Stran 2 od 34 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123412 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 333

Tema: [si3] WW debata

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    29

Privzeto

no no obnasaj se kdo je reko ce si ga par krat v lajfu potegno da si junkx(ne horsa ampak coke)??preziram junxe btw pa misljeno je bilo kot sala .Odgovor na prejsni post.Mogoce pa si si ti v lajfu skuro vse tvoje mozganske celice z drogo da nerazumes sale in vse vzames dobesedno

Se opravicujem za spam..gremo nazaj k temi..
    Nazadnje urejal Ken-Chan; 19-11-2009 ob 18:11.

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Citat Originalni avtor Ken-Chan Poglej prispevek
    no no obnasaj se kdo je reko ce si ga par krat v lajfu potegno da si junkx(ne horsa ampak coke)??preziram junxe btw pa misljeno je bilo kot sala .Odgovor na prejsni post.Mogoce pa si si ti v lajfu skuro vse tvoje mozganske celice z drogo da nerazumes sale in vse vzames dobesedno

Se opravicujem za spam..gremo nazaj k temi..
    Nažalost te moram razočarati,v moje življenje nikoli ne bo vstopila droga,govoriš nazaj k temi pa skoz v prazno tolčeš...Daj zamisli se malo..Zamisli se tudi z šalami saj travian igrajo tudi 12 let stari!Tako da primerna šala je zelo dobrodošla ampak tisto kar ni za hec ni sorry.:

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Citat Originalni avtor .X. Poglej prispevek
    Nažalost te moram razočarati,v moje življenje nikoli ne bo vstopila droga,govoriš nazaj k temi pa skoz v prazno tolčeš...Daj zamisli se malo..Zamisli se tudi z šalami saj travian igrajo tudi 12 let stari!Tako da primerna šala je zelo dobrodošla ampak tisto kar ni za hec ni sorry.:

Ti pa nisi ravno brihten. Sklepam po tvojih izjavah, ki nimajo smisla. Hec je hec. Hec je lahko ali vse ali nič.

12. letnik niti ne ve o čem je govora. Svoboda govora in svoboda odločanja pa zaenkrat še vedno obstaja.

Teme o WW so pa itak bedarija, razen če se bo objavljalo reporte, ker mi že najedajo igralci ki o WWjih pišejo vse od tega za koga navijajo, do tega kdo mislijo da bo zmagal. Kot da so travian analitiki.
    Prekmurje 1919

Privzeto

ker vidim da 4 igralci so že spucali ww naselja kot je kako Bojno poročilo

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    29

Privzeto

Citat Originalni avtor .X. Poglej prispevek

Lej hec je hec..12letniki pa tako nebi smeli te igre igrat...ce npr moja sala ni bila primerna kako pa je lahko tvoj podpis??daj zresni se ostani raje na kavcu pa drkaj kurac ne pa tu gnjavit folku pa mlatit prazne slame.P.S neda se mi lepo slovnicno pisati zarad takega c.... kot si ti.

kanida
    Nazadnje urejal NubCake1; 21-11-2009 ob 01:38.

Privzeto

Napada na ww od blade
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=234919b661d

Lp vaš francoz

Privzeto

upam da RE.NO jevci prvi zgradimo in zmagamo ta server

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

z umazano igro v stilu reno ko svoje lastne prodaja lahko.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Zekica.
    Datum pridružitve
    Nov 2009
    Objav
    61

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    z umazano igro v stilu reno ko svoje lastne prodaja lahko.

Pepi pa ravn ti se bos oglašal ko si tko lepo prodal svojo alijanso. Zdaj pa še farmaš njene člane. Nekaj si jih celo prijavil MH sem slišal. Samo zakaj si potem blokiran TI, če igraš tako pošteno igro je vzrok , da si se tako hitro naezel blade načina igranja in si zaigral na več računih ??

Lp Zekica

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •