljanja je bila odločitev za brisanje računa. Zvečer okoli osme ure sem to povedala v naši sobi vodstva, v želji da sem korektna in da jih opozorim. Kar je sledilo mi je pa zagnusilo Travian do konca in še čez, ampak tako kot so mi rekli – »Travian je krut«. Z johanco sva se dve uri pregovarjala glede brisanja – poskušal me je prepričati da ne brišem in da vsaj predam račun, jaz sem bila odločena da se račun izbriše. Po dveh urah sem bila čustveno izčrpana in sem odšla spat, zjutraj sem se namenoma držala stran od Traviana in ta čas porabila za razmišljanje. Vse skupaj mi je presedlo, a sem se odločila da bo brisanje prekinjeno, račun bom predala nekomu ki mu zaupam da pazi nanj kakšen teden, da jaz dobim voljo nazaj in potem prevzamem naprej in nadaljujem do konca.
    Ko sem se prijavila me je čakal lep šok – vrgli so me iz alianse, skavtali so me v metro in še eno naselje, napadi so bili na poti. V eni uri ko sem se jaz v petek odjavila in odšla stran od kompa, so si gospodje v Omega razdelili moja naselja in prevzemanje mojega 9c je bilo že v teku. Ni bilo možnosti da obranim napade, tako da sem 9c hitro izgubila, drugo naselje so začeli zbijat lojalnost in potem prenehali z napadi, v tem času sem postavila rezidenco nazaj in dala delat še deffa (posla jim pač nisem nameravala olajšati). Čakalo me je tudi precej igm-jev naših članov zakaj brišem, naj se brisanje prekine,… prijavila sem se še na Skype, kjer so člani spet navalili. Ko so slišali za prevzemanje naselij so se v skupni sobi menili za bunker, tako da je johanca poslal MM da je prepovedano pošiljanje okrepitev na moj račun. Navkljub prepovedi sem dobila ponudbe nekaterih naših članov da se pošlje deff k meni in gredo računi na brisanje (hvala vam za ta izkaz pripadnosti). Spet sva se menila z johanco in takrat sem tudi izvedela »Travian je krut« - sem mu tudi lepo povedala kaj si mislim o tem, bilo je izrečenih kar nekaj ostrih besed. Brisanje je bilo prekinjeno tisti popoldan, in potem je bilo nekaj časa mir. Proti večeru je sprožil napad za prevzemanje član Eurasie na naselje, kateremu so prej zbijali lojalnost člani iz Omega2, tako da sem pisala genralu kaj se dogaja – raje sem videla da ga dobi Omega kot pa Eurasia. Potem sva z genralom debatirala na Skype kaj pa kako naprej, on je potem ustavil prevzemanje mojih naselij, in prepričal johanco da me vzame nazaj v alianso. Tisti dan sem spet odšla zgodaj, predala johanci geslo in odšla v posteljo. Johanca je potem spravil račun nazaj v alianso, tako da zjutraj ko sem se prijavila sem bila že notri.
    Vrnila sem se – zahvala gre celi ally 0mega3, ki so me spodbujali in bodrili tudi ko ni najlepše kazalo tisto soboto.
    In bila sem spet navadna članica – brez kakršnekoli funkcije – zelo lep čas, a ni dolgo trajal – johanca je bil spet preveč obremenjen, ker je tudi Erik imel manj časa, in sva se enega dne med pogovorom dotaknila tudi tega – posledica: vrnitev v vodstvo in prevzem dolžnosti.

Tako se je server nadaljeval in se počasi bližal koncu. Bila je še ena dokaj zanimiva stvar, in sicer je igralec iz MGP-ja šel skavtat oazo našega igralca, jaz sem mu kot sitterka računa pisala in ga opozorila naj tega več ne počne. Igralec je to vzel kot grožnje in začelo se je dopisovanje med nama in grožnje z njegove strani da bo on začel napadat. To je bilo večer ko se je slovenska reprezentanca uvrstila na SP in sem potem prenehala. Naslednji dan nadaljevala s svojega računa, kar je imelo za rezultat njegov napad na račun ki sem ga sittala. Mene ni napadel, ker »sem bila predaleč«. Bil je sklican bunker, žitnica je bila ena na 20. stopnji, delala se je druga – na koncu je bila zmogljivost žitnice okoli 100k, minusa smo nabili 480k – takrat so nas rešile pošiljke žita s strani genrala in manjši paketi ki sva jih z Lizzzie stempirala da so prihajali deset minut pred napadom vsako minuto z več računov. Po napadu je šel genral težit oz. grozit temu igralcu in bil pri tem veliko bolj uspešen kot jaz – očitno bom morala še delati na tem
    Tik pred ww vasicami je prišlo še do združitve Omega – Eurasia v ONE alianse, bilo je nekaj zapletov ob katerih sem se lahko le smejala, v glavnem sama nisem bila ravno za združitev, ampak na koncu nam je koristila. Prišle so vasice, pri nas so gradili Rotkart, Shirdi in Karo. Pomagali smo vsem, a seveda je vsak imel svojega favorita in tam smo skoncentrirali svojo pomoč. Zrušili so Karo, vodil je Rotkart, Shirdi je bil tudi nekje v bližini. Potem je bil MGP vržen iz skupne ally naših graditeljev, nisem spremljala kaj točno se je dogajalo – mende so člani MGP-ja poslali napade na naše ww in so jih zato vrgli ven.
    Rotkarta so potem zrušili v torek zjutraj, ostal je Shirdi in mi smo le še čakali na zmago in konec serverja.
    Server se je končal okoli pol ene dopoldan v torek, zmagala je Omega in + + kar je najbolj pomembno.

Zahvalila bi se rada predvsem dvema osebama, to sta naši vodji johanca in Lizzzie. Onadva sta me naučila večino tega kar vem o Travianu, ko sem jima težila z vprašanji sta si vzela čas če sta lahko in mi vse razložila – res hvala za vse

Omenila bi še naslednje osebe, ki so se mi najbolj vtisnile v spomin s tega serverja:
    -D-18: taprvi naš član s katerim sem malo več komunicirala, se najbolj ujela, žal mi je, da se je končalo tako kot se je
    -Adono – sicer sva začela precej pozno komunicirat, bolj proti koncu, ampak vseeno – ena najboljših oseb ki sem jih spoznala tukaj, veliko si pomagal in svetoval, debatirala sva tudi o vsem mogočem
    -Genral – mja, sva imela zelo različne komunikacije – ampak vseeno – dober vodja si, dobro si nas vodil, pomagal ko si lahko – ja, spomnim se tistega bunkerja pri mrcini, ko ste mi vaši nabili minusa in kako si me spravljal ob živce s svojimi napovedi minusa, na koncu si ga celo pravilno napovedal J
    -Ajt93 – Aljoša, sicer znaš biti nadležen s svojimi loli, ampak si zelo vredu fant, hvala ti za vso podporo čez celotno igro in ob dogodkih ob brisanju računa
    -black feather – mali, velikokrat sva se »skregala« na Skype v skupni sobi, ampak ni bilo nikoli resno, hvala ti za vse spucane oaze in za vse ostalo
    -Ursa – hvala za pogovore in da si me mirila ko je bilo najhuje, hvala da si zdržala z mano tisto soboto in me prenašala, in da si mi bila »redka ženska družba« na Skype poled Vide
    -BLAsT3R – zgagica mala, moram te omeniti, Speedy – od trenutka ko sva se spoznala si mi le zgago delal - od trenutka ko si prišel v ally naprej do zadnjega dne ko si mi lepo veselo pobegnil k MGP – sicer si bil glavna zgaga tega serverja, ampak vseeno – po Tadeju prvi mojih let s katerim sem se normalno pogovarjala na Skype (oz. MSN), mislim da ne bom pozabila tvojega: anja klikni na msn! In kako si potem izginil s Skypa ter me čakal na MSN Hvala tudi za učenje o ww-jih – ti si me naučil vsega kar vem o njih

In seveda celi ally °CH° - 0mega3 - ONE 3 - °CH° - hvala vam za vse zaupanje ki ste ga imeli vame in za vso podporo.

Vseeno sem se razpisala – tisti ki jih zanima bodo šli brat, jaz pa bom očitno morala začet delat na tem, da sem malo krajša

Gea
    Nazadnje urejal Gea; 12-12-2009 ob 21:33.

[BLAsT3R]

Privzeto

No pa je le konec, upam, da ste vsi si psihično opomogli od tega speeda : )

Skratka priča smo bili še eni nezanimivi rundi tega speeda.

Čeprav te runde nisem nameraval igrati, pa glej ga glej, zlomka, vidim sporočilo od paina, da bo znova naredil veliko Aenimo. Sprva sem počakal, da vidim, če se bodo njegove namere izpolnile in vendarle so se. Zato sem sšel malo pokukati in registriral račun BLAsT3R na stran - -. Ogorčenje opozicije proti ALFI je bilo veliko, saj sem veljal enega izmed ključnih igralcev proti koaliciji. Ampak ker vsak indijanec nemore gledati Aenime, niti ne biti zaveznik z njo, sem zato odšel nastran ALFE.

Še majhen komentar dogajanja na JZ. Ustanovila se je SPS, ki je je na željo vodilnih preimenovala v ALFA. Takratnega 1. šefa Gods-a so (ali pa naj bi ga) nepravično zaklenili in odnehal je z igro na six, in odšel na bax. Aliansa je je morala znajti sama, zato smo prevzeli vodstvo slomasters, Munje! (Zoran in Zala) in jaz. Zavezništvo z MGP je bilo vzpostavljeno, prišlo pa je do problema za alianso PSI. Njihov vodja Kot je želel ALFO priključiti svoji aliansi kljub temu, da smo mi bili dominantni. Priključitev ALFE k PSI se je zgodila, ampak vodilni ALFE smo bili razočarani, saj so vodilni alianse PSI hoteli vzpostaviti totalitarni sistem vodenja in si izmišljevali razorazne nesmiselne ideje (grupiranje v skupine v stilu alianse 300 in da ko se bo gradil WW, bodo vsi igralci alians lahko preko sitterskega računa gradili WW (ja pa kaj še, vohunom boste dali WW gradit, idioti))
    Zato se je v protest ustanovila aliansa AP - True Soldiers, krilo PSI-ALFA pa je postalo znova -ALFA-, aliansa PSI je izginila. AP pa se je čez čas preimenoval v TS, ampak takrat sem jaz že prenehal z igranjem.

Račun je bil obrambno usmerjen, prestavil sem se na zadnjo linijo, kajti cilj je bil gradnja WW. Igral sem popolnoma sam, poskusil sem 550 golda, ki sem dobil od prijateljice, čim bolj racionalno izkoristiti. Račun je kotiral za med top 20, cilj je bil narediti okoli 500-600 k obrambe + manjši napadek za gradnjo WW. Zaradi študijskih obveznosti sem prenehal igrati in račun predal sokrajanu Jan-u / Speedy.

Kaj pa se je dogajalo naprej, pa nena vem več To, kar sem gobcal na forumu, to pa je tudi vse

Lep pozdrav in veliko sreče na zimskem speedu, mene več ne vidite tam Mogoče še na kakem navadnem, na speedu pa ziher ne.
    Nazadnje urejal [BLAsT3R]; 13-12-2009 ob 07:23.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    2

Privzeto Speed za čimprej pozabiti, ali pa ne

Na tem speedu sem bila samo opazovlaka. Sicer sem začela igrat z enomesečno zamudo v aliansi Aenima XXL, ampak sem nekje na sredini odnehala zaradi pomanjkanja časa in splošne zmede, ki je zavladala na JV. Kasneje sem igro nadaljeva kot dulaka. Ne bom dolgovezila in povem na kratko, da je bil ta speed zaznamovan predvsem z velikim pompom zaradi vrnitve Paina in Aenime in z močno udeležbo ruskih ter turških igralcev.
    Pain.... Me veseli, da je slovenski speed izgubil še enga iztirjenca, ki se ima za malega boga. Me veseli, da je Aenima popolnoma pogorela in dokončno propadla. Prepotentnost, intrige, spletke, uničevanje dobrih igralcev - vse to in še kaj več ima na vesti tudi ostalo vodstvo Aenime, predvsem zvesta Painova podrepnica Metulčica.
    Ker sem v drugi polovici speeda bila dualka v aliansi Eurasia, povem par besed o Karo in tujcih, ki sem jih spoznala. Odlična ekipa, ki se je 24 ur na dan družila na skypu! Zelo povezani med sabo in zelo nesebični, predvsem pa zelo pogumni borci. Karo je nedvomno eden od najboljših igralcev tega speeda, nedvomno zelo priljubljen vodja svoje alianse in nedvomno zelo pošten.
    Škoda, da je zmagala "univerzalna resnica" , zame je moralni zmagovalec Karo, ki bi lahko zrušil Shirdija, pa tega ni naredil, ker je dal besedo. Ker bi lahko zmagal, ampak ni, ker ni slovenec.

Torej, čim prej pozabit in se prijavit na naslednji speed. Upam, da se bomo končno znebili Alf, 300 in Aenime; čas je, da obrnemo stran in da zapiha nov veter, če ne postaja preveč zatohlo.
    Ni moj cilj nadvladati moške, niti jih zasužnjiti, vendar, žal, vedno nas doleti to,kar si najmanj želimo...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •